صفحه 341 از 366 نخستنخست ... 241 291 331 337 338 339 340 341 342 343 344 345 351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    خوب ابعاد رزوه پیچ با ابعاد پیچ سه پایه دوربین همخوانی نباید داشته باشه! درسته؟
    راستش متوجه نشدم منظور شما رو .

دوربین اینجا بسته میشه دیگه
    http://s2.picofile.com/file/8283507850/rererre.jpg

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    راستش متوجه نشدم منظور شما رو .

دوربین اینجا بسته میشه دیگه
    http://s2.picofile.com/file/8283507850/rererre.jpg

ببخشید
    اجازه بدید یه طور دیگه بیان کنم
    دوربین مستقیم روی سه پایه (بدون هد) بسته می شه یا نه؟
    ابعاد پیچ های اتصال هد به سه پایه باید 3/4 باشه! اگر این باشه نباید بشه دوربین رو بهش بست!
    در ضمن قیمت هدتون جدا را هم اگر قصد داشتید بفروشید پیام خصوصی کنید
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    325

ببخشید
    اجازه بدید یه طور دیگه بیان کنم
    دوربین مستقیم روی سه پایه (بدون هد) بسته می شه یا نه؟
    ابعاد پیچ های اتصال هد به سه پایه باید 3/4 باشه! اگر این باشه نباید بشه دوربین رو بهش بست!
    در ضمن قیمت هدتون جدا را هم اگر قصد داشتید بفروشید پیام خصوصی کنید

پیچ اتصال سه پایه بدون هد همون پیچی هست که روی سر هد هستش یعنی همون اتصال استاندارد همه پایه ها و دوربین ها

ابعاد پیچ اتصال هد بزرگتر از پیچ سه پایه هست یعنی مادگی هد بزرگتر از پیچ سه پایه هست ولی مادگی هد درون پیچ سه پایه میره ولی اون پیچ سه پایه نیست که هد رو نگه میداره رزوه دور هد هست که سفت میشه

تشکر کرده
    325

http://s4.picofile.com/file/8283510818/madegi.jpg

http://s8.picofile.com/file/8283510926/madegi2.jpg

اون مادگی زرده که ته هد هست بزرگتر از پیچ خود سه پایه که همون پیچ استاندارد مادگی زیر تمام دوربین هاست ولی به رزوه های دور ته هد نگاه کنید اون سفت میشه روی سه پایه حالا من احتمال میدم این هد برای این سه پایه نبوده . حالا اینش مهم نیست برای من چون من این هد رو نمیخوام استفاده کنم مهم اینه که پیچ خود سه پایه بدون هد به ته دوربین من میخوره حالا میشه بال هد حرفه ای انداخت روی این سه پایه یا خیر؟

تشکر کرده
    4653

بله دوربین روی سه پایه بدون هد بسته میشه

پیچ اتصال سه پایه بدون هد همون پیچی هست که روی سر هد هستش یعنی همون اتصال استاندارد همه پایه ها و دوربین ها

ابعاد پیچ اتصال هد بزرگتر از پیچ سه پایه هست یعنی مادگی هد بزرگتر از پیچ سه پایه هست ولی مادگی هد درون پیچ سه پایه میره ولی اون پیچ سه پایه نیست که هد رو نگه میداره رزوه دور هد هست که سفت میشه
    الان براتون چک کردم!
    هدش به سه پایه های دیگه می خوره ولی برای هد جدید باید تبدیل بگیرید.
    البته تبدیلش تو بازار هست (اگر اشتباه نکنم)
    اگر هد جدید بخرید قصد فروش هد فعلی رو ندارید؟
    ارادتمند
    kato تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    325

الان براتون چک کردم!
    هدش به سه پایه های دیگه می خوره ولی برای هد جدید باید تبدیل بگیرید.
    البته تبدیلش تو بازار هست (اگر اشتباه نکنم)
    اگر هد جدید بخرید قصد فروش هد فعلی رو ندارید؟
    ارادتمند
    هد جدید اگر که به طور کامل نیازم رو برطرف کرد این هد تقدیم شما میشه قابل شما رو نداره . حالا بال هد چی پیشنهاد میدین؟ تا 300 تومن نهایت 400 . و سوال اخر اینکه خود این سه پایه بدون هد چیز قابلی هست که ارزش داشته باشه یه بال هد 400 تومنی بندازم روش یا خیر ؟ از نظر مقاومت و .... خیلی سبکه خداییش المانی هم هست . حالا اون محدودیت عنکبوتی که گفتید خیلی مهم نیست چون ماکرو و این چیزا انجام نمیدم فقط واسه پرتره میخوام

تشکر کرده
    4653

هد جدید اگر که به طور کامل نیازم رو برطرف کرد این هد تقدیم شما میشه قابل شما رو نداره . حالا بال هد چی پیشنهاد میدین؟ تا 300 تومن نهایت 400 .
    اول از همه مانفرتو رو مد نظر داشته باشید با هد های 496 RC2 حدود 300 باید باشه
    بنرو هم دو تا مدل هد داره که بین 300 تا 320 هستند
    مانفرتو با دید آینده نگری خوبه ولی اگر با نداشتن تراز مشکلی نداشته باشید.
    و سوال اخر اینکه خود این سه پایه بدون هد چیز قابلی هست که ارزش داشته باشه یه بال هد 400 تومنی بندازم روش یا خیر ؟
    سه پایه خوبیه! من شخصا باهاش کار کردم و ازش راضی بودم! در عین سبکی استقرار خوبی داشت! اما خوب فکر نمی کنم قیمت سه پایه بیشتر از 200 هزار تومان باشه. بنابراین شاید منطقی نباشه که هد 300 هزار تومانی براش بخرید! ولی یک نکته!!!
    اگر قصد ارتقاع در آینده را داشته باشید، چرا ارزش داره!
    بعدا انشا اله یک سه پایه خوب می خرید و هد رو روش سوار می کنید.
    یه پیشنهاد دیگه هم دارم! تو ناصرخسرو یک سری هد چینی مناسب قیمت هم می توانید پیدا کنید! اگر قرار نیست بار زیادی روی هد و سه پایه بیفته (که باتوجه به عکاسی پرتره فکر نمی کنم لنزی سنگین تر از 200-70 استفاده کنید) خوب این گزینه را هم مد نظر داشته باشید!
    هدهای برندهایی مثل Profoto و یک مارک چینی هست که اگر اشتباه نکنم جیلی یا چیزی شبیه به اون هست.
    اگر چه من پیشنهادم تهیه هد مطمئنه! و بنظرم مانفرتو و بنرو شاید از نظر قیمت به سه پایه سر باشند ولی ارزشش رو دارند.
    از نظر مقاومت و .... خیلی سبکه خداییش المانی هم هست .حالا اون محدودیت عنکبوتی که گفتید خیلی مهم نیست چون ماکرو و این چیزا انجام نمیدم فقط واسه پرتره میخوام
    این رو نمی تونم تضمین بدم
    اما! خودم استفاده کردم این سه پایه رو و اتفاقا وزنی حدود 3 کیلو گرم که متعلق به یک دوربین دو چشمی سنگین با بزرگنمایی بالا بود تست گرفتم. چون برای رویت هلال اون سه پایه استفاده شد و در این شاخه نجوم لرزش خیلی مهمه، بنظر من که با وجود باد استقرار خوبی داشت.
    برای تست استقرار راه وجود داره!
    پیشنهاد می کنم سعی کنید در سرعت های پایین با بادی عکس بگیری و ببینید شارپنسش چقدر تغییر می کنه!؟ در حین ثبت اثر هم دور سه پایه قدم بزنید که ببینید لرزش کف را به سه پایه منتقل می کنه یا نه؟
    باز هم اگر سوالی بود در خدمتم.
    ارادتمند
    kato تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

اول از همه مانفرتو رو مد نظر داشته باشید با هد های 496 RC2 حدود 300 باید باشه
    بنرو هم دو تا مدل هد داره که بین 300 تا 320 هستند
    مانفرتو با دید آینده نگری خوبه ولی اگر با نداشتن تراز مشکلی نداشته باشید.

سه پایه خوبیه! من شخصا باهاش کار کردم و ازش راضی بودم! در عین سبکی استقرار خوبی داشت! اما خوب فکر نمی کنم قیمت سه پایه بیشتر از 200 هزار تومان باشه. بنابراین شاید منطقی نباشه که هد 300 هزار تومانی براش بخرید! ولی یک نکته!!!
    اگر قصد ارتقاع در آینده را داشته باشید، چرا ارزش داره!
    بعدا انشا اله یک سه پایه خوب می خرید و هد رو روش سوار می کنید.
    یه پیشنهاد دیگه هم دارم! تو ناصرخسرو یک سری هد چینی مناسب قیمت هم می توانید پیدا کنید! اگر قرار نیست بار زیادی روی هد و سه پایه بیفته (که باتوجه به عکاسی پرتره فکر نمی کنم لنزی سنگین تر از 200-70 استفاده کنید) خوب این گزینه را هم مد نظر داشته باشید!
    هدهای برندهایی مثل Profoto و یک مارک چینی هست که اگر اشتباه نکنم جیلی یا چیزی شبیه به اون هست.
    اگر چه من پیشنهادم تهیه هد مطمئنه! و بنظرم مانفرتو و بنرو شاید از نظر قیمت به سه پایه سر باشند ولی ارزشش رو دارند.

این رو نمی تونم تضمین بدم
    اما! خودم استفاده کردم این سه پایه رو و اتفاقا وزنی حدود 3 کیلو گرم که متعلق به یک دوربین دو چشمی سنگین با بزرگنمایی بالا بود تست گرفتم. چون برای رویت هلال اون سه پایه استفاده شد و در این شاخه نجوم لرزش خیلی مهمه، بنظر من که با وجود باد استقرار خوبی داشت.
    برای تست استقرار راه وجود داره!
    پیشنهاد می کنم سعی کنید در سرعت های پایین با بادی عکس بگیری و ببینید شارپنسش چقدر تغییر می کنه!؟ در حین ثبت اثر هم دور سه پایه قدم بزنید که ببینید لرزش کف را به سه پایه منتقل می کنه یا نه؟
    باز هم اگر سوالی بود در خدمتم.
    ارادتمند

من بهتون بال هد ونگارد مدل GH-300T خودم 2 ساله دارم حرف نداره از همه نظر عالیه شاتر داره دو محور چرخان داره برای پاناروما عالیه و اینه فوق العاده کاراییش راحته و ارگونومی عالی داره شک نکن تو خریدش ولی خب حدود 500 برات آب میخوره هر کاری هم بگی ازش بر میاد بدنشم منیزیومی هست
    kato تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    325

تشکر از همه شما پس به فکر خرید یه بال هد خوب و حرفه ای هستم که اینده نگری هم داشته باشه این مدل باید خوب باشه ( بال هد ونگارد مدل GH-300T ) حالا باز مدل های دیگر رو هم میبینم ممنون

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

تشکر از همه شما پس به فکر خرید یه بال هد خوب و حرفه ای هستم که اینده نگری هم داشته باشه این مدل باید خوب باشه ( بال هد ونگارد مدل GH-300T ) حالا باز مدل های دیگر رو هم میبینم ممنون
    بله صد در صد من خودم روی هد خیلی وسواس داشتم حتی اول باد هد خود مانفروتو مدل تنفگی رو خریدم ولی دیدم نمیشه باهاش پن کرد و پاناروما گرفت پس دادم این مدل دقت خیلی خوبی داره و خیلی بدنه و کیفیت ساخت عالی داره تمام نیاز های شما رو بر آورده میکنه ضمن اینکه دیگه نیازی به ریموت کنترل هم ندارید با داشتن کلید شاتر و مد قفل شاتر
    kato تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40