صفحه 78 از 206 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 771 تا 780 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

دوستان کسی تجربه استفاده از Naneu Pro U 220 رو داره ؟ برای تجهیزات زیر ایا جای کافی داره ؟
    Canon 5D Mark II+greep BG-E6

Canon EF 16-35mm f/2.8 L II USM

Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM
    Canon EF24-70 F2/8 l
    Flash 580 EX ll
    CANON POWER SHOT G11
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

نقل قول نوشته اصلی توسط spirit نمایش پست ها
    سلام
    من هم پارسال یه کیف fastpack 250 خریدم از مرکز تجهیزات عکاسی حرفه ای توی خیابون بهار که نمایندگی این کیفها هستش . کیف خوبیه . این کوله برای سفر با همراه داشتن لپ تاپ خوبه اما برای عکاسی مستند اجتماعی و ... شاید زیاد مناسب نباشه چون دسترسی به دوربین مشکله . شما باید دو مرحله زیپ و بند رو باز کنی تا به دوربین برسی در حالیکه کیف روی زمین باشه یعنی نمیتونی مثل شانه آویز راحت در کیف روباز کنی و دوربین رو بیاری بیرون . (دسترسی از کنار به نظرم راحت نیست ممکنه دوربین هم بیفته ) اگه بخواهید عکس کیف رو هم براتون میفرستم تا متوجه منظورم بشید . به همین خاطر من یه کیف شانه آویز کوچک ارزون قیمت داشتم که بیشتر ازش استفاده می کردم الان هم فکر کنم از همین مدل Lowepro Adventura 170 یا یه چیزی شبیه اون بخرم که حمل و نقل و دسترسی و ... راحت تر باشه .
    من دارمش . به نظرم دسترسی از کنارش بد نیست .

كاربر آشنا Hossein Nasiri آواتار ها
    تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه استفاده از Naneu Pro U 220 رو داره ؟ برای تجهیزات زیر ایا جای کافی داره ؟
    Canon 5D Mark II+greep BG-E6
    Canon EF 16-35mm f/2.8 L II USM
    Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM
    Canon EF24-70 F2/8 l
    Flash 580 EX ll
    CANON POWER SHOT G11
    سری قبلی این کیف رو من دارم. پارسال دیدم که زیرش چرخ و از بالا دسته گذاشتند که مثل ساکهای مسافرتی شده.
    از نظر جا داری خیالت راحت. مطمئنا این ها توش جا میشه.
    وزنش زیاده، اما برای کسانی که وسایل زیادی دارند کیف خوبیه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

من هم دارمش ، قربان دسترسی از کنارش که خیلی راحته من اصلا مشکلی ندارم کلا یک مرحله زیپ را باز میکنید و دوربین از کنار خارج می شه!
    وقتي چيزي نداري ببازي ، پس پيروزي!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    173

سلام دوست عزیز
    اگه بخوای کار عکاسی مستند انجام بدی که مجبوری مثلا سریع دوربین رو از کیف خارج و روشن وعکاسی کنی یه کم زمان میبره و خوب نیست به جاش یه شونه آویز بهتره اما برای رفتن به تور عکاسی ومسافرت و ... کیف خیلی خوبیه .

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

من خودم هر دو کیف نایوپرو و لوپرو را دارم.
    وقتی برای اولین بار مسافرت بردم دسته نانیوپرو تقریبا بعد از حمل 1 ساعته یک عددبادی 7دی با 15-85 و فلاش از جا کنده شد.
    هیچ وسیله اضافی هم نداشتم و برام خیلی جالب بود که استقامت لوپرو خودم رو نداشت.
    کیف خودم با این همه تجهیزات که فکر میکنم 8 کیلو باشد براحتی روی دسته یکسال است حمل و نقل میشود.
    با استفاده از ای دو کیف به نتیجه رسیدم لوپرو استقامت بیشتری دارد تا نانیو.
    --- البته این تجربه شخصی بنده بود ----
    king4، Farhad71 و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر جديد Kish1354 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

با سلام به همه دوستان
    راستش يكي از مشكلاتي كه هميشه تو سفر داشتم اين بود كه بايستي يك كوله تجهيزات عكاسي را همراه با يك كوله وسايل شخصي حمل مي كردم كه خيلي دست و پا گير بود و فكر كنيد كه موقعي كه سفر زميني داريد و ميخواهيد از وسايلي مثل قطار و اتوبوس و... استفاده كنيد و مدت طولاني هم سفر كنيد و عكاسي هم بكنيد، چقدر سخت ميشه.
    اين بود كه پس از جستجوي زياد مدل Adventure K5 نانوپرو را بهترين گزينه ديدم و چند روز پيش هم اين كوله را خريداري كردم كه كوله كاربردي با ظرفيت 85 ليتر براي اين منظور مي باشد.
    قابليت استفاده سريع از كوله دوربين از قسمت كناري كوله ي اصلي:

قابليت استفاده مجزا از كوله دوربين:

استفاده سريع و آسان هنگام پياده روي و در زماني كه به طور كامل از فضاي كوله اصلي استفاده مي كنيد:

و محل اختصاصي قراردادن سه پايه:

همچنين قابليت هاي مثل قراردان كيسه خواب و كاور ضد باران و زيپ هاي ضد آب و....
    A_Maddah، alie، RILAX88 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    283

نقل قول نوشته اصلی توسط Kish1354 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    راستش يكي از مشكلاتي كه هميشه تو سفر داشتم اين بود كه بايستي يك كوله تجهيزات عكاسي را همراه با يك كوله وسايل شخصي حمل مي كردم كه خيلي دست و پا گير بود و فكر كنيد كه موقعي كه سفر زميني داريد و ميخواهيد از وسايلي مثل قطار و اتوبوس و... استفاده كنيد و مدت طولاني هم سفر كنيد و عكاسي هم بكنيد، چقدر سخت ميشه.
    اين بود كه پس از جستجوي زياد مدل Adventure K5 نانوپرو را بهترين گزينه ديدم و چند روز پيش هم اين كوله را خريداري كردم كه كوله كاربردي با ظرفيت 85 ليتر براي اين منظور مي باشد.
    قابليت استفاده سريع از كوله دوربين از قسمت كناري كوله ي اصلي:

قابليت استفاده مجزا از كوله دوربين:

استفاده سريع و آسان هنگام پياده روي و در زماني كه به طور كامل از فضاي كوله اصلي استفاده مي كنيد:

و محل اختصاصي قراردادن سه پايه:

همچنين قابليت هاي مثل قراردان كيسه خواب و كاور ضد باران و زيپ هاي ضد آب و....

سلام ممنون میشم قیمت این کیف و این که از کجا تهیه کردید را هم ذکر کنید
    ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام
    من یک کوله vanguard backpack up-rise 48 دارم که تمامی تجهیزاتم داخلش جا میشه . ولی مشکل از اونجایی شروع میشه که در مسافرت ها بخوام داخل شهر بگردم . کوله + تجهیزات خیلی سنگین میشه . برای همین دنبال یک کیف گردنی میگردم که بتونم تجهیزات رو زمانی که میخوام پیاده روی بکنم داخل اون بگذارم . همچنین مقاومت کیف نیز بالا باشه .
    تجهیزات من Nikon D700 + Grip + 14-24 + 24-70 هست ، که در آینده شاید !! احتمالا !! انشالله !! 70,200 نیز به اونها اضافه بشه .

کیف هایی که خودم دیدم اینها هست :

Lowepro Outback 300 که قیمتش 170 تومان هست

و Lowepro Outback 200 که قیمتش 90 تومان هست

حالا به نظر شما انتخابی بهتر از این ها دارم ؟ همچنین اگه این ها بهترین هست . به نظر شما کدوم یکی رو انتخاب بکنم ؟ کیفیت کیف ها و قدرت ضربه پذیری و استحکام و ضد آب بودن نیز برام خیلی مهم هست .
    با تشکر
    www.saghati.com
    Nikon D700 + 14-24 F/2.8G ED N + 24-70 F/2.8G ED N + Grip + Backpack Vanguard up-rise 48

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    من یک کوله vanguard backpack up-rise 48 دارم که تمامی تجهیزاتم داخلش جا میشه . ولی مشکل از اونجایی شروع میشه که در مسافرت ها بخوام داخل شهر بگردم . کوله + تجهیزات خیلی سنگین میشه . برای همین دنبال یک کیف گردنی میگردم که بتونم تجهیزات رو زمانی که میخوام پیاده روی بکنم داخل اون بگذارم . همچنین مقاومت کیف نیز بالا باشه .
    تجهیزات من Nikon D700 + Grip + 14-24 + 24-70 هست ، که در آینده شاید !! احتمالا !! انشالله !! 70,200 نیز به اونها اضافه بشه .
    دوست عزیز شما می خوای با این همه تجهیزات توی شهر بگردی؟
    میل خودته اما این همه وسیله رو حتی با کوله پشتی هم بخوای حمل کنی هر چقدر هم که ورزشکار باشی بازم فشار زیادی بهت میاره.
    البته میل خودته اما به نظر من قید گردش کردن با این همه تجهیزات رو بزن و در عوض یه کیف جمع و جور برای گردش های شهری در نظر بگیر به علاوه یک لنز تک. بقیه وسایلت رو می تونی زمانهایی استفاده کنی که نیاز به راه رفتن طولانی نداری( مثل وقتی که ماشین همراهته)

پیشنهاد من اینه که همون 24-70 و دی700 رو در یک کیف رو دوشی مناسب (مثل ریپورتر لوپرو 200) بذار و از عکاسی کردن لذت ببر.
    اگر هم فکر می کنی که رنج 24-70 برات کافی نیست می تونی از 24-120 جدید یا 28-300 به علاوه 50 1.4 استفاده کنی.
    تصور حمل اون 3 تا لنز با دی 700 داخل یک کیف رو دوشی و گردش توی شهر هم عذاب اوره چه برسه که بخوای این کار رو واقعا انجام بدی!
    راستی یه آپشن خوب هم می تونه کیف کاتا 3N1 22 باشه. برای گردش و برای پیاده روی در طبیعت هم خیلی مناسبه.
    ج.ابراهیمی
    instagram

صفحه 78 از 206 نخستنخست ... 28 68 74 75 76 77 78 79 80 81 82 88 128 178 ... آخرینآخرین