صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 143
Like Tree162تشکر

موضوع: Battery Grip & Vertical Grip

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط msk888 نمایش پست ها
    گفته ی دوستمون رو اصلاح می کنم:
    باید از 6باطری قلمی استفاده کنید/درپوش اورجینال دوربین بایستی باز بشه
    اگر فقط یکبار از دوربینون با گربپ استفاده کنید، دیگه دل کندن ازش خیلی سخت میشه.... گفته باشم;)
    با سلام

دوست عزیز جواب سوال بنده رو دوستان در همین تاپیک داده بودند، ضمن اینکه پست بنده تقریبا ماله 4،5 ماه پیشه!!!

ضمن اینکه هیچ بایدی وجود نداره که از باطری قلمی استفاده شه، میشه از دو باطری لیتیوم(مثله باطریهای خود دوربین) استفاده کرد

موفق باشید........
    NetNegar تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام دوستان .... من دنبال گریپ برای نیکون دی 90 هستم . قیمتهاش از 170 تا 240 هست و همه میگن که اصله و متفرقه اش رو زیر 150 قیمت میدن .... میشه راهنمایی بفرمایین که مشخصات اصلش چیه و از کجا باید بفمم ؟؟؟ و از کجا می تونم اصلش رو تهیه کنم و حدود قیمت هم اگه می دونین ممنون میشم ....

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanshz نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من دنبال گریپ برای نیکون دی 90 هستم . قیمتهاش از 170 تا 240 هست و همه میگن که اصله و متفرقه اش رو زیر 150 قیمت میدن .... میشه راهنمایی بفرمایین که مشخصات اصلش چیه و از کجا باید بفمم ؟؟؟ و از کجا می تونم اصلش رو تهیه کنم و حدود قیمت هم اگه می دونین ممنون میشم ....
    مدلها زیاد هست تا دیده نشه نمیشه گفت کدوم اصلی هست برای d90 من گریپ غیر اصلی جنس خوب ۱۱۰ قیمت داشتم
    بهترین راه اگه هدفتون خرید اصلی هست خرید از نیکو نگرش یا مغازهای تو مجتمع پایتخت ....دور ناصر خسرو رو هم خط بکشید
    ولی اگه غیر اصل قیمت نهایت ۱۲۰ تومان دیدید از فروشنده مهلت تست ۱ هفته ای بگیرید و خرید کنید چون گارانتی ندارند
    salmanshz تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    مدلها زیاد هست تا دیده نشه نمیشه گفت کدوم اصلی هست برای d90 من گریپ غیر اصلی جنس خوب ۱۱۰ قیمت داشتم
    بهترین راه اگه هدفتون خرید اصلی هست خرید از نیکو نگرش یا مغازهای تو مجتمع پایتخت ....دور ناصر خسرو رو هم خط بکشید
    ولی اگه غیر اصل قیمت نهایت ۱۲۰ تومان دیدید از فروشنده مهلت تست ۱ هفته ای بگیرید و خرید کنید چون گارانتی ندارند
    خیلی ممنون دوست عزیز .... راستش جعبه اش که نیکون بود و مارک MB-D80 و ساخت تایلند ... جالب اینکه سه تا داشت و هر سه تاش رو تست کردم و یکی شاترش کار نمی کرد و اون دو تا هم دیافراگم و سرعتش کار نمی کردن .... گارانتی هم نداشتند ..... راستش چشمم ترسید و تصمیم گرفتم که اصلش رو با گارانتی پیدا کنم که فرمودین نیکو نگرش داره که باید سراغ بگیرم ..... این مدل رو می گفت 175 و پاساژ حافظ بود ..... دکمه روشن و خاموشش از شاتر جدا بود و روی بدنه بود ولی من تو عکسا دیده بودم که دکمه روشن و خاموشش روی شاتر هستش .....
    میشه بفرمایین کدوم مدل غیر اصلی هست که خوب جواب داده تا یه سراغی هم ازش بگیرم ..... ممنونم
    ویرایش توسط salmanshz : Monday 4 July 2011 در ساعت 23:35

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanshz نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز .... راستش جعبه اش که نیکون بود و مارک MB-D80 و ساخت تایلند ... جالب اینکه سه تا داشت و هر سه تاش رو تست کردم و یکی شاترش کار نمی کرد و اون دو تا هم دیافراگم و سرعتش کار نمی کردن .... گارانتی هم نداشتند ..... راستش چشمم ترسید و تصمیم گرفتم که اصلش رو با گارانتی پیدا کنم که فرمودین نیکو نگرش داره که باید سراغ بگیرم ..... این مدل رو می گفت 175 و پاساژ حافظ بود ..... دکمه روشن و خاموشش از شاتر جدا بود و روی بدنه بود ولی من تو عکسا دیده بودم که دکمه روشن و خاموشش روی شاتر هستش .....
    میشه بفرمایین کدوم مدل غیر اصلی هست که خوب جواب داده تا یه سراغی هم ازش بگیرم ..... ممنونم
    نورنگار هم داره
    کلا از فروشگاههای معتبر خرید کنید بهتره
    در ضمن دکمه خاموش روشن کردنش مثل خود دوربینه , یعنی رینگ دور شاتر برای خاموش روشن کردن استفاده میشه
    salmanshz تشکر می‌کند.
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK™ نمایش پست ها
    نورنگار هم داره
    کلا از فروشگاههای معتبر خرید کنید بهتره
    در ضمن دکمه خاموش روشن کردنش مثل خود دوربینه , یعنی رینگ دور شاتر برای خاموش روشن کردن استفاده میشه
    با تشکر از دوست خوبم آقا سیامک و راهنماییهای دوستان
    از نورنگار به قیمت 180 تومن تهیه شد ... صحیح . سالم و البته اصل

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با سلام.
    دوستان اطلاع دارند که قیمت باطری گریپ دی 7000 چقدره ؟
    با تشکر.
    AmirS تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان اطلاع دارند که قیمت باطری گریپ دی 7000 چقدره ؟
    با تشکر.
    سلام دوست عزیز
    قیمت = 300000 تومان
    omid mohebbi تشکر می‌کند.
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام دوست عزیز
    قیمت = 300000 تومان
    ممنونم داداش گلم.
    اتفاقی رفتم و پیدا کردم و با کمی چونه زدن 290 خریدم ( هر چند که فروشنده رو دستش مونده بود )
    این عادت کردن به گریپ و داشتن دستهای بزرگ متاسفانه بد عادتی شده واسه من !
    هر چند که بر خلاف دوربین دی 90 خودم گریپ دی 7000 یه باطری بیشتر نمیخوره اما خوش دست تر و دارای امکاناتی یه ذره بیشتر از گریپ دی 90 هستش.
    Anoosh-Em، Asri، Walkman و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه movahedian آواتار ها
    تشکر کرده
    642

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    ممنونم داداش گلم.
    اتفاقی رفتم و پیدا کردم و با کمی چونه زدن 290 خریدم ( هر چند که فروشنده رو دستش مونده بود )
    این عادت کردن به گریپ و داشتن دستهای بزرگ متاسفانه بد عادتی شده واسه من !
    هر چند که بر خلاف دوربین دی 90 خودم گریپ دی 7000 یه باطری بیشتر نمیخوره اما خوش دست تر و دارای امکاناتی یه ذره بیشتر از گریپ دی 90 هستش.
    سلام جناب محبی
    به نظرتون ارزش خریدن رو داره و آیا ابعاد دوربین رو از تناسب خارج نمیکنه . من هم قصد خرید دارم چون به این ابعاد عادت ندارم.
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین