صفحه 146 از 366 نخستنخست ... 46 96 136 142 143 144 145 146 147 148 149 150 156 196 246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط adnan_honar نمایش پست ها
    دوستان كسي از قيمت هاي جديد 150XPROB و 055XPROB و804RC2 و 808RC2 خبر داره؟؟؟ به نظر شما الان خريد كنم يا دست نگه دارم ؟اميدي به كم شدن قيمت ها هست؟؟ راستي همين الان نرخ درهم ازاد رو پرسيدم گفتن 416تومان..
    اگه كسي از دوستان هم ادرس و محل مناسب براي خريد سراغ دارن لطفا پيام خصوصيش كنن.. با تشكر از همه دوستان
    امید ؟؟ کدام امید، عزیز دل ؟
    اینجوری که این هفته شروع شده، تا آخر هفته باید درهم رو بالای 450 تومن متصور بود ... ظاهراً هر چه زودتر خرید کنید، کمتر ضرر میکنید ... چیزی ارزان نخواهد شد ...
    الان دلار شده 1550 تومن (اسکناس) ... حواله رو هم که فکرش رو نکنیم بهتره ... منتظر رکورد بالای 1600 تومن برای اسکناس تا نیمه ی همین هفته باید بود ...

از خود نمایندگی سیگل قیمت پایه رو بگیرید، اگر جای دیگری ارزانتر پیدا کردید که چه بهتر ...

پیروز باشید

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام

یکی از پایه های سه پایه ام (Manfrotto 055 XPROB ) وقتی از مرکز میخوام به سمت بیرون بازش کنم نسبت به اون دوتا پایه دیگه شل تره، چطوری میشه پایه رو سفت کرد؟؟پیچی، گیره ای چیزی داره، کمکم کنید.

و یک سوال دیگه: چرا 2 تا از پایه ها روپوش اسفنجی بالاشون هست و یکیشون نداره؟؟ دلیل خاصی داره؟؟

ممنون
    با سلام
    دوست عزیز اینکه چرا دو تاست علت این است که موقعی که پایه رو دستت میگیری سردی و یا داغی آلومینیوم دستت رو آزار نده. اگر دقت کنید در هوای خیلی سرد آلومینیوم بسیار کف دست رو آزار میده. به عبارتی دو نقطه دستگیری پایه است.
    در مورد شل بودن پایه: آچاری روی یکی از پایه های شما در موقع خرید قرار داره (گرد با سر شش گوش) که برای تنظیم و کالیبره کردن پایه ها بکار میره.. هر چند من خودم گمش کردم .!!!!!!!!
    masoudrejae، Walkman، djmehdi_67 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نوشته اصلی توسط Walkmanسلام

یکی از پایه های سه پایه ام (Manfrotto 055 XPROB ) وقتی از مرکز میخوام به سمت بیرون بازش کنم نسبت به اون دوتا پایه دیگه شل تره، چطوری میشه پایه رو سفت کرد؟؟پیچی، گیره ای چیزی داره، کمکم کنید.

و یک سوال دیگه: چرا 2 تا از پایه ها روپوش اسفنجی بالاشون هست و یکیشون نداره؟؟ دلیل خاصی داره؟؟

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز اینکه چرا دو تاست علت این است که موقعی که پایه رو دستت میگیری سردی و یا داغی آلومینیوم دستت رو آزار نده. اگر دقت کنید در هوای خیلی سرد آلومینیوم بسیار کف دست رو آزار میده. به عبارتی دو نقطه دستگیری پایه است.
    در مورد شل بودن پایه: آچاری روی یکی از پایه های شما در موقع خرید قرار داره (گرد با سر شش گوش) که برای تنظیم و کالیبره کردن پایه ها بکار میره.. هر چند من خودم گمش کردم .!!!!!!!!
    منظور ایشون باز شدن خود پایه بوده است نه گیره های تنظیم ارتفاع.

برای این منظور در قسمت بالای پایه نزدیک به لولایش با استفاده از آچار آلن نمره 8 (اگر اشتباه نکنم) می توان سفتی آن را تنظیم کرد. بسیار توجه کنید که پیچ های سه پایه های مانفروتو بسیار حساسند، یعنی شاید با 5 درجه گردش مشکل شما حل شود، پس بی هوا پیچ ها را نپیچانید.

یک توصیه دیگه همان طور که آقا نادر گفتند. آچار گیره ها به راحتی گم می شود. پس سعی کنید در کیفتان قرار دهید نه روی سه پایه. بنده هم گم کردم، اما دوباره به صورت یدک تهیه کردم.
    Walkman و stuonline89 تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_f نمایش پست ها
    نيست ؟
    !

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_f نمایش پست ها
    !

دوست عزیز ...

اگر بودجه و قصد ادامه دادن عکاسی را دارید سه پایه درست حسابی بخرید. اگر نه که خب مشخص است در رده 30 40 تومنی ها یک سه پایه به نسبت محکم پیدا کنید بخرید. در این رده هم مدل ها فراوانند و فرق چندانی با هم ندارند. لولا ها و بست های سه پایه را چک کنید و همین طور وزن قابل تحمل که حداقل 1.5 برابر تجهیزاتتون رو تحمل کند.
    M. Beyrami، Saeed Barikani و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    129

با سلام
    من میخوام یه دوربین hs20 بخرم
    فروشنده بهم گفته اگه همه چی رو ازش بخرم یه سه پایه بهم مجانی میده
    لطفا دوستان راهنمایی کنند که چه مدل سه پایه ای بگیرم ازش
    چون هیچ تجربه ای ندارم ، ترجیحا اگر با عکس معرفی کنید بهتره
    مرسی

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط alimooghashang نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام یه دوربین hs20 بخرم
    فروشنده بهم گفته اگه همه چی رو ازش بخرم یه سه پایه بهم مجانی میده
    لطفا دوستان راهنمایی کنند که چه مدل سه پایه ای بگیرم ازش
    چون هیچ تجربه ای ندارم ، ترجیحا اگر با عکس معرفی کنید بهتره
    مرسی
    سلام.
    دوست عزیز شما همچین قدرت انتخابی ندارید !
    خود فروشنده یدونه از این سه پایه های 14 هزار تومانی(شایدم کمتر) ساخت کشور دوست و برادر "چین" بهتون میده !!
    M. Beyrami و ahmadii تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز شما همچین قدرت انتخابی ندارید !
    خود فروشنده یدونه از این سه پایه های 14 هزار تومانی(شایدم کمتر) ساخت کشور دوست و برادر "چین" بهتون میده !!
    البته پولش را هم میکشد روی بقیه لوارم !
    پیشنهاد میکنم همه را جدا تهیه کنید . جنس درست و انتحاب بیشتری دارید .
    hm_fa_Da، djmehdi_67 و ahmadii تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    دوست عزیز ...

اگر بودجه و قصد ادامه دادن عکاسی را دارید سه پایه درست حسابی بخرید. اگر نه که خب مشخص است در رده 30 40 تومنی ها یک سه پایه به نسبت محکم پیدا کنید بخرید. در این رده هم مدل ها فراوانند و فرق چندانی با هم ندارند. لولا ها و بست های سه پایه را چک کنید و همین طور وزن قابل تحمل که حداقل 1.5 برابر تجهیزاتتون رو تحمل کند.
    ممنون، حالا چه چيزايي باعث ميشه يه سه پايه اي خوب باشه ؟
    اصلا" در رابطه با انتخاب يه سه پايه چه ملاكهايي رو بايد در نظر گرفت ؟
    (مشكل من اينجاست كه تا حالا استفاده از سه پايه نكردم و نميدونم چه ويژگي هايي سه پايه ي انتخابيم بايد داشته باشه !)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
    دوستان تفاوت کیفیت ساخت آلتا پرو 263 با 190 خیلی فاحشه و زیاده یا نه می توان از 263 هم برای دوربین هایی مثل د300 با یه لنز 800 گرمی استفاده کرد و ترسی از پرتاب شدن سه پایه با یه باد کوچیک نداشت!!
    Alta pro 263 یک سه پایه کاملا حرفه ایه ( همانطور که از نامش پیداست ) تا 7 کیلوگرم تحمل وزن داره ( در برابر 5 کیلوگرم در 190xprob ).
    در واقع بهتره که با سه پایه 055 مانفروتو مقایسه بشه.
    از لحاظ کیفیت ساخت به نظر من کاملا عالیه و تفاوت محسوسی وجود نداره. یک هد 1 کیلویی هم اگه روش ببندید بعلاوه دی 300 یک کیلویی و اون لنز 800 گرمیتون با یک فلاش نیم کیلویی میکنه به عبارت 3.3 کیلو که باز حدود 4 کیلو باقی میمونه.
    دیگه این که وزن خود سه پایه 200 گرم از 190xprob سنگین تره پس دیگه نگران اون باد کوچک هم نباشید...
    shabab، M. Beyrami، Saeed Barikani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.