صفحه 340 از 366 نخستنخست ... 240 290 330 336 337 338 339 340 341 342 343 344 350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام به نظرتون میشه یه بال هد حرفه ای روی این سه پایه انداخت؟ ارزششو داره؟ خود سه پایه به نظر خیلی مقاوم میاد المانی اصله خیلی هم سبک فقط هدش ویدیویی هست به جاش یه بال هد عکاسی انداخت؟
    درود
    این سه پایه را برای خرید ندیدم!
    یکی از دوستان برای فیلم برداری ازش استفاده می کنه
    از نظر استقرار خوبه. حتی در استفاده از دوربین های سنگین دوچشمی حدود 3 کیلویی خوب جواب می ده
    از نظر هد همین هدش هم راحته و مشکلی نداره ولی مطمئنا برای عکاسی اگر بشه هدش رو تعویض کرد بهتر می شه.
    نکته دیگه ای که داره که شاید به نوعی ضعف براش باشه، وجود مهار های بین پایه هست (بعضی ها به نام عنکبوتی می شناسنش)
    این مهار ها اجازه باز شدن بیشتر از حد سه پایه را به شما نمی دهند! بنابراین برای عکاسی در ارتفاع کم، ماکرو و حالات چسبیده به زمین مناسب نیست.
    من قیمتش رو ندارم! قیمت این محصول اگر حدود 300 باشه شما گزینه های دیگه ای هم توانید تهیه کنید.
    ارادتمند
    kato تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    در خصوص سه پایه هم پیشنهاد می کنم به محصولات Sirui هم نگاهی بکنید
    در سطح تراول و سبک گزینه های بسیار خوبی داره
    ارادتمند

من در مورد سه پایه حرفه ای بهتون مانفروتو 055xpro3 رو پیشنهاد میدم واقعا عالیه
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    من در مورد سه پایه حرفه ای بهتون مانفروتو 055xpro3 رو پیشنهاد میدم واقعا عالیه
    درود
    به بنده؟
    سه پایه ای که معرفی کردید اصلا بعنوان سه پایه سفری پیشنهاد نمی شه!
    وزن بالا و ابعاد از بزرگترین مشکلات این سه پایه برای سفر هست.
    اگر قرار باشه شما برای مدت بالای 2 روز پیاده روی کنید وزن خودتون هم زیاده چه برسه به وزن یه سه پایه 3 تا 4 کیلویی!
    اگر قرار باشه مدلی معرفی بشه از مانفرتو که هم مقاومتش بالا باشه و هم سبک بنظر بنده بهترین گزینه سری go مانفرتو می باشد.
    ارادتمند
    kato تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

درود
    این سه پایه را برای خرید ندیدم!
    یکی از دوستان برای فیلم برداری ازش استفاده می کنه
    از نظر استقرار خوبه. حتی در استفاده از دوربین های سنگین دوچشمی حدود 3 کیلویی خوب جواب می ده
    از نظر هد همین هدش هم راحته و مشکلی نداره ولی مطمئنا برای عکاسی اگر بشه هدش رو تعویض کرد بهتر می شه.
    نکته دیگه ای که داره که شاید به نوعی ضعف براش باشه، وجود مهار های بین پایه هست (بعضی ها به نام عنکبوتی می شناسنش)
    این مهار ها اجازه باز شدن بیشتر از حد سه پایه را به شما نمی دهند! بنابراین برای عکاسی در ارتفاع کم، ماکرو و حالات چسبیده به زمین مناسب نیست.
    من قیمتش رو ندارم! قیمت این محصول اگر حدود 300 باشه شما گزینه های دیگه ای هم توانید تهیه کنید.
    ارادتمند
    راستش به صورت رایگان به دستم رسیده نو هستش دیدم جنس خوبه المانیه خود سه پایه خیلی سبکه گفتم اگر بشه هد رو عوض کنم و یه بال هد حرفه ای بندازم روش کلی از نظر هزینه جلو هستم . اگرم نشد که و خوب در نیومد اینجا sirui پیدا نمیشه میرم از ترکیه یه مدل خوبشو میگیرم فقط یه مدل خوب و حرفه ای با بال هد از sirui معرفی کنید مرسی

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

درود
    به بنده؟
    سه پایه ای که معرفی کردید اصلا بعنوان سه پایه سفری پیشنهاد نمی شه!
    وزن بالا و ابعاد از بزرگترین مشکلات این سه پایه برای سفر هست.
    اگر قرار باشه شما برای مدت بالای 2 روز پیاده روی کنید وزن خودتون هم زیاده چه برسه به وزن یه سه پایه 3 تا 4 کیلویی!
    اگر قرار باشه مدلی معرفی بشه از مانفرتو که هم مقاومتش بالا باشه و هم سبک بنظر بنده بهترین گزینه سری go مانفرتو می باشد.
    ارادتمند

دوست عزیز چرا 4 کیلو !!!!!!!!!!!!! کل سه پایه بدون هخد 2.5 کیلو وزنشه نهایت 500 گرم هد شما بشه هد خود من 800 گرمه به نظر من سنگین نیست من خودم پیاده روی سنگین هم داشتم شما قیمت این سه پایه رو با مدل کربنی مقایسه کنید خب تفاوت قیمت تقریبا دو برابره اتفاقا همین سه پایه مدل کربنی هم داره ولی با قیمت بالا ضمن اینکه این سه پایه کیف خیلی خوبی داره که با محافظ پد داخلی اصلا شما رو اذیت نمیکنه الان ولی به هر حال اگر قیمت براتون مهم نیست قطعا کربن بردارید ولی از نظر کیفیت من چون خودم این مدل رو دارم و تستش کردم خیلی سه پایه استیبل و محکمی هست
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا 4 کیلو !!!!!!!!!!!!! کل سه پایه بدون هخد 2.5 کیلو وزنشه نهایت 500 گرم هد شما بشه هد خود من 800 گرمه به نظر من سنگین نیست
    وزن بالاست حالا ممکنه شما بدلیل اندام قوی این مسئله رو حس نکنید. ولی استفاده از کوله پشتی بصورت ترکیبی اصول خاص خودش را داره.
    وزن 4 کیلو ای هم بنده بالاتر گفتم اشتباه شد! 3 تا 3.5 (بسته به هد)
    من خودم پیاده روی سنگین هم داشتم
    منظور بنده پیاده روی و کوهنوردی برای مدتی نزدیک 2 الی 5 روزه که شما مجبورید انواع تجهیزات و ملزمات سفر از خوراک و پوشاک گرفته تا لوازم کمپینگ رو شامل می شه!
    در چنین شرایطی حتی 100 گرم سبک تر هم بسیار نمود داره! اینکه شما مجبور باشید یک ارتفاع 4000 متری را صعود کنید در حالی که بار زیادی حمل می کنید، اگر توان بدنی شما هم بالا باشه موجب افت انرژی و کندی در حرکت خواهد شد. حالا اگر شرایط بد جوی، تاریکی و خستگی هم بهش افزوده بشه اون زمان تازه اول مشکل خواهد بود.
    از طرفی ابعاد این سه پایه هم کم نیست برای فعالیت های این چنینی و در حرکت دست و پا گیر خواهد بود.
    در حال حاضر لوازم کمپینگ سطح بالا به شدت به سمت سبک سازی در حال توسعه می باشند. یک زیر انداز ساده برای کیسه خواب که زمانی بین 1 تا 2 کیلو وزن داشت الان وزنش به 500 گرم رسیده و بسیاری در صورت مساعد شده شرایط بودجه علاقه مند به تهیه اون هستند.

شما قیمت این سه پایه رو با مدل کربنی مقایسه کنید خب تفاوت قیمت تقریبا دو برابره اتفاقا همین سه پایه مدل کربنی هم داره ولی با قیمت بالا ضمن اینکه این سه پایه کیف خیلی خوبی داره که با محافظ پد داخلی اصلا شما رو اذیت نمیکنه
    بله بنده کاملا موافقم! قیمت سه پایه های کربنی مانفرتو در هر رده 2 برابر قیمت سه پایه های معمولی هست!
    اون کیف هم که می فرمایید با قیمت 300 هزار تومانی بنظر بنده و باتوجه به تجربه شخصی بنده ارزش خرید نداره! چون بسیار حجیمه. (رجوع کنید به بخش کیف تجهیزات، در اونجا بنده یک کیف اختصاصی برای سه پایه خودم طراحی و تولید کردم که اتفاقا خیلی از دوستان مانفرتو دار هم از اون سفارش دادند و براشون تولید شد.)
    ولی به هر حال اگر قیمت براتون مهم نیست قطعا کربن بردارید ولی از نظر کیفیت من چون خودم این مدل رو دارم و تستش کردم خیلی سه پایه استیبل و محکمی هست
    پست قبل هم عرض کردم فکر کنم اشتباه پست زده باشید!
    بنده چند ساله سه پایه دارم!
    قبلش هم همین 055 شما رو تجربه کردم
    الان MT190Xpro4 دارم
    چندی قبل هم Hahnel C5 برای فعالیت های طبیعت گردی (بخاطر سبکی)
    اخیرا هم قصد خرید یک سه پایه Sirui T-1005X رو دارم. چون تو این سری مانفرتو گزینه های جالبی نداره! بهترین گزینه این سری Befree سری کربن هست که جدای از قیمتش، حتما باید هدش هم تعویض بشه برای کار بنده و این یعنی حدود 1 تا 1.200 هزینه! ولی همون Sirui این کار را برای بنده با حدود 800 انجام می ده!
    در سه پایه های بازار بدون شک مانفرتو بسیار باکیفیت و عالیه. برای افرادی که برای حمل تجهیزات از وسایل نقلیه استفاده می کنند 055 بسیار عالیه.
    برای افرادی که پیاده روی محدود دارند سری 190 جدید واقعا عالیه! حتی در برابر اتصال دوربین های دوچشمی غول پیکر هم بدون لرزش می شه ازشون استفاده کرد.
    اما در کلاس فوق سبک و پرتابل به جرات باید بگم فعلا چیزی از مانفرتو ندیدم! و این همون کلاسی هست که در برندهای دیگه سرمایه گذاری خوبی روش شده! مثل meFoto و Sirui و حتی برندی مثل Ready Right Stuff که فکر کردن بهش هم صرفا خاطره است.
    نکته جالبی رو فراموش کردم عرض کنم! همین Sirui سری w که هم رده 055 ها هست رو یک نگاهی بندازید ببینید چه مشخصات جالبی داره!؟
    البته بدون شک مانفرتو یک برند بسیار عالیه ولی خیلی برندهای دیگه هم هستند که ما باهاشون خیلی آشنا نیستیم.
    ارادتمند
    yaghoobi، scorpion8 و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

راستش به صورت رایگان به دستم رسیده نو هستش دیدم جنس خوبه المانیه خود سه پایه خیلی سبکه گفتم اگر بشه هد رو عوض کنم و یه بال هد حرفه ای بندازم روش کلی از نظر هزینه جلو هستم .
    مسئله این هست که آیا امکان نصب هد روی این سه پایه هست یا نه؟ تا جایی که بنده یادمه این امکان وجود نداشت که هد از روی سه پایه باز بشه.
    اگرم نشد که و خوب در نیومد اینجا sirui پیدا نمیشه میرم از ترکیه یه مدل خوبشو میگیرم فقط یه مدل خوب و حرفه ای با بال هد از sirui معرفی کنید مرسی
    بررسی بفرمایید ببینید با اون سه پایه به جایی می رسید یا نه؟ اگر نشد سقف هزینه و انتظاراتتون رو بفرمایید تا بنده در حد وسع خودم راهنماییتون بکنم
    ارادتمند
    kato تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    325

مسئله این هست که آیا امکان نصب هد روی این سه پایه هست یا نه؟ تا جایی که بنده یادمه این امکان وجود نداشت که هد از روی سه پایه باز بشه.

بررسی بفرمایید ببینید با اون سه پایه به جایی می رسید یا نه؟ اگر نشد سقف هزینه و انتظاراتتون رو بفرمایید تا بنده در حد وسع خودم راهنماییتون بکنم
    ارادتمند
    هد از روی سه پایه باز میشه . من باز کردم الان عکس میگیرم ازش شما محبت کنید نگاه کنید ببینید بال هد جدید روش نصب مبشه یا خیر مرسی

تشکر کرده
    325

تشکر کرده
    4653

هد از روی سه پایه باز میشه . من باز کردم الان عکس میگیرم ازش شما محبت کنید نگاه کنید ببینید بال هد جدید روش نصب مبشه یا خیر مرسی
    خوب ابعاد رزوه پیچ با ابعاد پیچ سه پایه دوربین همخوانی نباید داشته باشه! درسته؟
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات