صفحه 188 از 213 نخستنخست ... 88 138 178 184 185 186 187 188 189 190 191 192 198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    من اینو چند سالیه دارم، ولی متأسفانه شارژ خیلی طول می کشه، یعنی شاید توقع من زیاده، باتری های 2700 و 2800 ام رو هر کدوم نزدیک 6 ساعت به بالا طول می کشه تا کامل یه ست 4 تایی شارژ کنه.
    با توجه به خروجی 1000ma شارژر و ظرفیت بالای باتری هاتون 6 ساعت زمان خیلی خوبیه همون چیزیه که تو سایت سازندش هم زده. BC_1007
    در صورت لزوم میتونید از مدل bc-0907 استفاده کنید که 2200ma خروجی داره و احتمالا دوبرابر سریعتر شارژ میکنه. تو یکی از سایتها قیمتش رو زده بود 87 تومن.
    msh2200 تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط amingraf نمایش پست ها
    model : mh - 24
    من این شارژر رو دارم. خیر تقلبی نیست. توی اینترنت یه مدل دیگه دیدم که با کابل وصل میشد احتمالا دو مدل وجود داره. هر دو هم ساخت چین هستن.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط amingraf نمایش پست ها
    سلام . شارژر نیکون من مستقیم به پریز وصل میشه . بدون سیم . 1- این مدلا تقلبی که نیستن ؟ 2- مدل های دیگه نداره؟ مثلا با سیم به پریز وصل شه .
    دوست عزیز بهتره اینجا رو هم ببینید که طبق اظهارات این سایت و جناب مصطفی شارژرتون اصل هست.
    فقط یک نوع شارژر MH-24 هست که بدون کابل هست. نمونه های با کابل تقلبی هستند و به میزان قابل توجهی سبکتر هستند.

این لینکها رو ببینید:

Counterfeit Nikon Battery Charger – Part 1 | Gough's Tech Zone

Counterfeit Nikon Battery Charger – Part 2 | Gough's Tech Zone

This is the problem with buying cheap generic battery chargers: Open Talk Forum: Digital Photography Review
    msh2200، amingraf و mostafa_1366 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره اینجا رو هم ببینید که طبق اظهارات این سایت و جناب مصطفی شارژرتون اصل هست.
    فقط یک نوع شارژر MH-24 هست که بدون کابل هست. نمونه های با کابل تقلبی هستند و به میزان قابل توجهی سبکتر هستند.

این لینکها رو ببینید:

Counterfeit Nikon Battery Charger – Part 1 | Gough's Tech Zone

Counterfeit Nikon Battery Charger – Part 2 | Gough's Tech Zone

This is the problem with buying cheap generic battery chargers: Open Talk Forum: Digital Photography Review
    بله درسته فقط یه مدل وجود داره. شارژرهای mh-24 کابل دار تقلبی هستن. اومدم که پست رو ادیت کنم دیدم شما نوشتید.
    msh2200 و ata_m3 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام ب دوستای عزیز
    من قصد خرید یکی از سه مدل G16 و G1x و Eos m رو دارم. چن تا سوال مهم داشتم..
    1-از کجا باید اصل بودن شارژر و باتری رو متوجه شد؟؟؟؟

2-موقع فیلم برداری با این سه مدل ، در حالت فول اچ دی و با فریم های مختلف ، کلا با باتری هایی ک دارن چن دقیقه میشه با هر کدوم فیلم گرفت؟؟؟(خیلی برام مهمه ، لطفا دقیق بگید)

3-میشه باتری قوی تری تهیه کرد برای هر کدومشون؟؟؟اگه آره چه مدلی برای کدوم و با چه قیمتی ؟؟؟

4-عمر باتری های این سه مدل اطلاعی دارید که چقدره؟؟؟

5-برای حفاظت از باتری و طولانی کردن عمرش ، باید دقیقا چی کار کرد؟؟؟

ببخشید که زیاد شد، ولی واسم چون اهمیت داشت پرسیدم.لطفا دقیق و کامل راهنمایی بفرمایید.چون ملاک خریدم نظر شما حرفه ای هاست..ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2013 نمایش پست ها
    سلام ب دوستای عزیز
    من قصد خرید یکی از سه مدل G16 و G1x و Eos m رو دارم. چن تا سوال مهم داشتم..
    1-از کجا باید اصل بودن شارژر و باتری رو متوجه شد؟؟؟؟

2-موقع فیلم برداری با این سه مدل ، در حالت فول اچ دی و با فریم های مختلف ، کلا با باتری هایی ک دارن چن دقیقه میشه با هر کدوم فیلم گرفت؟؟؟(خیلی برام مهمه ، لطفا دقیق بگید)

3-میشه باتری قوی تری تهیه کرد برای هر کدومشون؟؟؟اگه آره چه مدلی برای کدوم و با چه قیمتی ؟؟؟

4-عمر باتری های این سه مدل اطلاعی دارید که چقدره؟؟؟

5-برای حفاظت از باتری و طولانی کردن عمرش ، باید دقیقا چی کار کرد؟؟؟

ببخشید که زیاد شد، ولی واسم چون اهمیت داشت پرسیدم.لطفا دقیق و کامل راهنمایی بفرمایید.چون ملاک خریدم نظر شما حرفه ای هاست..ممنون
    درود
    1- اگر بسته شما باکس کامل باشه بعید بنظر می رسه تقلبی بهتون بدن! با این حال می توانید با مراجه به سایتها و جستجوی شارژرهای اصلی بفهمید کد و شکل شارژر اصلی چطور هست!
    2- این مورد را چون اصلا فیلم برداری نکردم بی خبرم
    3- معمولا اگر باطری های ظرفیت بالا (میلی آمپربالاتر) پیدا کنید بله شدنیه ولی، اگر از شرکت سازنده و یا مورد تایید شرکت سازنده باشه قابلیت اطمینان بیشتری داره!
    4- این مورد را هم بنده در جریان نیستم و دوستان کمکتان خواهند کرد
    5- برای طولانی شدن عمر هر باطری، باید حتما باطری سیکل شارژ و دشارژ را طی کند! یعنی شما یک باطری را کامل شارژ کنید و تا زمان دادن پیغام ادامه دهید و سپس مجدد اقدام به شارژ باطری کنید. بدترین روش برای شارژ باطری این هست که شما باطری نصفه را مجددا شارژ کنید و یا باطری در حال شارژ را در حالی که فول نشده مورد استفاده قرار دهید.
    یک تفکر غلط هم توسط فروشندگان بین مردم جا افتاده است که باطری را بار اول 12 ساعت بزنید شارژ!!!
    این چرنده! شما باطری را زمان تهیه دوربین و یا هر وسیله ای استفاده کنید تا دستگاه الارم دهد و سپس مجددا برای شارژ اقدام کنید.

البته ممکنه مثلا از هر 20 بار یک بار هم پیش بیاید که مجبور شوید باطری را در حالی که نصف شارژ شده مجدد شارژ کنید و یا یا اینکه از شارژ بردارید. ولی نباید بصورت یک روش شود.
    در ضمن بهتره باطری را در ساعات روز شارژ کنید و نگذارید بیخود باطری در شارژر باقی بماند (حتی برای مواردی که شارژر خودکار برق را قطع هم می کند، خطر آسیب به باطری وجود داره!)
    ارادت
    mostafa_1366 و amir_2013 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام
    باتری با قیمت مناسب برای eos m canon دوستان چی پیشنهاد میدن؟؟؟لطفا قیمت رو هم قید کنید..
    اگه امکانش هست ک از برندهایی غیر از برند canon استفاده کنیم ک ارزان تر تمام شود و اصلی باشد و به دوربین هم خسارتی نزند رو هم معرفی کنید..با قید قیمت

مرسی از لطفتون

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    دوستان اگه لطف کنید آدرس یه فروشگاه معتبر ( تهران ) رو برای خرید باتری های کملیون در پ.خ اعلام کنید ممنون میشم .
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

یک مغازه کوچک زیر پله مانند هست خ باب همایون روبروی پاساژ ایران پگاه . سالهاست که از همون مغازه باتری کملیون میخرم و تا حالا هم راضی بودم از نظر فیک نبودن وقیمت

الان قیمت یک جفت باتری قلمی کملیون 2300 م آ یازده هزار تومانه
    msh2200، Nima Sadigh، KHAKSAR و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    به باطری کملیون خوش آمدید
    msh2200، Mehrdad-PL، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.