صفحه 97 از 213 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 147 197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 961 تا 970 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-h نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد

من مي خواستم براي canon sx1 is باطري بخرم. مي خواستم بدونم چه باطري خوبه؟

ضمنن قينت باطري و تعداد عكسي كه ميشه باش گرفت رو نيز ذكر كنيد.

ممنون.
    كافي برا گرفتن پاسخ چند صفحه از پست هاي اين تاپيك را مطالعه كنيد
    yousefmon و ali-h تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

سلام و خسته نباشيد

من مي خواستم براي canon sx1 is باطري بخرم. مي خواستم بدونم چه باطري خوبه؟

ضمنن قينت باطري و تعداد عكسي كه ميشه باش گرفت رو نيز ذكر كنيد.

ممنون.
    سلام
    دوست عزیز در مورد سوال شما هیچ قانون دقیق و ثابتی وجود ندارد تا مشخص کنید بر این فرض که باتری 2700 سونی بخرید ومثلا 300 شات دوام بیاورد زیرا حالات و رفتار واکنشی باتری ها برا اساس نوع شارژ ، دمای محیط ، مواقع فلاش زدن و حتی هر دوربینی حتی هم نام و هم مدل بر اساس تلرانس قطعات الکترونیکی و.... که مجال این تاپیک نیست متفاوت می باشد
    در مورد نوع باتری هم بالاترین آمپر واقعی عرضه شده 2700 میلی آمپر می باشد که برندهای کاملیون و سونی را می توان پیشنهاد کرد
    قیمت کاملیون جفتی حدود 4500 الی 5000 تومان ولی سونی را نمی دانم؟؟؟؟
    موفق باشید
    ali-h تشکر می‌کند.
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر جديد ali-h آواتار ها
    تشکر کرده
    74

توي سايت digikala باطري cfl با طرفيت 3800 mah موجوده!!!!!!!!!

راسته يا دوروغ؟؟؟

لينك:

http://www.digikala.com/Reviews/Digi...sp?Cat=Battery

تشکر کرده
    91

توي سايت digikala باطري cfl با طرفيت 3800 mah موجوده!!!!!!!!!

راسته يا دوروغ؟؟؟

لينك:

http://www.digikala.com/Reviews/Digi...sp?Cat=Battery
    دوست عزیز لطفا سوالات گزینه ای نپرسید همانطور که گفته شد بالای 2700 میلی آمپر توانایی بازده حقیقی نداردند حتی 2700 میلی آمپر هایی که خروجی حقیقی دارند مانند کاملیون و سونی در صورت شارژ کاملا صحیح نهایتا 85 درصد ظرفیت نامی را در خروجی ارائه می نمایند
    موفق باشید
    ali-h تشکر می‌کند.
    مرتضی بیات
    www.nirova.blogfa.com

تشکر کرده
    1417

هر باطری در صورت شارژ درست 100% بازده خود رو داره البته با شارژر خود
    CFL بعد از فروش موفق 3200 و ظاهرا داره 3800 رو وارد بازار می کنه
    من چند بار هم اعلام کردم شارژر خوب بهتر از باطری
    DET-8601A مدل شارژری که همراه 3200 معرفی شد این شارژر امکان شارژ سریع برای 50% باطری به صورت شک و شارژ نرمال با امکان شارژ متناوب برای 100% شدن رو داره و در صورت فراموشی در قطع بعد از 4 ساعت شروع به دشارژ می کنه هر دو مدل mh cd رو ساپورت می کنه
    zanjan battery تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط xman_a نمایش پست ها
    DET-8601A مدل شارژری که همراه 3200 معرفی شد این شارژر امکان شارژ سریع برای 50% باطری به صورت شک و شارژ نرمال با امکان شارژ متناوب برای 100% شدن رو داره و در صورت فراموشی در قطع بعد از 4 ساعت شروع به دشارژ می کنه هر دو مدل mh cd رو ساپورت می کنه
    دوست عزیز آقای xman اگر لطف کنید نام و نام خانوادگی خود را در فروم معرفی نمایید سپاسگذاریم .
    با تشکر از وقتی که برای این فروم می گذارید چند سوال برای شخص بنده حائز اهمیت می باشد
    1- لطفا نام وسیله ویا ابزاری که شما بوسیله آن خروجی 100 درصدی باتری ها را اندازه گیری می نمایید برای شخص بنده قید نمایید تا ما نیز در شرکت خودمان از آن استفاده نماییم زیرا ما تنها بر اساس فرمولهای خاصی که محاسبه می نماییم به 85 درصد تئوری و 80 درصد عملی با آزمایشات متعدد روی باطری های 2700 به این نتیجه رسیده ایم
    2- چنانچه شما 10 عدد از این باتری های 3800 میلی آمپر را بصورت سری ببندید و مساوی همان مقدار را با ضریب 3 موازی نمایید چیزی حدود 12 ولت 11400 میلی آمپر می بایست داشته باشید با این حال چه نیازی به باتری های سیلد می باشد که برای مصارف پر آمپر ساخته شده است ؟ بنده قصد جسارت ندارم فقط یک بحث علمی می کنیم تا آنجایی که پژوهشگران شرکت ما این باتری های 3800 میلی را تست کرده اند 3800 میلی آمپر را در 1 ساعت نتوانسته اند در خروجی دریافت کنند و با مشکل افت ولتاژ روبرو شده اند که آن هم در شرایط کاملا طبیعی ودمای متعادل که این برای یک باتری فاجعه می باشد در مبحث علمی یک باطری 3800 میلی می بایست بدون افت ولتاژ از 1.2 ولت در مدت زمان یک ساعت 3800 میلی آمپر را ارائه نمایید که این امری علمی و ثابت شده است در کنار آن لا اقل طبق استاندارد های تولید کنندگان باتری این مقدار جریان را می بایست در چرخه شارژ و دشارژ حداقل 500 مرتبه حفظ نماید ؟؟؟
    باعرض معذرت و اینکه بازهم محض اطلاع عرض کنم که بنده هیچ گونه قصد ابراز وجود و... ندارم به عنوان اطلاعات در این فروم تجربیات خود را مطرح می نمایم واز تجربیات دوستان بهره مند می شوم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط zanjan battery : Sunday 16 August 2009 در ساعت 15:20 دلیل: جهت تغییر املا باطری به باتری
    reza_Bahman تشکر می‌کند.
    مرتضی بیات
    www.nirova.blogfa.com

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

روی باتری ها نوشته: Do not ... or short circuit
    حالا اگه اتصال کوتاه بدیم چی میشه؟ من واسه دشارژ کردن باتری یه بار اینکار رو کردم و بد جوری داغ کرد.
    راه حلی سریع واس دشارژ کردن سریع ندارید؟

تشکر کرده
    1417

نقل قول نوشته اصلی توسط zanjan battery نمایش پست ها
    دوست عزیز آقای xman اگر لطف کنید نام و نام خانوادگی خود را در فروم معرفی نمایید سپاسگذاریم .
    با تشکر از وقتی که برای این فروم می گذارید چند سوال برای شخص بنده حائز اهمیت می باشد
    1- لطفا نام وسیله ویا ابزاری که شما بوسیله آن خروجی 100 درصدی باتری ها را اندازه گیری می نمایید برای شخص بنده قید نمایید تا ما نیز در شرکت خودمان از آن استفاده نماییم زیرا ما تنها بر اساس فرمولهای خاصی که محاسبه می نماییم به 85 درصد تئوری و 80 درصد عملی با آزمایشات متعدد روی باطری های 2700 به این نتیجه رسیده ایم
    2- چنانچه شما 10 عدد از این باتری های 3800 میلی آمپر را بصورت سری ببندید و مساوی همان مقدار را با ضریب 3 موازی نمایید چیزی حدود 12 ولت 11400 میلی آمپر می بایست داشته باشید با این حال چه نیازی به باتری های سیلد می باشد که برای مصارف پر آمپر ساخته شده است ؟ بنده قصد جسارت ندارم فقط یک بحث علمی می کنیم تا آنجایی که پژوهشگران شرکت ما این باتری های 3800 میلی را تست کرده اند 3800 میلی آمپر را در 1 ساعت نتوانسته اند در خروجی دریافت کنند و با مشکل افت ولتاژ روبرو شده اند که آن هم در شرایط کاملا طبیعی ودمای متعادل که این برای یک باتری فاجعه می باشد در مبحث علمی یک باطری 3800 میلی می بایست بدون افت ولتاژ از 1.2 ولت در مدت زمان یک ساعت 3800 میلی آمپر را ارائه نمایید که این امری علمی و ثابت شده است در کنار آن لا اقل طبق استاندارد های تولید کنندگان باتری این مقدار جریان را می بایست در چرخه شارژ و دشارژ حداقل 500 مرتبه حفظ نماید ؟؟؟
    باعرض معذرت و اینکه بازهم محض اطلاع عرض کنم که بنده هیچ گونه قصد ابراز وجود و... ندارم به عنوان اطلاعات در این فروم تجربیات خود را مطرح می نمایم واز تجربیات دوستان بهره مند می شوم.
    موفق باشید
    به خاطر اینکه بحث به چالش نیوفته 2 سوال از شما میپرسم
    1- در چرخه شارژ و دشارژ چی؟ باطری مگه در حال تست خازن حستیم که با چرخه شارژ و دشارژ به این نتیجه برسیم
    2- من 100 رو فقط برای سری CFL زکر کردم اونهم با شارژر خودش که پس از 100 شدن اقدام به دشارژ می کنه شما به عنوان شرکت دار حتما با ید با این مدل شارژر آشنا باشید
    و دلیل فروش محدود آن در یک مقطع زمانی رو هم باید یادتون باشه

برای یاد آوری به دوستان میگم این سری شارژر در بهمن 86 به بازار ایران به صورت عمده وارد شد و 2 دلیل فروشندگان اصلی به صرعت اقدام به جمع آوری این مدل کردن
    1- درصورتی که از باطری غیر اصل با هر مارکی استفاده می گردید مثل این سونی های آمپر بالا باطری شروع به نشت و بعد از چند ساعت از داخل دچار قطعی میشد
    2- در صورت استفاده از هر باطری اصلی به خاطر و جود مدار دشارژ و شارژ50% اولیه عمر باطری طولانی تر از موارد استفاده از شارژر های مارک دیگر بود
    معیار تست من هم فقط آمپر متر خود شارژر که تاحال ازش راضی بودم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط xman_a نمایش پست ها
    با سلام،
    لطفاً آدرس سايت مربوط را اينجا بگذاريد. چون فعلاً آخرين ظرفيت از C.F.L هاي اصل 2800mAh با عنوان AA 3000 Series هستند.
    با سپاس.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.Phoenix نمایش پست ها
    روی باتری ها نوشته: Do not ... or short circuit
    حالا اگه اتصال کوتاه بدیم چی میشه؟ من واسه دشارژ کردن باتری یه بار اینکار رو کردم و بد جوری داغ کرد.
    راه حلی سریع واس دشارژ کردن سریع ندارید؟
    اتصال کوتاه کردن باتری باعث تخریب صفحات نیکل می گردد که این امر باعث کاهش حداکثری عمر باتری و افت ولتاژ باتری می گردد
    بهتر است برای این کار از چراغ قوه استفاده نمایید
    موفق باشید
    مرتضی بیات
    www.nirova.blogfa.com

صفحه 97 از 213 نخستنخست ... 47 87 93 94 95 96 97 98 99 100 101 107 147 197 ... آخرینآخرین