صفحه 10 از 28 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام، دوستان تجربیات من در مورد عکاسی خیلی کمه ، من یه ریموت ساده و ارزان برای دوربین کانن 550 دی میخوام. اما در این زمینه سر رشته ای ندارم. یه مدل پیدا کردم اما سایتی که برای فروش گذاشته در موردش هیچ توضیحی نداده! الآن سؤالم اینه که کار این ریموت دقیقاً چیه ؟ فقط چکاندن شاتر یا اینکه اگر دوربین در حالت فوکوس اتومات باشه مثل زمانی که دکمه شاتر را نگه میداریم تا فوکوس اتومات انجام بشه و بعد دکمه رو می فشاریم تا عکس گرفته بشه با این ریموت هم میشه این کار رو کرد ؟ منظورم اینه که با نگه داشتن دکمه ریموت عمل فوکوس انجام میشه یا باید فوکوس رو ابتدا با خود دوربین انجام بدیم و بعد دکمه ریموت رو "فقط برای چکاندن شاتر" بزنیم ؟؟؟
    ضمناً قیمت این ریموت 39000 تومان است، مناسبه یا پایین تر باید باشه ؟ اینم لینکش، لطفاً بررسی کنید.
    سلام
    اینجا لینک به سایت تجاری ممنوع است. اما در مورد ریموت اگر دوربین در حالت اتو فوکوس باشد با فشردن ریموت، فوکوس هم انجام می گیرد. در ضمن در مد بالب هم می توانید از این ریموت استفاده کنید که با یک بار زدن شاتر باز می شود و بار دوم بسته. قیمت هم فکر کنم همین حدود باشد.
    Massoud1365 تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

Massoud1365
    Guest

ببخشید دوست عزیز من تازه وارد و از قوانین پیج مطلع نبودم. از توضیحات هم بی نهایت ممنونم

Massoud1365
    Guest

سلام دوستان، من این ریموت رو خریدم فروشنده گفت با 550 دی کار می کنه قبلاً تو یه سایتم دیده بودم که با 550 دی کار میکنه اما الآن نمیدونم من طرز کارشو بلد نیستم یا چیه داستان که هیچ اتفاقی نمیفته! کلاً یه دونه دکمه داره ! چه کار باید کنم ؟ دوربین باید روی مد خاصی باشه ؟ یک ساعت تمام با دوربین و ریموت کلنجار رفتم کار نکرد که نکرد ! راستی یه دکمه هم پشت ریموت هست که روی حالن "." و "2" میشه قرار داد اما اونم بی فایده بود . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ ممنون

Main-Medium.jpg

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

نقل قول نوشته اصلی توسط Massoud1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من این ریموت رو خریدم فروشنده گفت با 550 دی کار می کنه قبلاً تو یه سایتم دیده بودم که با 550 دی کار میکنه اما الآن نمیدونم من طرز کارشو بلد نیستم یا چیه داستان که هیچ اتفاقی نمیفته! کلاً یه دونه دکمه داره ! چه کار باید کنم ؟ دوربین باید روی مد خاصی باشه ؟ یک ساعت تمام با دوربین و ریموت کلنجار رفتم کار نکرد که نکرد ! راستی یه دکمه هم پشت ریموت هست که روی حالن "." و "2" میشه قرار داد اما اونم بی فایده بود . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ ممنون

Main-Medium.jpg
    توی دوربین، باید فعال کنید که با ریموت تریگر بشه. جایی که تنظیم می کنید که One shot بزنه یا Continuous، یه مد هم داره که با کنترل بزنه دوربین.
    Massoud1365 تشکر می‌کند.
    امیرحسین

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    توی دوربین، باید فعال کنید که با ریموت تریگر بشه. جایی که تنظیم می کنید که One shot بزنه یا Continuous، یه مد هم داره که با کنترل بزنه دوربین.
    البته امير حسين عزيز در برخي مدلهاي كنون بايد دوربين را در وضعيت تايمر قرار داد ...در مورد بالب هم اكثر دوربينها با اين ريموت جواب ميدهند.
    Massoud1365 تشکر می‌کند.

Massoud1365
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    دوربین رو هم گذاشتم روی حالتی که با ریموت کار کنه اما بازم اتفاقی نیفتاد. کجای کار ایراد داره یعنی ؟؟؟

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط Massoud1365 نمایش پست ها
    دوربین رو هم گذاشتم روی حالتی که با ریموت کار کنه اما بازم اتفاقی نیفتاد. کجای کار ایراد داره یعنی ؟؟؟
    اتصال باطریش رو چک کردید؟زیر باطریش یک پلاستیک شفاف نازک وجود داده که باید بکشین بیرون تا اتصالات برقرار بشه(اگر تازه خریدید)
    تنظیمات دوربین رو هم که دوستان اشاره کردند.
    Massoud1365 تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

Massoud1365
    Guest

با تشکر از همه ی دوستان به عرض می رسونم در کمال ناباوری باطری ریموت تازه خریداری شده خالی بود ، باطری رو عوض کردم درست شد و خیلی عالی کار میکنه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

دوستان نظرتون در مورد ریموت Phottix 6 in 1 IR Remote چی هست به همه مارک و مدلی میخوره ؟ البته فقط مخصوص کنونش هم را با این به یه قیمت گذاشتن
    از اون بابت که اصولا چند کاره ها به خوبی وسایل تک کاره نیستن به نظرتون کدوم بهتره؟

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

سلام

براي عكاسي time lapse بين چند گزينه ريموت به نظر شما كدوم بهتر هست ؟

1- phottix aion كه wireless هست
    2- phottix tr-90
    3- ioshutter كه كابل هست براي اتصال دوربين به iphone كه بشه از app ioshutter به عنوان ريموت استفاده كرد

هزينه گزينه ٢و٣ تقريبا برابر هست و گزينه ١ هم دوبرابر گرونتره

كسي تجربه اي داره ؟

صفحه 10 از 28 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین