صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 668
Like Tree659تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Arabi نمایش پست ها
    پیشنهاد بنده کنن G1X Mark II و یا یکی از دوربین های سری RX-100 سونی (مارک 1یا 2) هست مطمئنا خیلی قابل حمل تر از هر DSLR ی هستند و کیفیت عکس بسیار مطلوبی هم دارند.
    من هم با این پیشنهادات موافقم و اعتقاد دارم برای عکاسی خانوادگی سایز دوربین و اینکه یه لنز همه کاره متصل داشتن خیلی خوبه و تعویض لنز جز وقتگیر بودن و هزینه های بعد از آن برای خانواده چیز دیگری ندارد و کیفیت همین دوربین هایی که آقای عربی معرفی کردن کفایت میکند ، تازه چه بسا خیلی از عکاسان حرفه ای هم به عنوان دوربین دوم خود از این دوربین ها استفاده میکنن......
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    205

سلام دوستان
    لطفاً بفرمایید برای عکس و فیلم خانوادگی و منظره، با بودجه 2 تومن چه دوربینی مناسب هست؟
    Canon 700D ؟ Nikon D5300 ؟ یا دست دوم نیکون 7000 و لنز 55 ؟ یا اصلاً مدل دیگه ای اگر مد نظرتون هست بفرمایید.

درضمن، اگر الان دوربین و لنز کیت (18.55) بگیرم و بخوام مثلاً 3 سال دیگه یه لنز بهتر بگیرم، آیا اون زمان هم لنز مناسب این دوربین ها پیدا میشه؟ یا کلاً اینا از رده خارج میشه و لنز و وسایل کمیاب میشه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Arabi نمایش پست ها
    پیشنهاد بنده کنن G1X Mark II و یا یکی از دوربین های سری RX-100 سونی (مارک 1یا 2) هست مطمئنا خیلی قابل حمل تر از هر DSLR ی هستند و کیفیت عکس بسیار مطلوبی هم دارند.
    G1x II هر چند پیشرفت های بسیار خوبی نسب به مدل قبلی داره (و قابل اعتنا ) ولی به نظر می یاد کیفیت عکس ها مقداری حتی از G1x پایین تر هست یا حداقل پیشرفت شگرفی نداشته (چندین مورد شنیده های من بوده) البته منظور بی کیفیت بودن عکس ها نیست؛ کیفیت عکس ها بسیار خوبه. بعلاوه عمر باطری در حالت استفاده از چشمی در g1x قابل توجه بوده که به دلیل حذف چشمی اپتیکال این نقطه قوت در این مدل جدید از بین رفته.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

علی آقا اگر این تاپیک در مورد بررسی جی وان ایکس مارک 2 بود این پست شما جایگاه درستی داشت ولی به عنوان تاپیک توجه کنید؛

همه می دانیم که آن تفاوت در کیفیت عکس ها اگر هم باشد آن قدر ناچیز است که مطمئنا در کاربری خانگی دیده نمی شود و فقط نکته ای که در مورد باتری فرموده اید می تواند کمک کننده باشد.

بازهم تقاضا می کنم به عنوان تاپیک دقت کنیم تا پستی که می زنیم باعث سردرگمی بیش تر دوستان نشود. امیدوارم جسارت بنده را ببخشید.
    ali k تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام . خدمت تمام اساتید . جهت خرید دوربین عکاسی برای خانوادگی و پرتره و منظره و تا حدی ماکرو میخواستم راهنمایی کنید با توجه به اینکه در ابتدای راه عکاسی هستم و قصد ادامه یادگیری عکاسی دارم و اینکه کیفیت خوبی داشته باشه و تا چندین سال آینده در رتبه خوبی در دوربین ها باشه.طبق جستجو هایی که کردم خودم بین دوربین Nikon D3200 Kit 18-55 VR و Nikon D5300 kit 18-55 VR II و Nikon D5200 Kit AF-S DX 18-55mm VR دچار سردرگمی شدم با توجه به اینکه تفاوت قیمت دارند ولی تفاوت زیادی از نظر امکانات (از دیدگاه یک تازه کار)ندارند .اساتید اگر لطف کند از این دو مدل یا مدل های دیگری پیشنهاد کنند ممنون میشم.
    ویرایش توسط harrypotter2020 : Monday 29 September 2014 در ساعت 11:33

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    سلام . خدمت تمام اساتید . جهت خرید دوربین عکاسی برای خانوتدگی و پرتره و منظره و تا حدی ماکرو میخواستم راهنمایی کنید با توجه به اینکه در ابتداری راه عکاسی هستم و قصد ادامه یادگیری عکاسی دارم و اینکه کیفیت خوبی داشته باشه و تا چندین سال آینده در رتبه خوبی در دوربین ها باشه.طبق جستجو هایی که کردم خودم بین دو دوربین Nikon D5300 kit 18-55 VR II و Nikon D5200 Kit AF-S DX 18-55mm VR دچار سردرگمی شدم با توجه به اینکه تفاوت قیمت دارند ولی تفاوت زیادی از نظر امکانات (از دیدگاه یک تازه کار)ندارند .اساتید اگر لطف کند از این دو مدل یا مدل های دیگری پیشنهاد کنند ممنون میشم.
    سلام
    سقف بودجه اي كه براي خريد در نظر گرفته ايد چقدر است؟
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

با تشکر از ، 2 میلیون و اینکه پست قبلی را تغییر دادم و یک مدل دیگر هم اضافه کردم .

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    با تشکر از ، 2 میلیون و اینکه پست قبلی را تغییر دادم و یک مدل دیگر هم اضافه کردم .
    iاهميت لنز بيشتر از بدنه نباشد، كمتر هم نيست. لنز 18-55 لنز مناسبي نيست و براي همه كارهائي هم كه شما از آن انتظار داريد پاسخگو نيست. توصيه من با سقف بودجه 2 ميليون تومان D3200 به علاوه لنز 18-105 است ولي اگر بتوانيد بودجه تان را 500 هزار تومان افزايش دهيد D5200 به علاوه 18-105 انتخاب بهتري است.
    harrypotter2020، tahaaa، MA.KA و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

سلام بچه ها
    من یه دوربین با کیفیت می خوام که باهاش عکسهای سایتمو بگیرم زیر 2 تومن هم باشه...چی پیشنهاد می کنید؟

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط piano نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه دوربین با کیفیت می خوام که باهاش عکسهای سایتمو بگیرم زیر 2 تومن هم باشه...چی پیشنهاد می کنید؟
    Canon G1x
    Mehrdad-PL، Ali M.Rezaei و ali k تشکر می‌کنند.

صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... آخرینآخرین