صفحه 99 از 366 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 149 199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 981 تا 990 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

نمیدانم سوالم را در تاپیک مطرح کنم یا خیر..بهرحال دنبال یک هد هستم که دو عدد فلاش دوربین را نگه دارد..در بازار نمونه های چینی هستن ولی یک فلش بیشتر نگه نمی دارن.
    وحید بیگدلی

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

ساده ترین راه این است که خودتان دست به کار شوید و دو تا پایه مکمل کفشک رو روی یک پایه بگذارید.
    پیچهای اتصال زیر دوربین اینچی هستند و اگر یک تسمه فلزی بردارید و دو تا پیچ اینچی بگیرید میتوانید پایه های فلاش را روی آن از زیر ببیندید.
    vbigdeli تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

سلام
    دوستان عزیز نظرتون در باره مارک بنرو چیه ؟؟ اصولا ارزونتر از مانفروتو هستند. کیفیتش رو نمی دونم چطوریه ؟ خداییش قیمت مانفروتو 190+804 برای من توجیهی نداره . من شاید سالی کمتر از 100 شات با پایه بزنم و 220 هزار تومن برام زیاده و از طرفی دلم می خواد یه چیز خوب بخرم ولی بلاخره فکر کنم منطق بر احساس پیروز بشه!!!
    A350FHD1
    A1980F
    خوبه ؟؟
    هد های بنرو هم ارزونتره و هزینه های بعدی رو هم کمتر می کنه. ولی کلا من در کیفیتش شک دارم.
    Nikon D90+18-105 AF-S + 70-300 AF-S + Nikon SB600
    My photoblog

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

دوستان عزیز نظرتون در باره مارک بنرو چیه ؟؟ اصولا ارزونتر از مانفروتو هستند. کیفیتش رو نمی دونم چطوریه ؟ خداییش قیمت مانفروتو 190+804 برای من توجیهی نداره . من شاید سالی کمتر از 100 شات با پایه بزنم و 220 هزار تومن برام زیاده و از طرفی دلم می خواد یه چیز خوب بخرم ولی بلاخره فکر کنم منطق بر احساس پیروز بشه!!
    گویا خیلی دل دل میکنید علیرضا جان.
    من هم مثل شمافعلا با سه پایه خیلی کار نمیکنم اما سه پایه خوبی خریدم که بعدها اگه تجهیزاتم بیشتر و سنگین تر شد نیاز به تعویض نداشته باشم.
    همونطوری که دوستان فرمودن برای سه پایه اهمیت ویژه قائل بشید. ( البته نظر منه. در نهاسیت تصمیم با خودتونه )
    من هنوزم نظرم روی 190 هستش
    yaghoobi، Anoosh-Em، AmirS و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

در تایید فرمایشات جناب امید محبی عزیز
    باید عرض کنم وجود سه پایه در خیلی از ژانر های عکاسی لازم و کارساز و نبودنش مایه دردسر است
    حال اگر کسی کلا کمتر عکاسی کند استفاده از سه پایه هم برایش متعاقبا کمتر است اما اگر احتیاج به سه پایه داشته باشیم و بجای َآن یک جنس ارزان قیمت که کاربرد لازم را نداشته باشد تهیه کنیم بعدا متوجه خواهیم شد که پول خود را دور ریخته ایم و دوباره باید سه پایه بخریم!

وجود سه پایه بی دردسر و مناسب که مجبور نشویم آنرا بعدا کنار بگذاریم و یکی دیگر تهیه کنیم بسیار حائز اهمیت هست. دوستان هم که در مورد مدلهای مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت و کارایی مناسب به قدر کفایت توضیح داده اند.

موفق باشید

انوش
    yaghoobi، AmirS، A. Shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    ...اما اگر احتیاج به سه پایه داشته باشیم و بجای َآن یک جنس ارزان قیمت که کاربرد لازم را نداشته باشد تهیه کنیم بعدا متوجه خواهیم شد که پول خود را دور ریخته ایم و دوباره باید سه پایه بخریم!
    کاملا با فرمایشات انوش خان موافقم.یکی از مزایای خرید سه پایه های گیتزو یا مانفروتو علاوه بر مواردی که انوش و اقای محبی اشاره کردن اینه که شما در صورت تمایل می تونین کارکردش رو به راحتی و با ضرر کم بفروشین ولی سه پایه های بنرو ،اگر کیفیت بالایی هم داشته باشن ولی چون زیاد نام اشنا نیستن در صورت خرید دیگه امکان فروشش نیست.در ضمن چون برند های معروف رو شرکتهای بزرگ وارد می کنن معمولا با قیمت پایین تری نسبت به برندهایی که نام اشنا نیستن به دست ما می رسن.
    این هم سایت شرکت بنرو که می تونین محصولاتشو ببینین.
    کد:
    http://www.benrousa.com/products_TravelFlatTripods.html
    یک چیزی رو هم تجربتا عرض کنم.کلا با مغازه دارهای اردبیلی در مورد 3پایه مشورت نکنین.چون اونا خودشون سه پایه های ارزون قیمت چینی می فروشن کلا سعی می کنن شما رو از تصمیم خرید سه پایه خوب منصرف کنن و شما رو تشویق می کنن که از همون ه پایه های ارزان قیمت بخرین و در این مورد هم خیلی استعداد دارن.مخصوصا لابراتوار معروف تصو... !:biggrin:
    یکبار این بلا رو سر من هم اوردن و سه پایه ای که به من فروخته بودن یه روز که هوا یه کمی طوفانی بود،باد برداشت و کوبید زمن و سه پایه دار فانی رو وداع گفت.خوشبختانه دوربین رو سه پایه نبود وگرنه خودمم دار فانی رو ...!
    yaghoobi، Navid7h، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

جسارت نباشد باز همان مسئله که عرض کردم: نمیدانم چرا برای خرید یک سه پایه خوب با 200 تومان برای چند میلیون تجهیزات مشکل داریم ولی یک دفعه یک رم میخریم 600 هزار تومان.
    واقعا به اهمیت پایه خوب تا نداشته باشیم پی نمیبریم.
    دوست خویم تمامی این دوستان عزبزم برای جیب شما دل میسوزانند چون میدانند ادامه راه شما چیست.
    تصور میکنم عزیزان قبل از سوال بودجه را سقف ببندند راحت تر نتیجه میدهد.
    yaghoobi، shabab، Fereidoon و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با سلام و امیدوارم آف تاپیک نباشه.
    علیرضا جان :
    امروز موقعیتی پیش اومد تا استادم رو پیدا کنم و با هم به خارج از شهر بریم برای عکاسی من 190xpro b و استادم 190cxpro4 داشت.
    اول اینکه وزن سه پایه دوستم از من کمتر و حمل و نقلش راحتتر بود ( البته قیمت گرونی هم داره برای مثال هد خالی اون رو 280 خریده )
    با توجه به مشغله کاری و زندگی روزمره که همه گرفتارش هستیم و بعد از مدتها که سعادت نصیبم شد در کنار دوستم باشم و تجربه کسب کنم خیلی برام جالب بود وقتی دیدم که از بین 250 تا 300 شات خوبی که دوست و استادم گرفت شاید فقط 10 تاش روی دست بود.!
    و مابقی رو روی سه پایه گرفتن. ( البته هوا بارونی و خوب بود و سوژه های خوبی رو ایشون گرفتن و من هم در کنارشون تجربه میکردم ) حالت های مختلف سه پایه و کار با اونها رو امروز در کنار دوستم تجربه کردم و خودش توضیح داد که توانایی سه پایه در قرار گرفتن در حالتهای مختلف و تحمل خوب تجهیزات چقدر راه گشا و مفید هستش.
    همونطوری که خودتون هم فرمودین ممکنه خیلی با سه پایه کار نکنید اما من امروز متوجه شدم که به همراه داشتن اون در سفر و اردوهای عکاسی واقعا لازمه. حتی امروز تصمیم گرفت هد خودم رو عوض کنم.
    هدف از ارسال این پست این بود که تجربه امروز خودم رو انتقال بدم و بگم که اگه از الان سه پایه خوب بخرید بعدها پشیمون نمیشد.
    نمیگم صد در صد مدلی که من دارم بخرید خیر...
    اما در انتخابتون آینده رو هم لحاظ کنید.
    ببخشید پر حرفی کردم.
    ویرایش توسط omid mohebbi : Friday 28 January 2011 در ساعت 18:22
    Amir Abdolpanah، siavash_f، Maisam.H و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

همانگونه که دوست راستگو از نعمت های خداوند است، سه پایه خوب هم از نعمت های خداوند هست منتها باید مقداری سر کیسه را شل کرد

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

سلام دوستان،

واقعیت داستان این است که سه پایه قدیمی بنده توسط یکی از نارفیقان به سرقت رفته است و بهانه ای شد برای خرید سه پایه (های) جدید.
    من هم در یک جرکت انتحاری، دو عدد سه پایه 190XPROB و 055XPROB به همراه دو هد سر سه پایه (همان Head) به مدل های 322RC2 و 808RC4 خریدم.
    خوب بدیهی است که این مجموعه ترکیب نسبتا ارزان قیمت به همراه کارائی قابل قبولی را دارند... اما مشکل:

ترکیب 7D + Grip + TC 2X + 100-400 روی 055+808 اصلا تعادل مناسبی ندارد و باور کنید با فوت دهان می شود لنز و دوربین را لرزاند (امتحان کردم)!! خلاصه اینکه برای Manual Focus در حالت Live View خیلی اذیت می شوم و حتی لرزه گیر لنز هم کمک چندان زیادی نمی کند. دوستان دیگر برای این ترکیب لنز و بدنه، چه راه حل هایی را سراغ دارند؟

صفحه 99 از 366 نخستنخست ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 149 199 ... آخرینآخرین