صفحه 29 از 206 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه Kavan آواتار ها
    تشکر کرده
    2701

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    ولي فرهاد خان حيفه
    اگر زياد استفاده نداريد توصيه ميكنم يكي از اين كاور هاي الكي با قيمت 2000 تومن از ناصر خسرو بخريد لااقل از خش ورداشتنش تو صندوق جلوگيري ميكنه
    يه توصيه ديگه هم دارم من به لطف D70 نياز به سه پايه زياد پيدا ميكنم بديد به من دعاتون هم ميكنم ديگه چي
    بنده هم موقع خرید فکر کردم لازمش ندارم اما الان میبینم که بدون کیف میشه دردسر عظمی (عظما!) :confused:
    babakdin543 تشکر می‌کند.
    کاوان (بهرام) نصراله بیگی
    My flickr
    My Instagram

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

mbag 70 رو من از مسعود گرفتم 25 تومان ولي بردم خونه ديدم 190 با هد من توش جا نميشه :biggrin: و كلا منصرف شدم چون مدل 80 هم زيادي بزرگ و دست و پاگير است.

خوب این شاید یک کمکی کند:

کد HTML:
    http://www.pictureline.com/products/13425/Manfrotto_Quick_Action_Strap/

اگر چه جلوی خش رو نمیگیره ولی راحتی ، نرمی و زیبایی که داره می ارزه. هنگام کار هم میتونه همونجور به سه پایه بسته باشه.اگر چه بیشتر فیت x55 هست.
    farhad44 و Kavan تشکر می‌کنند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

سلام
    به نظرم برای خرید کیف سه‌پایه‌های مانفروتو دیدن این جدول خالی از فایده نباشه:
    nmroshan، bfarahanchi، babakdin543 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم برای خرید کیف سه‌پایه‌های مانفروتو دیدن این جدول خالی از فایده نباشه:
    ببين عجب تركيبي من گرفتم كه جدول هم توش هنگ كرده و مدلي پيشنهاد نداده
    Kavan و Super Oli تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا فرهاد آواتار ها
    تشکر کرده
    73

با سلام دیروز از فروشگاه کامران (شیراز ) یک کیف خریدم با مارک samsonite مدل 1910 برای تجهیزلت من بسیار مناسبه کیفیت دوخت ومواد بکاررفته در آن بسیار عالیه ضخامت جدارههای داخلی وبیرونیش بالاست و نرمه که در مواقع ضربات احتمالی بسیار مقاوم شده زیپهای بیرونی با یک لایه پوششی روکش شده در ضمن یک کیسه ضد آب که برای استفاده در مواقع بارانی , در جای مناسبی تعبیه شده . یک کیف کمری کوچک برای مموری ویا عدسی هم ضمیمهش کردند با این تجهیزات من هنوز جای دولنز دیگه مثل یه ماکرو که در نظر دارم آینده بخرم البته بعد از پایان اقساط این لنز 100-400 که حالا حالاها هم تموم نمیشه رو داره

[IMG]http://i27.*******.com/5n7ol4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.*******.com/350a1ci.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.*******.com/30mo4d0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i26.*******.com/2cf5uhf.jpg[/IMG]
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 13 May 2008 در ساعت 20:09 دلیل: برهم زدن كادر صفحه
    paya، A_Maddah، Kaveh Ghobadi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اتفاقا این برند( SamSonite ) بسیار برند مناسبی است.نسبت قیمتی آن به بقیه اکثرا قابل قبول تر است.بنده مدت ها است از کوله های این برند که مخصوص لوازم عکاسی هستند استفاده می کنم و کاملا راضی هستم.از نظر درز بندی و آبندی و مقاومت بسیار خوب هستند.زیپ های مقاوم به همراه روکش و جای فراوان از خواص کلیه کیف های سامسونیت است.

از نظر وزن از اکثر کیف های دیگر سبک تر هستند و در کوله ها یک پشتی بسیار عالی در آن وجود دارد که باعث می شود بعد از پیاده روی طولانی و احتمالا تعرق بدن پشت شما خیس نشود و راحت باشید...
    A_Maddah، Pouyashariat61 و FARID تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

متسفانه من هنوز كيف براي دوربينم نخريدم اقاي قبادي از كجا ميتونم تهيه كنم اين مدل رو امروز تو نمايشگاه چند تا مدل نانیو پرو ديدم خوب بودن ولي فروش نداشتن متاسفانه . اين كيفها SamSonite چه قيمت هستن . ممنون از شما
    DELL تشکر می‌کند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

دوستان برای خرید سه پایه و کیف به چه مواردی باید دقت کرد؟؟؟ تفاوت یه سه پایه چینی و المانی در چیه؟؟؟ راستی دوربین h50 با وزن 550 گرمه!!!

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    متسفانه من هنوز كيف براي دوربينم نخريدم اقاي قبادي از كجا ميتونم تهيه كنم اين مدل رو امروز تو نمايشگاه چند تا مدل نانیو پرو ديدم خوب بودن ولي فروش نداشتن متاسفانه . اين كيفها SamSonite چه قيمت هستن . ممنون از شما
    والله نماینده ای که انحصارا این مدل ها را توزیع کند ندیده ام اما در ناصر خسرو ( چندین فروشگاه ) کیف های سامسونیت را دارند.اگر تبلیغ نباشد فروشگاه قصر دوربین اکثر مدل هایش را دارد.

قیمت هایی متفاوتی دارد از 30 هزار تومان تا 150 هزار تومان.کیف بنده حدود 70 تومان ( اگر یادم باشد خیلی وقت پیش بود و باید فاکتور را ببینم که یادم بیافتد ) بود و یک تخفیفی هم گرفتم ...

http://www.letsgodigital.org/en/news...tory_2941.html

A_Maddah، Behnam_703، Pouyashariat61 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

من با كيف هايي مثل اين كه طراحي آنها شما را وادار مي كند كه دوربينتان را بسته شده به بلندترين لنزتان داخل آن بگذاريد يا بعضي كه مجبوريد بدنه را جدا بگذاريد و .... شديدا مشكل دارم.

به نظر من طراحي بايد انعطاف پذير تر باشد. اكثريت عكاسها حداقل در 50 درصد مواقع لنز ديگري به غير از يك تله ي بلند روي دوربينشان است و اين كيف ها باعث مي شوند كه مرتب و بدون اينكه ضروري باشد لنزها را باز و بسته كنيد كه نتيجه اش استهلاك بيشتر ماونت و ورود بيشتر گرد و غبار و كاهش شديد سرعت عمل خواهد بود.
    فرهاد حسيني

صفحه 29 از 206 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 129 ... آخرینآخرین