صفحه 147 از 213 نخستنخست ... 47 97 137 143 144 145 146 147 148 149 150 151 157 197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط sadraking نمایش پست ها
    دوستان عزیز و گرامی کسی هست تا حالا تو ایران این باطری های eneloop رو که انقد ازش تعریف میکنند خریده باشه ؟
    اگر کسی آدرسی داره به ما هم لطف کنه بده .
    sanyo eneloop 2000 Mah

اگر این پیدا نشد دوستان بالاخره چی بخریم ؟
    باطری رو که camelion پیشنهاد میکنند
    شارژر رو چه کنیم ؟ من نتونستم به جمعبندی دقیقی در مورد شارژر برسم . شارژری که خودش همه کار بکنه و لازم نباشه من حواسم به باطری و زمان شارژ و رفرش و اولین شارژ و ... باشه

سلام
    اگر از شارژرهای کم یاب بگذریم، به نظرم کاملترین، قویترین و سریعترین شارژر بازار Camelion bc-0907 هست.
    با تمامی حفاظت های لازم و امکانات اضافی

F.KamranNia تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

سلام...
    شارژر دوربین کانن 60D من بعد از دو بار شارژ متاسفانه بصورت بسیار نادر بعد از اتصال به برق سوخت!!
    اول اینکه کسی علت رو میدونه؟؟ یا لااقل برای کسی پیش اومده؟
    دوم اینکه تعمیرگاه خوب سراغ دارین؟ ببینم ارزش تعمیر داره یا نه؟ چون شارژر فابریکه!
    متشکر از دوستان!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

سلام
    نظرتون درباره باتری های VARTAچیه؟ واینکه روی باتری ولتاژ 1.2 زده ولی در حالت فول شارژ 1.37 ولت است. چرا؟
    شارژر کملیون BC1007چطوره؟

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    سلام
    نظرتون درباره باتری های VARTAچیه؟ واینکه روی باتری ولتاژ 1.2 زده ولی در حالت فول شارژ 1.37 ولت است. چرا؟
    شارژر کملیون BC1007چطوره؟
    حتماً بدون بار این ولتاژ بوده
    زیر بار قطعاً ولتاژ کمتر خواهد بود.
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

اگر این سوال جز سوالات تکراری بود پیشاپیش عذزخواهی میکنم. چون با وجود 147 صفحه پرسش و پاسخ انصافا سخت میشه جواب این سوال رو پیدا کرد!

خدمت شما عارضم که مدتیه از شارژ Camelion مدل BC-1007 که میشه گفت یه شارژر معمولیه استفاده می کنم و باتریهای مورد استفاده هم Camelion Ni-MH 2700 میلی آمپر هستند.

مشکل اول اینکه : یکی از باتریها همیشه در حال شارژ در شارژر زودتر از سه باتری دیگر شارژ میشود / یا بهتر بگم یکی از چهار ال ای دی شارژ زودتر از حالت نرمال سبز رنگ می شود. این ظاهرا نباید عادی باشه، درسته ؟

مشکل دوم و اصلی: آخرین باری که قصد عکاسی داشتم باتریها رو شارژ کامل کردم (برای دفعه چهارم از زمان خرید) و در کمال ناباوری بعد از حدود 50 شات باطریها ضعیف شده و دوربین خاموش شد ! این موضوع رو هم مدنظر داشته باشید که تمام این مدت رو با چشمی دوربین و بدون روشن بودن ال سی دی و خاموش بودن فلاش عکاسی کردم.

نظر شما درباره این مشکل چیه ؟ دوربینی که (Fuji hs10) بنا به گفته ی شرکت سازنده با هرنوع باطری Ni-MH باید حداقل 200 تا شات بندازه الان با این وضعیت کمتر از 100 تا عکس رو میشه باهاش گرفت.

نکته:
    - فرم ویر دوربین آپدیت شده به آخرین نسخه ارائه شده.
    - با این دوربین با تستهایی که قبلا انجام دادم با باتریهای آلکالاین و مارک VARTA در حدود 250 تا شات و چندین دقیقه فیلم برداری در حالت HD رو بدون مشکل انجام دادم.

دوستان اهل فن میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست ؟ باتری یا شارژر ؟

تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط CANON نمایش پست ها
    خدمت شما عارضم که مدتیه از شارژ Camelion مدل BC-1007 که میشه گفت یه شارژر معمولیه استفاده می کنم و باتریهای مورد استفاده هم Camelion Ni-MH 2700 میلی آمپر هستند.

مشکل اول اینکه : یکی از باتریها همیشه در حال شارژ در شارژر زودتر از سه باتری دیگر شارژ میشود / یا بهتر بگم یکی از چهار ال ای دی شارژ زودتر از حالت نرمال سبز رنگ می شود. این ظاهرا نباید عادی باشه، درسته ؟

مشکل دوم و اصلی: آخرین باری که قصد عکاسی داشتم باتریها رو شارژ کامل کردم (برای دفعه چهارم از زمان خرید) و در کمال ناباوری بعد از حدود 50 شات باطریها ضعیف شده و دوربین خاموش شد ! این موضوع رو هم مدنظر داشته باشید که تمام این مدت رو با چشمی دوربین و بدون روشن بودن ال سی دی و خاموش بودن فلاش عکاسی کردم.

نظر شما درباره این مشکل چیه ؟ دوربینی که (Fuji hs10) بنا به گفته ی شرکت سازنده با هرنوع باطری Ni-MH باید حداقل 200 تا شات بندازه الان با این وضعیت کمتر از 100 تا عکس رو میشه باهاش گرفت.

نکته:
    - فرم ویر دوربین آپدیت شده به آخرین نسخه ارائه شده.
    - با این دوربین با تستهایی که قبلا انجام دادم با باتریهای آلکالاین و مارک VARTA در حدود 250 تا شات و چندین دقیقه فیلم برداری در حالت HD رو بدون مشکل انجام دادم.

دوستان اهل فن میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست ؟ باتری یا شارژر ؟
    سلام
    اگر دوربین با باتری های دیگه مشکلی نداره پس دوربین سالمه
    حالا میمونه باتری ها و شارژر.
    اول توجه کنید ببینید زمان شارژ باتری ها با استاندارد این شارژر که حدود 6 ساعت برای 4 باتری و 2 ساعت برای 2 باتری نزدیک هست یا نه؟!
    دوم اینکه یکسری باتری تهیه کنید و شارژ کنید ببینید چگونه جواب میده
    مهدی روجایی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

بله 6 ساعت برای 4 باتری هست. باتریهای کملیون Always Ready با 2300 میلی آمپر قدرت موجود هست ولی تست نکردم.
    نظر شما درباره این قسمت چی بود :
    یکی از باتریها همیشه در حال شارژ در شارژر زودتر از سه باتری دیگر شارژ میشود / یا بهتر بگم یکی از چهار ال ای دی شارژ زودتر از حالت نرمال سبز رنگ می شود. این ظاهرا نباید عادی باشه، درسته ؟

تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط CANON نمایش پست ها
    بله 6 ساعت برای 4 باتری هست. باتریهای کملیون Always Ready با 2300 میلی آمپر قدرت موجود هست ولی تست نکردم.
    نظر شما درباره این قسمت چی بود :
    اگر یک چراغ مشخص اینجور میشه، احتمالآً اشکال از شارژره. ولی اگر یک باتری در جاهای مختلف اینجوری بشه به احتمال زیاد یکی از باتری ها معیوبه.
    با باتری های 2300 تست کنید حتماً
    مهدی روجایی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Red face مقدار شارژ باطری

دوستان سلام
    برای تشخیص مقدار شارژ باطری چه کار باید کرد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

سلام
    از دوستان کسی میدونه این قطعه یا مشابهش رو از کجا میشه تهیه کرد؟
    منظورم دوشاخه که بجای سیم شارپر میشه ازش استفاده کرد
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...t=13178&page=6