صفحه 190 از 213 نخستنخست ... 90 140 180 186 187 188 189 190 191 192 193 194 200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-r نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان در انجمن

دوستان کار باتری های نانل چطوره؟ قابل اعتماد هستن؟
    باطری نانل؟؟!
    ممکنه لینک سایت را هم بفرستید؟
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

باطری نانل؟؟!
    ممکنه لینک سایت را هم بفرستید؟

ببخشید مصطفی عزیز اشتباه تایپی بود.
    پرسش رو دوباره مینویسم:
    باطری های Hahnel کاراییشون چطوره؟ قابل اعتماد هستن؟

تشکر کرده
    4653

ببخشید مصطفی عزیز اشتباه تایپی بود.
    پرسش رو دوباره مینویسم:
    باطری های Hahnel کاراییشون چطوره؟ قابل اعتماد هستن؟
    درود
    باطری های هنل را بنده دارم
    باطری های قلمی را با شارژر خریداری کردم
    ولی فکر کنم بدلیل مشکل شارژر باطری ها درست شارژ نمی شد و در نتیجه به مرور زمان عمر باطری از بین رفت. تقریبا یک سال بیشتر بود بدون استفاده مونده بودند!
    ولی خود باطری زمانی که سالم بود عملکرد خوبی داشت (البته من با شارژر مشکل داشتم و نتوانستم حداکثر استفاده را از باطری بکنم)

در مورد باطری های مخصوص وسایل هم برای دوربین فعلیم یک باطری هنل بعنوان یدک تهیه کردم و با توجه به رعایت سیکل شارژ و دشارژ کامل عملکرد خوبی داره.
    ولی فکر نمی کنم شرکت جدید باطری این شرکت را وارد کرده باشه که در این صورت نیاز به بررسی بیشتر روی باطری داره تا خدای ناکرده باطری Dead نشده باشه!
    بنظرم برای باطری قلمی بهتره از برندهای پرفروش و دارای نمایندگی مثل کملیون، فیلیپس و یا دوراسل استفاده کنید.
    البته همانطرو که اطلاع دارید ظاهرا دوراسل ایران را تحریم کرده!
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

درود
    باطری های هنل را بنده دارم
    باطری های قلمی را با شارژر خریداری کردم
    ولی فکر کنم بدلیل مشکل شارژر باطری ها درست شارژ نمی شد و در نتیجه به مرور زمان عمر باطری از بین رفت. تقریبا یک سال بیشتر بود بدون استفاده مونده بودند!
    ولی خود باطری زمانی که سالم بود عملکرد خوبی داشت (البته من با شارژر مشکل داشتم و نتوانستم حداکثر استفاده را از باطری بکنم)

در مورد باطری های مخصوص وسایل هم برای دوربین فعلیم یک باطری هنل بعنوان یدک تهیه کردم و با توجه به رعایت سیکل شارژ و دشارژ کامل عملکرد خوبی داره.
    ارادتمند
    خیلی ممنونم از پاسخ شما

باطری لیتیومی Hahnel برای دوربین عکاسی رو میخواستم حریداری کنم برای یکی از نزدیکان.
    منتها زیاد باهاشون اشنا نبودم. اما گویا باطری های خوبی هستن.
    البته با ریموت کنترل هاشون پیش ازین اشنا شدم که واقعا کارایی خوبی دارن.

راستی یک پرسش دیگه از خدمت شما دارم
    به فرض باطری لیتیوم دوربین x نهایتا از 3 یا 4 تا باطری لیتیومی ریز تشکیل شده. این سه چهار تا رو با بهترین کیفیت و حنس اصلی با سی چهل تومن میشه خریداری کرد. دلیل بالا بودن این قیمت باطری دوربین چیه؟ ایا چیز خاصی به غیر از این باطری ها درش به کار رفته؟ یا صرفا به خاطر مشکل بی ارزش بودن پول ما و دست به دست شدن توسط دلالهاست که چند برابر گرون تر شده؟
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

خیلی ممنونم از پاسخ شما

باطری لیتیومی Hahnel برای دوربین عکاسی رو میخواستم حریداری کنم برای یکی از نزدیکان.
    منتها زیاد باهاشون اشنا نبودم. اما گویا باطری های خوبی هستن.
    البته با ریموت کنترل هاشون پیش ازین اشنا شدم که واقعا کارایی خوبی دارن.

راستی یک پرسش دیگه از خدمت شما دارم
    به فرض باطری لیتیوم دوربین x نهایتا از 3 یا 4 تا باطری لیتیومی ریز تشکیل شده. این سه چهار تا رو با بهترین کیفیت و حنس اصلی با سی چهل تومن میشه خریداری کرد. دلیل بالا بودن این قیمت باطری دوربین چیه؟ ایا چیز خاصی به غیر از این باطری ها درش به کار رفته؟ یا صرفا به خاطر مشکل بی ارزش بودن پول ما و دست به دست شدن توسط دلالهاست که چند برابر گرون تر شده؟
    درود
    فکر می کنم قیمت باطری لیتیومی را درست نداشته باشید!
    باطری های لیتیومی شرکت های اصلی قیمت بالایی دارند!مثلا باطری نیم قلم لیتیومی غیر قابل شارژ فیلیپس جفتی حدود 15 هزار تومانه!
    از طرفی فناوری مورد استفاده در افزایش عمر باطری، کیفیت بسته بندی، نوع اتصالات و متفاوت بودن آنها و استاندارد متفاوت از دلایل دیگر گرانی باطری هاست.
    مثلا شما باطری CR2 معمولی (آلکانایل) را با اینکه از نظر حجم از قلمی کوچکتر هست باید حدود 6 هزار تومان تهیه بفرمایید در حالی که لیتیومی قابل شارژ آن شاید نزدیک به 20 یا 30 هزار تومان باشه!!

اما فرای بحث فوق، پیشنهاد می کنم حتما باطری لیتیومی را بجای آلکانیل امتحان کنید.
    این باطری ها عجیب عمر و تاریخ انقضای بالایی دارند.
    من باطری الکانیل را به لیزر سبز که می انداختم خورات 2 ساعت بیشتر نبود ولی لیتیومی بالغ برا 6 ماهه و شاید حدود 12 ماهه روی دستگاهه! حالا ببینید برای چیزی مثل فلش یا دوربینهای باطری قلمی خورد چکار می کنه! (فقط اشکالش روی قیمت 3 یا 4 برابریش نسبت به باطری های آلکانیله!) و اینکه روی برخی تجهیزات وات پایین (مثل چراغ قوه های معمولی) جواب نمی ده!
    saman-r تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام
    باتری با قیمت مناسب برای eos m canon دوستان چی پیشنهاد میدن؟؟؟لطفا قیمت رو هم قید کنید..
    اگه امکانش هست ک از برندهایی غیر از برند canon استفاده کنیم ک ارزان تر تمام شود و اصلی باشد و به دوربین هم خسارتی نزند رو هم معرفی کنید..با قید قیمت

مرسی از لطفتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

درود
    فکر می کنم قیمت باطری لیتیومی را درست نداشته باشید!
    باطری های لیتیومی شرکت های اصلی قیمت بالایی دارند!مثلا باطری نیم قلم لیتیومی غیر قابل شارژ فیلیپس جفتی حدود 15 هزار تومانه!
    از طرفی فناوری مورد استفاده در افزایش عمر باطری، کیفیت بسته بندی، نوع اتصالات و متفاوت بودن آنها و استاندارد متفاوت از دلایل دیگر گرانی باطری هاست.
    مثلا شما باطری CR2 معمولی (آلکانایل) را با اینکه از نظر حجم از قلمی کوچکتر هست باید حدود 6 هزار تومان تهیه بفرمایید در حالی که لیتیومی قابل شارژ آن شاید نزدیک به 20 یا 30 هزار تومان باشه!!

اما فرای بحث فوق، پیشنهاد می کنم حتما باطری لیتیومی را بجای آلکانیل امتحان کنید.
    این باطری ها عجیب عمر و تاریخ انقضای بالایی دارند.
    من باطری الکانیل را به لیزر سبز که می انداختم خورات 2 ساعت بیشتر نبود ولی لیتیومی بالغ برا 6 ماهه و شاید حدود 12 ماهه روی دستگاهه! حالا ببینید برای چیزی مثل فلش یا دوربینهای باطری قلمی خورد چکار می کنه! (فقط اشکالش روی قیمت 3 یا 4 برابریش نسبت به باطری های آلکانیله!) و اینکه روی برخی تجهیزات وات پایین (مثل چراغ قوه های معمولی) جواب نمی ده!
    خیلی ممنونم از شما دوست من.

از راهنمایی شما استفاده کردم

یک باطری با برند هنل مدل Hahnel HL-EL 14 حدودا چقدری قیمت داره؟
    فکر میکنم حدود صد ده تا صد و بیست باشه
    درسته؟

تشکر کرده
    4653

خیلی ممنونم از شما دوست من.

از راهنمایی شما استفاده کردم

یک باطری با برند هنل مدل Hahnel HL-EL 14 حدودا چقدری قیمت داره؟
    فکر میکنم حدود صد ده تا صد و بیست باشه
    درسته؟
    از نظر دلاری که حدود 20 دلاره!
    نهایتا 100 هزار تومان!! (البته در بدترین حالت وگرنه حدود 80)
    saman-r تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط SYAMAK نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم كه براي دوربين ديجيتال a80 باطري معمولي شارژي با شارژر معمولي مناسب است؟ آخه يك از نمايندگيها گفت كه باطري شارژي مخصوص وشارژر مخصوص ميخوات كه حدود 45000 تومان است لطفا راهنمايي كنيد اگر گفته اون درسته مدل ومشخصاتش به من بديد
    مرسي
    درود
    قیمت باطری قلمی خوب یک بار مصرف دانه ای 3000 تومان هست (اگر آلکانایل باشه) و یا 7000 تومان (اگر لیتیومی باشه)
    حالا حساب کنید برای 3 روز اگر متوسط 2 سری باطری 3000 تومانی و یا 1 سری باطری 7000 تومانی مصرف شد و شما بطور متوسط در سال حدود 100 روز استفاده از دوربین کنید، حدود 400 هزار تومان هزینه خواهد داشت! تازه مشکلاتی مثل خالی کردن ناگهانی باطری، نبود دسترسی به باطری در خارج شهر که جای خود داره!
    با این توضیحات من جای شما باشم ترجیح می دهم تا 150 هزار تومان یک بار برای باطری و شارژر هزینه کنم و حداقل تا 3 سال (البته به شرط استفاده صحیح) دنبال خرید باطری نباشم و یک سری باطری لیتیومی هم بخرم برای زمانهای اضطراری و بگذارم کنار دوربینم.
    ارادت
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام و عرض ادب
    دوستان من امروز احتمالا برام برای خرید Eos m Canon ..قیمت ها توی بازار خیلی متغیره.. از کجا مطمئن باشم که شارژر و باتریم ارجیناله؟؟؟
    راهی ، شماره سریالی ، چیزی نیست برای تشخیص؟؟؟

مورد بعدی اینکه خود فروشنده ها هم پای فاکتور تضمین میکنن که شارژر و باتری رو به قید اصلی بودن میدن..با این اوصاف میترسم حدود 300 تومنی بابت تقلبی بودن ،خدای نکرده بره تو پاچم..میشه راهنمایی کنید در این خصوص؟؟؟

ی سوال دیگه هم اینکه آیا این حرف درسته که باید باتری رو برای اولین بار باید چند ساعتی به شارژ زدش؟؟؟برای حفاظت و افزایش طول عمر باتری چه راهکاری رو پیشنهاد می دید..عزیزی گفته بود که سیکل شارژ و دشارژ باید طی بشه..میخوام بدونم توی چند درصد باید بزنمش به پریز برق..مثلا 10% یا 30% ؟؟؟

ممنون