صفحه 24 از 181 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

پیش فرض مشکل با مموری کارت

سلام
    همين 2 روز پيش رم 4 گيگ توشيبا رو خريدم و باهاش تقريبا 1 گيگ عكس و فيلم گرفتم ولي وقتي ميخوام بوسيله ي كامپيوتر رم دوربين رو فرمت كنم پيغام زير ظاهر ميشه:

عجيبه حتي lock بودن رم رو چك كردم
    وقتي كه فايل هاي داخل رم رو cut ميكنم بعد از كپي شدن فايل ها پيغام زير ظاهر ميشه:

وقتي هم كه مستقيم از داخل رم ميخوام فايل ها رو delet كنم پيغام زير مياد:

نكته ي جالب اينه كه رم رو بوسيله ي خود دوربين ميتونم فرمت كنم ( از قسمت erase all) ولي وقتي توي رم ريدر ميزارم و ميخوام فرمت كنم ارور ميده

حالا بگيد چه كنم
    فقط نگيد ببر تعميير چون خودم زنگ زدم مغازه صاحب مغازه گفت بيار برات عوض ميكنم ولي من نميخوام اين كار رو بكنم چون بهشون اعتماد ندارم و توي اين 2 روز عكس هاي خانوادگي با دوربينم گرفتم

رم قبليم هم با اينكه خراب شد و ميتونستم عوضش كنم ولي اين كار رو نكردم و رفتم يه رم جديد گرفتم

كمك كنيد دوستان
    من نمیگویم سمندر باش یا پروانه باش
    چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باش

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: همين 2 روز پيش رم توشيبا خريدم حالا ارور ميده مشكل از كجاست؟(سوال تصويري)

اول اینكه زیاد هم وسواس نداشته باشید.

مموری را به آنها بدهید و یكی دیگر تهیه كنید.به احتمال 90% خراب بوده و یا ضربه خورده است.به نظرم بهترین كار تعویض آن است.

نگران عكس هایتان نباشید وقتی شما نتوانید آنها را ببینید آنها هم نمی توانند.

با دوربین فرمت اش كنید ( اگر می شود ) بعد به مغازه دار بگویید یكی دیگر به شما بدهد.همان جا چك اش كنید.ممكن است باز هم مشكل دار باشد.

بنده هم چند بار با این دست مشكلات مواجه شده ام و چاره ای جز تعویض باقی نمانده است.
    m_mahdi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: همين 2 روز پيش رم توشيبا خريدم حالا ارور ميده مشكل از كجاست؟(سوال تصويري)

سلام

دقیقا" همین مشكل چند وقت پیش برای یكی از دوستان بوجود آمده بود كه متوجه شد یكی از پینهای فلزی داخل كارتخوان كج شده و با هر بار گذاشتن كارت این پیغام میومد, جالبه كه این اتفاق حتی با Mmc كه قفل ندارند هم میفتاد, یك كم كارتخوانتان را دستكاری كنید یا با یك كارتخوان دیگر یا خود دوربین دوباره چك كنید.
    Arash، pouya1، shabab و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: همين 2 روز پيش رم توشيبا خريدم حالا ارور ميده مشكل از كجاست؟(سوال تصويري)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

دقیقا" همین مشكل چند وقت پیش برای یكی از دوستان بوجود آمده بود كه متوجه شد یكی از پینهای فلزی داخل كارتخوان كج شده و با هر بار گذاشتن كارت این پیغام میومد, جالبه كه این اتفاق حتی با Mmc كه قفل ندارند هم میفتاد, یك كم كارتخوانتان را دستكاری كنید یا با یك كارتخوان دیگر یا خود دوربین دوباره چك كنید.

والا فكر نميكنم مشكل از كارت خوان باشه چون رم 16 مگابايت فابريك خود دوربين رو ميتونم باهاش فرمت كنم ولي اين رم جديد رو نميتونم

در مورد پيشنهاد جناي قبادي هم ، عرض كنم يكي دوستان خاطره ي بدي از اين كار داشت ما هم چشمون ترسيده

به نظر شما اگه 4 گيگ دوربين رو يكبار تا خرخره پر كنم اونم با فيلم (در يك نقطه ي ثابت) و بعد مموري رو با دوربين فرمت كنم آيا باز هم با نرم افزار هاي recover ميشود عكس هاي اوليه ي رم رو بازيافت كرد؟

چون من شنيدم تنها راه پاك شدن واقعي اطلاعات جايگزيني بوسيله ي اطلاعات جديد است
    آيا اين درست است؟؟؟؟؟

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

سلام دوست عزیز

بنظر من مموری اشکال نداره. و همونجوری که مشهدی وحید فرمودند به احتمال زیاد مشکل از کارت خوان هست.
    چون اگه مموری مشکل داشت باید روی دوربینت هم کار نمیکرد.

در مورد حذف کردن فایلها هم بگم که وقتی شما فایلی رو حذف میكنید ، تا زمانی که فایل جدیدی بر روی آن قسمت از حافظه قرار نگرفته باشه ، اطلاعات قبلی با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری قابل بازیابی هست.
    پس مطمئن ترین راه و بهترین راه ، پرکردن دوباره مموری با اطلاعات بدردنخور هست.
    همونطور که خودتون اشاره کردید بهترین و سریعترین راه گذاشتن دوربین رو روی مد فیلمبرداری هست تا مموری پر بشه. بعدش مموری رو فرمت کنید و به مغازه جهت تعویض مموری مراجعه کنید.
    (اون موقع اگه آدم فضولی هم پیدا شد و فایل 4 گیگ شما رو بازیابی کرد ، حسابی حالش گرفته میشه )

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi نمایش پست ها

به نظر شما اگه 4 گيگ دوربين رو يكبار تا خرخره پر كنم اونم با فيلم (در يك نقطه ي ثابت) و بعد مموري رو با دوربين فرمت كنم آيا باز هم با نرم افزار هاي recover ميشود عكس هاي اوليه ي رم رو بازيافت كرد؟
    نه عزیز جان. مطمئن باش.
    وقتی فایلی رو جایگزین کنی دیگه امکان نداره اطلاعات قبلی بازیابی بشه.
    بعنوان کسی که تا حالا بارها اطلاعات از دست رفته هاردها رو ریکاوری کرده و رشته تحصیلیش در دانشگاه هم کامپیوتر بوده و حدود 13 ساله که همدم کامپیوتر هست ، این حرفو از من قبول کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi نمایش پست ها
    چون من شنيدم تنها راه پاك شدن واقعي اطلاعات جايگزيني بوسيله ي اطلاعات جديد است
    آيا اين درست است؟؟؟؟؟
    کاملا درسته.
    ویرایش توسط Amir Tavakoli : Friday 29 February 2008 در ساعت 16:51
    m_mahdi و Rofougaran تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

امير جان ممنونم ازت
    ديروز مموري رو با فيلم پر كردم و با خود دوربين همه ي اطلاعات رو پاك كردم
    امروز ميرم واسه تعويض با حرفات قوت قلب گرفتم كه نميشه اطلاعات رو بازيافت كرد

يا علي
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: نرم افزار تعمیر کارت حافظه

من تا حالا دو تا كارتخوان ارزان قيمت رو (حدود 4 تا 5 هزار قيمتشون بود) به ديار باقي فرستادم و الان قصد دارم يه چيز درست و حسابي بگيرم دوستان اگه در خصوص ماركهاي موجود در بازار با قيمت مناسب تجربه اي داريد ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد .
    1- انواع كارتها رو ساپورت كنه (البته xd رونداشت مهم نيست)
    2- سرعت خوندن و نوشتن اوون در حد قابل قبول باشه

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation كارتخوان !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    من تا حالا دو تا كارتخوان ارزان قيمت رو (حدود 4 تا 5 هزار قيمتشون بود) به ديار باقي فرستادم و الان قصد دارم يه چيز درست و حسابي بگيرم دوستان اگه در خصوص ماركهاي موجود در بازار با قيمت مناسب تجربه اي داريد ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد .
    1- انواع كارتها رو ساپورت كنه (البته xd رونداشت مهم نيست)
    2- سرعت خوندن و نوشتن اوون در حد قابل قبول باشه
    سلام

از قیمت چیزی نگفتی!!!

مال من PIXEL است و 2 سال پیش 12 تومان خریدم, اون كارتخوان آقا فرهاد هم نوع خوب و مرغوبی بود (مال من 8 نوع كارت رو قبول میكنه) كلا" زیاد هم دنبال تعداد بیشتر و ...نباش, من اگه بودم یكی میگرفتم كه فقط اس دی یا نهایتش 2 نوع دیگه رو بگیره.

یك سن دیسك دیدم كه به تلویزیون وصل میشد و ریموت كنترل هم داشت (برای پخش عكسها با تلویزیون) قیمتش هم فكر كنم 66 تومان بود (یادم نیست)
    shabab تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: كارتخوان !!!

وحيد جون در مورد قيمت نميخوام بالاي 20 تومن باشه . در مورد نوع كارتهايي كه بهش وصل ميشه اگه sd و mini رو بگيره برام مكافيه

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: بحثي در مورد كارتها

سلام

خوب صفحه ي مربط به تست سرعت كارد ها در سايت Rob Galbraith به روز شده ( حتا تست هاي 40D رو با فرمور جديد 1.0.8 انجام داده).

نكته ي خيلي مهمي كه بايد دوستان توجه داشته باشند اينه كه روز به روز بافر دوربين هاي ديجيتال بزرگتر مي شه و خيلي مشكلي در مورد رايت كردن موقع عكسبرداري با سرعت هاي پايين هم نخواهيد داشت . مثلا اگر دقت كنيد با يك كارد ثابت سرعت نوشتن D300 نسبت به 40D خيلي بيشتره (خوشمان آمد ! ) ولي بافر زياد 40D باعث مي شه عملا مشكلي پيدا نكنيد :

کد:
    http://www.robgalbraith.com/bins/camera_multi_page.asp?cid=6007
    براي انتخاب دوربين از پنجره كوچكي كه اون بالاست و توش نوشته CF/SD Performance Database استفاده كنيد.
    Super Oli تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 24 از 181 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین