صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

قیمتاشم اگه دارین بهم بگین
    sx50روش لنزای دیگه هم نصب میشه؟

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه نمایش پست ها
    خیر لنزش قابل تعویض نیست ، شما برای مصارف روزمره بیشر نگاهتان را به نمنونه های Slr Like معطوف کنید !

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

اگر می خواید لنز قابل تعویض باشه باید دوربین DSLR بخرید که با بوجه تون می تونید یه خوبش رو بخرید.این دو دوربین که من نوشتم لنزشون تعویض نمی شه.
    قیمت sx50 تقریبا 1.230.000 و قیمت g1 x هم تقریبا 1.800.000 هست لینک قیمت
    درباره برند هم سونی hx300 و فوجی hs50 و نیکون p510 و p520 رو داره.هر کدوم هم خوبی های خودش رو داره و من نمی خوام روی برند تعصب به خرج بدم.چون دوربین خودم کنون هست و کارش رو دیدم اونو معرفی کردم(البته دلایل دیگه ای هم هست که اگر لازم شد می نویسم)
    ویرایش توسط ali k : Thursday 19 September 2013 در ساعت 20:31
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

شما کدومو بیشتر به من پیشنهاد میدین واقعا بین این دوتا موندم.بعد شما میدونین نمایندگیهای مجاز canon از کجا می تونم پیدا کنم من مازندرانم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

شما کدومو بیشتر به من پیشنهاد میدین واقعا بین این دوتا موندم.بعد شما میدونین نمایندگیهای مجاز canon از کجا می تونم پیدا کنم من مازندرانم
    منظورتون بین sx50 و g1 x هست؟
    دوربین g1 x به جز یک مورد خاص تقریبا در همه ی موارد از sx50 بهتره: فقط به لحاظ قدرت زوم. هست که sx50 بهتر هست.
    از سایت معتبری هم براتون یک مقایسه کوتاه می ذارم :
    sx50 vs g1x.jpg
    این تصمیم شماست که کدوم رو بردارید.اگر به عکاسی از حیات وحش علاقه دارید می تونید با sx50 از هر فاصله ای تقریبا از هر منظره ای عکس بگیرید.از ماه و اقمار مشتری (البته کیفیت محدودی داره که اگر به سه پایه های ردیاب دار که در نجوم استفاده می شه دسترسی داشته باشید خیلی کیفیتش بهتر می شه) گرفته تا عکس از یک حشره ی کوچک.
    اکر g1 x رو بخرید با کیفیت فوق العاده می تونید عکس های خانوادگی و استودیویی و پرتره داشته باشید.عملکرد فوق العاده ای هم در نور پایین داره.g1 x دوربین فوق العاده ای هست که در بین دوربین های همرده اش یک سر و گردن بالاتر هست.
    تصمیم با خودتان هست.
    درباره نمایندگی در شهر شما اطلاعی ندارم ولی می تونید از سایت شرکت ایده آل پیگیری کنید که آیا در شهر شما نمایندگی دارند یا خیر.
    ایده آل
    marypm و amd386 تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

مرسی راهنماییتون خیلی مفید بود تصمیم گرفتم G1X بگیرم من فقط واسه عکس خانوادگی می خوام فکر کنم G1X انتخاب خوبی باشه.
    نمایندگیشم نزدیک خودمون پیدا کردم بی نهایت متشکرم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

مرسی راهنماییتون خیلی مفید بود تصمیم گرفتم G1X بگیرم من فقط واسه عکس خانوادگی می خوام فکر کنم G1X انتخاب خوبی باشه.
    نمایندگیشم نزدیک خودمون پیدا کردم بی نهایت متشکرم
    خواهش می کنم.
    می تونید یک ویدئو از معرفی این دوربین در لینک زیر ببینید که خالی از لطف نیست.
    معرفی canon g1 x
    البته لزوما همه اطلاعات این سایت درست نیست.
    برای اینکه بهتر بدونید با چه سنسوری روی این دوربین سروکار دارید تصویر زیر رو ببینید.
    Sensorsizes.png
    همانطور که می بینید دوربین های کامپکت قریب به اتفاق در سایز سنسور 1/2.3 و 1/1.7 قرار دارند در حالی که سایز سنسور این دوربین بسیار نزدیک به دوربین های حرفه ای هست.
    حتما اعضای فروم رو از تجربه تون با این دوربین بهره مند کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali k : Friday 20 September 2013 در ساعت 09:57
    mahdi aziz و amd386 تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    ی دوربین حدودا بین 300-450 میخواستم معمولا برایoutdoor
    کیفیت خیلی خیلی مهمه
    سنسور هرچه بزرگتر بهتر ترجیها cmos
    زوم اپتیک 10 بسه
    فیلم برداری حداقل اچ دی 30 فریم با صدا
    خودم canon sx15 or 160 or 180 انتخاب کردم
    کلا مئلی ک ب قیمتش بارزه!
    چین و ژاپن فرقی داره؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام علی جان
    تو چندتاپیک برات پیام گذاشتم و همینطور پیام خصوصی دادم اما جواب ندادی.میدونم سرت شلوغه اما بعنوان کسی که اهل اینکاره و خبره ای مزاحمت شدم و خواهش میکنم جوابمو زود بدی.
    من چند تا دوربین مدنظرم هست که بخرم لطفا یکی بهم بگه بینشون کدوم بهتره؟ برای استفاده خانگی میخوام که حملش راحت بشه منظورم اینه که مسافرتی باشه و بزرگ نباشه ضمن اینکه به لحاظ امکانات چیزی مثل dslr باشه. یه چیزی میخوام که تا سالها برام دوام بیاره ومجبور نشم عوضش کنم.پولش هم تا 17000000 تومان اوکی هست.خیلی در مورد ویژگیهای یک دوربین خوب تحقیق کردم اما از اونجائیکه تا بحال نخریدم نمیدونم که کدوم برند واقعا به لحاظ کیفیت عکس خوبه و کدومشون واقعیه؟
    لطفا بین دوربینهای زیر بهم بگید کدومش خوبتره و به درد من میخوره؟
    canon g1x
    canon s100
    canon s110
    canon s120
    panasonic tz 30
    panasonic lx 7
    panasonic Lf1
    panasonic sz7
    panasonic tz 25
    samsung EX2f
    samsung nx 2000
    samsung nx 1100
    sasung nx 1000
    sony RX100 II
    sony nex-5T
    sony alpha nex-7

اما حقیقت اینه که از اول تصمیم داشتم g1x بگیرم اما خیلی دودل بودم چون خودم یک دوربین فیلمبرداری panasonic SD900 دارم که خیلی ازش راضی هستم.علت اینکه قصد خرید دوربین عکاسی رو دارم اینه که میخوام در عین اینکه کیفیت عکسش فوق العاده باشه(در حدdslr) فیلمبرداریش هم درحد عالی باشه.نمیدونم g1x کیفیت فیلمبرداریش درچه حد هست ولی میخوام بتونم جایگزینی برای دروبین فیلمبرداریم هم بشه و دیگه نیازی نباشه دوتا دوربینم رو همراه خودم به مسافرت ببرم.همینطور که گفتم برام سایز و زوم و خیلی چیزها مهمند.مثلا میخوام در جاهایی مثل زیارتگاهها که امکان بردن دروبین های بزرگ نیست بتونم تو جیبم جاش بدم و یواشکی عکس وفیلم بگیرم .برای همین خیلی مردد هستم چی بگیرم که کیفیت عکس g1x رو داشته باشه و در عین حال فیلمبرداریش هم خوب باشه و بتونم از فواصل دور عکس و فیلم بگیرم بدون نویز و ....
    یکی میگه سونی بگیر ،یکی میگه پانا سونیک و...
    یکی میگه سونی رنگهاش اغراق آمیز و مصنوعیه و مشخصات فنی تجاری داره و یکی میگه پاناسونیک رنگهاش سرد و بی روحه.یکی دیگه میگه روی فیلمبرداری کنون نباید اصلا حساب بازکرد.خلاصه نمیدونم چی بگیرم.لطفا خودتون رو جای من بگذارید و با توجه به تجربه و اطلاعات فنی بالاتون برام یک دوربین معرفی کنید.
    لطفا زود جواب بدید چون نیاز فوری دارم
    ممنون
    رضا

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط poirot نمایش پست ها
    سلام علی جان

لطفا زود جواب بدید چون نیاز فوری دارم
    ممنون
    رضا
    جند نکته رو عرض می کنم خدمتتون امیدوارم مفید واقع بشه.
    اول اینکه از بین دوربین هایی که شما معرفی کردید من لزوما با همه ی اونا آشنایی ندارم اما برخی از این دوربین ها مانند (canon s100 و canon s110 و canon s120 و panasonic tz 25 و panasonic tz 25 و panasonic sz7) دوربین های کامپکتی هستن که ویژگی های چندان خاصی ندارن.(ویژگی که اونا را منحصر به فرد کنه)
    با سامسونگ آشنایی ندارم و فکر نمی کنم حساب باز کردن روی کمپانی مثل ساسونگ در وسیله ای مثل دوربین درست باشه.
    دو دوربین nex5 و nex7 از سونی دوربین هایی با قابلیت تعویض لنز هستن، سنسور بزرگی دارن و در کل دوربین های خوبی هستن.(اما عدد f/3.5) در نور ضعیف امیدوار کننده نیست.
    دوربین rx100 و rx100II دوربین های خوبی هستن و در نور ضعیف هم کارایی خوبی دارن.
    جالب اینجاست که در مقایسه بین اندازه سنسور بین 4 دوربین سونی که گفتم همه از g1x عقبتر هستن. عدد f rx100 و rx100II هر دو از g1x بهتره اما g1x در نور کم هنوز هم خوب جواب می ده(f/2.8-5.8 برای g1x و در مورد rx100II عدد f/1.8-5.9 )
    باز هم نکته ی دیگه.رزولوشن سونی ها 16،20،20و 24 هست اما کانن 14 هست!به همین دلیل نویز در دوربین کانن کنترل شده تر خواهد بود.تصور می کنم سونی قدری تبلیغاتی کار می کنه و کانن حرفه ای تره.
    برای عکاسی در مکان های خاص دقت کنید که در یک مکان بسته شما چندان به زوم بالا ندارید و از طرفی تصاویر با کیفیت به شما اجازه ی برش تصویر رو می ده و می تونید به این شکل همون زوم رو داشته باشید.درباره رنگ و لعاب عکس هم که با وجود فرمت raw در همه ی این دوربینهای سونی و کانن که گفتم تصاویر رو ویرایش کنید و به یک خروجی خوبی برسید.جالبه که g1x بدنه ی فلزی با کیفیتی داره، چشمی اپتیکال داره و کفشک فلاش اکسترنال هم داره که به عنوان مثال nex5 و rx100 کفشک فلاش ندارن و سونی های بالا چشمی اپتیکال هم ندارن.
    برای من ال سی دی کاملا چرخان مزیت های خیلی بیشتری از ال سی دی ها ی ثابت داره(برخی ال سی دی خای سونی بالا و پایین حرکت می کنه که هنوز هم محدوده)
    درباره فیلم برداری کانن توصیه می کن در یوتیوب سرچ کنید و خودتون مقایسه کنید ولی تصوز نمی کنم در فیلمبرداری ناامیدتون کنه.
    اما اگر زوم خیلی خیلی براتون مهمه دو تا دوربین هست که معرفی می کنم(ولی باید قید کیفیت عکس g1x و اون چهارتا سونی رو بزنید) یکی canon sx50 (تنها عیبش در نور ضعیف هست و برای شما جثه بزرگ اش شاید مناسب نباشه) و یکی دوربین کم نظیر panasonic fz200 با زوم 24 عدد f2.8 که در تمام بازه ی زوم ثابته.(حیرت انگیزه) و البته در نور ضعیف هم خوب جواب می ده ولی این یکی هم بزرگ محسوب می شه.
    در پایان اینو بگم که اول و آخرش عکاس هست که باید عکس خوبی رو از دوربین بگیره.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ali k : Wednesday 13 November 2013 در ساعت 15:54
    amd386 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین