صفحه 47 از 213 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

مثل اینكه توانستیم فرهاد جان را از خرید هنل منصرف كنیم....

اما پیشنهاد بنده....

شارژر LCD دار سونی كه نمونه اصلی با گارانتی در پایتخت حدود 45 هزار تومان است و كار خودش را پس داده و هر كس خریده راضی بوده است....

السونی .... الصراط و اینها یادتان نرود....:::big grin:::
    vahid_solar و farhad44 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

@ شهرام اولوی

شهرام جان من نفهمیدم شما چرا ناراحت شدید ؟ چون من این شارژر رو در سفر اخیرم به آنكارا اونجا دیده بودم و بیش از دوبرابر قیمتی كه شما نوشته بودید قیمت داشت كه پیش خودم گفتم برای شارژر بدون باتری بیخودی گران است برای همین شك كردم كه نكند این 21000 تومنیه تقلبی باشد.

@ كاوه قبادی

كاوه جان اگه پیدا كردی سلام ما رو هم برسون :biggrin:
    Kaveh Ghobadi و kamyar تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فرهاد جان چند آدرس را برایتان می فرستم....

به دلیل رعایت قوانین سایت...
    infinity و farhad44 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

دوستان اگه کسی جائی این شارژرهای 15 دقیقه ای رو دید، مارو بی نصیب نذاره... ممنون
    محمد منتظری

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

@ شهرام اولوی

شهرام جان من نفهمیدم شما چرا ناراحت شدید ؟ چون من این شارژر رو در سفر اخیرم به آنكارا اونجا دیده بودم و بیش از دوبرابر قیمتی كه شما نوشته بودید قیمت داشت كه پیش خودم گفتم برای شارژر بدون باتری بیخودی گران است برای همین شك كردم كه نكند این 21000 تومنیه تقلبی باشد.
    :biggrin:
    جناب فرهاد خان.
    با اینكه تفاوت سنی من و شما 9 سال هست اما باز هم شما بزرگتر هستید و احترامتون واجب و استاد بنده.
    من ناراحت نشدم زمانی ناراحت میشم كه توی كمپانی دوراسل سهامدار باشم.:cool: (شوخی)

از صحبت و مقایسه شما اینگونه برداشت میشد كه چون ارزون هست پس تقلبی هست. نه قیمت آنرا در آنكارا گفته بودید نه چیزی. اما فكر كنم این قیمت در آنكارا خیلی بالا بوده چون به ظاهر بسیار ساده آن نمیاد كه 2 برابر قیمت ایران باشه. حالا یك سرچی توی اینترنت میكنم ببینم كه قیمت چجوریه. منو هم به شك انداختید.

امروز روز مرخصی من بود برای همین یك سری به یكی از پاساژهای لوازم كامپیبوتری زدم و باطری سونی خریدم.البته 4 تایی نبود و 2 تا دوتایی خریدم به قیمت یعنی 2x5000 البته برای خودم نیست بلكه كادو برای كسی خریدم حالا میگم تست كنه ببینه اصل هست یا نه (وزن باطری زیاده چون یك بار شارژر BCG-34HRMD كادو گرفتم كه باطریهای داخل آن خیلی سبك بود هم شارژ نگه نمیداشت). اینی كه خریدم هولوگرام هم داره و نوشته SONY GENUINE شرط كردم كه اگه اصل نباشه ماله خودته. قسم خورد كه اصل هست این هم مدل باطری NH-AA-B2E

فردا میرم شارژر دوراسل را بخرم. نتیجه را هم خبر میدم.
    ویرایش توسط Queen : Saturday 15 December 2007 در ساعت 20:28
    Mashhadi Vahid و farhad44 تشکر می‌کنند.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Exclamation پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

دوستان به هشدار اخیر سونی در مورد شارژر و باتری های تقلبی در بازار ایران توحه داشته باشید :

کد PHP:
    http://www.sony.com.sg/support/announcement/223006?site=hp_en_SG_i 
    Queen تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    346

چون من این شارژر رو در سفر اخیرم به آنكارا اونجا دیده بودم و بیش از دوبرابر قیمتی كه شما نوشته بودید قیمت داشت كه پیش خودم گفتم برای شارژر بدون باتری بیخودی گران است برای همین شك كردم كه نكند این 21000 تومنیه تقلبی باشد.

جناب فرهاد خان

ظاهرا در آنكارا قیمتها بی رویه بالاست.

این لینك را رویت فرمایید و نظر بدهید.قیمت 21000 تومان من هم به دلیل جایی كه میخرم 21000 تومان هست. این شارژر در جمهوری 29 و در شهر شیراز 35 بود.اما جایی كه من سراغ دارم 21000 تومان . متاسفانه محل فروش را نمیتونم بگم چون ممكنه تبلیغ بشه. ازرون فروختن آن فروشگاه هم بدلیل اصل نبودنش نیست .بلكه به دلیل آن جای بخصوص هست.قبل از عید هم 19000 تومان قیمت داشتم.

کد:
    http://www.amazon.co.uk/Duracell-Battery-Charger-Timer-operated-1503772/dp/B000QW6132/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=electronics&qid=1197740770&sr=1-2
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام

وحید جان منظورت از انرجایزر همون دوراسل بود دیگه ؟ نمی دونم . به نظرم تقلبی میان. چطور می شه 4 تا باتری قلمی دوراسل آلكالاین 2000 تومان باشه بعد شارژر دوراسل 21000 تومان باشه ؟
    بله فرهاد جان, چون خودم باتری انرجایزر دارم, همه جا رو انرجایزر میبینم!! :::big grin:::

فرهاد عزیز, اگر قرار باشه شك كنی, به قیمت باتریهای آلكالاین شك كن كه شاید بیش از حد گرون باشند, نه به شارژر.....شارژر فوجیتسو, فوجی و ...(همونایی كه گفتم همشكلند) همشون حدود همین 25-21 تومنند (با باتریهای مختلف) ولی همون شارژر با برند كانن تو اینترنت قیمتش 60$ است, در صورتی كه حاضرم قسم بخورم اونهم در همون كارخانه ای تولید میشه كه اینها میشوند.

راستی, تو مشهد شارژرهای نیكون اومده كه امكان شارژ دو باتری قلمی یا نیم قلمی را دارند, با جعبه و ...كیفیت ظاهری توپ, قیمت چند؟؟؟........فقط 7000 تومان!!! مسلما" بدون باتری.
    حتما" میگید تقلبیه, ولی راستش من از نزدیك كه نگاه كردم با شارژری كه رو دوربین كولپیكس 3200 داداشم هست, مو نمیزنه و به نظر هم ظاهرا" اصله, فقط باید برای یكی از دوستام بخرم و بعد بازش كنم ببینم توش چجوریه, ولی یا اصلند یا اگر هم تقلبی باشند, عزیزان كپی كار, كارشون رو به نحو احسن انجام دادند. :biggrin:

فقط يك سوال: اگر از 4 باتري 3 باتري شارژ شود و 1 باتري كامل شارژ نشود، مگه چراغ شارژ روشن ميشود؟
    بله علی جان, فكر میكنم روشن میشود.

دو ماهه كه شارژر هنهل مدل ventra رو دارم
    مزايا :
    ......

2- تو مشخصات اوون نوشته به دليل استفاده از كنترل هوشمند تا هر چهار باطري شارژ نشن جريان شارژ ادامه داره .من تا حالا با اين مساله مشكلي نداشتم.
    .
    .

5- پس از اتمام زمان شارژ برخلاف شارژرهاي ديگه جريان شارژ قطع نميشه ويه جريان الكتريكي درون باطري ها همواره برقراره تا باطريها رو هر وقت از شارژر در آوردي فول باشن اين جريان هيچ آسيبي به باطري نميرسونه .
    2- شباب جان, اینكه نیاز به هوش بالایی نداره!!! :::big grin::: تا وقتی مصرف كننده در مدار باشد (باتری خالی) جریان برق ادامه پیدا میكند!!
    5- اتفاقا" این جزو معایبشه, خیلی وقت پیش "قطع كن خودكار" جزو نقاط تبلیغاتی شارژرها بود و بعد اینقدر عادی شد كه كمتر شركتی اون رو جزو مزایای محصولش ذكر میكنه, مگر بعد از قطع شدن برق تا در آوردن و استفاده از باتریها چقدر زمان میگذرد و چقدر انرژی هدر میرود كه بخواهد تا آخرین لحظه شیر را باز نگه دارد؟؟؟ :)

معايب :
    ...
    2- زمان 3.5 ساعته براي شارژ باطري هاي 2700 ميلي
    اتفاقا" اگر این زمان برای شارژ 4 باتری قلمی باشد خیلی هم خوب است, مال من 4.5 است.
    AliMohammadi و Queen تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

شهرام جان من هم كلی تحقیق كردم. این مدل شارژر در تمام سرچ ها فقط از انگلیس و سایتهای انگلیسی سر در می آورد با قیمتی بین 15 تا 25 پاوند ( 30 تا 50 هزارتومان) و جالب این است كه حتا سایت دوراسل انگلستان هم آن را ندارد ولی در سایت دوراسل اروپا دیده می شود و ظاهرا از مدل های Discontinued است ( مثل بسیاری از اجناسی كه در ایران فروخته می شود) كه فقط هم مخصوص اروپا بوده است.

نكته ی جالب تر اینكه دوراسل كه به نظر من به همراه انرجایزر از بهترین باتری های دنیا هستند در لیست 10 باتری برتر قابل شارژ سال 2006 ( لینك كاوه جان) جای خوبی نداشتند.( در رده بندی كیفیت هفتم و ششم و در رده بندی اینتگریتی هشتم و سوم بودند)
    Queen تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    346

جناب آقای فرهاد خان.

حق با شماست. 15 یورو بود یا پوند؟ خلاصه حالا كه discontinued شده سر و كلش اینجا پیدا شده. یك مسئله بزرگ هم اینه كه این مدل شارژر تایمر داره.... پس بدرد این باطریها نمیخوره. یعنی فكر كنم باطری های جدید را كامل شارژ نكنه.
    در كل ممنونم از توضیحاتتون.
    farhad44 تشکر می‌کند.
    Sigma 17-70|70-300|

صفحه 47 از 213 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 147 ... آخرینآخرین