صفحه 203 از 213 نخستنخست ... 103 153 193 199 200 201 202 203 204 205 206 207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    در پرفورمانس باتری دوربین، برای باتری چه میزان لایف در نظر گرفته شده ؟
    امین جان تا جایی که یادمه باتری دوربین دی 7000 تا 1050 تا ساپورت می کنه به ترتیبی که خود من در طول مدتی که این دوربین رو داشتم شاید 4 یا 5 بار شارژش کرده بودم.

دوستان بنده یک عدد باطری EN-EL15 دارم که با ثبت 250 عکس در بدنه D7000 شارژ تموم میکنه.شش رقم آخر سریال همKC0603 می باشد که جزو سریالهای مشکل دار نیست.به نظر دوستان مشکل از کجاست؟
    شاید شارژرتون مشکلی داره جناب دری، با شارژر دیگری امتحان کنید یا اینکه شاید مدت زیادی بین گرفتن این عکس ها فاصله افتاده چون امکان داره شارژش به اندازه ی اصلی و مورد انتظار نباشه اگر مدتی بی استفاده مونده باشه.
    کوروش و S Noora تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    امین جان تا جایی که یادمه باتری دوربین دی 7000 تا 1050 تا ساپورت می کنه به ترتیبی که خود من در طول مدتی که این دوربین رو داشتم شاید 4 یا 5 بار شارژش کرده بودم.

شاید شارژرتون مشکلی داره جناب دری، با شارژر دیگری امتحان کنید یا اینکه شاید مدت زیادی بین گرفتن این عکس ها فاصله افتاده چون امکان داره شارژش به اندازه ی اصلی و مورد انتظار نباشه اگر مدتی بی استفاده مونده باشه.
    البته ایمان جان منظور من چیز دیگری بود.
    در تنظیمات دوربین، در قسمت باتری، نشانگری هست که میزان سلامت باتری رو نشون میده
    وقتی باتری نو باشد کلمه New نوشته می شه و به مرور زمان که باتری از عمرش کم میشه تو اون قسمت نشون داده خواهد شد.
    روزی که 60دی رو فروختم لایف باتری دوربینم 75% بود که شرمنده خریدار شدم و اون موقع اطلاعی از این موضوع نداشتم که بخوام اطلاع رسانی کنم. البته ایشون با بزرگواری پذیرفتن.
    Iman.sh تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    البته ایمان جان منظور من چیز دیگری بود.
    در تنظیمات دوربین، در قسمت باتری، نشانگری هست که میزان سلامت باتری رو نشون میده
    وقتی باتری نو باشد کلمه New نوشته می شه و به مرور زمان که باتری از عمرش کم میشه تو اون قسمت نشون داده خواهد شد.
    روزی که 60دی رو فروختم لایف باتری دوربینم 75% بود که شرمنده خریدار شدم و اون موقع اطلاعی از این موضوع نداشتم که بخوام اطلاع رسانی کنم. البته ایشون با بزرگواری پذیرفتن.
    باطری در حالت NEW قرار داره.

كاربر جديد hamia آواتار ها
    تشکر کرده
    4

سلام به مدیران گرامی بخش و دوستان عزیز. ممنون میشم اگر بنده رو در مورد خرید شارژر باتری قلمی و فروشگاهی معتبر راهنمایی بفرمایید. هر چه گشتم به نتیجه ای نرسیدم.

دنبال شارژی 4 تایی با 4 کانال مجزا و در بهترین حالت با نمایشگر شارژ می‌گردم. دو مدل BC-1007 و BC-0907 مارک Camelion رو داشتم که کیفیت اصلا خوبی نداشتن. مدل BC-1007 که بعد از مدت افت شارژ داشت و مدل BC-0907 هم اخیرا از یکی از سایت‌های معتبر خریداری کردم که بعد یک روز یکی از کانالاش به همراه LCD مشکل پیدا کرد و پسشون دادم. به طور کلی با توجه به تجربه شخصیم شارژهای Camelion خیلی داغ میشند در حدی که تو همون روزهای اول تاثیر حرارت رو پشت بدنه پلاستیکی شارژر میشه دید که همین موضوع باعث خرابی زودشون میشه.

مدل‌های زیر تو بازار ایران پیدا میشن و یا مدل معتبر دیگه‌ای با این شرایط تو بازار موجود هست؟!؟
    Varta LCD Plug Charger
    Varta LCD Smart Charger
    Varta LCD Ultra Fast Charger
    Sony BCG-34HRMF4N
    Panasonic BQ-CC17
    ویرایش توسط hamia : Tuesday 1 September 2015 در ساعت 11:36

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

چند روز پیش از یکی از سایتهای معروف یه باطری یدک مارک فوتیکس برای مواقع ضروری که باطری اصلی ۷۰ دی کم آورد خریداری کردم
    امروز رسید به دستم ،گذاشتمش تو دوربین هیچ واکنشی نشون نداد و دوربین روشن نشد ،هرچند تا به حال هیچ باطری شارژی رو ندیده بودم که در ابتدا خالی خالی باشه گفتم شاید این یکی همینطور باشه
    برای همین گذاشتمش تو شارژر خود کانن و زدمش به برق ،چشمک زدنهای شارژر نشون می داد که باطری کاملا خالی از شارژ هست
    بعد یک ربع درش آوردم و گذاشتمش تو دوربین که تونست دوربین رو روشن کنه و می شد از دوربین استفاده کرد
    برا همین دوباره گذاشتمش تو شارژ
    یه ۷ ،۸ ساعتی شارژ شد و چراغ شارژر سبز شد یعنی فول شد ولی وقتی گذاشتم تو دوربین علامت شارژ خیلی ضعیف داشتن رو نشون می داد در حدی که نتونست دوربین رو روشن کنه (البته دوربین همچنان با باطری اصلی خودش به راحتی کار می کرد)
    دوباره گذاشتمش تو شارژر با اینکه چند لحظه قبل چراغ شارژر سبز بود این دفعه باز شروع به چشمک زدن تند و تند کرد که یعنی خالیه باطری
    دوستان نظرتون چیه ؟باطری بدرد نمی خوره ؟ شارژر مناسب باطری نیست؟نکته خاصی داره ؟؟؟؟؟
    لطفا تا کار دستمون نداده راهنمایی بفرمایید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

با شارژر کانن می شه باطری فوتیکس رو شارژ کرد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست گرامى
    به نظر من باترى فوتىکس شما اىراد دارد و معمولا باترى هاى غىر برند با شارجر کنون شارج مىشوند. تجربه کار با مارک هاما و هنهل اخىرا بد نام شده را داشته ام و مشکلى براى شارج وجود نداشت
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    باتری شما مشکل دارد.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    95

سلام ، من یه 70D دارم ، وقتی باطری رو میزنم به شارژ چراغ نارنجی به طور مداوم چشمک میزنه و تا آخر همینه ، دوربین هم روشن نمیشه ، مشکل از کجاست؟

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

نقل قول نوشته اصلی توسط The Rock نمایش پست ها
    سلام ، من یه 70D دارم ، وقتی باطری رو میزنم به شارژ چراغ نارنجی به طور مداوم چشمک میزنه و تا آخر همینه ، دوربین هم روشن نمیشه ، مشکل از کجاست؟
    به احتمال قوی از باتری. چون اون چراغ نارنجی نشون میده که جریان الکتریسته در مدار باتری برقرار است ولی باتری قادر به جذب آن نیست.
    The Rock تشکر می‌کند.