صفحه 337 از 366 نخستنخست ... 237 287 327 333 334 335 336 337 338 339 340 341 347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط neda227 نمایش پست ها
    چرا میزنید منو گفتم مبتدی هستم برای شروع یه سه پایه لازم دارم حداقل یه مدل بهتر معرفی میکردین.
    زدنی در کار نیست!
    لحن بنده هم فرقی با پست های قبلی نداره!
    اگر در کل این تاپیک مطالعه بفرمایید همیشه رسمی و خشک متن زدم.
    اما در خصوص سه پایه، همانطور که بارها گفتم این وسیله جزو ابزار بسیار کاربردی و سرمایه ای محسوب می شه
    ممکنه شما بارها بادی و لنز عوض کنید ولی سه پایه اگر درست و متناسب با نیاز انتخاب بشه به ندرت!
    تو این رنج قیمت شاید فقط بتونید سمت ونگارد ها بروید که نسبت به این مدل خوب هستند ولی خیلی فاصله دارند با سه پایه های خوب!
    بعد تا رنج 350، هنل و بعد از اون تا 500 بنرو گزینه های بسیار ایده آلی هستند.
    البته شاید بشه برند های دیگه را هم معرفی کرد که صد البته مهمه که استفاده کاربری شما مشخص باشه
    ارادتمند
    mohsen.sh، neda227 و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

vahidshah
    Guest

متاسفانه سطر اول پست من ناقص شده

منظورم من پیشنهاد سه پایه بنرو A150 هستش که خدود 180 هزار تو.من شاید باشه و قابلیتها رو تو پست 3359 نوشتم

باید دوربر 180هزار تومن باشه .خودمم دارم .بال هد کوچولو داره ارتفاش خوبه.به قیمتش نسبت به رقبا امکان بازتر شدن زاویه پاییه هارو داره و سقف تحملش تا 2کیلو هست

من علاوه بر اون یه سه پایه محکمتر با حداکثر تحمل 18 کیلو هد ویدیوی هم دارم ولی تا بدنه ای اس ال ار مبتدی و نمیه مبتدی مثل سری 5000 نیکون یا حتی 7100 و7200 یا 70.80دی کنون و... هم 150 خیلی عالیه نه وزن با لنز بیشتر از محدوده تحملشه هم نسبت به وزن و قیمتش ارتفاع خوبی داره . وزنشم واسه حمل و نقل خوبه هدشم برا سرعت خوبه

(ولی در این رنج قیمت با امتظارات معمولی اونار و میگما وگرنه لقی تو هد یا اتصالات و....تو اون رده ها حتما که تا حدی هست ولی خیلییی عالیه تو این بنرو)
    neda227 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    زدنی در کار نیست!
    لحن بنده هم فرقی با پست های قبلی نداره!
    اگر در کل این تاپیک مطالعه بفرمایید همیشه رسمی و خشک متن زدم.
    اما در خصوص سه پایه، همانطور که بارها گفتم این وسیله جزو ابزار بسیار کاربردی و سرمایه ای محسوب می شه
    ممکنه شما بارها بادی و لنز عوض کنید ولی سه پایه اگر درست و متناسب با نیاز انتخاب بشه به ندرت!
    تو این رنج قیمت شاید فقط بتونید سمت ونگارد ها بروید که نسبت به این مدل خوب هستند ولی خیلی فاصله دارند با سه پایه های خوب!
    بعد تا رنج 350، هنل و بعد از اون تا 500 بنرو گزینه های بسیار ایده آلی هستند.
    البته شاید بشه برند های دیگه را هم معرفی کرد که صد البته مهمه که استفاده کاربری شما مشخص باشه
    ارادتمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    متاسفانه سطر اول پست من ناقص شده

منظورم من پیشنهاد سه پایه بنرو A150 هستش که خدود 180 هزار تو.من شاید باشه و قابلیتها رو تو پست 3359 نوشتم

باید دوربر 180هزار تومن باشه .خودمم دارم .بال هد کوچولو داره ارتفاش خوبه.به قیمتش نسبت به رقبا امکان بازتر شدن زاویه پاییه هارو داره و سقف تحملش تا 2کیلو هست

من علاوه بر اون یه سه پایه محکمتر با حداکثر تحمل 18 کیلو هد ویدیوی هم دارم ولی تا بدنه ای اس ال ار مبتدی و نمیه مبتدی مثل سری 5000 نیکون یا حتی 7100 و7200 یا 70.80دی کنون و... هم 150 خیلی عالیه نه وزن با لنز بیشتر از محدوده تحملشه هم نسبت به وزن و قیمتش ارتفاع خوبی داره . وزنشم واسه حمل و نقل خوبه هدشم برا سرعت خوبه

(ولی در این رنج قیمت با امتظارات معمولی اونار و میگما وگرنه لقی تو هد یا اتصالات و....تو اون رده ها حتما که تا حدی هست ولی خیلییی عالیه تو این بنرو)

بسیار ممنونم از راهنمایی هاتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

سلام.قصد تهیه سه پایه و هد خوب برای تحمل دی 750 نیکون و تامرون 15-30 که جمعا 2 تا 3 کیلو میشه رو دارم.نهایتا تا 500 تومان.
    کارم عکاسی از طبیعت و آسمان شب است.اگه میشه مواردی که به ذهنتون میرسه رو بفرمایید.
    ممنون
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    سلام.قصد تهیه سه پایه و هد خوب برای تحمل دی 750 نیکون و تامرون 15-30 که جمعا 2 تا 3 کیلو میشه رو دارم.نهایتا تا 500 تومان.
    کارم عکاسی از طبیعت و آسمان شب است.اگه میشه مواردی که به ذهنتون میرسه رو بفرمایید.
    ممنون
    درود
    قیمت دقیق ندارم متاسفانه ولی Sirui مدلهای خوبی در این سطح داره که اخیرا هم در ایران قابل تهیه شده
    فکر کنم بتونید یه سپایه حدود 1.5 کیلو و تحمل وزن نزدیک 10 کیلویی رو با بال هد حدود همین قیمت تهیه کنید.
    مانفرتو هم که معرف حضور هست البته در نظر داشته باشید سقف هزینه باید بره تو 700!
    ارادتمند
    Nima Sadigh و milad_iut تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

vahidshah
    Guest

دوستان من 2 تا سه پایه بنرو دارم یکی مدل 150 با تحکل وزن 2کیلو و بال هد کوچک و یکی با هد ویدیویی s4 بنرو

لازمه که 2 تا از هر پایه وصل شونده به دوربین داشته باشم .( بقرض دوتا کفشک هد s4 داشته باشم رو 2 تا دوربینم ببیندم و وقتی سه پایه لازمه هی لازم نشه عوضش کنم)

تو بازار متاسفانع نتونستم پیدا کنم و باید همراهم میبود که نبود (توشهرستانم ) با جسنجویی که داشتم انگار بخاطر استاندار اندازه ها منفروتو هم عین مال بنرو بود .مگر اینکه عمدا تفاوتهایی ایجاد کنن تابهم نخورن .ایابهم میخورن یا نمیخورن ؟اگر بخورن از منفروتور امکان خرید اینترنتی هم دارم و براحتی حل میشه
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1aaF.M...ct-Adapter.jpg

مثلا این در تصویر با مال s4 بنرو یکیه مگر تفاوتهای ریزی باشه
    مال اونیکی سه پایه هم benro a150 هم از اون کوچکاس و ظاهرا از اونم از منفروتو هست تو سایتا

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

سلام

دوستان چه فرقی بین 3پایه 190 با 055 وجود داره ؟ کدوم مناسبتره ؟ و برای لنزهای تله مثل 400 کنون از چه مدل هدهایی باید استفاده کرد؟

ممنون
    ویرایش توسط mohammad_elec : Sunday 20 November 2016 در ساعت 09:48

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    دوستان من 2 تا سه پایه بنرو دارم یکی مدل 150 با تحکل وزن 2کیلو و بال هد کوچک و یکی با هد ویدیویی s4 بنرو

لازمه که 2 تا از هر پایه وصل شونده به دوربین داشته باشم .( بقرض دوتا کفشک هد s4 داشته باشم رو 2 تا دوربینم ببیندم و وقتی سه پایه لازمه هی لازم نشه عوضش کنم)

تو بازار متاسفانع نتونستم پیدا کنم و باید همراهم میبود که نبود (توشهرستانم ) با جسنجویی که داشتم انگار بخاطر استاندار اندازه ها منفروتو هم عین مال بنرو بود .مگر اینکه عمدا تفاوتهایی ایجاد کنن تابهم نخورن .ایابهم میخورن یا نمیخورن ؟اگر بخورن از منفروتور امکان خرید اینترنتی هم دارم و براحتی حل میشه
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1aaF.M...ct-Adapter.jpg

مثلا این در تصویر با مال s4 بنرو یکیه مگر تفاوتهای ریزی باشه
    مال اونیکی سه پایه هم benro a150 هم از اون کوچکاس و ظاهرا از اونم از منفروتو هست تو سایتا

درود
    کفشک های مانفرتو و بنرو با هم متفاوته!
    حداقل چیزهایی که من دیدم
    مگر اینکه شما مجموعه کفشک کلی رو از مانفرتو بخرید و روی کفشک و خشاب را روی سه پایه ها ی خودتون تعویض کنید!
    بخصوص این a150
    از طرفی هد های ویدئویی معمولا داستان خاص خودش رو داره
    این تصویری که فرستادید اگر متعلق به مانفرتو باشه که قیمتش فکر کنم از سه پایه شما بالاتره
    اگر هم نه که مشکلی نیست ولی بستشن بجای خشاب و کفشک سه پایه َ150 ممکنه داستان بشه
    با این حال بنظرم بیشتر تحقیق کنید.
    منطقیه اگر هر دو را رد کنید و به فکر تعویض سه پایه با یک سه پایه همه کاره باشید.
    ارادتمند
    vahidshah تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_elec نمایش پست ها
    سلام

دوستان چه فرقی بین 3پایه 190 با 055 وجود داره ؟ کدوم مناسبتره ؟ و برای لنزهای تله مثل 400 کنون از چه مدل هدهایی باید استفاده کرد؟

ممنون
    سه پایه های 190 در سطح متوسط هستند و 055 تو رده نسبتا سنگین برای عکاسی
    در واقع 055 از نظر استقرار و بیشینه اندازه از 190 برتره
    از نظر هد بین هر دو مشترکه
    از نظر وزن 190 متعادلتره
    اخیرا شرایط خیلی خوبی بود تا سه پایه های Sirui رو از نزدیک ببینم!
    سری w این سه پایه را بعنوان جایگزین 190 و حتی 055 به شدت به همه دوستان توصیه می کنم
    این سه پایه از نظر کیفیت ساخت بسیار خوب و از نظر مواد مصرفی در شرایط ایده آلی هست
    تحمل وزنش در بیشینه وزن 15 کیلوگرمه که اگر بخواهیم مقایسه با مانفرتو داشته باشیم، با در نظر گرفت 30 درصد کمتر بعنوان Safe Payload که استاندارد مانفرتو هست به عدد 10 می رسیم!
    یعنی شرایط برتر از مانفرتو! اما از نظر وزن با وزنی نزدیک 1.5 در شرایط بسیار ایده آل تری در این مقایسه قرار می گیره.
    البته مدلهای دیگه ای هم هست که اگر دوستان تمایل داشته باشن مفصل صحبت می کنیم.
    از مزیت های دیگه این Sirui سری W قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و خاک و شن در بین پایه هاست! همون مشکل اصلی عکاسی در ساحل و کویر که شخصا باهاش مشکل داشتم.
    یک قابلیت جالب دیگه هم که توی مانفرتو اصلا نمی شه پیدا کرد (البته شاید کاربرد زیادی هم نداشته باشه) امکان تبدیل شده به تک پایه است!
    در نهایت اینکه در حال حاضر شما اگر فرض کنید قراره یک 190 بخرید با هد حدود 800 هزینه شما می شه (در 055 این هزینه به 1 میلیون میر سه) در حالی که این رقم در Sirui مشابه فکر کنم به عدد 600 تا 700 برسه!
    با این تفاوت که از نظر استقامت در برابر آب و وزن سه پایه و وزن قابل تحمل Sirui در شرایط بهتری قرار داره
    این هم لینک شرکت سازنده
    ارادتمند
    mohammad_elec، I.Givili، mohsen.sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

این سه پایه siruiکه اشاره کردین تو ایران پیدا میشه؟