صفحه 495 از 1201 نخستنخست ... 395 445 485 491 492 493 494 495 496 497 498 499 505 545 595 995 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,941 تا 4,950 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من سه -چهار ماه دیگه ، می خوام یه دوربین DSLR بگیرم .تقریبا یک سالی میشه که دارم روی این موضوع تحقیق می کنم.من خودم هیچ تمایلی به خریدن دوربین های نیکون ندارم و اصلا از برند نیکون خوشم نمیاد در حالی که می دونم شاید خیلی بهتر از کنون باشه ( البته در بعضی موارد )؛ یعنی اگه بهم بگن بیست میلیون به تو میدیم ولی تو برو فقط نیکون بگیر ، حاضر نیستم قبول کنم .اول می خواستم 600 دی کانن رو بخرم و خریدنم رو قطعی کرده بودم ، بعد وقتی شنیدم 650 دی ال سی دی لمسی داره و در بعضی جهات از 600دی بهتره ، دیگه مطمئن شدم که این دوربین فقط به درد کار من می خوره ، ولی از وقتی نظرهای افراد رو درباره ی مزایای 5200 دی نیکون به 650 دی خوندم ، دودل شدم .آخه می دونید من یه جایی خوندم که رنگ بدنه ی 650 دی به مرور زمان میره و این خودش خطرناکه و با خودم فکر کردم نکنه حالا که ال سی دی لمسی داره پس زودتر خراب بشه و برای درست کردنش پدرم در بیاد و تازه 650 دی 18 مگاپیکسل و فوکوس 9 نقطه ای داره ولی 5200 دی نیکون 24 مگاپیکسل و فوکوس 39 نقطه ای و...داره .من برای خریدن دوربین حاضرم تا نزدیک چهار میلیون هم پول بذارم ( البته با لنز اینقدر بشه ) و کارم با دوربین به غیر از عکس های خانوادگی ست...تا دوسال دیگه کاملا عکاسی با دوربینDSLR رو یاد می گیرم و تمام اجزای دوربین رو هم می شناسم و مجبورم به خاطر کارم عکس های با کیفیت و خوب بگیرم، حالا شما به من بگید کدوم دوربین رو بگیرم ؟؟؟؟؟
    لطفا برای هردو دوربین لنز های خیلی خیلی خوب رو هم معرفی کنید که حداقل اگه خریدم تا سه الی چهار سال بعد عوض نکنم( به غیر از لنز 18-135 )
    درود
    در واقع شما انتخابتون رو انجام دادید و مردد بودن به عقیده من جز گرفتن زمان از شما کاری انجام نمی ده براتون
    به عقیده من شما می توانید همان دوربین 600 دی رو بگیرید به همراه لنز 15 85 که یک لنز همه کاره محسوب میشه و کیفیت خوبی نیز داره که این ترکیب حدود 4 میلیون در میاد
    یا اینکه بدنه بهتری مثل 60 دی تهیه کنید البته دست دوم و با همون لنز
    در ضمن شما تا ژانری که قراره توش عکاسی کنید رو اعلام نکنید نمیشه به شما پیشنهاد لنزی خاص رو داد
    photographِer تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد ملیسا آواتار ها
    تشکر کرده
    16

ببینید دوست عزیز، من در واقع برای درسم می خوام ولی مطمئنا بعد از تموم شدن درسم هم به عنوان شغل دومم عکاسی رو انتخاب می کنم هرچند که به شدت به عکاسی علاقه مندم...در کل به غیر از کارم عکاسی های هنرمندانه هم در برنامه ی آیندم هست.

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

ببینید دوست عزیز، من در واقع برای درسم می خوام ولی مطمئنا بعد از تموم شدن درسم هم به عنوان شغل دومم عکاسی رو انتخاب می کنم هرچند که به شدت به عکاسی علاقه مندم...در کل به غیر از کارم عکاسی های هنرمندانه هم در برنامه ی آیندم هست.
    جواب شما باز هم همان چیزی است که moty گفته

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami نمایش پست ها
    درکل برای کیفیت عکاسی برای من که عکس عای ماکرو میگیرم کدوم بهتره؟ D3200 یا D5100
    برای من عکاسی خیلی مهم تر از فیلمبرداری
    شما چه لنزی داريد يا در نظر داريد تهيه کنيد؟
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    جواب شما باز هم همان چیزی است که moty گفته
    یعنی چی ؟؟؟؟؟!!!!
    اصلا حاضر نیستم دست دوم یه چیزی رو بگیرم ... اونم دوربین ...!!!!!!
    درباره ی ال سی دی چی ؟؟؟؟ منظورم ال سی دی لمسی اونم برای یه دوربین ،زودخراب میشه یا نه؟؟؟؟؟!!!!

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

یعنی چی ؟؟؟؟؟!!!!
    اصلا حاضر نیستم دست دوم یه چیزی رو بگیرم ... اونم دوربین ...!!!!!!
    درباره ی ال سی دی چی ؟؟؟؟ منظورم ال سی دی لمسی اونم برای یه دوربین ،زودخراب میشه یا نه؟؟؟؟؟!!!!
    دوستان خواستن اول شما زمینه کاریتون رو بگین
    رشتتون و زمینه ای از عکاسی که علاقه دارین
    مثلا مدلینگ ، خبری ، طبیعت ، ....؟

ضمن اینکه در مورد LCD ، مگر LCD لمسی گوشی های موبایل خراب میشه زود که این نگرانی رو دارین ؟

تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    دوستان خواستن اول شما زمینه کاریتون رو بگین
    رشتتون و زمینه ای از عکاسی که علاقه دارین
    مثلا مدلینگ ، خبری ، طبیعت ، ....؟

ضمن اینکه در مورد LCD ، مگر LCD لمسی گوشی های موبایل خراب میشه زود که این نگرانی رو دارین ؟
    رشته ی من گرافیکه ... هم طبیعت ، هم مدلینگ و هم اگه بشه نجومی...
    منظورم اینه که برای چند سال دووم میاره؟؟؟بعدشم حالا اگه از LCD بگذریم ، رنگ بدنشو چی کار کنم ؟؟؟
    از یه طرف حاضر نیستم نیکون دستم بگیرم (با این که می دونم خیلی خوبه ) و فقط به کنون علاقه دارم از طرف دیگه مدل 650 دی این مشکلا رو داره...یک ساله دارم تحقیق می کنم ولی هنوز به هیچ جایی نرسیدم...
    اصلا ببینم برای انتخاب یه دوربین در سطح من باید اون دوربین چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟؟

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

منظورم اینه که برای چند سال دووم میاره؟؟؟بعدشم حالا اگه از LCD بگذریم ، رنگ بدنشو چی کار کنم ؟؟؟
    از یه طرف حاضر نیستم نیکون دستم بگیرم (با این که می دونم خیلی خوبه ) و فقط به کنون علاقه دارم از طرف دیگه مدل 650 دی این مشکلا رو داره...یک ساله دارم تحقیق می کنم ولی هنوز به هیچ جایی نرسیدم...
    اصلا ببینم برای انتخاب یه دوربین در سطح من باید اون دوربین چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟؟
    اول از همه اینکه علایق شما لنزهای متفاوتی رو میخواد
    بنابرابن بهتربن لنز برای شما الان همون 135-18 کنون هست و اگر بودجه بیشتر باشه 85-15

رنگ بدنه فرض بر اینکه زود از بین بره که فرض غلطی هست
    خب چه مشکلی برای عکاسی ایجاد میشه ؟

بعدش هم کی گفته کنون از نیکون بهتره یا نیکون از کنون ؟
    اگر کسی همچین حرفی زده بهتره زیاد روی اطلاعاتش در مورد عکاسی حساب نکنین
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اين که خراب بشه يا نه بستگی به طرز استفاده خودتون داره اگر درست استفاده کنيد خود به خود خراب نميشه
    lamagra و ملیسا تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    اين که خراب بشه يا نه بستگی به طرز استفاده خودتون داره اگر درست استفاده کنيد خود به خود خراب نميشه
    در مورد جملتون باید بگم من در نگه داشتن وسایلم خیلی دقیقم و دوست ندارم حتی اگر ازش خوب هم مراقبت می کنم رنگش بره، از این جهت می گم رنگش بره که من چند جا خوندم که رنگ این دوربین میره و شاید برای من که یک دخترم ظاهر دوربین به همون اندازه ای مهم باشه که عکس گرفتن مهمه ...
    می تونم بدونم شما در چه زمینه ای کار می کنید و چه دوربینی دارید و آیا از دوربینتون راضی هستید یا نه؟؟؟
    لطفا به این سوال (برای انتخاب یه دوربین در سطح من باید اون دوربین چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟؟) پاسخ واضح بدید .