صفحه 153 از 206 نخستنخست ... 53 103 143 149 150 151 152 153 154 155 156 157 163 203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا یک کوله معرفی کنند که علاوه بر محل قرار گیری دوربین و لنز -فضای دیگری برای وسایل دیگر داشته باشد.یک کوله مسافرتی که بشه لباس و کفش و ظرف غذا هم حتی توش گذاشت!-نمیدونم همچین کوله عکاسی هست یا خیر و یا اینکه اگر باشه وزنش و قیمتش چقدره-اما واقعا به همچین چیزی نیاز دارم.ممنون از دوستان
    درود
    بعضی از کوله ها هستند که محفظه جداگانه برای کاربری های متفاوت دارند. به عنوان مثال ک.له پشتی vanguard 2go یه محفظه در بالای کیف برای قرار دادن لباس سبک مثل ژاکت و همچنین غدای سبک مثل ساندویچ و باتری و شارژر و وسایل کوچیک داره. پایین تر از اون محفظه، یه محفظه ای هست که لنزها و دوربین به همراه لنز متصل قرار داده میشه که از بغل کیف هم یه زیپ داره و و با باز کردن اون زیپ دسترسی به دوربین رو دارید تا در مواقعی که می خوایید سریعا به دوربین دسترسی پیدا کنید کافیه تا یکی از بندهای کوله رو آزاد کنید و کوله پشتی رو رو بروی خودتون قرار بدید و دوربین رو از محفظه جانبی بیرون بیارید. برند tomrac هم از این دست کیف ها کم ندارد. اما در مورد کفش و ظرف غذا فکر نکنم ولی بعضی از کوله ها هستند مثل vanguard quovio که لنزها و دوربین شما همه شون داخل یه محفظه قرار میگیره که جنسش از ابر ضخیم هست که داخل این محفظه عین کیف های دیگه جدا کننده هایی برای قرار دادن لنزهای مختلف قرار دارد که می تونید اون رو کلا به همراه لنزها و دوربین از داخل کوله برداربد. به این ترتیب کوله پشتی شما تبدیل به یه کوله معمولی میشه که میتوندید توش انواع و اقسام و سایلتون رو جا بدید.
    msh2200 و odesa تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

ممنون بابت راهنمایی
    بیشتر کنسرویجات و ...و الا مشخصا وسط کویر یا بیابان باقالی پلو ضمنا این مدل کوله رو دارم Lowepro DSLR Video Fastpack 350 AW فکر نمیکنم کیس لاجیکی که معرفی کردید فضایی بیشتری از کوله خودم بده،کیف های نشنال رو باید برسی کنم البته یه مدل رو دوشی دارم که بعد از یک مدت حالت خودش رو از دست داد و یک حالت زشت و اوزیون به خودش گرفته-در واقع من کوله عکاسی بزرگ نمیخوام -یک کوله پشتی مسافرتی میخوام که جای مخصوص دوربین هم داشته باشه .شاید اینطوری بیشتر تونسته باشم منظورم رو برسونم
    درود
    خوب کاربرد این کوله فعلی شما و کوله ای که بنده خدمتتون فرستادم متفاوته!
    کوله مورد نظر من یک کوله یک روزه به همراه قابلیت حمل لوازم روزمره بود!
    ولی در مورد کوله ها و کیفهای نشنال، شخصا توصیه می کنم اصلا دنبالشون نروید! همانطور که خودتون هم فرمودید بدلیل ضعف در ساخت بعد از مدتی دچار افت می شوند.
    بعنوان راهنمایی، اگر دنبال کوله های طبیعت گردی هستید که بشه دوربین را به راحتی داخلش گذاشت و خارج کرد هم پیشنهاد می کنم یک کوله خوب برای طبیعت بگیرید و در کنارش یک کیف کوچک جهت حمل دوربین با لنز داشته باشید مناسبتره!
    شرکت های زیادی در زمینه کوله های حرفه ای در حال فعالیت هستند که معرف ترین آنها در ایران شامل deuter, Millet, Mammut, LoweAlpine می باشند.
    البته من در محصولات این شرکت ها کیف تخصصی دوربین ندیدم.
    با جناب عطا خط روخط شدیم
    ارادتمند
    odesa و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

ممنون بابت راهنمایی
    بیشتر کنسرویجات و ...و الا مشخصا وسط کویر یا بیابان باقالی پلو ؟ضمنا این مدل کوله رو دارم Lowepro DSLR Video Fastpack 350 AW فکر نمیکنم کیس لاجیکی که معرفی کردید فضایی بیشتری از کوله خودم بده،کیف های نشنال رو باید برسی کنم البته یه مدل رو دوشی دارم که بعد از یک مدت حالت خودش رو از دست داد و یک حالت زشت و اوزیون به خودش گرفته-در واقع من کوله عکاسی بزرگ نمیخوام -یک کوله پشتی مسافرتی میخوام که جای مخصوص دوربین هم داشته باشه .شاید اینطوری بیشتر تونسته باشم منظورم رو برسونم
    بله درست میفرمایید ولی این مدل کیس لاجیک حسابی جا داره و اگر قرار باشه 1 دوربین توی کیف قرار بدید کلی جا خواهید داشت از همه مهمتر وزن بسیار پایین این کیفه که در راهپیمایی ها ی طولانی میتونه کمک کنه
    کیفهای نشنال هم که دیگه جای بحث ندارن اون مورد هم که آقا مصطفی زحمت کشیدن خیلی مناسبه البته من توی بازار ندیدم
    شاید بهتر باشه یه سر به پایتخت بزنید و چند مدلی رو از نزدیک ببینید
    به هر حال موفق باشید
    msh2200 و odesa تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    بله درست میفرمایید ولی این مدل کیس لاجیک حسابی جا داره و اگر قرار باشه 1 دوربین توی کیف قرار بدید کلی جا خواهید داشت از همه مهمتر وزن بسیار پایین این کیفه که در راهپیمایی ها ی طولانی میتونه کمک کنه
    کیفهای نشنال هم که دیگه جای بحث ندارن اون مورد هم که آقا مصطفی زحمت کشیدن خیلی مناسبه البته من توی بازار ندیدم
    شاید بهتر باشه یه سر به پایتخت بزنید و چند مدلی رو از نزدیک ببینید
    به هر حال موفق باشید
    البته حنیف جان من روی کیف های نشنال به دلایل متعدد با شما مخالفم! (به نظرم یک کوله ایرانی از بازار کیف فروشها سفارش بدید از نشنال بهتره!)
    همچنین علی رغم اینکه در مدت زیادی از کیفهای caselogic استفاده کرده ام (از کمری و کوله تا لبتاب) بنظرم در حال حاضر کیفیت باب میلی ندارند و از نظر جنس پارچه دچار افت شدیدی شده اند.

ممنون
    بله دقیقا یک کوله طبیعت گردی لازم دارم که جای دوربین هم داشته باشه -علاوه بر مدلی که معرفی کردید مدل های دیگری هم سراغ دارید؟
    به این مدلها هم نگاهی بندازید!
    LowerPro PhotoSport
    ارادتمند.
    nicebluesky، ata_m3 و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من اول به دنبال یک کیف خیلی خیلی جمع و جور بودم که فقط دوربین و لنزش جا بشه . ولی با مشورت دوستان نظرم برگشت . به پیشنهاد بازم دوستان از مدل VANGUARD ADAPTOR خوشم اومد ( که هم دو بند میشه و هم تک بند) اما سایزهای متفاوت داره این مدل 41، 45، 46 ،48 از 220 شروع میشه تا 310 تومن . به نظر شما کدوم حجمش مناسب تره

msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوستان من اول به دنبال یک کیف خیلی خیلی جمع و جور بودم که فقط دوربین و لنزش جا بشه . ولی با مشورت دوستان نظرم برگشت . به پیشنهاد بازم دوستان از مدل VANGUARD ADAPTOR خوشم اومد ( که هم دو بند میشه و هم تک بند) اما سایزهای متفاوت داره این مدل 41، 45، 46 ،48 از 220 شروع میشه تا 310 تومن . به نظر شما کدوم حجمش مناسب تره
    به تجهیزات شما برمیگردد شماره هرچی بالاتر میره بزرگتر میشه
    کیف کم حجم هم لازمه مثلا ممکنه شما نخواهید کوله یا کیف بزرگ همراه ببرید
    ata_m3 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    درود
    با این قیمت و با در نظر گرفتن تعداد 3 لنز و نهایتا 2 تا بدنه بنظرم 48 برای شما منابسه
    ارادتمند
    ata_m3 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    به تجهیزات شما برمیگردد شماره هرچی بالاتر میره بزرگتر میشه
    کیف کم حجم هم لازمه مثلا ممکنه شما نخواهید کوله یا کیف بزرگ همراه ببرید
    درود
    فکر کنم منظور شما این بود که 1 بادی و یک لنز رو به همراه نهایتا 1 لنز دیگه بخواید درون این کیف بذارید که در این صورت بنده پیشنهاد ونگارد 2GO22 رو برای شما دارم من درون این کیف بادی 600D لنز 18 - 135 و لنز 50 رو همراه با هود به راحتی قرار میدم و جای وسایل تنظیف هم در کنار و جلو کیف وجود داره من حدود 100 خریدم نگاهی بهش بندازید اگر جای کافی برای شما داره گزینه مناسبیه اون گزینه ای هم که جناب مصطفی معرفی کردن با قیمت بالاتر جای بیشتری هم داره
    موفق باشید
    msh2200 و nicebluesky تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

سلام دوستان من یه کیف شانه اویز یا کمری میخوام که ویزگی های زیر راداشته باشه:
    1-یه 60دی بالنز متصل 24-105همراه هود و یه لنز سیگما 30mm f1.4 رو تو خودش جا بده
    2-دوربین و بشه سریع از کیف در اورد مثلا بجای زیپ یه چیز دیگه ای داشته باشه
    3-در اخرم بودجه اش از 150 بالاتر نره
    اگه همچین چیزی وجود داشت بهم معرفی کنید

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه کیف شانه اویز یا کمری میخوام که ویزگی های زیر راداشته باشه:
    1-یه 60دی بالنز متصل 24-105همراه هود و یه لنز سیگما 30mm f1.4 رو تو خودش جا بده
    2-دوربین و بشه سریع از کیف در اورد مثلا بجای زیپ یه چیز دیگه ای داشته باشه
    3-در اخرم بودجه اش از 150 بالاتر نره
    اگه همچین چیزی وجود داشت بهم معرفی کنید
    سلام
    من این کیف رو برای 60D+18-135 STM از یکی از فروشگاه های اینترنتی خریدم و ازشم راضی هستم: tamrac | Explorer 1
    برای دسترسی سریع به دوربین میتونید زیپ کیف رو باز گذاشته و فقط اون چفت رویی رو ببندین.
    قیمتش هم 115,000 تومنه
    tahers96i تشکر می‌کند.