صفحه 48 از 213 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

2
    - شباب جان, اینكه نیاز به هوش بالایی نداره!!! :::big grin::: تا وقتی مصرف كننده در مدار باشد (باتری خالی) جریان برق ادامه پیدا میكند!!.
    مساله اينه كه اگه از چهار باطري يكيش شارژ شد و شارژر هم ملا ك شارژ شدن رو همون يكي بذاره بقيه باطريها سرشون بي كلاه ميمونه (اگه جريان شارژ هر چهار باطري باهم و از يه منبع تامين بشه اين اتفاق ميافته )البته توي شارژرهايي كه براي هر باطري يه نشاندهنده جدا دارن اين اتفاق نمي افته چون اين شارژرها در اصل چهار شارژر براي چهار باطري منتها درون يه پك هستند . (مثل شارژرهاي سوني)
    مثلا" توي شارژر uniross كه دارم اين اتفاق ميافته يعني يه باطري سريعتر و يكي ديرتر شارژ ميشه و وقتي اولي شارژ شد كل جريان شارژ قطع ميشه منم هر نيم ساعت جاي باطري هارو تو شارژر عوض ميكنم .

5
    - اتفاقا" این جزو معایبشه, خیلی وقت پیش "قطع كن خودكار" جزو نقاط تبلیغاتی شارژرها بود و بعد اینقدر عادی شد كه كمتر شركتی اون رو جزو مزایای محصولش ذكر میكنه, مگر بعد از قطع شدن برق تا در آوردن و استفاده از باتریها چقدر زمان میگذرد و چقدر انرژی هدر میرود كه بخواهد تا آخرین لحظه شیر را باز نگه دارد؟؟؟ :)
    خوب يه مساله كه هست اينه كه خيلي از شارژرها شارژ شدن باطري رو با تغير رنگ يهled نشون ميدن اما جريان شارژ رو ادامه ميدن كه ميتونه منجر به انفجار باطري بشه
    ضمن اينكه خيلي وقتها من شارژر رو 12 شب به برق ميزنم حالا كجا 3.5 صبح پاشم اونو خاموش كنم .
    حال اين مد maintenance charge هم با كاهش جريان شارژ باطري هارو فرش نگه ميدااره تا صبح پاشي و از اوونا استفاده كني.
    Queen تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

شارژر سونی LCD دار اصل با 4 باتری 2700 میلی آمپر ساعت : 46000 تومان ( تقلبی 32000 تومان ! )
    شارژر سونی بدون LCD رفرش دار اصل با 4 باتری 2700 میلی آمپر ساعت : 40000 تومان
    شترژر سونی بدون LCD و بدون رفرش اصل با 4 باتری 2500 میلی آمپر ساعت : 32000 تومان

شارژر UniRoss با 4 عدد باتری 2800 میلی آمپر ساعت و 4 LED جدا ( ظاهرش به نظر كمی تقلبی میاد !) : 28000 تومان

حالا سوال : این LCD غیر از اینكه كار همون LED ها رو می كنه چه مزیتی داره و این ریفرش دار بودن حیاتیه ؟

چون اون مدل 32 تومنیه ( مدل HE-4) با توجه به قیمتش به نظر جایگزین مناسبی برای هنل میاد.
    Ahmad Reza تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

شارژر UniRoss با 4 عدد باتری 2800 میلی آمپر ساعت و 4 LED جدا ( ظاهرش به نظر كمی تقلبی میاد !) : 28000 تومان
    تقلبي نيست اصله ولي بدرد نميخوره من يكيش رو دارم شارژر ش خوبه اما باطريهاش رو بايد روونه سطل آشغال كني

حالا سوال : این LCD غیر از اینكه كار همون LED ها رو می كنه چه مزیتی داره و این ریفرش دار بودن حیاتیه ؟
    هيچ كاري نميكنه جز اينكه درصد شارژ رو نشون ميده و يه پول از جيب خريدار به جيب سوني ميريزه

چون اون مدل 32 تومنیه ( مدل HE-4) با توجه به قیمتش به نظر جایگزین مناسبی برای هنل میاد.
    آقا تورو خدا انقدر تو سر اين هنهل نزنيد من خيلي دوستش دارم .هميشه چيزهاي ساده و كارا رو دوست دارم . .
    مساله اينه كه اصل اصله ايرلنديه . نه تقلبيه و نه اصلي كه ساخت چين باشه.
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    LCD سطح شارژ باتری ها رو نشون میده.
    ریفرش دار بودن تضمین کننده عمر بالاتر باتری ها است. در صورت استفاده از این مد ابتدا نیروی باتری کاملا مصرف شده و سپس شارژ آنها شروع می‌شود.

پ.ن: ببخشید پست من همزمان شد.
    Ahmad Reza و farhad44 تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    آقا تورو خدا انقدر تو سر اين هنهل نزنيد من خيلي دوستش دارم .هميشه چيزهاي ساده و كارا رو دوست دارم . .
    مساله اينه كه اصل اصله ايرلنديه . نه تقلبيه و نه اصلي كه ساخت چين باشه.
    به خدا توی سر مال نزدم. اتفاقا منم خیلی از هنل خوشم اومده. به نظرم دیزاین حرفه ایی داره. فقط به خاطر ایراد بجایی كه جناب محبی گرفتند دل چركین شدم و دنبال شارژری می گردم كه هم قیمت مناسبی داشته باشه هم 4 تا نمایشگر جدا برای شارژ هر باتری داشته باشه.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فرهاد جان از آدرس هایی كه بنده تقدیم كردم قیمت پرسیدید؟

در مورد شارژر های ریفرش دار با هادی جان كاملا موافقم.........
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    فرهاد جان از آدرس هایی كه بنده تقدیم كردم قیمت پرسیدید؟

در مورد شارژر های ریفرش دار با هادی جان كاملا موافقم.........
    بله البته هیچ كدام همه ی مدل ها رو نداشتند. از دوتاشون سوال كردم. ممنون از لطفت
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

سلام

به حق چیزهای ندیده و نشنیده !!!

این یك كلاهبرداری در روز روشن است یا چنین چیزی امكان داره ؟

شارژر باطری های قلمی٬ نیم قلمی و 9 ولت
    تقریبآ در تمامی وسایل الکترونیکی که در منزل یا محل کارتان وجود دارد از باطری استفاده می شود.در کنترل از راه دور ها ، ساعت های دیواری و رومیزی ،بازی های رایانه ای دستی ،بعضی چراغ خواب ها ،تلفن ها ،رادیو ها ،ضبط ها و ده ها وسیله ی الکترونیکی دیگر.همه ی ما زمانی که باطری ها تمام می شوند باطری دیگری خریده و جایگزین آن می کنیم.آیا می دانید که همان باطری هایی که از کار افتاده اند یا به اصطلاح تمام شده اند را می توان شارژ کرد و دوباره با آنها همان وسیله ی الکترونیکی را مانند روز اول به کار انداخت.با این شارژر دیگر نیازی نیست که باطری بخرید فقط کافیست که باطری از کار افتاده یا ضعیف را برای مدتی در آن قرار داده و دوباره از آن همانند یک باطری نو استفاده کنید. این شارژر علاوه بر شارژ باطری های قلمی ،نیم قلمی و کتابی (9ولت) یک آداپتور برای راه اندازی وسایل الکترونیکی کوچک نظیر سی دی پلیر ،رادیو، ضبط ، و مانند آن نیز می باشد. خروجی این آداپتور ٬چهار سراست.
    قیمت: 4900تومان
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من اینكارو برای باتریهای ساعت امتحان كردم,خیلی داغ میشن اما تا مدتی دوباره كار میكنن, كار خطرناكیه و احتمال انفجار و نشتی وجود داره, ممكنه ولتاژ خروجی هم نوسان كنه, بهرحال مرجعی (مثل سازمان استاندارد) باید درباره این موضوع به مردم هشدار بده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام
    جناب فرهاد خان! با سلام،
    احتمال مي‌دادم دوستان و خصوصاً شما كل تاپيك را مطالعه كرده‌باشيد، هرچند ديگر تاپيك بزرگي شده و درآوردن مطالب لازم از اعماق آن كار ساده‌اي نيست، اما براي تجديد اطلاعات بگويم :
    1- قبلاً هم گفته‌ام كه LCD شارژر سوني اطلاعاتي بيش از LED نمي‌دهد. تنها آسيب‌پذيرتر، بزرگتر و گرانتر است. اگر آن را بخريد، چون من پي به اين مطلب خواهيد برد. البته شارژر بسيار خوبي است و آدمي از كارش لذت مي‌برد.
    2- نشانگر مستقل نشانه عملكرد مستقل است. در شارژرهاي تك چراغ تضميني نيست كه عمل شارژ مستقل صورت بگيرد. در غالب آنها، خاموش شدن تك‌چراغ يا بر اساس شارژ اولين باتري يا آخرين آنها يا ميانگين باتريها است كه هر سه حالت عيب بزرگي است. نمونه‌اش شارژر اصل C.F.L است كه شرح تستش در اوايل تاپيك آمده.
    3- اگر روي باتريها با ماژيك ‍CD شماره‌گذاري كنيد و نيز هميشه باتريها را به ترتيب شماره در شاژر قرار دهيد، وضعيت مزاجي آنها را همواره تحت كنترل خواهيد داشت و اين به برنامه‌ريزي و تداركات شما نظام بهتري خواهد داد.
    ویرایش توسط yousefmon : Monday 17 December 2007 در ساعت 20:42
    ME، reza_Bahman، Kaveh Ghobadi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

صفحه 48 از 213 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 148 ... آخرینآخرین