صفحه 129 از 206 نخستنخست ... 29 79 119 125 126 127 128 129 130 131 132 133 139 179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

من بلاخره کیف رو خریدم
    عصری یه نمایشگاه سر زدم جنس بنرو و مانفروتو رو دیدم، به نظرم جنس ونگارد مرغوبتر و محکمتر اومد.
    یکم بعدش رفتم همون ناصر خسرو 310 خریدم. الانم تو خونه دارم بررسی میکنمش واقعا خوب به نظر میاد.
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام
    من در حال حاضر کوله Lowepro Sport Photo 200aw رو دارم
    متاسفانه مجبورم لنز 200-70 رو در محفظه بالایی که مخصوص وسایل اضافی هست بذارم و این امکان دسترسی سریع رو از بین میبره
    مدل جدید این کیف هم که 30L هست فقط بزرگتر شده و فضای وسایل عکاسیش تغییر خاصی نکرده و نمیشه ۳ تا لنز رو با هم داشت

نیاز به کوله ای دارم که برای وسایل زیر فضا داشته باشه و حتما برای وسایل اضافی مثل ژاکت و ... هم فضا داشته باشه حتی اگه کوچیک باشه.

دوربین 5D
    لنزهای 200-70 , 105-24 , 50
    فلاش 430
    لبتاپ

خودم این ۲ مدل رو پیدا کردم تو اینترنت
    Tamrac EVOLUTION 9
    DSLR Video Fastpack™ AW Series

در مورد Tamrac هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارم و اگر بخوام بگیرم باید اینترنتی سفارش بدم و اصلا نمیدونم آیا کیفیت کیفهاش مثل Lowepro هست یا نه چون من الان واقعا از کیفم راضی هستم و شدیدا از نظر کیفیت خوب هست.

به نظر شما کدوم بهتره و آیا مدل دیگه ای رو پیشنهاد دارین برای نیاز های من ؟

ممنون

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه مجبورم لنز 200-70 رو در محفظه بالایی که مخصوص وسایل اضافی هست بذارم و این امکان دسترسی سریع رو از بین میبره
    مدل جدید این کیف هم که 30L هست فقط بزرگتر شده و فضای وسایل عکاسیش تغییر خاصی نکرده و نمیشه ۳ تا لنز رو با هم داشت

نیاز به کوله ای دارم که برای وسایل زیر فضا داشته باشه و حتما برای وسایل اضافی مثل ژاکت و ... هم فضا داشته باشه حتی اگه کوچیک باشه.

دوربین 5D
    فلاش 430
    لبتاپ

Tamrac EVOLUTION 9

در مورد Tamrac هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارم و اگر بخوام بگیرم باید اینترنتی سفارش بدم و اصلا نمیدونم آیا کیفیت کیفهاش مثل Lowepro هست یا نه چون من الان واقعا از کیفم راضی هستم و شدیدا از نظر کیفیت خوب هست.

ممنون
    من يه كوله پشتي NG 5162 دارم. جاي لب تاپ ١٣" و d800 و٢٨-٣٠٠ و٥٠ و٨٥ رو داره. قسمت بالاهم نه راحت ولي جا ميشه يه ١٥٠-٥٠٠ سيگما كه روي اون هم جا براي يه لباس زمستاني بزرگ هم هست باز. دو سه تا كيف بزرگ هم داره كه براي فيلتر وهاردوشارژر و كابل ها و... به اندازه كافي جاداره.ازكيفيتشم راضيم.
    البته يه NG 2475 شانه اويز هم دارم كه اون هم جاي لب تاپء و دوربين بالنزش و فلش ويه لنز يا دوتا لنزرو + شارژر وكابل و هارد... رو داره. ولي جاي لباس ديگه نه.
    گفتم اين تجربه شايد به كارت بياد.
    iman kh و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    من يه كوله پشتي NG 5162 دارم. جاي لب تاپ ١٣" و d800 و٢٨-٣٠٠ و٥٠ و٨٥ رو داره. قسمت بالاهم نه راحت ولي جا ميشه يه ١٥٠-٥٠٠ سيگما كه روي اون هم جا براي يه لباس زمستاني بزرگ هم هست باز. دو سه تا كيف بزرگ هم داره كه براي فيلتر وهاردوشارژر و كابل ها و... به اندازه كافي جاداره.ازكيفيتشم راضيم.
    البته يه NG 2475 شانه اويز هم دارم كه اون هم جاي لب تاپء و دوربين بالنزش و فلش ويه لنز يا دوتا لنزرو + شارژر وكابل و هارد... رو داره. ولي جاي لباس ديگه نه.
    گفتم اين تجربه شايد به كارت بياد.
    کوله خوبیه فقط مشکلش اینه که دسترسی سریع به تجهیزات نداره و حتما باید از روی دوش باز بشه تا بشه دوربین رو برداشت

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام

دوربین 5D
    فلاش 430
    لبتاپ

Tamrac EVOLUTION 9

ممنون
    این مدل از ونگارد هم بسیار عالیه و جوابگوی بسیاری از نیازهاست:
    Heralder 38
    iman kh تشکر می‌کند.
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر همراه Akas آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام،
    دنبال یه کوله پشتی محکم و با دوام میگردم که جا برای 2 بدنه، حداقل 3 یا 4 لنز و یک فلاش رو داشته باشه! بیشتر هم مد نظرم جنس کوله های نشنال ژئوگرافیک هستش که اگه اشتباه نکنم برزنتی هستن! حداکثر قیمت هم 400 تومان ( نهایتش 500 )

یه چیزی شبیه به این عکس اما جا دار تر! ( جای لپ تاپ برام مهم نیست که باشه یا نه! )

لینک

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    سيد حميد شريفي
    Nikon D3100 | Nikon D7000 | 18-55 VR | Tamron 90mm | Mecablitz SCA 300 | Godox ML-150

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Akas نمایش پست ها
    سلام،
    دنبال یه کوله پشتی محکم و با دوام میگردم که جا برای 2 بدنه، حداقل 3 یا 4 لنز و یک فلاش رو داشته باشه! بیشتر هم مد نظرم جنس کوله های نشنال ژئوگرافیک هستش که اگه اشتباه نکنم برزنتی هستن! حداکثر قیمت هم 400 تومان ( نهایتش 500 )

یه چیزی شبیه به این عکس اما جا دار تر! ( جای لپ تاپ برام مهم نیست که باشه یا نه! )

لینک

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    این کوله پشتی رو من دارم. جنسش برزنت نیست. بسیار قرص ومحکمه و البته لایه های کیف اونقدر ضخامت دارندونرم هستنددرمیانه که باضربه های کمی محکم هم اسیب ، بعیدهست به لوازن بخوره. ولی درقسمت پایین که درلینک مشخص شده جابرای دوربین و۳-۴ تالنز کوچک درحد ۵۰ یا یه لنز در۲۸-۳۰۰ و ۲تا لنز۲۴و۸۵ رو من جامیدادم. ولی درقسمت بالا چون فقط یه جای خالی هست ودرصورت گذاشتن دوربین، اطرافش کیپ نخواهد بود و دوربین توی کیف جابجامیشه. بیشتر برای لباس اضافه ویا وسایلی که اگه توی کوله مدام جابجاشه مشکلی نداشته باشه، هست.البته اگه بخوای ۲ دوربین رو حمل کنی میتونی لای یه پارچه بگذاری ودر قسمت بالا قرارشون بدی.
    همینطور درمدل متوسط جابرای لب تاپ ۱۳ اینچ، بستن سه پایه ، جای یه بطری اب و جیبهای فراخ وجادار برای کلی فیلترو شارژر و موبایل و حتی یه تبلت درحد ۷ اینچی وبیشتر هست.

یه چیزدیگه ومهم: این کوله رو من ۲سال قبل خریدم ۱۸۰ تومن. احتمالا الان بایدحدود۳۵۰-۴۰۰ باشه(احتمالا-نمیدونم،قیمت هم بگیرید که بخاطرحرف من پشیمان نشوید) ولی بهمن گذشته در پاشاژ جدیدی که درحیابان ولیعصرو فک کنم در اولین تقاطعی که بالاتراز بازار رضا بود(پاساژ بزرگ وجدیدی هست که کاملامشهوربایدباشه اونجا- بعداز فرش وگلیم فروشهاست)
    یک فروشگاه لوازم شکار دیدم که دقیقا وعینا وبی کم وکاست همین کوله رو ۸۰ هزارتومن میفروخت وباچانه تا۷۰ هم به من میدادکه من نگرفتم. فقط یه تفاوت داشت: کوله ای که من گرفتم نشنال ژوگرافیک هست واین کوله چینی وبدون لوگوی نشنال.همین. دیگه هرچی وارسی کردم کمترین تفاوتی ندیدم. بااین قیمت دیگه هربرند دیگه ای هم خریدش توجیه نداره.
    همینطورسایر دوستانی که قصدخرید شانه اویزبزرگ هم دارند به نظرم این رو بگیرندبسیار به صرفه ترهست.
    موفق باشید...
    شاد باشید...
    Akas تشکر می‌کند.

كاربر همراه Akas آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    این کوله پشتی رو من دارم. جنسش برزنت نیست. بسیار قرص ومحکمه و البته لایه های کیف اونقدر ضخامت دارندونرم هستنددرمیانه که باضربه های کمی محکم هم اسیب ، بعیدهست به لوازن بخوره. ولی درقسمت پایین که درلینک مشخص شده جابرای دوربین و۳-۴ تالنز کوچک درحد ۵۰ یا یه لنز در۲۸-۳۰۰ و ۲تا لنز۲۴و۸۵ رو من جامیدادم. ولی درقسمت بالا چون فقط یه جای خالی هست ودرصورت گذاشتن دوربین، اطرافش کیپ نخواهد بود و دوربین توی کیف جابجامیشه. بیشتر برای لباس اضافه ویا وسایلی که اگه توی کوله مدام جابجاشه مشکلی نداشته باشه، هست.البته اگه بخوای ۲ دوربین رو حمل کنی میتونی لای یه پارچه بگذاری ودر قسمت بالا قرارشون بدی.
    همینطور درمدل متوسط جابرای لب تاپ ۱۳ اینچ، بستن سه پایه ، جای یه بطری اب و جیبهای فراخ وجادار برای کلی فیلترو شارژر و موبایل و حتی یه تبلت درحد ۷ اینچی وبیشتر هست.

یه چیزدیگه ومهم: این کوله رو من ۲سال قبل خریدم ۱۸۰ تومن. احتمالا الان بایدحدود۳۵۰-۴۰۰ باشه(احتمالا-نمیدونم،قیمت هم بگیرید که بخاطرحرف من پشیمان نشوید) ولی بهمن گذشته در پاشاژ جدیدی که درحیابان ولیعصرو فک کنم در اولین تقاطعی که بالاتراز بازار رضا بود(پاساژ بزرگ وجدیدی هست که کاملامشهوربایدباشه اونجا- بعداز فرش وگلیم فروشهاست)
    یک فروشگاه لوازم شکار دیدم که دقیقا وعینا وبی کم وکاست همین کوله رو ۸۰ هزارتومن میفروخت وباچانه تا۷۰ هم به من میدادکه من نگرفتم. فقط یه تفاوت داشت: کوله ای که من گرفتم نشنال ژوگرافیک هست واین کوله چینی وبدون لوگوی نشنال.همین. دیگه هرچی وارسی کردم کمترین تفاوتی ندیدم. بااین قیمت دیگه هربرند دیگه ای هم خریدش توجیه نداره.
    همینطورسایر دوستانی که قصدخرید شانه اویزبزرگ هم دارند به نظرم این رو بگیرندبسیار به صرفه ترهست.
    موفق باشید...
    شاد باشید...
    ممنون از شما بابت راهنماییتون
    اگه این مدل رو نتونستم به هر دلیل تهیه کنم چه کوله ی دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ فکر نمیکنم برند های دیگه این جنس رو داشته باشند! مد نظر من کوله ای بزرگتر هستش، مدل مشابهی سراغ ندارید؟
    سيد حميد شريفي
    Nikon D3100 | Nikon D7000 | 18-55 VR | Tamron 90mm | Mecablitz SCA 300 | Godox ML-150

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

کیف Lowepro Fastpack 250-Black به قیمت ۲۵۵ هزار تومان خریداری شد.

fastpack 250.jpg

بعد از کلی شک و تردید بین گزینه های مختلف این مدل انتخاب شد ٬ لپتاپ ضخیم ۱۵ اینچ بنده هم بدون زحمت در اون جا شد (حمل لپتاپ یکی از موارد تعیین کننده بود برام) ٬ فضای دوربین و لنزها بسیار معقول است ٬ فضاهای کاربردی زیادی هم وجود دارد ٬ کیفیت ساخت هم راضی کننده است . فقط شاید تنها عیبش AW نبودن و نبود گیره برای حمل پایه است که با توجه به دیگر نقاط قوتش برای من قابل چشم پوشی است ٬ در کل به نظر من با توجه به نیاز بنده انتخاب مناسبی است . خیلی دنبال مدل جدید این سری یعنی Video Fastpack AW بودم که جایی پیدا نکردم ٬ البته می تونستم از دبی سفارش بدم اما قیمتش با توجه به نرخ ارز نجومی تموم میشد من هم منصرف شدم.
    sh.khani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Akas نمایش پست ها
    ممنون از شما بابت راهنماییتون
    اگه این مدل رو نتونستم به هر دلیل تهیه کنم چه کوله ی دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ فکر نمیکنم برند های دیگه این جنس رو داشته باشند! مد نظر من کوله ای بزرگتر هستش، مدل مشابهی سراغ ندارید؟
    خوب این مدلی که عرض کردم مشخصاتش رو اندازه متوسط هست. اندازه کوچک، بزرگ وخیلی بزرگ هم داره. که البته خوب گران هستند.چون شما گفتید این برندرو میخوایدمن معرفی کردم. از سایر برندها میتونید باقیمت کمتر کوله خیلی بزرگ تهیه کنید. من اگه باشم manfrotto میگیرم. چون هم زیبا بودن وهم به نظرمیرسید طراحی مناسبتری داشتند.
    Akas تشکر می‌کند.