صفحه 93 از 206 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 103 143 193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 921 تا 930 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

درود.

انوش بنده با شما موافق نیستم,ایشان فعلا یک کیف شانه ای (از مدل های کوزه ای!) تهیه کنند,هر وقت تجهیزاتشان زیاد شد کوله بخرند.کیف شانه ای همیشه به درد می خورد زیرا همه جا نمی توان کوله برد یا همیشه به همه ی تجهیزات نیازی نیست.از طرفی شما از کجا میدانید ایشان باز هم لنز میخرند یا خیر؟شاید به این زودی ها خرید نکنند...
    پایدار باشید
    Rouzbeh Ehsani، aro1355 و Mehdi Ejtehadi تشکر می‌کنند.
    داریوش زال

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط daryoosh-zal نمایش پست ها
    درود.

انوش بنده با شما موافق نیستم,ایشان فعلا یک کیف شانه ای (از مدل های کوزه ای!) تهیه کنند,هر وقت تجهیزاتشان زیاد شد کوله بخرند.کیف شانه ای همیشه به درد می خورد زیرا همه جا نمی توان کوله برد یا همیشه به همه ی تجهیزات نیازی نیست.از طرفی شما از کجا میدانید ایشان باز هم لنز میخرند یا خیر؟شاید به این زودی ها خرید نکنند...
    پایدار باشید
    موافقم...ضمن اينكه هيچوقت نبايد انتظار داشت يك كيف تمام نيازمان را پوشش دهد.با كيف كوزه اي موافقم.لوپرو TLZ-25 هميشه به درد ميخوره.حتي اگر تجهيزاتتون هم افزايش پيدا كنه.
    قيمت زيادي هم نداره كه اگه يه موقع پشيمون شديد از فروشش ضرر كنيد.
    shabab، djmehdi_67، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

لطفا اگه کسی می دونه کجا می تونم کیف های نشنال جیوگرافیک رو تهیه کنم ، ادرس اونجا روبه من بده. ممنون میشم
    ۰(اخه من به کیف های رنگ ارتشی علاقه زیادی دارم ولی فقط این شرکت چنین کیف هایی تولید می کنه)

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

لطفا اگه کسی می دونه کجا می تونم کیف های نشنال جیوگرافیک رو تهیه کنم ، ادرس اونجا روبه من بده. ممنون میشم
    ۰(اخه من به کیف های رنگ ارتشی علاقه زیادی دارم ولی فقط این شرکت چنین کیف هایی تولید می کنه)
    بنده تو پايتخت ديدم فروشگاه (نام را اگر خواستيد pm) طبقه سوم واحد 311
    kiavash تشکر می‌کند.
    امير
    Instagram

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

http://www.akkasee.com/printPrizeList/
    لابراتوار آریا علاوه بر ارایه خدمات ظهور و چاپ فیلم، چاپ دیجیتال، مرکز فروش محصولات متنوع عکاسی از فیلم و کارت حافظه تا دوربین و لوازم جانبی عکاسی است و نمایندگی محصولات کانن با گارانتی شرکت آفومار، نیکون با گارانتی شرکت نیکونگرش، کاغذ و داروهای ظهور و چاپ ایلفورد، نورسنج سکونیک، فلاش هانسل با گارانتی شرکت رنگ سیستم کیف‌های دوربین کیس لاجیک، لوپرو و نشنال جیوگرافی و سه پایه‌های مانفرتو را دارد. همچنین نشریات و کتاب‌های تخصصی عکاسی، فیلم و نرم افزارهای آموزشی عکاسی در این مرکز ارایه می‌شود.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

یک کیف شانه آویز با قیمت مناسب برای 5DMKII بهمراه 24-105 و یک فلاش 580 میخوام. و دوم، همین ترکیب + 70-200.
    چه مدلی پیشنهاد میشه ؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    یک کیف شانه آویز با قیمت مناسب برای 5DMKII بهمراه 24-105 و یک فلاش 580 میخوام. و دوم، همین ترکیب + 70-200.
    چه مدلی پیشنهاد میشه ؟
    از سری کیفهای نانیو انتخابهای خوبی میتونید داشته باشید.
    باسپاس
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر آشنا h.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    378

در فکر خرید کوله برای تجهیزات هستم بعد از کلی وبگردی و بازار گردی از مدل tamrac evolution 8 خوشم اومد به نسبت قیمت و طراحی و فضا و....
    در مورد جنس شناختی ندارم . از دوستان کسی این مدل رو داره بتونه راهنمایی کنه ؟
    در مقایسه با classified sling 220 و fastpack 350 این مدل رو چطور ارزیابی میکنید
    تجهیزات مورد نظر :7d +15-85 +70-200 f4 IS +580 II+nissin 622IIx2
    با تشکر از همه

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بنده یکی از این کیفها رو دارم .و چون تجهیزاتم زیاد شده و میخواستم اونو ارتقا بدم مدتی دنبال NG بودم . کیفهای جادار و بسیار محکمی هستند ضمن اینکه طرحهای بسیار خلاقانه ای دارند اما اختلاف قیمت قابل توجهی هم با کیفهای دیگر دارند و نظرشخصی خودم اینه که در مواردی مانند ضد ضربه یا ضد آب بودن نسبت به کیفهای دیگر ضعیف تر میباشند . درحقیقت کوله های بسیار محکم ومناسب وجاداری برای مسافرت هستند اما بعنوان انبار تجهیزات عکاسی ضعفهایی دارند .
    شرکت نوین تجارت که از اسپانسرهای سایت عکاسی است وارد کننده این کیفها میباشد و یک نمایندگی هم در پاساز حافظ دارد . در صورت تماس قیمتها رو براتون ایمیل میکنند(اگر تحمل دیدن قیمتها رو دارید;)) و میتونید تلفنی هم خرید کنید .
    SORENNA و kiavash تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

نقل قول نوشته اصلی توسط h.noori نمایش پست ها
    در فکر خرید کوله برای تجهیزات هستم بعد از کلی وبگردی و بازار گردی از مدل tamrac evolution 8 خوشم اومد به نسبت قیمت و طراحی و فضا و....
    در مورد جنس شناختی ندارم . از دوستان کسی این مدل رو داره بتونه راهنمایی کنه ؟
    در مقایسه با classified sling 220 و fastpack 350 این مدل رو چطور ارزیابی میکنید
    تجهیزات مورد نظر :7d +15-85 +70-200 f4 IS +580 II+nissin 622IIx2
    با تشکر از همه
    من حدود 5 ماه پیش اومدم این مدل رو بخرم ولی جایی پیدا نکردم.شاید تا الان اومده باشه.ولی اگر زیاد به سفر می رید.پیشنهاد من vanguard skyborn 51 هستش.چون روزی که از خرید tamrac منصرف شدم واین کیف رو خریدم پشیمونی برایم نداشت.
    حتی به جز سه پایه 2تا چتر هم می تونی در کنار کیف جا بدی.جایگاه دسترسی سریع داره.روی خودش کاور باران داره در صورتی که برای تامراک باید خریداری کنید که 30 تومان فقط قیمتش هست تازه اگر گیر بیاد.
    به نظر من تنها برتری تامراک نسبت به این کیف دو جایگاه دسترسی سریع هستش.
    البته این نکته رو فراموش نکنید که توصیه من برای این کیف بیشتر برای سفر هستش.چون برای محیط شهری کمی بزرگه.

صفحه 93 از 206 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 103 143 193 ... آخرینآخرین