صفحه 98 از 366 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 148 198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 971 تا 980 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

این دو تا پست آخر از افشین و مهران عزیز باعث شد من تو انتخاب هد به شک بیافتم حالا بز هم خریدم به تاخیر افتاد
    Nikon D90+18-105 AF-S + 70-300 AF-S + Nikon SB600
    My photoblog

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

علیرضا عزیز :
    مدل 496RC2 رو من خودم روی سه پایه م تست کردم و از هد خودم بهتر و بیشتر به دردم خورده
    بعضی از هدها مثل مال من که مدل 486rc2 هستش با یه پیچ شما باید حالت های اون رو مشخص و کنترل کنید اما در مدل 496 وجود دو تا پیچ در کنترل کردن هد بهتر و بیشتر کمک میکنه یا مدل :
    468MG و یا 488rc0 و یا 488rc4
    البته قصد ندارم اذیتتون کنم در انتخاب هد. ! اما منطورم این بود که این سه مدل رو بررسی و مشاهده بفرمائید و ببینید که با داشتن 2 پیچ کنترل اونها کمی راحتتر میشه .. و انتخاب رو بر مبنای بودجه تون از بین این مدلهای دارای 2 پیج انجام بدید. ( برای سه پایه هر چقدر هزینه کنید ارزش داره )
    A. Shahbazi تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

مهران جان هدهای جوی استیکی دقت پایینی دارند. عرض کردم تمام این مسائل به نوع عکاسی برمیگردد.
    siavash_f و A. Shahbazi تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    سلام

اگر در مورد سه پایه به نتیجه رسیدید (که تایید میکنم مورد بسیار خوبی رو انتخاب کردید)، در مورد سری به مدلهای جدید سریهای کروی (توپی) مثل 496RC2 هم تحقیق کنید.
    من با این سری 804 خیلی مشکل دارم! ، واقعا سخته در سه جهت بتونید براحتی کنترلش کنید، سری های توپی واقعا راحت هستند ولی کمی دقت پایینی دارند

بدرود
    به
    این سایتیک نگاهی بندازید مقایسه ای بین هدها و سه پایه های مانفروتو داره
    Afshin.Prt، A. Shahbazi و nadersharp تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با تشکر از سیاوش گرامی.
    راستش منم دنبال یه هد دوم برای سه پایه خودم میگشتم که بتونم بهتر و بیشتر کنترلش کنم.
    و فکر کنم کنترل کردن 804 خیلی بهتر و یشتر باشه نسبت به هد فعلی که دارم (486 )
    قیمت مناسبی هم داره.. شما خودتون همین هد رو دارید.؟ و مشکلی باهاش ندارید ؟
    البته گویا خیلی از عزیزان در این فروم یا این هد رو دارن یا باهاش کار کردن چون دیدم که خیلی پیشنهادش میکنن.
    و البته قیمتش هم بین 70 تا 75 هستش که مناسبه.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    با تشکر از سیاوش گرامی.
    راستش منم دنبال یه هد دوم برای سه پایه خودم میگشتم که بتونم بهتر و بیشتر کنترلش کنم.
    و فکر کنم کنترل کردن 804 خیلی بهتر و یشتر باشه نسبت به هد فعلی که دارم (486 )
    قیمت مناسبی هم داره.. شما خودتون همین هد رو دارید.؟ و مشکلی باهاش ندارید ؟
    البته گویا خیلی از عزیزان در این فروم یا این هد رو دارن یا باهاش کار کردن چون دیدم که خیلی پیشنهادش میکنن.
    و البته قیمتش هم بین 70 تا 75 هستش که مناسبه.
    من با 322 کار کردم بهترین گزینه برای هد های توپی هستش چرا که قفل جویستیک هم دوربین و لنز رو زمان خلاصی نگه میداره هم توپ رو کنترل میکنه از طرفی گردش عمودی افقیش سفت انجام میشه که دوربن از تعدل خارج نشه ولی باز دقتش کمه
    804 با 3 تا دستگیره پیچی ( شاخ گاوی ) و مدرج بودن هر سه و حبابش میتونه بهترین تنظیم رو به ارمغان بیاره
    فکر میکنم کسی که دنبال سه پایه هست میخواد دقت رو به عکسهاش اضافه کنه ( کادربندی + فوکوس دقیق تر ) حالا بماند که برخی از سه پایه ها امکاناتی مثل ماکرو و ... رو ارائه میدن اگر اشتباه میکنم دوستان عزیز اصلاح کنند/
    A. Shahbazi، milad_iut، nadersharp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    من با 322 کار کردم بهترین گزینه برای هد های توپی هستش /
    سلام،
    این سری 322RC2 خیلی فوق العادست ولی من با ابعادش و وزنش [700gr] (کمی هم قیمتش!) مشکل داشتم، خیلی بزرگه هر چند میتونی دوربین رو بصورت چپ دست یا راست دست و حتی مثل سری 222 بصورت عمودی بهش ببندی ولی برای جابجایی خیلی بد دسته!

در ضمن منفروتو دو تا مدل سری جویستیکی (یکی معادل فارسیشو درست کنه!) جدید با شماره های 324RC2 و 327RC2 بترتیب با قیمت های 110 و 150 تومن داده که اولی بدنه پلاستیکی داره و سبک تره و جمع و جور تره (470gr و تحمل وزن 3.5Kg) و دومی بدنه منیزیمی مثل 322 داره و امکان چپ دست و راست دست شدن(620gr و تحمل وزن 5.5Kg).

من فکر میکنم این سریها برای عکاسی حیاط وحش که به تحرک بالایی احتیاج هست ایده آله. ولی در نهایت با توجه به طرح پیچ استکاکی در سری توپی 496 و اینکه مشکل کله کردن دوربین تاحدود زیادی حل شده و توجه به امتیازهای این سری ( وزن 420gr و تحمل 6Kg وقیمت 55 تومن) بنظر من به بقیه ارجهیت داره.

پاینده باشید
    shabab، siavash_f، A. Shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    مهران جان هدهای جوی استیکی دقت پایینی دارند. عرض کردم تمام این مسائل به نوع عکاسی برمیگردد.
    سلام.
    نادر عزیز.درسته که هد های جوی استیکی ،دقتشون به اندازه 804 و یا غیره نیست.ولی در نظر داشته باشید که این دقت بیشتر ممکنه برای کاربری که مثلا کار حیات وحش یا پرتره و یا از این قبیل انجام میده زیاد مزیت محسوب نشه (یعنی با توجه به زمینه کاری کاربر ترجیح ها متفاوته).در عوض دیگر مزایای هد براش مهم باشه.دلیل پیشنهاد این هد این بود که اقای علیرضا با گزینه های بیشتری برای انتخاب هد اشنا بشن.
    موفق باشید.
    Afshin.Prt، siavash_f، A. Shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

مهران جان با شما موافقم.
    ایشان شاید مقوله هد و پایه را از هم تفکیک کنند بهتر باشد. شاید به قول دوستمان با یک پایه و دو هد نتیجه بهتر باشد ولی برای شروع - که قطعا از نزدیک دیدن یه ایشان کمک بیشتری رو میکنه - پیشنهاد های ما به ایشان بیشتر سبب تردید بیشتری برای ایشان گردیده.
    من فکر میکنم الان موقع این باشه که از نزدیک این پایه ها رو ببینند حتی اگر به یک فروشگاه مراجعه یا از دوستان همشهری صاحب ابن پایه ها کمک بگیرند.
    مثلا از نزدیک که ببینید میبیتیم هد 804 روی 55 خیلی ناجور جلوه میکند - با شاید نظر منه - ولی تا از نزدیک ندیدم تصور دیگری داشتم.
    siavash_f، Mehran Fani و A. Shahbazi تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

تشکر کرده
    634

فقط یک موضوع کوچیک من با 804 از پرندگان هم عکاسی کردم با 70-200+2X خوب بود مشکلی نداشتم با 322 هم قبلا این کار رو کردم باز مشکلی نداشتم خیلی هم سخت نگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    مثلا از نزدیک که ببینید میبیتیم هد 804 روی 55 خیلی ناجور جلوه میکند - با شاید نظر منه - ولی تا از نزدیک ندیدم تصور دیگری داشتم.
    نادر جان 804+055 خیلی هم خوب جلوه میکنه:cool:
    ببخشید از آف تاپیک
    A. Shahbazi و nadersharp تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

صفحه 98 از 366 نخستنخست ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 148 198 ... آخرینآخرین