صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86
Like Tree68تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي عكاسي با قابليت فيلمبرداري HD ...ا

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي عكاسي با قابليت فيلمبرداري HD ...ا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanicq نمایش پست ها
    توروخودا یکی دلمو قرص کنه، اگه غلط املایی دارم شرمنده، اینقدر فینگیلیش نوشتم فارسی یادم رفته!!!
    قرص کردن دل شما به عهده دوستان این فروم نیست، به خودتون بستگی داره.
    ولی با این حال، میشه بفرمایید آقا فرهاد تا قبل از این پست آخرشون که نتیجه همین صحبت شما هست داشتن چه کاری انجام میدادند؟
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1988 نمایش پست ها
    قرص کردن دل شما به عهده دوستان این فروم نیست، به خودتون بستگی داره.
    ولی با این حال، میشه بفرمایید آقا فرهاد تا قبل از این پست آخرشون که نتیجه همین صحبت شما هست داشتن چه کاری انجام میدادند؟
    سلام

من كاملا جدي گفتم.

يكي از مهم ترين مسايل در خريدن دوربين گوش دادن به حرف دل است !

شوخي نمي كنم. اگر ايشون همون T900 را هم بخرند، در آينده با توجه به اطمينان و اعتماد قلبي اي كه به سوني دارند اگر تمام عكسهايشان هم خراب شود در دل خواهند گفت كه ايراد از من است كه تنظيمات را خوب انجام نداده ام وگرنه دوربينم كه دوربين خوبي است. همين دوستمان اگر به اصرار ما Canon G10 هم بخرند، هر يك عكسشان كه راضيشان نكند خواهند گفت كاش همون T900 را خريده بودم و به حرف ديگران گوش نمي دادم كه دوربيني بخرم كه عكسهاي خوبي نمي گيرد براي همين توصيه كردم همان سوني را كه دلشان مي گويد را بخرند.
    partow و arash1988 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

من كاملا جدي گفتم.

يكي از مهم ترين مسايل در خريدن دوربين گوش دادن به حرف دل است !

شوخي نمي كنم. اگر ايشون همون T900 را هم بخرند، در آينده با توجه به اطمينان و اعتماد قلبي اي كه به سوني دارند اگر تمام عكسهايشان هم خراب شود در دل خواهند گفت كه ايراد از من است كه تنظيمات را خوب انجام نداده ام وگرنه دوربينم كه دوربين خوبي است. همين دوستمان اگر به اصرار ما Canon G10 هم بخرند، هر يك عكسشان كه راضيشان نكند خواهند گفت كاش همون T900 را خريده بودم و به حرف ديگران گوش نمي دادم كه دوربيني بخرم كه عكسهاي خوبي نمي گيرد براي همين توصيه كردم همان سوني را كه دلشان مي گويد را بخرند.
    کاملا موافقم، اما این به شرطی است که مثلا یکی از دوستان من که مهارت و تجربه ای هم در عکاسی ندارد این حرف را بزند، یا اینکه تفاوتها کوچک باشد و هر مدل نسبت به دیگری مزایای نسبی داشته باشد.

من شخصا اگر از دوستان این فروم که تجربیات گوناگون و کم و زیادی در عکاسی دارند در مورد این دو دوربین بپرسم و چنین جوابهای قاطعی را به سبب تفاوتهای زیاد بین دو مدل دریافت کنم، در آینده اگر عکسهایم خوب نشد با خود نمی گویم نه خودم درست فکر میکردم، اگر اولی را گرفته بودم بهتر بود.
    farhad44 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13937

سلام

ولله آرش خان مارگزيده از ريسمان سياه و سفيد مي ترسد. من سالهاست كه به هيچ دوستي ( چه در فوروم هاي مختلف و چه در دنياي واقعي) هيچ توصيه ي 100% و قاطعي نمي كنم.

علتش اين است كه در يكي دو مورد ( در دنياي واقعي) توصيه به خريد دوربيني با توجه به نيازها و تجربيات و بودجه ي متقاضي كرده ام و بعد ها پشت سرم حرف زده اند كه فلاني اين دوربين را معرفي كرده است و مفت گران است و يك لحظه با خود فكر نكرده اند كه ممكن است مشكل از جانب خودشان باشد.
    a.parsa و arash1988 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نه خداییش
    اشتباه برداشت نکنین
    من اومدم اینجا که از تجربیات شما استفاده کنم اگه متعصب بودم اینجا چی کار میکردم

تشکر کرده
    13937

نه خداییش
    اشتباه برداشت نکنین
    من اومدم اینجا که از تجربیات شما استفاده کنم اگه متعصب بودم اینجا چی کار میکردم
    سلام

كي از تعصب حرف زد ؟!

صحبت علاقه بود.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

2رسته من به مارک سونی علاقه دارم، ولی این دلیل نمی شه کیفیت و کارایی رو فراموش کنم
    حالا میشه نظرتون رو بدونم؟

تشکر کرده
    13937

2رسته من به مارک سونی علاقه دارم، ولی این دلیل نمی شه کیفیت و کارایی رو فراموش کنم
    حالا میشه نظرتون رو بدونم؟
    ولله من نظر خاصي ندارم چون با هيچ يك از اين دو دوربين (Canon SX200 و Sony W290) كار نكرده ام ولي اگر مي خواستم با توجه به مقايسه ي مشخصاتشون روي كاغذ يكي رو انتخاب كنم با توجه به وجود حالت هاي تقدم شاتر و ديافراگم در Canon و همچنين تله ي بلند تر در كنن و مكرو بهتر و حداكثر و حداقل سرعت شاتر و البته علاقه ي بيشترم به اين برند، SX200 رو انتخاب مي كردم.
    maziaran و ehsanicq تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ممنون فرهاد جان

حالا کسی هست که از کانن sx200 استفاده کرده؟

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

فکر کنم آقای خلیلی از دوستان فروم از این دوربین استفاده کرده.

به این لینک یک نگاهی بیاندازید

Canon PowerShot SX200 IS

عذر خواهی از فرهاد خان در پاسخ به دوستمان

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین