صفحه 187 از 206 نخستنخست ... 87 137 177 183 184 185 186 187 188 189 190 191 197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

مدتی بود که به فکر یه کوله بودم که دسترسی از کنار، جای سه پایه و جای لپ‌تاپ داشته باشه. یکی از فروشگاه‌های اینترنتی بنرو مدل beyond b300n رو با قیمت ۲۶۰ میفروشه که به نظر مناسب میاد. ظاهرا تنها ایراد این مدل اینه که جای سه‌پایه در کنار طراحی شده که ممکنه تعادل وزنی رو به هم بزنه!
    اگر کسی از دوستان این مدل رو داره، لطفا نقاط قوت یا ضعف دیگری رو که به نظر میرسه در میون بگذاره.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    مدتی بود که به فکر یه کوله بودم که دسترسی از کنار، جای سه پایه و جای لپ‌تاپ داشته باشه. یکی از فروشگاه‌های اینترنتی بنرو مدل beyond b300n رو با قیمت ۲۶۰ میفروشه که به نظر مناسب میاد. ظاهرا تنها ایراد این مدل اینه که جای سه‌پایه در کنار طراحی شده که ممکنه تعادل وزنی رو به هم بزنه!
    اگر کسی از دوستان این مدل رو داره، لطفا نقاط قوت یا ضعف دیگری رو که به نظر میرسه در میون بگذاره.
    دقیقاً ، برای سه پایه های نسبتاً سنگین تعادل وزنی خوبی نداره، البته خودم با اینکه کوله مانفرتو دارم و جای سه پایه در وسط داره، ولی هیچوقت سه پایه روش نبستم چون هم سنگین میشه و هم ممکنه سه پایه نازنین به جایی بخوره و خط و خش برداره.
    AmirS تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا aksan آواتار ها
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    دقیقاً ، برای سه پایه های نسبتاً سنگین تعادل وزنی خوبی نداره، البته خودم با اینکه کوله مانفرتو دارم و جای سه پایه در وسط داره، ولی هیچوقت سه پایه روش نبستم چون هم سنگین میشه و هم ممکنه سه پایه نازنین به جایی بخوره و خط و خش برداره.
    دوست عزیز من هم قصد خرید این مارک رو دارم از دیجیکالا، فقط موندم که این کوله جنس اصل هست یا مشابه اصل(High Copy) آخه میگن تشخیصش خیلی سخته

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط aksan نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم قصد خرید این مارک رو دارم از دیجیکالا، فقط موندم که این کوله جنس اصل هست یا مشابه اصل(High Copy) آخه میگن تشخیصش خیلی سخته
    بله.جنسش اصله.شما با خیال راحت خرید بفرمایید

منم با نظرتون کاملا موافقم امین جان.
    وقتی با کلی زحمت کلی پول سه پایه نازنین میدیم عموما بستنش روی کوله به نظر من هم زیاد معقول نمیاد.
    البته شاید از حساسیت بیش از حده اما منم ترجیح میدم به کوله نبندمش.

یاعلی
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    بله.جنسش اصله.شما با خیال راحت خرید بفرمایید

منم با نظرتون کاملا موافقم امین جان.
    وقتی با کلی زحمت کلی پول سه پایه نازنین میدیم عموما بستنش روی کوله به نظر من هم زیاد معقول نمیاد.
    البته شاید از حساسیت بیش از حده اما منم ترجیح میدم به کوله نبندمش.

یاعلی
    دیج..... کیف مانفرتو موجود داره؟
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    دیج..... کیف مانفرتو موجود داره؟
    سلام.
    یه زمانی کانتنشو نوشته بودیم که موجود بشه اما بعدا نتونستن با وارد کننده کنار بیان و اگر هم تو سایت باشه موجود نیست.
    مگر اینکه تو این چند ماه اضافه شده باشه که بعید میدونم.
    یا علی
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

من یکی دوجا دیدم کوله های مانفرتو رو اوردن ولی هیچ کدوم هنوز mb pl رو نیووردن، انصافا بهترین کوله اش هم همینه، یه گردان کامل توش جا میشه !!
    saber.pix تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

سلام خدمت دوستان.
    قصد خرید کوله Benro Beyond B400N به قیمت 350 تومن تو سایت دیجی کالا رو دارم ولی تو کامنتهایی که از دوستان خوندم بیشتر پیشنهادشون روی Vanguard UP-RISE II 48 هست که قیمتش نزدیک 480 تومن هست.
    ایا کیفیت بنرو 400 از ونگارد 48 خیلی پایینتر هست؟؟
    ایا تفاوت کیفیت این مدل ونگارد با این مدل بنرو ارزش پرداخت 130 تومن بیشتر رو داره؟
    یا همین بنرو400 خوبه؟؟

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

من یکی دوجا دیدم کوله های مانفرتو رو اوردن ولی هیچ کدوم هنوز mb pl رو نیووردن، انصافا بهترین کوله اش هم همینه، یه گردان کامل توش جا میشه !!
    منم منتظرم این مدل رو وارد کنن بخرم چون واقعا جا دار و مقاوم هست. مانفروتو بعد از خرید شرکت کاتا که یکی از بهترین برند های تولید کوله پشتی و کیف های دوربین بود رشد بسیار زیادی داشته و واقعا کیفیت کوله های مانفروتو بسیار بالاتر از نمونه های برندهای چینی هست.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

سلام بر دوستان گرامی
    وقتتون به خیر
    چند وقت پیش تجهیزاتم رو تمام کمال فروختم و کیف دوربین رو هم دادم رفت یه مدل پوزه ای ونگارد بود که از سال 88 استفاده کردم و کاملا رضایت داشتم ازش خلاصه الان برای تجهزات جدیدم هیچ چیزی ندارم و دوربین رو با سلام و صلوات حمل و نقل میکنم
    تو فروشگاه اینترنتی معروف د... ک... یه مدل ونگارد دیدم با این اسم Vanguard ADAPTOR 41 Camera Bag که با توجه قیمتش مشخصات خوبی داره ازونجایی که من هم قصد ندارم به ادواتم چیز جدیدی اضافه کنم ( نهایتا یه لنز واید تا تابستون ) همین اندازه برام کفایت میکنه
    فقط تو سایت ونگارد یا خود د.... ک... هیچ عکسی از داخل کوله ندیدم که ببینم ادوات چجوری داخل قرار میگیرن یعنی شبکه بندیش یا هرچیزی که داخلشه رو ندیدم
    دوستی عزیزی کار کرده با این مدل ؟ یا تو این رنج قیمت پیشنهادی هست ؟
    ممنون میشم اگه دوستی کمک کنه چون برای تعطیلات خیلی لازم دارم
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )