صفحه 224 از 224 نخستنخست ... 124 174 214 220 221 222 223 224
نمایش نتایج : از شماره 2,231 تا 2,232 , از مجموع 2232
Like Tree1946تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه عزیزان
    بنده کاملا آماتور هستم و با اصطلاحات عکاسی نا آشنا.برای سفرهام به طبیعت و کوهستان میخاستم دوربین تهیه کنم چند مدل سوپر زوم دیدم ولی گویا سوپر زوم ها زیاد نمیتونن عکس با فریم بالا و واید بگیرن این درسته؟ مثلا از یه رشته کوه. بین اس ایکس 60 کنن و بی 700 نیکون تصمیم گرفتم نیکون رو بردارم.نظر شما چیه؟با یک و پونصد انتخاب دیگه ای دارم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    64

نقل قول نوشته اصلی توسط iman486 نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    بنده کاملا آماتور هستم و با اصطلاحات عکاسی نا آشنا.برای سفرهام به طبیعت و کوهستان میخاستم دوربین تهیه کنم چند مدل سوپر زوم دیدم ولی گویا سوپر زوم ها زیاد نمیتونن عکس با فریم بالا و واید بگیرن این درسته؟ مثلا از یه رشته کوه. بین اس ایکس 60 کنن و بی 700 نیکون تصمیم گرفتم نیکون رو بردارم.نظر شما چیه؟با یک و پونصد انتخاب دیگه ای دارم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام.سفر به طبیعت و کوهستان چالش های عکاسی زیادی داره. بستگی به زمان ورود به مناطق و زاویه نور خورشید با تنظیمات نوردهی پیچیده ای ممکنه مواجه بشید.
    پس بهتره تا وقتی یک دوربین مناسب پیدا می کنید اطلاعات اولیه عکاسی رو یاد بگیرید.

اگر مسیرهایی که میرید از نظر جابجایی در بالا و پایین رفتن دشواری داره، بهتره دوربین های کوچکتر رو انتخاب کنید.

کیفیت سوپر زوم ها در زوم بالا افت داره که مقدارش به خیلی عوامل بستگی داره. گاهی اصلا راضیتون نخواهد کرد.مدل های جدید و قابل قبولی هم وجود داره که قیمتشون خیلی بالاست.

هر چی زوم بالاتر بره، طبیعتا واید کمتر و کمتر میشه.

جای شما باشم با اختصاص هزینه بیشتر سراغ کامپکتهای پیشرفته میرم. هم کوچکند و در شرایط دشوار مزاحمتی ندارند، هم کیفیتشون از سوپرزوم ها بیشتره، هم در صورت آشنایی با فنون عکاسی امکانات بیشتری در اختیارتون میذارند.

کنون جی 7ایکس خصوصا مارک2 مناسبه. اما با کیف و حافظه مناسب حدود یک میلیون گرونتره. جی7 ایکس معمولی ارزونتره. واگر چاره ای در مورد هزینه ندارید، جی9 ایکس هم بد نیست. البته برای این دوربین ها خیلی خیلی بهتره که یک باتری اضافه هم داشته باشید.
    ویرایش توسط s.m.h.m : Tuesday 5 December 2017 در ساعت 18:39

صفحه 224 از 224 نخستنخست ... 124 174 214 220 221 222 223 224