صفحه 124 از 206 نخستنخست ... 24 74 114 120 121 122 123 124 125 126 127 128 134 174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

من برای یه d7000+ kit به همراه باتری و شارژر دنبال یک کیف هستم که جا برای لنز اضافه داشته باشه و بتونم تقریبا همیشه همراهم باشه
    تو مدلهای ونگارد به مدل 2GO 25 رسیدم تو برندهای دیگه مدل Pro Messenger 160 AW لوپرو رو دیدم و به نظرم خوب اومد به نظر ونگارد مقاوم تر میاد
    تو برندهای دیگه مدل مناسبتری پیدا میشه یا بین این دو کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟
    برای خرید کجا برم که مدلهای بیشتری رو داشته باشه
    علی اسلامیان

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

یک سوال داشتم از دوستان:
    من قصد خرید کیف Lowepro Flipside 400 دارم ٬ می خواستم بدونم این سایت هایی که اون رو برای فروش دارند ٬ آیا نمونه اصلی دارند یا مشابه اصل هست . این رو می گم چون مثلا قیمت این کیف در سایت آمازون 170 $ هست ٬ عقل سالم میگه که قیمت ۳۶۰ هزار تومانی که بعضی سایت ها زده اند کمی (یا شاید هم خیلی) مشکوکه !

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    یک سوال داشتم از دوستان:
    من قصد خرید کیف Lowepro Flipside 400 دارم ٬ می خواستم بدونم این سایت هایی که اون رو برای فروش دارند ٬ آیا نمونه اصلی دارند یا مشابه اصل هست . این رو می گم چون مثلا قیمت این کیف در سایت آمازون 170 $ هست ٬ عقل سالم میگه که قیمت ۳۶۰ هزار تومانی که بعضی سایت ها زده اند کمی (یا شاید هم خیلی) مشکوکه !
    چه جالب من یادمه 120$ قیمتش و دیده بودم ولی الان افزایش داشته نمیدونم شایدم اشتباه کنم ! اگه منظورتان فروشگاه برج بهار یا مجتمع پایتخت هست باید بگم جنش اصل هست درواقع من هنوز لوپرو فیک ندیدم جایی ارایه کند ... احتمالا چون واردات قدیم است و بازار هم کشش چندانی ندارد قیمتش را انچنان افزایش نداده اند ...
    Dariush Chegini و Kane تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    چه جالب من یادمه 120$ قیمتش و دیده بودم ولی الان افزایش داشته نمیدونم شایدم اشتباه کنم ! اگه منظورتان فروشگاه برج بهار یا مجتمع پایتخت هست باید بگم جنش اصل هست درواقع من هنوز لوپرو فیک ندیدم جایی ارایه کند ... احتمالا چون واردات قدیم است و بازار هم کشش چندانی ندارد قیمتش را انچنان افزایش نداده اند ...
    با تشکر از شما.
    پس با خیال راحت خرید کنم ٬ هنوز دست برادران چینی وارد کار نشده

البته منظورم سایت دیگه ای بود چون من شهرستان هستم می خواستم سفارش بدم برام بفرستند ٬ اونها سایت هم دارند؟

شاید اون ۱۲۰ دلار که دیدید درست بوده باشه اما این قیمت الانشه.
    Amazon.com: Lowepro Flipside 400 AW Backpack (Black): Camera & Photo

باز هم ممنون.
    iman mehr تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

با تشکر از شما.
    پس با خیال راحت خرید کنم ٬ هنوز دست برادران چینی وارد کار نشده
    اتفاقا دست برادران چینی کیف های لوپرو موجود در ایران را میسازد.اما با خیال راحت خرید کنید. چون کیفیت ساختشان عالیست.
    Kane تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    اتفاقا دست برادران چینی کیف های لوپرو موجود در ایران را میسازد.اما با خیال راحت خرید کنید. چون کیفیت ساختشان عالیست.
    LOL , این چین معضلی شده برای این دنیا ٬ البته فوایدی هم داشته .

دوستان به نظر تون این کیف Lowepro Flipside 400 کیف خوبی هست؟ آیا واقعا جای لپتاپ ۱۵ اینچ دارد ؟ در این رنج پیشنهاد بهتری دارید؟
    پیشاپیش ممنون.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

2ماه پیش از ناصر خسرو (نزدیکای قصر دوربین) از یه مغازه یه کیفی به نام FANCIER گرفتم (از این برند سه پایه هم دارم که هردو اتفاقا با کیفیت هستند....باید دید تا 6ماه دیگه هم تو همین ریخت و ظاهر کیفه میمونه یا نه).........
    خلاصه اینکه این کیف رو که در 3اندازه داشت و بزرگرو من گرفتم هم زیباست هم جاداره هم مطمئن! به قیمت استثنائیه 35.......
    دی7000 + 15-55 + 85................اگر 18-55 رو دوربین باشه اندکی به زحمت 85 جا میشود در کنارش.....3جیب در جناهین و جلو داره.......به کل از ظاهر و جاداریش راضیم.......خواستید پیغام خصوصی بدید شماره آقای کیف فروش رو بدم..........................پاینده باشید
    Kane تشکر می‌کند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

LOL , این چین معضلی شده برای این دنیا ٬ البته فوایدی هم داشته .

دوستان به نظر تون این کیف Lowepro Flipside 400 کیف خوبی هست؟ آیا واقعا جای لپتاپ ۱۵ اینچ دارد ؟ در این رنج پیشنهاد بهتری دارید؟
    پیشاپیش ممنون.
    کیف خوبیه ولی بستگی به تجهیزات شما داره ... کلا این قبیل کیفهای بزرگ زمانی گرفته میشوند که نیاز به حمل تجهیزات زیادی یکجا باشد و اگر قرار باشد در هر سفر مدت طولانی کوله را بر دوش بندازید باید بدن آماده ای داشته باشید ....
    درضمن جای لپتاب ندارد !
    Kane و eternal تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    کیف خوبیه ولی بستگی به تجهیزات شما داره ... کلا این قبیل کیفهای بزرگ زمانی گرفته میشوند که نیاز به حمل تجهیزات زیادی یکجا باشد و اگر قرار باشد در هر سفر مدت طولانی کوله را بر دوش بندازید باید بدن آماده ای داشته باشید ....
    درضمن جای لپتاب ندارد !
    بله کیف بزرگ خودش معضلیه! اما من برای این می خواستم بگیرمش که بشه لپتاپ هم حمل کنم که به نظر منتفی میاد . من فعلا تجهیزات زیادی ندارم که نیاز به کیف بزرگ باشه ٬ (یک دوربین و دو لنز ) البته در آینده احتمالا اضافه خواهد شد ٬ شاید این کیف رو گرفتم شاید هم یک کیف کوچک کلا خودم هم نمی دونم چی می خوام!

به خاطر راهنمایی شما و دیگر دوستان تشکر می کنم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

دوستان کیف کوچک برای اینکه همیشه دوربین همراهمون باشه و توی خیابون و یا هرجایی سریع بشه ازش استفاده کرد به نظرتون چی مناسبه؟
    کیفهای زوم (که معروفه به پوزه‌ای) به نظرتون برای این منظور خوبه؟
    لنز اضافه میشه باهاش حمل کرد؟

دوربین من 650d با لنز 18-135 هست.

ممنون
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600