صفحه 821 از 1201 نخستنخست ... 321 721 771 811 817 818 819 820 821 822 823 824 825 831 871 921 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 8,201 تا 8,210 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان.
    من بین خرید دوربین nikon D5300 و nikon D7000 تردید دارم،تازه شروع میکنم عکاسی رو ولی با جدیت.عکاسی در شب و عکاسی منظره و پرتره مد نظرمه و خواستم از راهنمایی شما دوستان بهره مند شوم البته اگه دوربین دیگه ای هم مد نظر دارید مشتاق شنیدن هستم...
    با تشکر

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus.r نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من بین خرید دوربین nikon D5300 و nikon D7000 تردید دارم،تازه شروع میکنم عکاسی رو ولی با جدیت.عکاسی در شب و عکاسی منظره و پرتره مد نظرمه و خواستم از راهنمایی شما دوستان بهره مند شوم البته اگه دوربین دیگه ای هم مد نظر دارید مشتاق شنیدن هستم...
    با تشکر
    درود
    دوربین d7000 در رده semi pro slr قرار می گیرد و 5300 در رده entry level slr یا همان سطح مبتدی قرار می گیرد که به معنی اینست که دی 7000 دارایی سیلینگ بهتر، کاربری حرفه ای تر، کمینه شاتر بیشتر 8000\1 ارگونومی بهتر (به نظر من) باشد، اما 5300 نیز از پردازنده و سنسور جدید تری بهره می برد که در خروجی هر چند کم ولی تاثیر گذار است
    در صورت داشتن بودجه با اندکی هزینه می توانید به دی 7100 نیز فکر کنید یا 5200 با لنزی بهتر
    naghli و cyrus.r تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا naseh آواتار ها
    تشکر کرده
    80

سلام دوستان.
    با تشکر
    بنده 5300 دارم...اما اگه موقع خرید پول میداشتم 7000 که نه ولی 7100 رو قطعا ترجیح میدادم...در واقع یک رده بالاتر هست...مخصوصا استحکام بدنه و مقاومت در برابر آب و گرد و غبار...از دی پی هم 7100 امتیاز گلدن 85 رو داره در حالیکه 5300 سیلور 79 داره.
    cyrus.r تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با تشکر از شما دوستان گرامی.
    در مورد d7100 شنیدم که سنسورش کثیف میشه و گرد وغبار میگیره و این مشکلات رو داره،البته صحتش رو نمیدونم!و یکی از مشکلات d5300 هم حس میکنم رابط کاربری آنچنان سریعی نداره(واسه تنظیم مثلا دهانه شاتر و ایزو و ...) ولی خب نبود فیلتر low pass و پردازنده جدید و خب اینا در مطالعه ی نظر دیگران بوده!
    اما d7000 یه مقدار قدیمی شده اما رده بالا تر هست...
    D7100 هم خوبه روی کاغذ و خودمم مد نظر داشتم اما بررسی کردم مثل اینکه مشکلاتی داره (که اشاره شد!).
    البته فیلم برداری اصلا واسم مهم نیست،به پنتاکس هم علاقه دارم اما میترسم سر خدمات پس از فروش و لنز و ... گیر بیفتم!!!
    ممنونم

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

در مورد d7100 شنیدم که سنسورش کثیف میشه و گرد وغبار میگیره و این مشکلات رو داره،البته صحتش رو نمیدونم!و یکی از مشکلات d5300 هم حس میکنم رابط کاربری آنچنان سریعی نداره(واسه تنظیم مثلا دهانه شاتر و ایزو و ...) ولی خب نبود فیلتر low pass و پردازنده جدید و خب اینا در مطالعه ی نظر دیگران بوده!
    D7100 هم خوبه روی کاغذ و خودمم مد نظر داشتم اما بررسی کردم مثل اینکه مشکلاتی داره (که اشاره شد!).
    البته فیلم برداری اصلا واسم مهم نیست،به پنتاکس هم علاقه دارم اما میترسم سر خدمات پس از فروش و لنز و ... گیر بیفتم!!!
    ممنونم
    تمامی دوربین های DSLR اگر در شرایط نامساعد و بدون آگاهی استفاده بشن، مستعد گرد و غبار و خرابی و اذیت کردن صاحبشان هستند !!
    (البته بجز D600 که آن هم در یک سری مشکل داشت و با فراخوان شرکت مشکلش برطرف شد)
    اگر بودجه خرید دی7100 رو دارید در خریدش شک نکنید، اگر هم نه که 7000 دوربین خیلی خوبیست.
    در مورد پنتاکس هم مشکلی که فرمودید پابرجاست. البته نه بخاطر خدمات پس از فروش، بلکه بخاطر خرید و فروش لنز و گیر آوردن آن.
    مخصوصاً اگر اینکه بخواید تجهیزات بروزی داشته باشید و مجبور باشید زیاد خرید و فروش کنید.
    Moty و cyrus.r تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

ممنونم
    دوست عزیز کثیف شدن سنسور D7100 شایعه ای بیش نیست. تنها دوربین مشکل دار نیکون فقط و فقط d600 بود که اون هم با آپدیت به D610 حل شد. حتی خود D600 ها هم تعمیر شدن.

D7000 دوربین بسیار خوبیه که دوستان نکات مثبتش رو عرض کردند. اگه طالب بدنه ای جمع و جور تر و سبک تر ( D7000 بدنه ای تقریبا سنگین محسوب میشه) و سنسور جدیدتر با مگا پیکسل بالاتر و امکانات و بدنه ای نه چندان حرفه ای تر d5300 رو بردارید، در غیر اینصورت d7000 گزینه خیلی خوبیه.
    SHOK53، Moty و cyrus.r تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بادرود و ادب
    قصد دارم دوربين Nikon D5300 kit 18-55 VR II را خريداري كنم
    آيا حافظه Adata Premier SDHC UHS-I 32GB U-1 Class 10 با اين دوربين همخواني دارد؟ مشكلي بر نخواهم خورد؟
    رم هاي sandisk هزينه بالايي مي خواهد اگر اين رم adata جوابگو هست اين را بگيرم؟
    لطفا راهنمايي بفرماييد ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed3w نمایش پست ها
    بادرود و ادب
    قصد دارم دوربين Nikon D5300 kit 18-55 VR II را خريداري كنم
    آيا حافظه Adata Premier SDHC UHS-I 32GB U-1 Class 10 با اين دوربين همخواني دارد؟ مشكلي بر نخواهم خورد؟
    رم هاي sandisk هزينه بالايي مي خواهد اگر اين رم adata جوابگو هست اين را بگيرم؟
    لطفا راهنمايي بفرماييد ممنونم
    من خودم تحقيق كردم اين دوبين حداكثر 54 Mbps سرعت ذخيره اطلاعات روي كارت حافظه نياز دارد كه اين كارت حافظه حداكثر 30 Mbps هست بنظرم فيلم بارزلوشن 1080P با 60 فريم نمي تونم زياد ضبط كنم ولي براي 30 فريم فكركنم مشكلي پيش نياد باز نظر اساتيد محترم چه باشد ممنونم

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

با سلام!
    یکی از دوستان بنده قصد خرید DSLR از برند نیکون تا سقف 1/700 داره.(در حال حاضر فوجی HS20 داره)
    موارد استفاده: طبیعت , معماری و آثار باستانی , خانوادگی و گاها فضای بسته با کمترین نویز ممکن و فوکال لنز حداقل 105
    بنده خودم تجربه نیکون نداشتم فقط در حد ریویو بنابراین از دوستانی که تجربه استفاده از این برند رو دارند میخواستم راهنمایی بفرمایند!!!
    دست دوم تمیز یا نو فرقی نمیکنه!
    خودم D90 یا D5300 رو با یکی از لنزهای 105-18 یا 140-18 پیشنهاد دادم !
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط SHOK53 : Friday 1 May 2015 در ساعت 16:45
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    d90 دیگه خیلی قدیمی شده.
    البته هنوز هم عکاسی باهاش بسیار لذت بخشه اما وقتی همون عکس ها رو می خواهید ادیت کنید باید حسابی وقت بذارید تا خروجیش به ابتدایی ترین dslr های امروزی برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    با سلام!
    یکی از دوستان بنده قصد خرید DSLR از برند نیکون تا سقف 1/700 داره.(در حال حاضر فوجی HS20 داره)
    موارد استفاده: طبیعت , معماری و آثار باستانی , خانوادگی و گاها فضای بسته با کمترین نویز ممکن و فوکال لنز حداقل 105
    بنده خودم تجربه نیکون نداشتم فقط در حد ریویو بنابراین از دوستانی که تجربه استفاده از این برند رو دارند میخواستم راهنمایی بفرمایند!!!
    دست دوم تمیز یا نو فرقی نمیکنه!
    خودم D90 +18-105 و D5300+18-140 رو پیشنهاد دادم !
    سپاس فراوان