صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 77
Like Tree61تشکر

موضوع: Nikon D40x يا Canon EOS 400D

كاربر همراه iranh00 آواتار ها
    تشکر کرده
    343

پیش فرض پاسخ: Nikon D40 يا Canon EOS 400D

سلام مجدد خدمت دوستان عزيز

من قصد داشتم اين تاپيك رو تمام شده اعلام كنم، تا اگه دوست عزيزي واسه مطالعه اومد اينجا گيج نشه،

حالا هم با اجازه دوستام اعلام ميكنم كه اين تاپيك از اين پست به بعد مربوط ميشه به اينكه
    دوربين كانون 400 يا نيكون 40

من انتخاب خودم رو روي Nikon D40 معطوف كردم، ولي روز توي گوگل اين كلمه رو سرچ كردم PhotoGraphy بعد عكسهايي رو كه اومد ديدم، اغلب عكس هاي گرفته شده با دوربين هاي كانن بود از سري 400 و 200 و غيره ، و در مورد 400 يه سري مطلب خوندم كه نظرم يه خورده عوض شد مثلا تعداد نقاط فكوس، كيفيت و نويز پايين

حالا سوال من اينه ، من ميخوام عكاسي رو تازه شروع كنم ، كدوم دوربين واسم مناسب تره، علاقه مندي هاي عكاسي من هم طبيعت ، اگه امكان داشت واسه روزنامه محلي تربت حيدريه عكاسي خبري ساده بكنم، پرتره خانوادگي و عكاسي لحظه اي ( البته اين موارد هميشه واسه من ايده عال ترين هام بودن )
    حالا خواهش دارم منو باز هم راهنمايي كنيد ..
    kamyar تشکر می‌کند.
    رحیـم افشـاری (وبلاگ) و گالری فلیکر
    Body ( SLR Like ) : Sony DSC H9
    Lenz: Carl Zeiss, Vario Tessar (31-456)

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط iranh00 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوستان عزيز

من قصد داشتم اين تاپيك رو تمام شده اعلام كنم، تا اگه دوست عزيزي واسه مطالعه اومد اينجا گيج نشه،

حالا هم با اجازه دوستام اعلام ميكنم كه اين تاپيك از اين پست به بعد مربوط ميشه به اينكه
    دوربين كانون 400 يا نيكون 40

من انتخاب خودم رو روي Nikon D40 معطوف كردم، ولي روز توي گوگل اين كلمه رو سرچ كردم PhotoGraphy بعد عكسهايي رو كه اومد ديدم، اغلب عكس هاي گرفته شده با دوربين هاي كانن بود از سري 400 و 200 و غيره ، و در مورد 400 يه سري مطلب خوندم كه نظرم يه خورده عوض شد مثلا تعداد نقاط فكوس، كيفيت و نويز پايين

حالا سوال من اينه ، من ميخوام عكاسي رو تازه شروع كنم ، كدوم دوربين واسم مناسب تره، علاقه مندي هاي عكاسي من هم طبيعت ، اگه امكان داشت واسه روزنامه محلي تربت حيدريه عكاسي خبري ساده بكنم، پرتره خانوادگي و عكاسي لحظه اي ( البته اين موارد هميشه واسه من ايده عال ترين هام بودن )
    حالا خواهش دارم منو باز هم راهنمايي كنيد ..
    والله تعداد نقاط فوكوس مهم ولی نه اینكه دیگه خیلی و اینكه با 3 تا هیچ كاری نمیشه كرد....

كیفیت كه یك كلمه ی تعریف شده نیست.و به نظرم هر دو دوربین با كیفیت هستند...

نویز هم اصلا چیز مهمی نیست.جنس عكاسی شما نویز رو نمیبینه.مگر اینكه در نور كم و شب ها زیاد عكاسی كنید و مجبور شوید ایزو را بالا ببرید....

اما با جنس عكاسی شما مشكلی نیست...

و بعد اینكه آیا توان 200 تا 250 هزار تومان اضافه پرداخت را دارید؟

و بعد اینكه اكر كنون شما را جذب كرده به سراغ برادر بزرگ تر بروید 350 دی....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    343

دوستان عزيز باز هم سلام مجدد

يه سوال ديگه واسم پيش اومده اونم اينكه اغلب جاها واسه دوربين ها نوشتن « لنز انتخابي » يعني اينكه لنز با خود دوربين نيست و اگه لطف كنيد قيمت بدنه تنها اين دو مدل دوربين نيكون 40 و كانن 400 رو به همراه چند لنز ارزون قيمت و خوب بگين باز هم ممنون ميشم

ضمنا فراموش نكنيد بگيد ، واقعا براي كار من كدوم دوربين مناسب تر هستش ،‌البته به نسبت قيمت كه براي من متأسفانه در انتخاب دوربين يه فاكتور مهم هست،‌ فكر كنم همون نيكون 40 بهتر باشه

باز هم قيمت بدين ممنون ميشم ..

تشکر کرده
    14101

دوستان عزيز باز هم سلام مجدد

يه سوال ديگه واسم پيش اومده اونم اينكه اغلب جاها واسه دوربين ها نوشتن « لنز انتخابي » يعني اينكه لنز با خود دوربين نيست و اگه لطف كنيد قيمت بدنه تنها اين دو مدل دوربين نيكون 40 و كانن 400 رو به همراه چند لنز ارزون قيمت و خوب بگين باز هم ممنون ميشم

ضمنا فراموش نكنيد بگيد ، واقعا براي كار من كدوم دوربين مناسب تر هستش ،‌البته به نسبت قيمت كه براي من متأسفانه در انتخاب دوربين يه فاكتور مهم هست،‌ فكر كنم همون نيكون 40 بهتر باشه

باز هم قيمت بدين ممنون ميشم ..
    آخرین قیمتی كه در ذهنم هست.....

برای نیكون 550 با لنز كیت كه همون 18-55 نیكور است

و برای كنون هم 760 با لنز 18-55 كنون...

اما لنز نیكون بهتر است ( به نظر بنده )

بدنه ی تنها كم گیر میاد چون اغلب به صورت كیت هستند....

لنز خوب برای كنون 17-70 سیگما حدود 400 تومان

و برای نیكون 18-70 حدود 350 تومان...( به نظرم پایین تر هم اومنده البته اگر پیدا بشه )

یك لنز 18-20 سیگما هم جدید اومده به قیمت 550 تومان كه برای كنون بسیار عالی است...

17-70 سیگما هم نسخه ی موتور دار برای نیكون به زودی وارد میشود.....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    343

پیش فرض پاسخ: Nikon D40x يا Canon EOS 400D

سلام دوستان

« من يه تاپيك ديگه باز نكردم كه باعث شلوغي و سردرگمي نشه و بخاطر اينكه اين موضوع مربوط به ادامه مطالب هست »

من روي نيكون 40 نظرم بود ولي يه خورده شك داشتم كه الان مطمئن شدم و بايد بگم متاسفانه به دلايلي من يه خورده مجبور هستم يه دوربين كامپكت بگيرم كه بتونه فيلم بگيره و توي يه بررسي ساده كه كردم ديدم Sont DSC H9 گزينه مناسبي هست اگه ميشه بگين كه اگر من خواستم دوربين كامپكت بگيرم تو حدود قيمت 550 چي مناسب هستش

و ايا اينكه چون من ميخوام عكاسي رو تازه شروع كنم تا وقتي كه با فرمول ها و قوانين و سبك هاي عكاسي آشنا بشم مثلا 1 يا 2 سال ديگه اين دوربين H9 ميتونه نيازهاي ساده يه عكاس آماتور رو برآورده كنه

باز هم ممنون

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

فکر نمیکنید بهتر باشه همون d40 رو با قیمت بسیار مناسبش همراه یک لنز با رنج مناسب تهیه کنید؟ Dslr دنیای دیگریست ...

تشکر کرده
    14101

سلام دوستان

« من يه تاپيك ديگه باز نكردم كه باعث شلوغي و سردرگمي نشه و بخاطر اينكه اين موضوع مربوط به ادامه مطالب هست »

من روي نيكون 40 نظرم بود ولي يه خورده شك داشتم كه الان مطمئن شدم و بايد بگم متاسفانه به دلايلي من يه خورده مجبور هستم يه دوربين كامپكت بگيرم كه بتونه فيلم بگيره و توي يه بررسي ساده كه كردم ديدم Sont DSC H9 گزينه مناسبي هست اگه ميشه بگين كه اگر من خواستم دوربين كامپكت بگيرم تو حدود قيمت 550 چي مناسب هستش

و ايا اينكه چون من ميخوام عكاسي رو تازه شروع كنم تا وقتي كه با فرمول ها و قوانين و سبك هاي عكاسي آشنا بشم مثلا 1 يا 2 سال ديگه اين دوربين H9 ميتونه نيازهاي ساده يه عكاس آماتور رو برآورده كنه

باز هم ممنون
    والله بهتره به تاپیك های این دوربنی ها مراجعه كنید.حتما به سوالات و جواب های خوبی میرسید.....

اما سونی و همچنین دوربین های دیگر نیاز شما را رفع میكند...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    343

اول كه سلام
    بعدش هم كه دوست عزيزم آقا فرهاد بايد بگم كه من خودم اصلا نميخوام يه كامپكت بگيرم ، ولي متاسفانه سازمان تأمين اعتبار بودجه من ( خونواده ) ميگن كه يه دوربين بگير كه فيلم هم بگيره، و من مي گم بابا مگه شما با دوربين عكاسي نگاتيوي ميرين فيلم برداري ميكنين ، ولي فايده نداره

كاريش نميشه كرد، ...
    يه سوال ديگه كه داشتم اينه كه من يه نمونه فيلم از اين دوربين سوني H9 ديدم خيلي خيلي كيفيت بالايي داشت و اينكه ميخواستم بدونم با اين دوربين هاي كامپكت اگه سوژه متحرك باشه و دوربين ثابت تصوير كيفيت داره يا اصلا فرقي نميكنه، چه دوربين متحرك باشه چه سوژه كيفيت تصوير خوب است البته اينم بايد بگم كه كيفيت اين دوربين 30 فريم در ثانيه است در ابعاد 640*480 .

البته اين هم لينك نمونه فيلم كه عرض شد
    ممنونم
    ویرایش توسط iranh00 : Thursday 2 August 2007 در ساعت 21:12 دلیل: قرار دادن لينك نمونه فيلم Sony DSC H9

تشکر کرده
    343

اي بابا آقا كاوه قبادي عزيز

كم پيدا شدين لطفا اگه منو راهنمايي كنيد، مگه اينكه باز هم شما منو رهنمايي كنيد

لطفا علاوه بر اينكه لطف بفرماييد و جواب اين پست منو بدين در اين تاپيك هم منو راهنمايي كنيد .
    کد HTML:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?p=53064#post53064

باز هم از لطف شما و ساير دوستان مممنون

تشکر کرده
    14101

اي بابا آقا كاوه قبادي عزيز

كم پيدا شدين لطفا اگه منو راهنمايي كنيد، مگه اينكه باز هم شما منو رهنمايي كنيد

لطفا علاوه بر اينكه لطف بفرماييد و جواب اين پست منو بدين در اين تاپيك هم منو راهنمايي كنيد .
    کد HTML:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?p=53064#post53064

باز هم از لطف شما و ساير دوستان مممنون
    در همون تاپیك جواب دادم......
    iranh00 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین