صفحه 22 از 206 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دادن آدرس در تاپیك ممنوعه. هر چند تمام آدرسایی رو كه می خواهید در صفحات قبلی همین تاپیك خواهید یافت.

راستی كاربران این سایت همه به غیر از من چشم های قوی ای دارند. من هم با عینك حروف نرمال رو می بینم :biggrin:
    فرهاد جان اگه امكانش هست آدرسها رو (در صورت امكان با پیغام خصوصی)لطف كنید بسیار ممنون میشم.مخصوصا" آدرس تجهیزات حرفه ای و نمایندگی لوپرو).
    در ضمن چشم از این به بعد با حروف نرمال تایپ میكنم.
    با سپاس رضا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    817

با اینهمه اوصافی كه درباره ی كیفهای Lowepro می گویند، كیف من ده ماه نشده خراب شد! یعنی زیپش از بدنه جدا شد و دندانه هاش هم به مرور كج و معوج شد، درحالیكه رفتار نامناسب و غیرمعمولی با كیف نداشتم و فقط گناهم این بود كه كیف را اكثر اوقات با خودم حمل میكردم و هر سوژه ی دلخواهی را ثبت مینمودم. این هم از نتیجه اش!

ولی اصلا فكر نمی كردم كیفی كه اینقدر درباره ی مقاومت و دوامش می گفتند به این زودی كارش تمام شود! حالا نمیدانم آیا امكان دارد كه زیپ جدیدی برای این كیف دوخت یا باید بروم یكی دیگر برای ده ماه استفاده بخرم؟ و آیا كیفی بهتر از این هست كه به این سرعت به زباله دانی نپیوندد و موجب ریشخند ما نزد دوستان نشود چون پز داده بودیم بهترین كیف را تهیه كرده ایم؟!!

حامد

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

Lowepro Compu Day Pack را من حدود 8 ماه پیش گرفتم و واقعا هر جا که میرم همراهم هست چون من این کوله را فقط برای وسایل عکاسی نگرفتم و لپ تاپ را روزانه با ان حمل میکنم و گاهی وقتها لپ تاپ و دوربین و لنز و مخلفات. در طول این مدت اصلا تکان نخورده و قیافه اش با روز اول فرقی نکرده البته لووپرو کیفهای بهتر و گرانتری هم داره این کوله را 115000 تومان گرفتم اما اگر در حدود 220000 تومان بدید CompuTrekker Plus AW را بگیرید که در دنیا و اخرت به درد ادم میخورد.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه
    تشکر کرده
    817

من در حال حاضر هیچگونه تجهیزاتی ندارم و بنابراین برای یك بدنه و یك لنز فقط نیاز به یك كیف كوچك و ساده اما مقاوم و بادوام دارم. امیدوارم چنین چیزی پیدا شود كه حداقل دو سه سال كار كند. (برای سه پایه هم كیف جداگانه Manfrotto گرفته ام كه امیدوارم خوب باشد! Gitzo هم نه بصورت كیف كه به شكل بند بود كه نخریدم چون سه پایه در هوا آویزان میماند و هیچگونه پوششی نداشت!)

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

حالا نمیدانم آیا امكان دارد كه زیپ جدیدی برای این كیف دوخت یا باید بروم یكی دیگر برای ده ماه استفاده بخرم؟
    Amateur جان به نظر من تا موقعي كه با كمبود جا مواجه نشدي به فكر خريد كيف جديد نباشي بهتر است. در هر صورت نميدونم Lowepro در ايران تعميرات دارد يا خير؟ ولي ميتوانيد به كيف دوزي ها تشريف ببريد و زيپ كيف را درست كنيد.
    علی محمدی

amirsooki
    Guest

سلام.
    من دنبال یه کیف میگردم ، خیلی معمولی ، از همین کیف قدیمیا بود که فقط دوربین توش جا میشد ! مثلا زنیت رو میزاشتید توش .
    چیزی سراغ ندارید ؟ یک دوربین و یک لنز توش جا بشه ؟
    ممنون .

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

امیرجان....
    برای نیکون کیفهای چرمی خود نیکون هست... سایز دوربینهای نیکون... با سایز لنزهای مختلف(این رو برای اهالی نیکون گفتم)
    احتمال می‌دم برای کانن هم باشه... این کیفهای چرمی و سنتی رو من کماکان خیلی دوست دارم.
    این از این....
    یه مدل دیگه هم کیفهای برزنتی و اینا هست که زیاد دیدم... (برزنت که نیست... چند جنس مختلف داره ولی تو مایه های همون کیفهای زنیت است ولی خمره‌ای شکل....) که جلوشون کانن و نیکون خورده(که نیست) و برای دم دست بد نیست... گمان می‌کنم تو جمهوری و ناصرخسرو هم پیدا میشن.

و اما لوپروی خودمون هم از این کیفها زیاد داره... قیمتش هم خیلی ارزونه.... تجهیزات وقتی میاره روزهای اول تموم میشه!(گویا فله‌ای عکاسیها می‌برن.)

اما در مورد کیفیت کیفهای لوپرو....(البته من مسئول گارانتی این شرکت نیستم! گارانتی هم گمان نکنم داشته باشه!)
    من حدود ۴ سال است که آف تریل ۲ رو دارم استفاده می‌کنم و سلام خدمت همه می‌رسونه!(تازه لپاش گل انداخته)
    به هرحال پیش میاد.... که بعضیهاشون هم خراب بشن...
    در ضمن لوپرو کوله ۱۵۰ هزارتومانی داره و ۴۰۰ هزارتومانی با سایز مشابه! اینها کیفیتهای مختلفی دارن....
    Persian و amirsooki تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    سلام.
    من دنبال یه کیف میگردم ، خیلی معمولی ، از همین کیف قدیمیا بود که فقط دوربین توش جا میشد ! مثلا زنیت رو میزاشتید توش .
    چیزی سراغ ندارید ؟ یک دوربین و یک لنز توش جا بشه ؟
    ممنون .
    امیر جان من واسه کیف تک لنزی و دم دستی Rezo TLZ20 گرفتم. ارزون و سبک. انگار واسه 400D+17-70Sigma دوخته شده. از مرکز تجهیزات عکاسی حرفه ای و 20 هزار تومان.
    البته احتمالا به درد 5D نخواهد خورد!
    KIA تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    امیر جان من واسه کیف تک لنزی و دم دستی Rezo TLZ20 گرفتم. ارزون و سبک. انگار واسه 400D+17-70Sigma دوخته شده. از مرکز تجهیزات عکاسی حرفه ای و 20 هزار تومان.
    البته احتمالا به درد 5D نخواهد خورد!
    []
    متاسفانه با افزایش سایز، قیمت هم تصاعدی بالا می ره. برای 40D & 5D باید TL-70 گرفته بشه كه حدود 70 هزار تومنه و واقعا نمی ارزه.

سری TLZ حداكثر تا TLZ25 هست كه 5دی توش جا نمی شه.
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 10 December 2007 در ساعت 09:59
    Ahmad Reza و amirsooki تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد srv000 آواتار ها
    تشکر کرده
    6

با سلام خدمت همه دوستان
    من یه كیف می خواهم (ترجیحا Lowepro یا Case Logic ) واسه یه Nikon D40 که همون جور که می دونید یه لنز 18-55 روشه، یه لنز 55-200 هم کنارش دارم
    یه کیف رو شونه ای که این تجهیزات مختصر رو تو خودش جا بده اگه بمن معرفی کنید ممنون میشم.

صفحه 22 از 206 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 ... آخرینآخرین