صفحه 71 از 181 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط fazlali نمایش پست ها
    سلام
    دوستان فرق رم های cf و UDMA در چیست؟از نظر قیمت ،کارایی و طول عمرو...
    کدام را برای 50 دی پیشنهاد میفرمایید؟

با سلام

UDMA يا در واقع Ultra Direct Memory Access پروتكلي است براي انتقال سريعتر اطلاعات و كارتهايي كه اين پروتكل را دارند سرعت انتقال بيشتري دارند.

حالا با توجه به نیازتون، اگر برای عکاسی پیاپی(یا عکاسی با سرعت بالا) میخواین همین UDMA و اگر غیر اینه و نیازی به سرعت های بالا ندارید کارت CFمعمولی بخرید

موفق باشید.....

پ.ن: UDMA رم نیست یک پروتکل در رم های Cf است
    Daruosha، SinaVT، king4 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

دوستان برا ۷ دی چه کارت حافظه ای پیشنهاد میکنید؟! چه ظرفیتی؟ من فیلمساز نیستم اما شاید گاهی بخوام ویدئو هم بگیرم. اما کار اصلی عکاسیه. به نظرتون ترانسنت بگیرم خوبه یا همان ساندیسک باید بگیرم؟ آخه ظاهرا قیمتشون خیلی فرق داره. با توجه به سرعت عکاسی پی در پی به نظرتون 400x کافیه تو این برند؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

پیش فرض CHR ERROR

سلام دوستان
    من یه مشکلی با دوربینم دارم که پیغام CHR ERROR میده!!!
    مموری کارتو که بر می دارم دوباره جا میزنم درست میشه و بعد یکی دوروز دوباره تکرار میشه...
    مموری هامو عوض هم کردم بازم همین مشکل اتفاق میافته!
    دوربینم نیکون D70 هستش و مموری هم Sandisk و Transent گرفتم...
    ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

من یه دوربین کامپکت پاناسونیک خریده بودم که حافظه پاناسونیک تو ملحقاتش بود...
    چند سالیه که ازش استفاده میکنم و خیلیم قابل اطمینانه...

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1630 نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش یکی از دوستانم دوربینی را از یک نمایندگی پاناسونیک خریداری کردند و ظاهرا فروشنده مموری اس دی تحت عنوان همین برند معتبر به ایشان فروختند.
    با توجه به اینکه من تابحال مموری اس دی با برند پاناسونیک ندیده بودم میخواستم از دوستان با تجربه درباره وجود یا عدم وجود و همچنین کیفیت و قابلیت اطمینان در صورت وجود چنین کارتی توضیحات لازم را جویا شوم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    دوستان برا ۷ دی چه کارت حافظه ای پیشنهاد میکنید؟! چه ظرفیتی؟ من فیلمساز نیستم اما شاید گاهی بخوام ویدئو هم بگیرم. اما کار اصلی عکاسیه. به نظرتون ترانسنت بگیرم خوبه یا همان ساندیسک باید بگیرم؟ آخه ظاهرا قیمتشون خیلی فرق داره. با توجه به سرعت عکاسی پی در پی به نظرتون 400x کافیه تو این برند؟
    به نظر من همین sandisk اصلی رو با سرعت 200 بگیری برات کافیه. چون من هم عین همین رو دارم.
    رم های ترنسند لااقل در این مواردی که فعلا میفروشند در فیلمبرداری با 200 X فیلم رو تکه تکه ضبط میکنه. که ظاهرا یا اصلی نیستند یا تفاوت نامرغوب تر از ساندیسک.
    اگر خیلی کار فیلمبرداری شما حساسه از سرعت 400 بهره بگیر.
    SinaVT و NetNegar تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

لطفا حذف شود
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

البته من از مموری 100 ایکس سن دیسک استفاده میکنم و برای فیلمبرداری تا حالا به مشکل بر نخوردم.قیمت سن دیسک 16 گیگ 200ایکس و بالاتر الان چنده؟ چون ظرف این روزها قصد خرید دارم...
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

ممنون جناب نادر خان. (اگه اجازه داشته باشم شما رو به اسم کوچیک صدا کنم) من قبلا هم از راهنمائی های شما خیلی استفاده کردم. تا جایی که من دیدم کارت های ترانسنت روش نوشته مثلا 200x یا 400x. رو ساندیسک ها نوشته 60MB/s یا 30MB/s. احتمالا معدل هم باشن، درسته؟ من الان تو amazon.de (من تو آلمان زندگی میکنم برای مدتی ) دیدم قیمت 60MB/s دو برابر 30MB/s بود برا ۸ گیگ. به نظر شما پس من همون 30MB رو بخرم؟ ۸ گیگ کافیه یا بیشتر بگیرم؟ یه سوال هم دارم در مورد ۳ پایه که تو فروم مربوطه گذاشتم. اگه نظری در اون مورد هم داشته باشید ممنون میشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    به نظر من همین sandisk اصلی رو با سرعت 200 بگیری برات کافیه. چون من هم عین همین رو دارم.
    رم های ترنسند لااقل در این مواردی که فعلا میفروشند در فیلمبرداری با 200 X فیلم رو تکه تکه ضبط میکنه. که ظاهرا یا اصلی نیستند یا تفاوت نامرغوب تر از ساندیسک.
    اگر خیلی کار فیلمبرداری شما حساسه از سرعت 400 بهره بگیر.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    ممنون جناب نادر خان. (اگه اجازه داشته باشم شما رو به اسم کوچیک صدا کنم) من قبلا هم از راهنمائی های شما خیلی استفاده کردم. تا جایی که من دیدم کارت های ترانسنت روش نوشته مثلا 200x یا 400x. رو ساندیسک ها نوشته 60MB/s یا 30MB/s. احتمالا معدل هم باشن، درسته؟ من الان تو amazon.de (من تو آلمان زندگی میکنم برای مدتی ) دیدم قیمت 60MB/s دو برابر 30MB/s بود برا ۸ گیگ. به نظر شما پس من همون 30MB رو بخرم؟ ۸ گیگ کافیه یا بیشتر بگیرم؟ یه سوال هم دارم در مورد ۳ پایه که تو فروم مربوطه گذاشتم. اگه نظری در اون مورد هم داشته باشید ممنون میشم؟
    با سلام
    به نظر من همون 8 رو بگیرید با 30MB کفایت میکنه.
    البته در نظر داشته باشید اگر فیلمبرداری زیاد دارید یا برایتان انتقال دیتا حیاتی است یک عدد بگیرید و اگر رضایت کامل داشتید نسبت به خرید دومی اقدام کنید تا بصورت بک آپ همراهتان باشد.
    این روزها حجم عکس ها آنقدر زیاد شده - خصوصا با فرمت RAW - که دیگه رم بایکی کار آدم راه نمی افته ولی برای جلوگیری از ریسک اگر 8 رضایت شما رو فراهم نکرد - که من الان دارم و خیلی هم راضی هستم - کمترین هزینه را کرده باشید.
    حسن دو رم داشتن این است که بالاخره پر شدن یکی زنگ خطری است تا بدانید چقدر دیگر امکان کار دارید - گاهی سر آدم به عکاسی که گرم میشه یادش میره چقدر جا داره.
    ضمنا اگر یکی از رم هاتون خراب شد ریسک کمتری رو کرده باشید.
    در مورد سه پایه هم تو بخش خودش برات مینویسم.
    قربانت نادر
    NetNegar تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

با سلام

ار دوستان گرامی کسی تجربه استقاده از مموری توشیبا یا سیلیکون رو دارند؟

آیا کیفیت خوبی دارند؟

برای استفاده در d7000 مورد نظرم هست

8 Gb با کلاس 10 که به قیمت زیر:

Silicon Power 18

Toshiba 23

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    NetNegar تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

صفحه 71 از 181 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 ... آخرینآخرین