صفحه 24 از 206 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    دوستان جائی را در تهران ( به جز تجهیزات حرفه ای) سراغ دارند که کیف Lowepro Fastpack 350 را موجود داشته باشد؟
    آقای روشن عزیز، عكسباران احتمالش از همه بیشتر بود كه نداشت! ولی گفت تا 2 ماه دیگه میاریم.
    لابراتوار‌ آریا هم همیشه مدل‌های خوب را داره، اون هم نداشت!
    فروشگاه‌های كانن هم 3 تا اصلی‌ها نداشتند.

:)
    nmroshan و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.
    مجتبی ناظمی

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام دوستان
    من یک کیف میخوام برای تجهیزات زیر :
    دوربین 350ِd و لنز سیگما 17-70 و کنون 70-300 مم به اضافه فلاش و شارژر و فیلتر و مموری و ....
    پیشنهاد شما چیه؟ چه کیفی با حد اقل قیمت؟ ضد آب بودن هم برام مهم نیست...
    ممنون میشم کمکم کنید
    Canon EOS 30D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    239

سلام.من دنبال یك كیف برای عكاسی شهری (مثلا Lowepro Off Trail 2 ) كه راحت و مناسب برای استفاده سریع باشد هستم.(برای دوربین slr بزرگ)آیا كسی از دوستان پیشنهادی دارد؟ مرور كاتالوگ لوپرو باعث سردرگمی است -فكر می كنم برای انتخاب نیاز به استفاده از تجربه دوستان باشد.اگر راهنمایی كنید ممنون می شوم.

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام
    لطفا دوستان که تجربه دارن راهنمایی کنند برای d40 nikonچه کیفی رو پیشنهاد میکنید البته من هنوز این دوربین رو ندارم و قصد خرید دارم ولی میخوام همراهش کیف رو هم بخرم دوربین رو هم برای موقعی که کوه میرم میخوام و پیاده روی زیادی هم میکنم و در طبیعت زیاد میرم ضمنا هنوز لنز ندارم ولی لطفا مدلی رو معرفی کنید که بتونم لنز که تهیه کردم درونش قرار بدم میخوام هم نیاز کوله رو برطرف کنه و هم کیس برای دوربین باشه یعنی خرت و پرتامم توش بریزم یه چیزی تو مایه های لب تاپ یه کم کوچیکتر و خرت و پرت کوه
    البته سرعت عمل در استفاده برام مهمه که هی برای هر عکس مجبور نباشم همه زندگیمو بریزم پایین :::big grin:::
    کوله پیشنهاد میدین یا کمری و چه مدلی ؟
    موفق و پیروز باشید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستان که تجربه دارن راهنمایی کنند برای d40 nikonچه کیفی رو پیشنهاد میکنید البته من هنوز این دوربین رو ندارم و قصد خرید دارم ولی میخوام همراهش کیف رو هم بخرم دوربین رو هم برای موقعی که کوه میرم میخوام و پیاده روی زیادی هم میکنم و در طبیعت زیاد میرم ضمنا هنوز لنز ندارم ولی لطفا مدلی رو معرفی کنید که بتونم لنز که تهیه کردم درونش قرار بدم میخوام هم نیاز کوله رو برطرف کنه و هم کیس برای دوربین باشه یعنی خرت و پرتامم توش بریزم یه چیزی تو مایه های لب تاپ یه کم کوچیکتر و خرت و پرت کوه
    البته سرعت عمل در استفاده برام مهمه که هی برای هر عکس مجبور نباشم همه زندگیمو بریزم پایین :::big grin:::

موفق و پیروز باشید
    اون قسمت سوالو که قرمزش کردم نا مفهومه :confused:

در مورد بقیه سوال هم بنظرم شما فعلا کیف نخرین بهتره.

بهتر نیست فعلا به فکر خرید دوربین باشین؟
    farzad13 و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    سينااكبرنيا

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    اون قسمت سوالو که قرمزش کردم نا مفهومه :confused:

در مورد بقیه سوال هم بنظرم شما فعلا کیف نخرین بهتره.

بهتر نیست فعلا به فکر خرید دوربین باشین؟
    منظورم اینه كه یه كوله همه كاره باشه و بتونم وسایل كوه رو هم بذارم ضمنا برای عكس گرفتن دوربین كه تو كوله هست تا از كوله خارج كنم و بخوام عكس بگیرم فكر كنم دردسرش زیاد باشه و وقت گیر
    به نظر شما میشه دوربین رو بدون كیف حمل و نقل كرد مشكلی پیش نمیاد برای دوربین
    البته چون نمیدانم این سوال ها رو میپرسم
    ممنون كه جواب میدین
    دوربینم میخرم داداش!!!

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

Smile پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

منظورم اینه كه یه كوله همه كاره باشه و بتونم وسایل كوه رو هم بذارم ضمنا برای عكس گرفتن دوربین كه تو كوله هست تا از كوله خارج كنم و بخوام عكس بگیرم فكر كنم دردسرش زیاد باشه و وقت گیر
    به نظر شما میشه دوربین رو بدون كیف حمل و نقل كرد مشكلی پیش نمیاد برای دوربین
    البته چون نمیدانم این سوال ها رو میپرسم
    ممنون كه جواب میدین
    دوربینم میخرم داداش!!!
    دوست من !
    به نظر من حمل دوربین بدون کیف یا کوله خیلی سخت و دردسر سازه، خودم تجربشو داشتم توی کوهنوردی !!! واقعا سخته ! هم مانع راه رفتن می شه هم هر لحظه احتماط آسیب دیدن دوربین هست، خوب کوه با کسی شوخی نداره هر لحظه امکان داره یه سنگ کوچولو بره زیر پات ! دوربین های جدید هم که دیجیتالن و با کوچکترین ضریه .... !
    ولی در مورد کوله عکاسی، بستگی به میزان بوجه شما داره ! من خودم هم دنبالش هستم یعنی بودم قیمتها که واقعا بالاست و یه بدی داره نمیشه هم واسه تجهیزات عکاسی استفاده کرد و هم واسه لوازم کوهنوردی اکثر این کوله ها مخصوص تجهیزات عکاسی و رایانه هستند
    من یه راه حل واسه خودم پیدا کردم، نمی دومنم دیگران چه نظری دارن !
    گشتم یه کوله خوب و جمع و جور کوهنوردی پیدا کردم، و با یه کوچولو خلاقیت دست به کار شدم و ضد ضربش کردم (محافظ لنز - محافظ بدنه دوربین - قسمت های کوچیک واسه قرار دادن فیلتر و شارژر و ... ) با استفاده از ورقه های پلاستیکی که به انواع عایق در ساختمان استفاده می شه و پارچه تمام این تجهیزات و خودم دوختم ! البته یه کم هم باید کار با چرخ خیاطی رو بلد باشین !
    به نظر من که بهتر از پرداختن 100-200 تومن واسه خرید کوله عکاسی هست اینطوری با 30-40 تومن نیازمو بر طرف کردم !

موفق باشید !
    Stalker، KingArash، farzad13 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    موفق و پیروز باشید
    دوست من

به نظرم شما میخواهید برای یك دكمه ، كت بدوزید...
    به نظرم میرسه اگر خود دوربین رو تهیه كنید ، بهتر و عاقلانه تر میتونید تصمیم بگیرید...
    من خودم دوربین رو تو یه كیف 3000 تومنی فعلا میگذارم.
    چون تو خیابون و همه جا دوربین رو دوشمه...
    اگر بخوام كیف بخرم ، یكی از همین كوله های 20،30 تومنی می خرم...
    تازه ممكنه موقع خرید برای فیلتر یا هود یا سه پایه و ... پول كم بیارید...
    farzad13 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    دوست من !
    به نظر من حمل دوربین بدون کیف یا کوله خیلی سخت و دردسر سازه، خودم تجربشو داشتم توی کوهنوردی !!! واقعا سخته ! هم مانع راه رفتن می شه هم هر لحظه احتماط آسیب دیدن دوربین هست، خوب کوه با کسی شوخی نداره هر لحظه امکان داره یه سنگ کوچولو بره زیر پات ! دوربین های جدید هم که دیجیتالن و با کوچکترین ضریه .... !
    ولی در مورد کوله عکاسی، بستگی به میزان بوجه شما داره ! من خودم هم دنبالش هستم یعنی بودم قیمتها که واقعا بالاست و یه بدی داره نمیشه هم واسه تجهیزات عکاسی استفاده کرد و هم واسه لوازم کوهنوردی اکثر این کوله ها مخصوص تجهیزات عکاسی و رایانه هستند
    من یه راه حل واسه خودم پیدا کردم، نمی دومنم دیگران چه نظری دارن !
    گشتم یه کوله خوب و جمع و جور کوهنوردی پیدا کردم، و با یه کوچولو خلاقیت دست به کار شدم و ضد ضربش کردم (محافظ لنز - محافظ بدنه دوربین - قسمت های کوچیک واسه قرار دادن فیلتر و شارژر و ... ) با استفاده از ورقه های پلاستیکی که به انواع عایق در ساختمان استفاده می شه و پارچه تمام این تجهیزات و خودم دوختم ! البته یه کم هم باید کار با چرخ خیاطی رو بلد باشین !
    به نظر من که بهتر از پرداختن 100-200 تومن واسه خرید کوله عکاسی هست اینطوری با 30-40 تومن نیازمو بر طرف کردم !

موفق باشید !
    دوست عزیز سلام
    واقعا ممنونم كه راهنمایی درستی كردید و حرف من رو متوجه شدید و شرایط رو درست تشخیص دادید چون من دوربین رو برای این شرایط میخوام و با كوچكترین اشتباهی دوربین آسیب میبینه مخصوصا كه دیجیتال هم باشه از راهنماییتون سپاسگذارم
    اگر لطف كنید و از كوله ای كه تهیه كردید برام عكس بفرستید و بگید چه مارك كوله ای گرفتید و با چه مواد اولیه ای این كوله رو برای قرار دادن دوربین مناسبش كردید ممنونتون میشم
    در پناه حق

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

دوست عزیز سلام
    واقعا ممنونم كه راهنمایی درستی كردید و حرف من رو متوجه شدید و شرایط رو درست تشخیص دادید چون من دوربین رو برای این شرایط میخوام و با كوچكترین اشتباهی دوربین آسیب میبینه مخصوصا كه دیجیتال هم باشه از راهنماییتون سپاسگذارم
    اگر لطف كنید و از كوله ای كه تهیه كردید برام عكس بفرستید و بگید چه مارك كوله ای گرفتید و با چه مواد اولیه ای این كوله رو برای قرار دادن دوربین مناسبش كردید ممنونتون میشم
    در پناه حق
    سلام
    دوست عزیز در حال حاضر از کوله عکس ندارم، ولی سعی می کنم به زودی چند تا عکس از کوله و لوازمی که باهاش کوله رو ایمن کردم بهتون نشون بدم
    الان فقط می تونم مارک کوله رو معرفی کنم، البته به نظر من مارک کوله اصلا مهم نیست، قیمت کوله ای من گرفتم زیادم گرون نبود تقریبا 20،000 تومان

ساخت یه شرکت چینی، لوازم کوهنوردی درست میکنه !
    این آدرس وب سایت سازنده کوله
    http://www.xlneeko.com
    farzad13 تشکر می‌کند.

صفحه 24 از 206 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین