صفحه 12 از 28 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    یعنی از دوستان کسی تجربه کنترل دوربین با گوشی رو نداشته؟؟؟
    البته دوربین 60D هست و به Wifi مجهز نیست.
    برای اتصال گوشی به دوربین می توانید از IR یا همان پورت مادون قرمز استفاده کنید!
    DIY Remote Control
    ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    برای اتصال گوشی به دوربین می توانید از IR یا همان پورت مادون قرمز استفاده کنید!
    DIY Remote Control
    متشکرم، ولی ترجیح میدم از ریموت دست ساز استفاده نکنم، مقداری دلهره اون رو دارم که مبادا منجر به آسیب دستگاه (دوربین یا گوشی) بشه. شما این روش رو امتحان کردین؟ جواب کارتون رو داده؟ وسیله آماده ای برای اتصال این دو سراغ ندارید که قابل خریداری باشه؟
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

متشکرم، ولی ترجیح میدم از ریموت دست ساز استفاده نکنم، مقداری دلهره اون رو دارم که مبادا منجر به آسیب دستگاه (دوربین یا گوشی) بشه. شما این روش رو امتحان کردین؟ جواب کارتون رو داده؟ وسیله آماده ای برای اتصال این دو سراغ ندارید که قابل خریداری باشه؟
    بنده Iphone ندارم! و آندروید هم اگر USB Host را ساپورت کند که نرم افزار DSLR Controller برای وجود داره!
    ولی شاید تو بازار بتوانید ماژول کارخانه ای این پورت را پیدا کنید.
    و در ضمن یکی از فروشگاه ها قبلا تجهیزاتی شبیه به این را داشت ولی پیداش نمی کنم! بود براتون پیام خصوصی خواهد کرد
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

یعنی از دوستان کسی تجربه کنترل دوربین با گوشی رو نداشته؟؟؟
    البته دوربین 60D هست و به Wifi مجهز نیست.
    اتفاقا من همین امروز مود بالب را در eos-m به کمک گوشی اندروید تست کردم. گوشی هایی نظیرgalaxy s4-HTC 1 فرستنده IR دارند. من از اپلیکیشن رایگان DSLR Remote استفاده کردم. در دوربین تنظیم Timer 10s/Remote را انتخاب کردم و در اپلیکیشن ریموت Infra Red برای کنون (دوربینهای زیادی لیست شده بودند). ساده و بدون سعی و خطا!
    اگر Iphone هم فرستنده IR داشته باشد حتمی برنامه های مشابهی هم هستند. برنامه هایی هم مشاهده کردم که قابلیت کنترل کامل دوربین و مرور عکسها را به کمک WiFi بر روی گوشی میدهد اما من هم قابلیت WiFi را به صورت بومی در دوربین ندارم و تجهیزات واسط مورد نیاز را هم ندارم که آزمایش کنم.
    msh2200 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1254

ممنون از همه دوستان
    به هر حال اگه وسیله ای برای اتصال و کنترل دوربین با گوشی آیفون سراغ داشتین بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ضمنا استدلال من برای استفاده از گوشی به جای یه ریموت ساده که فقط به عنوان دکمه شاتر میشه ازش استقاده کرد اینه که با استفاده از نرم افزارهای قابل نصب روی گوشی میشه امکانات بیشتری در اختیار داشت (با توجه به اینکه امکان خرید ریموت های گرون قیمت رو فعلا ندارم).

تشکر کرده
    1254

فکر کنم این دقیقا همون چیزیه که دنبالشم : http://dslrcontroller.com/iOS
    البته اگه علاوه بر آیپد با آیفون هم سازگار باشه که دیگه عالی میشه. ولی آیتم قرمز رنگ رو از کجا می تونم تهیه کنم؟
    Requirements
    . A compatible Canon EOS model camera
    . Jailbroken iPad. We have tested the iPad 3 and iPad Mini Retina on iOS 7
    : Camera Connection Kit. Be sure to get the one that fits your iPad

MC531_GEO_US.jpg MD821.jpg
    Male full-size USB to male miniUSB cable This is a very common cable, and the same one you use to connect your camera to your computer Usually one of these comes with the camera
    ویرایش توسط Ali M.Rezaei : Friday 8 August 2014 در ساعت 09:34 دلیل: تنظیم چیدمان تصاویر

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

فکر کنم این دقیقا همون چیزیه که دنبالشم : DSLR Controller :: iOS
    البته اگه علاوه بر آیپد با آیفون هم سازگار باشه که دیگه عالی میشه. ولی آیتم قرمز رنگ رو از کجا می تونم تهیه کنم؟
    Requirements
    . A compatible Canon EOS model camera
    . Jailbroken iPad. We have tested the iPad 3 and iPad Mini Retina on iOS 7
    : Camera Connection Kit. Be sure to get the one that fits your iPad

MC531_GEO_US.jpg MD821.jpg
    Male full-size USB to male miniUSB cable This is a very common cable, and the same one you use to connect your camera to your computer Usually one of these comes with the camera
    این کابل برای انتقال عکس به صورت مستقیم از دوربین به آیپد هست و من اپلیکیشنی برای کنترل دوربین با کمک این کابل ندیدم.
    کابلی که شما نیاز دارید باید خروجی صدای آیپد و ورودی ریموت دوربین را به هم متصل کند.
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

ممنون از همه دوستان
    به هر حال اگه وسیله ای برای اتصال و کنترل دوربین با گوشی آیفون سراغ داشتین بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ضمنا استدلال من برای استفاده از گوشی به جای یه ریموت ساده که فقط به عنوان دکمه شاتر میشه ازش استقاده کرد اینه که با استفاده از نرم افزارهای قابل نصب روی گوشی میشه امکانات بیشتری در اختیار داشت (با توجه به اینکه امکان خرید ریموت های گرون قیمت رو فعلا ندارم).
    کارتهایی نظیر eyefi ezshare یا flash air را هم بررسی کنید. فکر میکنم با wifi امکانات بیشتری از IR داشته باشید. البته باید منتظر بود با قیمت مناسب پیدا شوند. ظاهرا کارت فلش ایر توشیبا ارزانتر است.
    البته ارزانترین راه برای کنترل شاتر ریموتهای دوربین چینی است. اگر در بازار بیاورند-آورده باشند باید حدود 5-15 تومن قیمت داشته باشد. (با توجه به قیمتهای آنلاین فروشندگان چینی)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    اتفاقا من همین امروز مود بالب را در eos-m به کمک گوشی اندروید تست کردم. گوشی هایی نظیرgalaxy s4-HTC 1 فرستنده IR دارند. من از اپلیکیشن رایگان DSLR Remote استفاده کردم. در دوربین تنظیم Timer 10s/Remote را انتخاب کردم و در اپلیکیشن ریموت Infra Red برای کنون (دوربینهای زیادی لیست شده بودند). ساده و بدون سعی و خطا!
    اگر Iphone هم فرستنده IR داشته باشد حتمی برنامه های مشابهی هم هستند. برنامه هایی هم مشاهده کردم که قابلیت کنترل کامل دوربین و مرور عکسها را به کمک WiFi بر روی گوشی میدهد اما من هم قابلیت WiFi را به صورت بومی در دوربین ندارم و تجهیزات واسط مورد نیاز را هم ندارم که آزمایش کنم.
    سلام.چه جالب!!من نوت 3 دارم و دیروز یه 700d خریدم.میشه کمکم کنید تا ریموت رو راه بندازم.شاید به درده بقیه دوستان هم بخوره!

تشکر کرده
    4653

ممنون از همه دوستان
    مسئله اینجاست که اصولا تجهیزات جانبی گوشی های Iphone گران هستند و در ایران صد البته گرانتر!
    ممکنه قیمت تمام شده یک ماژول ساده حدود 100 هزار تومان شود در حالی که شما با مبلغ 140 تا 160 هزار تومان می توانید یک ریموت خریداری نمایید!!
    nicebluesky و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 12 از 28 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ... آخرینآخرین