صفحه 156 از 366 نخستنخست ... 56 106 146 152 153 154 155 156 157 158 159 160 166 206 256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

ممنون جناب قبادی ...

هدفم عکاسی از طلوع و غروب خورشید وماه همراه با مناظر زمینی است ... به همین علت نمی تونم از مقرهای استوایی استفاده کنم

شاید درست هم نباشد که یک مقر استوایی سنگین را جهت این نوع عکاسی حمل کنم!

اگر دست متوجه شده باشم ، ممکن است با قرار گرفتن اپتیک بر روی هد ، به یک باره همه دمو دستگاه نقش

بر زمین شود ... ( شاید اگر می شد فوکوس

اتوماتیک داشت کار راحت تر بود ، اما با توجه به فوکوس دستی و زمان گیر ترس بر سرنگونی ابزار را دارم...

جهت رفع مشکل لرزش سعی دارم از سرعتهای بالا استفاده کنم...

با تشکر .
    Kaveh Ghobadi، hadhoo و citizen6000 تشکر می‌کنند.
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    ممنون جناب قبادی ...

هدفم عکاسی از طلوع و غروب خورشید وماه همراه با مناظر زمینی است ... به همین علت نمی تونم از مقرهای استوایی استفاده کنم

شاید درست هم نباشد که یک مقر استوایی سنگین را جهت این نوع عکاسی حمل کنم!

اگر دست متوجه شده باشم ، ممکن است با قرار گرفتن اپتیک بر روی هد ، به یک باره همه دمو دستگاه نقش

بر زمین شود ... ( شاید اگر می شد فوکوس

اتوماتیک داشت کار راحت تر بود ، اما با توجه به فوکوس دستی و زمان گیر ترس بر سرنگونی ابزار را دارم...

جهت رفع مشکل لرزش سعی دارم از سرعتهای بالا استفاده کنم...

با تشکر .

برای داشتن استحکام بیشتر می توانید از انواع FEET های مانفروتو استفاده کنید.

Feet - Accessories - Photo | Manfrotto

یا اگر امکان اش را دارید می توانید از Tripod Spreaderهم استفاده کنید.سه پایه شما بسیار بسیار مستحکم و کم لرزش خواهد شد.هر دو وسیله را هم نمایندگی مانفروتو دارد.

Tripod Spreader 165 - Dollies And Spreaders | Manfrotto
    fireboy، yaghoobi، Rouzbeh Ehsani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا مازیار باقرپور آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلام دوستان من دنباله یه سه پایه هستم واسه دوبین60 دی و لنز 15-85 میزانه هزینه ام هم تا 150 هزار تومن هست. پرتره و طبیعت کار میکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با سلام خدمت دوستان گرامي.
    عزيزان ميتونن در مورد كارآيي هد 322 بنده رو راهنمايي بفرمايند ؟ خواستم بدونم بيشتر براي چه نوع كاركردي مناسبه.؟
    چون يكي از دوستان يه دونه داره و قيمت بسيار مناسبي هم داره ميده..! گفتم اگه بدونم بيشترين كارآيي رو در چه زمينه ايي داره شايد ازش خريداري كنم..
    با تشكر
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامي.
    عزيزان ميتونن در مورد كارآيي هد 322 بنده رو راهنمايي بفرمايند ؟ خواستم بدونم بيشتر براي چه نوع كاركردي مناسبه.؟
    چون يكي از دوستان يه دونه داره و قيمت بسيار مناسبي هم داره ميده..! گفتم اگه بدونم بيشترين كارآيي رو در چه زمينه ايي داره شايد ازش خريداري كنم..
    با تشكر
    بهترین هد جوی استیکی مانفروتو و بقیه برند ها است.بسیار خوش ساخت و زیبا و مقاوم.قدری سنگین است.برای Panaroma اصلا کاربرد ندارد .اما برای سایر عکاسی ها کاملا مناسب است.قدری حجیم است و به همراه سه پایه جای بسیاری را اشغال خواهد کرد.

بزرگ ترین مشکل اش بعد از مدتی استفاده گشاد شدن شفت داخلی است که با یک آچارکشی برطرف می شود و اگر تکرار شد و با آچار کشی درست نشد حدود 35 هزار تومان هزینه تعویض شفت داخلی را باید بپردازید.

گارانتی 5 ساله سیگل دارد . قیمت های جدید اش را هم مدت ها است اطلاعی ندارم !
    MAHosseini، Anoosh-Em، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1405

ممنونم جناب قبادي گل.
    راستش قيمتش كمي قلقلكم ميكرد (100 ) و گفتم شايد خوب باشه بخرمش. دو روزي هم پيشم بود و همه مواردي رو كه فرمودين تست كردم.
    اما راستش هدي ميخواستم كه بشه هر از گاهي پانورامايي لااقل بدون خطاي زيادي باهاش بگيرم.
    تا اينكه دوستم تماس گرفتند و گفتند بارشون رسيده و يه هد 498rc4 رو با پرداخت 50 تومان اضافه تر با هد قبلي تعويض كردم.
    الان لااقل براي پانوراما سهولت بهتري داره و خطاش به دليل دارا بودن پن خيلي كمتر از مدلهايي هستش كه دارم.
    البته هيچي جاي هد مخصوص پانوراما رو نميگيره

اين هم عكس هدي كه تهيه كردم :

fireboy، yaghoobi، MAHosseini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

جناب محبی مبارکتون باشه.
    اگر هنوز امکان تعویض دارید و قصد استفاده از بال هد دارید بنده پیشنهاد میکنم حتما با یک RC2 از همین برند تعویض کنید. این هد رو بنده داشتم و با یک 496RC2 عوض کردم.
    خیلی هد سنگینی هست و کارکردن بااین هد سنگین و کمی بد قلق هیچ مزیتی برای کارهای عکاسی معمول، بر 496 یا حتی بال هدهای کوچکتر ندارد.(مگر اینکه واقعا وزن قابل تحمل به طور منطقی و حقیقی پیش بینی شده باشد)
    یک مورد دیگر که بنده تجربه آن را داشتم اگر بیش از یک هد تهیه کنید مثلا یک 322 یا 804 که از خانواده RC2 باشند و این یکی RC4 برای تغییر هد خیلی اذیت میشید.
    این نکته را هم ذکر کنم که بعد از تهیه و تعویض چند هد ( 322 و 496 را هم دارم) در حال حاضر فقط با 804RC2 کار میکنم .
    Navid7h و omid mohebbi تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

با سلام
    بنده قصد خرید سه پایه و هد دارم, حدودا 400 تومان میخوام هزینه کنم. میخوام ترکیبی رو انتخاب کنم که هم تقریبا همه فن حریف باشه و هم چندین سالی همراهیم کنه. خودم دو ترکیب manfrotto 190xprob with 804rc2 و manfrotto 055xprob with 808rc4 head مدنظرم هستش, ممنون میشم اساتید فروم بنده رو راهنمایی کنند و اگر ترکیب خاصی مدنظرشون هست اعلام کنند. اگر برند دیگه ای بود هم مهم نیست.
    با تشکر

تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    جناب محبی مبارکتون باشه
    اگر هنوز امکان تعویض دارید و قصد استفاده از بال هد دارید بنده پیشنهاد میکنم حتما با یک RC2 از همین برند تعویض کنید. این هد رو بنده داشتم و با یک 496RC2 عوض کردم.
    خیلی هد سنگینی هست و کارکردن بااین هد سنگین و کمی بد قلق هیچ مزیتی برای کارهای عکاسی معمول، بر 496 یا حتی بال هدهای کوچکتر ندارد.(مگر اینکه واقعا وزن قابل تحمل به طور منطقی و حقیقی پیش بینی شده باشد)
    یک مورد دیگر که بنده تجربه آن را داشتم اگر بیش از یک هد تهیه کنید مثلا یک 322 یا 804 که از خانواده RC2 باشند و این یکی RC4 برای تغییر هد خیلی اذیت میشید.
    این نکته را هم ذکر کنم که بعد از تهیه و تعویض چند هد ( 322 و 496 را هم دارم) در حال حاضر فقط با 804RC2 کار میکنم .
    ممنونم امير گرامي
    اتفاقا 496 هم داشت به قيمت 120 تومن اما چون تجهيزاتم كمي سنگينه بنا به اينده نگري اين مدل رو انتخاب كردم
    الان 804 و 486 رو هم دارم و در مورد پليت كفي كاملا درست ميفرماييد اگه يكسان باشند سهولت در تعويضشون خيلي كار رو اسون ميكنه
    اما با توجه به يك كيلو تحمل بيشتر در مدل فعلي ناچار با كفي بزرگتر كنار خواهيم اومد البته بسته به نوع كار و تجهيزاتي كه همراه ميبرم گاها هد ها رو هم تعويض ميكنم اما فعلا با تئجه به نوع كاري كه در نظر دارم هدي كه بيشتر باهاش كار خواهم كرد همين مدل خواهد بود
    پي نوشت:
    شايد وسوسه شديم rc2 رو هم خريديم. تو اين اوضاع گروني بخريم انبار كنيم :دي
    yaghoobi و Javid تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

با 400 تومن manfrotto 190xprob + 804rc2 بگیرید
    بال هد 496 هم خیلی سریع وراحت تنظیم میشه ولی 804 دقت بیشتری داره . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط sniper نمایش پست ها
    با سلام
    بنده قصد خرید سه پایه و هد دارم, حدودا 400 تومان میخوام هزینه کنم. میخوام ترکیبی رو انتخاب کنم که هم تقریبا همه فن حریف باشه و هم چندین سالی همراهیم کنه. خودم دو ترکیب manfrotto 190xprob with 804rc2 و manfrotto 055xprob with 808rc4 head مدنظرم هستش, ممنون میشم اساتید فروم بنده رو راهنمایی کنند و اگر ترکیب خاصی مدنظرشون هست اعلام کنند. اگر برند دیگه ای بود هم مهم نیست.
    با تشکر