صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    با استفاده از Magic lantern شاید اصلاً نیازی به ریموت کنترل نداشته باشید.
    سلام
    براي ثبت مسير ستارگان (Star Trail) در آسمان شب مي توان از مجيك لنترن استفاده كرد. براي long Exposure هم به نظرم تنظيماتي دارد بايد بررسي كنم.
    ارادت
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    دوستان خوبم، من كه نتونستم راهكارم رو پيدا كنم. دقيقا بايد چيكار كنم؟
    نميدونم iPhone 4S پورت اينفرارد، فرستنده سرخود يا از اين قبيل چيزايي كه ميگيد داره يا نه...
    مگه اتصال وايرلس هم با 60D امكانپذيره؟
    خلاصه ميخوام بدونم براي اتصال 4S به 60D چه كابل يا تجهيزي بايد تهيه كنم؟ و بالاخره آيا ريسك آسيب پذيري متوجه گوشي يا دوربين هست يا نه؟
    البته خودم هم زياد دنبال راه چاره گشتم، ولي به نتيجه نرسيدم. خداي ناكرده تصور نشه دنبال لقمه آماده ميگردم.
    خیر iphone 4s فرستنده IR ندارد. اگر بخواهید این گوشی تبدیل به کنترل دوربین شما شود شما باید یک فرستنده IR تهیه کنید. انواعی دارد که به خروجی هندزفری وصل میشود و انواعی که به کابل گوشی که دوستان مثالهایی ارایه کردند. راه حلی (شاید گران) که قابلیت چندانی هم به شما نخواهد داد.
    واسطه هایی که از طریق کابل دوربین را به گوشی وصل میکنند میتوانند قابلیت استریم از دوربین را هم داشته باشند. که دوستان نمونه هایی معرفی کردند و ارزان نخواهد بود (و من فکر میکنم دست و پا گیر هم هستند).

دوربینهایی نظیر 6d قابلبت WiFi دارند. اگر بخواهید دوربین شما WiFi دار شود یا باید کارت sd مخصوص این کار نظیر آنهایی که مثال زدم را تهیه کنید و یا اینکه مبدل WiFi یا گریپ WiFi کنون را که بسیار گران خواهد بود. کارت حافظه مورد نظر ارزانتر است اما "حداقل" قیمت یک ریموت اصل تمام خواهد شد. قابلیت کارتهای EyeFi محدود است و شک دارم امکان استریم داشته باشد! نمیدانم کیفیت کار درنهایت چطور خواهد بود.

در نهایت ارزانترین راه یک ریموت "جنریک" یا متفرقه خواهد بود که باید بگردید یک خوبش را پیدا کنید. پیشنهاد من این است که با همان ریموت دوربین شروع کنید. حال بسته به بودجه و بازار اصل یا فرع.
    ویرایش توسط bf  : Saturday 9 August 2014 در ساعت 08:45
    msh2200 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

آقای رضایی امیدوارم با مرور موارد مختلف شما را گمراه نکرده باشم. علت توجه شخصی من نیاز به ریموت برای نوردهی های طولانی بود و سپس به فکرم رسید که شاید از ریموت گوشی بشود هزینه ای صرفه جویی کرد ... اما eos-m ویو فایندر ندارد و یک lcd خارجی (موبایل) در نور زیاد روز بسیار ارزشمند خواهد بود ... در ادامه ارسال قبلی و کنجکاوی در مورد امکان لایو ویو از طریف WiFI لینک های زیر میتواند جالب باشد. متاسفانه این کارتها امکان کنترل دوربین در یک LCD بیرونی را فراهم نمیکنند.

Battle of the Wi-Fi Cards: Eye-Fi vs. Transcend: Digital Photography Review
    https://www.youtube.com/watch?v=llp8UjYMH70
    https://www.youtube.com/watch?v=yYCA0Df54QI
    https://www.youtube.com/watch?v=_YJpIt1xIZU

کاربرد این کارتها این است که شما یا همکارتان عکسی را که میندازید با تاخیری در تبلت و یا ورکستیشن میتوانید مشاهده کنید. نیازی به در آوردن کارت نیست و در مقایسه با نمایشگر دوربین برآورد دقیقتری در نمایشگری بزرگتر و با آزادی بیشتری از کار شما خواهد داد.
    نمونه عام تر پخش زنده عکسها در شبکه های اجتماعی یا فریمهای دیجیتال خواهد بود.

جمله پایانی اینکه تکامل مفهوم ریموت یا رها کننده شاتر در دنیای امروز بسیار جالب است.
    msh2200 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    دوستان خوبم، من كه نتونستم راهكارم رو پيدا كنم. دقيقا بايد چيكار كنم؟
    نميدونم iPhone 4S پورت اينفرارد، فرستنده سرخود يا از اين قبيل چيزايي كه ميگيد داره يا نه...
    مگه اتصال وايرلس هم با 60D امكانپذيره؟
    خلاصه ميخوام بدونم براي اتصال 4S به 60D چه كابل يا تجهيزي بايد تهيه كنم؟ و بالاخره آيا ريسك آسيب پذيري متوجه گوشي يا دوربين هست يا نه؟
    البته خودم هم زياد دنبال راه چاره گشتم، ولي به نتيجه نرسيدم. خداي ناكرده تصور نشه دنبال لقمه آماده ميگردم.
    بطور کلی من اگر باشم ترجیح می دهم یک ریموت جدا تهیه کنم (کاری که انجام دادم!)
    اما شما ببینید چقدر قصد هزینه کردن دارید؟ و اصولا ابعاد و حجم براتون مهمه یا نه تا بهتر بشه کمکتون کرد.
    بعنوان مثال اگر مشکل هزینه ندارید یک تبلت 7 اینچ آندرویدی با قابلیت otg بخرید!
    یا یک گوشی ارزان قیمت آندرویدی با این قابلیت!
    یا یک ریموت تخصصی
    و در نهایت خرید پورت و یا ساخت پورت بصورت دست ساز برای همان Iphone خودتون!
    البته من پیشنهادم را دادم.
    در ضمن یک راه دیگر هم که جناب چگینی فرمودند جالبه (استفاده از magic Latern) ولی با توجه به حساسیتی که روی ساخت پورت دست ساز برای Iphone نشان دادید بعید می دانم به سمت آن بروید!
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    براي ثبت مسير ستارگان (Star Trail) در آسمان شب مي توان از مجيك لنترن استفاده كرد. براي long Exposure هم به نظرم تنظيماتي دارد بايد بررسي كنم.
    ارادت
    با جستجو در نت فهمیدم مجیک لنترن یک frimware هست.طریقه دانلود و ریختن روی دوربین چیه.یکم میشه توضیح بدین؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    با جستجو در نت فهمیدم مجیک لنترن یک frimware هست.طریقه دانلود و ریختن روی دوربین چیه.یکم میشه توضیح بدین؟
    با اجازه جناب چگینی،
    چیزی که من خوانده بودن این بود که این Frimware یا اصطلاحا میان افزار آسیبی به Frimware دوربین وارد نمی کنه و با کپی آن روی کارت حافظه، بصورت یک Add-on عمل می کنه
    احتمالا یکچیزی شبیه این هست که شما دوتا هارد دیسک با سیسم عامل های ویندوز و لینوکس داشته باشید و فقط انتخاب کنید سیستم از روی کدام هارد بوت شود.
    در این لینک هم مطالب کاملی در خصوص نحوه استفاده از این میان افزار وجود داره
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

درود
    دوستان لطفا برای خرید ریموت ارزان قیمت جهت استفاده 600D معرفی بفرمایید اگر تجربه ای دارید از من دریغ نفرمایید
    دلیل خرید استفاده بر روی سه پایه و جلوگیری از لرزش حداقلی جهت شارپ بودن عکسها در سرعت شاتر پایین
    پیشاپیش از دوستان به خاطر راهنمایی متشکرم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    دوستان لطفا برای خرید ریموت ارزان قیمت جهت استفاده 600D معرفی بفرمایید اگر تجربه ای دارید از من دریغ نفرمایید
    دلیل خرید استفاده بر روی سه پایه و جلوگیری از لرزش حداقلی جهت شارپ بودن عکسها در سرعت شاتر پایین
    ریموت RC-6 قیمت 35 هزار تومان
    msh2200 و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    شرکت های third-party مثل Photex و هنل هم چیزهایی دارند!
    قیمتهاشون فکر کنم از مدل اورجینالی که جناب چگینی معرفی کردند ارزانتر باشه (البته در مدل های فاقد برنامه ریزی)
    ata_m3، sina_el و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

با سلام
    دوستان تفاوت قیمت 400 هزار تومانی در ریموت ها در چیه؟ ممنون

صفحه 14 از 28 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین