صفحه 90 از 213 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    ممنون جناب vahid،
    شما از داشتن اين محصول خوشحال هستيد؟برای من اندازه مهم نيست اينقدر خرت و پرت دارم که توش گم ميشه .ولی شما توصيه به خرديد اين محصول ميکنيد ؟به نظر شما نسبت به شرجر BCG-34HRMF4 sony ميتونه انتخاب بهتری باشه ؟در ضمن تمام باطری های من سونی هست.اين شارجر با باطری های sony سازگاری داره؟در ضمن اگه از شارجر راضی هستيد مدل دقيق اون رو به من بگيد .
    ممنون
    بله، از انتخابم فعلا" که خوشحال هستم, ولی در مقایسه با آن مدلی که آقای حیرتی توصیه کردند باید بگم اگر واقعا" به این زمان 15 دقیقه احتیاج ندارید (مثلا" نیاز فوری به باتری قلمی شارژ شده ندارید، یا باتری قلمی زاپاس دارید یا ...) آن شارژر سونی امکانات و مشخصات خیلی بهتری دارد.
    ولی در مقابل با داشتن چنین شارژری؛اگر درست قبل از خارج شدن از منزل متوجه بشوید که باتریهای فلاشتان شارژ ندارند؛ میتوانید با خیال راحت در خانه یا ماشین آنها را شارژ کنید :)

بله، مشکلی با باتریهای دیگر ندارد.

مدل دقیقش هم: SANYO NC-MQS04 است.
    .....
    اينجا اين نمونه باطری رو نماينده sanyo داره که خيلی هم ازش تعريف ميکنه همونطور که رو شکل ميبينيد عقيده داره که اگه باطری رو عوض کنيد آيندتون عوض ميشه !!!
    ........
    يک شرکت هم تو کره هست که باطری رو با اين شارجر ميفروشه که همين قيمت هست ولی شارجر قشنگی هست ظاهرا:
    [IMG]http://i40.*******.com/iqlmc4.jpg[/IMG]
    باتریهای eneloop شرکت SANYO جزو معروفترین و خوشنام ترین باتریهای شارژی در دنیا هستند که به دلیل تکنولوژی خاصشان مورد توجه اند.

شارژری هم که عکسش را گذاشتید، کپی شده یکی از شارژرهای Camelion است.
    nmroshan، yousefmon، Aryan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

شرکت سانیو به گفته خودش در زمینه ساخت باتری های با نرخ دشارژ پایین پیشتاز بوده است و کلا شرکت سانیو در زمینه انرژی و باتری دارای قسمت های تحقیق و توسعه می باشد.

من هم زمانی که در مورد خرید باتری تحقیق می کردم با توجه به تحقیقاتم جذب این باتری های eneloop شدم و اما آنها را در ایران نیافتم. در ادامه متوجه شدم باتری ها ی چرخه آبی سونی را شرکت سانیو نیز برای شرکت سونی تولید می کند یا باستفاده از آن تکنولوژی تولید می کند (در یک سایت که به زبان ژاپنی بود و ترجمه کردم). حتی پشت بسته های باتری های چرخه آبی سونی در ایران نوشته شده باتری های قابل شارژ نیکل متال هیدرید از تکنولوژِی بهبود یافته سلف دشارژ eneloop استفاده می کند.

(This Nickel-Metal Hydride Rechargeable Battery uses improved self-discharge eneloop technology)

نخواستن اسم شرکت سانیو را بیاورند تا خیلی تابلو باشه

و همانطور ی که دوستان انجمن و خودم از باتری های سونی چرخه آبی راضی هستیم، پس باید این باتری های eneloop نیز همان کیفیت یا حتی بهتر را دارا باشند.

در مورد شارژر هایش با توجه به سابقه شرکت (که شاید نتیجه گیری درستی نباشد) و تولید باتری های مختلف و دانش در زمینه های مرتبط با cell ها نباید از شارژر سونی کم داشته باشد.
    لازم توجه است که شرکت سانیو باتری و شارژر هایش را در یکی از بازار های با کیفیت دنیا(آمریکای شمالی) در کنار رقیبان آمریکایی (مانند رایوواک RAYOVAC) ارایه می دهد.
    بهترین کار برای خرید ، پیدا کردن و خواندن ریویو های تخصصی در این زمینه است که به راحتی یافت نمی شود :confused:

البته ریویو های کاربران در سایت های مانند ebay یا amazon موجود است
    yousefmon، Aryan و zanjan battery تشکر می‌کنند.
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

ممنون البته يکی از خاصيت های اينجا پس دادن جنس در صورت عدم رضايت بعد از 1 ماه يا 14 روز ميباشد.پس اگه اينقدر کامنت ها خوبه يه تستی ميکنم نتيجش رو ميگم .
    amirnaderi تشکر می‌کند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من باتری سونی NH-AA HR6 15/51 1.2V 3800mAh دارم اما هر وقت شارژ میکنم همون لحظه کار میکنه اما اگه شارژ کنم بمونه چند ساعت بعد خالی میشه بدون اینکه ازش استفاده بشه؟؟؟
    من یکم از خیلی مبتدی اونورترم...
    شارژم سالمه مطمنم
    zanjan battery تشکر می‌کند.

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

Exclamation پاسخ:

باسلام وخیر مقدم به شما دوست عزیز :
    اگر کمی از تاپیک های قبلی را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که باطری شما جزو باطری های بی کیفیت والبته تقلبی می باشد چرا که سونی وحتی دیگر تولید کنندگان معروف صنعت باطری تاکنون موفق به ساخت باطری سایز قلمی با این مقدار آمپر نشده اند . بالاترین آمپر ساخته شده از این باطری ها 2700 میلی آمپر می باشد.
    موفق باشید
    yousefmon تشکر می‌کند.
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Arrow باطری

با سلام
    می خواستم بدونم دوربین قابل شارژ بهتره یا دوربینی که باطری قلمی می خوره؟

كاربر آشنا aksavaran آواتار ها
    تشکر کرده
    281

پیش فرض پاسخ: باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamy نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم دوربین قابل شارژ بهتره یا دوربینی که باطری قلمی می خوره؟
    منظورتون از دوربينهاي قابل شارژ دوربينهايي هست كه با باطري ليتيوم كار ميكنند؟
    به نظرمن مزاياي باطريهاي ليتيوم اينه كه بسيار سريعتر از باطريهاي قلمي شارژ ميشوند و وقتي شما اين مدل دوربينها رو ميخري ديگه لازم نيست كه براي شارژرو باطري هزينه بكني...
    معايبش هم اينكه كه اگه به هر دليل باطري شما خراب شه ديگه نميتوني فابريكش رو پيدا كني :(و هر باطري با هر ماركي هم كه بخري مثل فابريكش نميشه و زود شارژ خالي ميكنه...
    مزاياي باطري هاي قلمي هم اينه كه هميشه و هر وقت كه بخواي تو بازار يافت ميشه و ميتوني يه مارك خوبشو بخري...
    yousefmon، zanjan battery و dreamy تشکر می‌کنند.
    CANON EOS 30D
    CANON EF 100 F2.8 L MACRO IS -CANON EF 16-35 F4 L IS - EF-S 18-55 IS - SPEEDLITE 430EX
    [COLOR="Gray"] BG-E2 Grip-

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Question پاسخ: باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط aksavaran نمایش پست ها
    منظورتون از دوربينهاي قابل شارژ دوربينهايي هست كه با باطري ليتيوم كار ميكنند؟
    به نظرمن مزاياي باطريهاي ليتيوم اينه كه بسيار سريعتر از باطريهاي قلمي شارژ ميشوند و وقتي شما اين مدل دوربينها رو ميخري ديگه لازم نيست كه براي شارژرو باطري هزينه بكني...
    معايبش هم اينكه كه اگه به هر دليل باطري شما خراب شه ديگه نميتوني فابريكش رو پيدا كني :(و هر باطري با هر ماركي هم كه بخري مثل فابريكش نميشه و زود شارژ خالي ميكنه...
    مزاياي باطري هاي قلمي هم اينه كه هميشه و هر وقت كه بخواي تو بازار يافت ميشه و ميتوني يه مارك خوبشو بخري...
    ممنون بابت راهنمایی :)
    اما من راستیتش هیچی در این مورد نمی دونم یه دوربین فیلم برداری دارم که قابل شارژه برای شارژ مجدد به برق وصل می شه !
    می دونم که اون قابل شارژه
    جدا از اون دوربین هایی که باتری قلمی می خورن که این ها ام ظاهرا دو دسته اند فکر کنم بعضی هاشون قابل شارژ اند اگه اشتباه نکنم:confused:
    من نمی دونم قابل شارژ بودن دوربین رو ملاک انتخاب کردن قرار بدم یا نه به خاطره همین برام سوال شده دوربینی که قابلیت شارژ داره بهتره یا دوربینی که باطری قلمی می خوره
    به نظر شما کدوم بهتره؟

كاربر آشنا aksavaran آواتار ها
    تشکر کرده
    281

اينجا اين نمونه باطری رو نماينده sanyo داره که خيلی هم ازش تعريف ميکنه همونطور که رو شکل ميبينيد عقيده داره که اگه باطری رو عوض کنيد آيندتون عوض ميشه !!!
    قيمت هم به اين صورت هست :
    يک پک 4 تايی به همراه باطری چارجر: 29$
    [IMG]http://i41.*******.com/t8p01x.jpg[/IMG]
    B]
    اين باطري و شارژر مارك eneloop رو از كدوم فروشگاه ميشه تهيه كرد؟؟؟؟
    CANON EOS 30D
    CANON EF 100 F2.8 L MACRO IS -CANON EF 16-35 F4 L IS - EF-S 18-55 IS - SPEEDLITE 430EX
    [COLOR="Gray"] BG-E2 Grip-

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط aksavaran نمایش پست ها
    اين باطري و شارژر مارك eneloop رو از كدوم فروشگاه ميشه تهيه كرد؟؟؟؟
    بنده در ایران ندیدم .یک مدتی دنبال اش بودم اما یافت می نشود!

احیانا فقط دوستانی که در ممالک استکبار جهانی زندگی می کنند به این محصول استکباری دسترسی دارند.
    aksavaran و 0918 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 90 از 213 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 190 ... آخرینآخرین