صفحه 193 از 213 نخستنخست ... 93 143 183 189 190 191 192 193 194 195 196 197 203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    من شارژر کملیون 0907 رو خریدم و امروز به دستم رسید خوب شارژ میکنه ولی وقتی دو تا باطری رو میزارم برای رفرش روی دو تا خونه مونده و تکون نخورده یعنی رفرشی عملا صورت نگرفته آیا شارژر مشکل داره؟ زمان رفرش کردن یه باتری پر چقدره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

برای دوربین canon powershot sx20 چه باتری خوب هست؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    برای دوربین canon powershot sx20 چه باتری خوب هست؟
    درود
    دنبال باطریهای میلی آمپر بالا باشید (2700 mAH به بالا)
    ترجیحا هم از باطری هایی تهیه کنید که یک شرکتی نمایندگی واردات و گارانتی آن را داشته باشند مثل Camelion و فیلیپس (این را مطمئن نیستم نمایندگی داشته باشه)
    البته یک زمانی Duracell هم در بازار بود که واقعا عالی بودند!
    در مرحله بعد به فکر تهیه یک شارژر خوب باشید که حدود 100 هزار تومان دستتان را خواهد گرفت (این وسیله بهتره هم مارک باطری باشه ولی باز Camelion در این خصوص محصولات نسبتا خوبی داره)
    یک زمانی هم سونی در بازار بود که هم خوب بودند و هم مناسب قیمت ولی اخیرا به شدت تقلبی آنها زیاد شده
    ارادتمند
    ata_m3، S_Mahdi و sina-sarhadi تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

دوستان برای فلش نایسین چه نوع باتری رو پیشنهاد میدید و دیگر اینکه از چه سایتی میتونم خرید کنم که از لحاظ اصلی بودن باتری مطمئن باشم؟
    شهرستان هستم و باید به صورت تلفنی یا اینترنتی برای خرید اقدام کنم
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ترجیحا هم از باطری هایی تهیه کنید که یک شرکتی نمایندگی واردات و گارانتی آن را داشته باشند مثل Camelion و فیلیپس
    در تایید فرمایش شما، اخیرا بدنبال این قضیه بودم و نتیجه پرس و جوئی که انجام دادم، ظاهرا Camelion فقط 1مدل در بازار هست و از این جهت تقریبا خیالم راحت شد. در پشت پک باطری، دیدم از مشتریان درخواست نظر سنجی کرده بود که به ایمیل info@camelion.irارسال کنند(اگر اشتباه نکرده باشم)
    و این نشان دهنده آن است که محصول لااقل توسط خود شرکت وارد کننده، توزیع شده است.
    ارادتمند
    msh2200، peacekeeper و sina-sarhadi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    در تایید فرمایش شما، اخیرا بدنبال این قضیه بودم و نتیجه پرس و جوئی که انجام دادم، ظاهرا Camelion فقط 1مدل در بازار هست و از این جهت تقریبا خیالم راحت شد. در پشت پک باطری، دیدم از مشتریان درخواست نظر سنجی کرده بود که به ایمیل info@camelion.irارسال کنند(اگر اشتباه نکرده باشم)
    ارادتمند
    من جدیدا باتری های کملیون رو خریدم یعنی اول شارزرشو خریدم که واقعا حرف نداشت باتری هاشم اصلا به هیچ وجع قابل مقایسه با اون چینی هایی مثل CFL نیست وقتی تو دست میگیری سنگین تره نسبت به اونا و مثلا من 2700 میلی آمپرشو خریدم که توی 80 دقیقه با جریان 2200 میلی آمپر شارژ شد ولی CFL 2500 میلی آمپر بود و توی 50 دقیقه با شارژر 0907 شارژ شد طبق جدول این شارژر این زمان برای باتری های 1500 میلی آمپر بود از اینجا میشه نتیجه گرفت اون باتری های CFL 2500 میلی آمپر نیستند بلکه حدودا 1500 میلی امپرن و روشون دروغ نوشتن .البته من این باتری هارو 3-4 بار شارژ و د شارژ کردم تا ببینم این زمان تغییر میکنه یا نه ولی تغییر چندانی نکرد.

نتیجه اخلاقی: به جای اینکه مثل من 12 تومن پول باتری چینی بدیم 15 تومن پول باتری اصل و بادوام رو میدیم البته اگه پیدا بشه که نمیشه و منم مجبور به خرید اینترنتی شدم من از سایت 5040 خریدم
    عکسا رو ببینید قضاوت با شما
    ویرایش توسط sina-sarhadi : Sunday 12 October 2014 در ساعت 00:27
    msh2200 و sami_villa تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    دوستان برای فلش نایسین چه نوع باتری رو پیشنهاد میدید و دیگر اینکه از چه سایتی میتونم خرید کنم که از لحاظ اصلی بودن باتری مطمئن باشم؟
    شهرستان هستم و باید به صورت تلفنی یا اینترنتی برای خرید اقدام کنم
    درود
    اگر دنبال باطری غیر شارژی هستید فیلیپس یک سری باطری لیتیومی داره که قیمتشون تقریبا 2 الی 3 برابر قیمت باطری های آلکانیلیش هست ولی واقعا عالیه!
    آدم رو از رو میبره! (جفتی 15 هزار تومان باید باشه)
    اگر هم دنبال شارژی هستید بعنوان پیشنهاد عرض می کنم اول شارژر خوب بخرید بعد به فکر تهیه باطری باشید!
    شارژرتون خوب نباشه عملا باطری ها هم از بین خواهد رفت
    در خصوص باطری شارژی هم همانطور که قبلا هم عرض کردم دنبال باطری باشید که حداقل یک شرکتی واردش کرده باشه تا بشود از خدمات احتمالی پس از فروشش استفاده کرد.

ارادتمند
    در خصوص باطری های کملیون سری Always Ready ظاهرا باطری های بسیار بهتری باید باشند ولی اطلاعی از ورودش به ندارم

ارادتمند.
    Digital Lover، S_Mahdi و sina-sarhadi تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام من خیلی وقت هست دوربین canon powershot sx20 is رو دارم.

بدلیل اینکه زیاد تو مود عکاسی نبادوم باتری هام خراب شدن.

جدیدا رفتم یه جفت باتری شارژی سونی cycle energy nh-aa-b2k خریدم. روی بسته بندی زده ready to use ant any time.
    نمیدونم چقدر بزنمش شارژ ؟؟

شارژرها یکی energizer که 4تا باتری میخوره و فقط 2تا چراغ داره و مدلش chm4aa هست.

یکی دیگه هم دارم به اسم DD Shager مدل rd-801 که این هم قط 2تا چراغ داره و دو باتریه هست.

میخواستم یک جفت دیگه باتری بگیرم + یه شارژر خوب. که نمیدونم چی بگیرم که هم عمر خوبی بکنه و هم برای دوربینم خوب باشه.
    شارژر نهایت تا 30تومن چی خوب هست؟

نحوه شارژ هم بلد نیستم. یه جا خوندم میگه باتری های ni-mh رو که زده ready2use رو نباید شارز اولیه کرد. یکی میگه 16 ساعت باید به شارژ باشه.

لطفا کامل راهنمایی کنید. ممنون

دیروز کملیون رو قیمت کردم گفت 18-22-25 که فکر کنم سر امپر هاشون باشه .

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام من خیلی وقت هست دوربین canon powershot sx20 is رو دارم.

بدلیل اینکه زیاد تو مود عکاسی نبادوم باتری هام خراب شدن.

جدیدا رفتم یه جفت باتری شارژی سونی cycle energy nh-aa-b2k خریدم. روی بسته بندی زده ready to use ant any time.
    نمیدونم چقدر بزنمش شارژ ؟؟

شارژرها یکی energizer که 4تا باتری میخوره و فقط 2تا چراغ داره و مدلش chm4aa هست.

یکی دیگه هم دارم به اسم DD Shager مدل rd-801 که این هم قط 2تا چراغ داره و دو باتریه هست.

میخواستم یک جفت دیگه باتری بگیرم + یه شارژر خوب. که نمیدونم چی بگیرم که هم عمر خوبی بکنه و هم برای دوربینم خوب باشه.
    شارژر نهایت تا 30تومن چی خوب هست؟

نحوه شارژ هم بلد نیستم. یه جا خوندم میگه باتری های ni-mh رو که زده ready2use رو نباید شارز اولیه کرد. یکی میگه 16 ساعت باید به شارژ باشه.

لطفا کامل راهنمایی کنید. ممنون

دیروز کملیون رو قیمت کردم گفت 18-22-25 که فکر کنم سر امپر هاشون باشه .
    درود
    اصولا بهترین روش استفاده از باطری این هست که ابتدا استفاده شود تا به الارم برسد و بعد شارژ شود تا Memory Effect در باطری به حداقل برسد!
    برای شارژ باطری هم در شارژرهایی غیر خودکار (هرچند سخته) باید اول خروجی mAH شارژر را ببینید چنده (پشت شارژر یا روی جعبه ! مثلا فرض کنید 300 mAh باشه یعنی حدود 300 در ساعت شارژ می کنه! حالا برای باطری 900mAh باید حدود 3 الی 4 ساعت در شارژر باشه!)
    برای شارژر و باطری خوب هم من اول پیشنهاد می کنم شارژر و باطری را از یک شرکت تهیه بفرمایید
    در حال حاضر هم تنها شرکت فعال در این زمینه Camelion هست (البته در ایران)
    پیشتر محصولات خوبی در حوزه شارژر، و باطری از DuraCell هم بود که کیفیت خوبی داشتند.
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

این شارژر خوب هست بگیرم؟؟؟
    شارژر باتری Camelion 1007

قبلا کاملیون نقره ای نارنجی بود الان سفیده کامل هست.
    چ فرقی دارن؟؟ کدومو بگیرم؟