صفحه 157 از 181 نخستنخست ... 57 107 147 153 154 155 156 157 158 159 160 161 167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت دوستان
    امروز برای دوربین canon s120 دنبال کارت حافظه با قیمت مناسب بودم.متاسفانه کارت های مثل sandisk و toshiba گارانتی مطمئنی نداشت و نهایتا کارت زیر را به قیمت 55 خریدم.
    ADATA PREMIER MICROSDHC/SDXC UHS-I CLASS10 32GB
    اما الان که نوشته های صفحات پیش را مطالعه کردم متوجه شدم استفاده از آداپتور تبدیل میکرو کار درستی نیست.حالا سوالی که از دوستان داشتم اینه که استفاده از این تبدیل در کوتاه مدت به دوربین آسیبی میزنه یا نه؟

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    مشکلی نداره.
    اتفاقا با مموری میکرو این امکان رو دارید که تبدیل رو زیاد جابجا نکنید و براحتی مموری رو از دوربین خارج کنید و اینجوری خیالتون از جهت آسیب دیدن کانکتور های مموری دوربین راحت باشه.
    در کل این مسئله ای نیست که جای نگرانی داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 1361 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    امروز برای دوربین canon s120 دنبال کارت حافظه با قیمت مناسب بودم.متاسفانه کارت های مثل sandisk و toshiba گارانتی مطمئنی نداشت و نهایتا کارت زیر را به قیمت 55 خریدم.
    ADATA PREMIER MICROSDHC/SDXC UHS-I CLASS10 32GB
    اما الان که نوشته های صفحات پیش را مطالعه کردم متوجه شدم استفاده از آداپتور تبدیل میکرو کار درستی نیست.حالا سوالی که از دوستان داشتم اینه که استفاده از این تبدیل در کوتاه مدت به دوربین آسیبی میزنه یا نه؟
    1361 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Danial_f4 آواتار ها
    تشکر کرده
    1690

چند روز پیش این مموری رو به قیمت 30 هزار تومان از بازار کامپیوتر ایران (تهران ) خریدم .

jgopjpo.jpg

تجربه بهم نشون داده تو اینجور پاساژ ها مغازه های طبقه های پایین تر و بالاتر ! قیمت های مناسب تری دارند !

همین کارت حافظه طبقه ی همکف پاساژ 5 هزار تومان گران تر فروخته میشد! :/
    msh2200 و yaghoobi تشکر می‌کنند.
    عکاسی ، ذهن و دیده و دل را در یک راستا قرار می دهد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان راهنمایی کنین :من عید رو می خوام برم مسافرت / آیا میشه فیلم و عکس های دوربین رو به هارد اکسترنال منتقل کرد ؟ اگه میشه بگین به چه صورت؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط abas1 نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی کنین :من عید رو می خوام برم مسافرت / آیا میشه فیلم و عکس های دوربین رو به هارد اکسترنال منتقل کرد ؟ اگه میشه بگین به چه صورت؟
    درود
    بستگی داره چه وسیله ای همراه خودتون داشته باشید!
    با تبلت و فون هایی که OTG پشتیبانی کنند کارهایی می شه کرد! در غیر این صورت باید به فکر تهیه سیستم های مخصوص باشید!
    ارادتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

دوستان تصمیم به خرید 700 دی دارم. مموری هم 16 گیگ برام کافی هست چون استفاده خیلی زیادی از دوربین نخواهم داشت. از فیلم برداری و عکاسی پیاپی هم بدم نمیاد.

پیشنهادتون چی هست؟ هزینه هم زیاد نمیخوام بکنم و در حدی که کارم رو راه بندازه کافیه برام.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    دوستان تصمیم به خرید 700 دی دارم. مموری هم 16 گیگ برام کافی هست چون استفاده خیلی زیادی از دوربین نخواهم داشت. از فیلم برداری و عکاسی پیاپی هم بدم نمیاد.

پیشنهادتون چی هست؟ هزینه هم زیاد نمیخوام بکنم و در حدی که کارم رو راه بندازه کافیه برام.
    مموری های سلیکون پاور و ترنسند کلاس 10 مموری های مناسبی هستن و میتونید فیلم برداری هم بکنید .

اما اگر نیاز به مموری برای عکاسی پیاپی دارید خرید مموری های پرسرعت توصیه میشه که در همین دو برند که گفتم هست و قیمت مناسبی دارن اما اگر مارک معتبر و مقاوم و مطمئن می خواهید سن دیسک 16 اکستریم پرو بگیرید که قیمتش حدود 190 هست و کاملا از آن راضی خواهید بود.

پ.ن: اگر نیاز به عکاسی پیاپی در سطح حرفه ای ندارید به نظر من همون مموری های معمولی با کلاس 10 خوبه .....
    برای من در مود عکاسی پیاپی همون بافر دوربین و مموری سلیکون پاور کارم رو راه انداخته ....
    yaghoobi و aghahvechy تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    مموری های سلیکون پاور و ترنسند کلاس 10 مموری های مناسبی هستن و میتونید فیلم برداری هم بکنید .

اما اگر نیاز به مموری برای عکاسی پیاپی دارید خرید مموری های پرسرعت توصیه میشه که در همین دو برند که گفتم هست و قیمت مناسبی دارن اما اگر مارک معتبر و مقاوم و مطمئن می خواهید سن دیسک 16 اکستریم پرو بگیرید که قیمتش حدود 190 هست و کاملا از آن راضی خواهید بود.

پ.ن: اگر نیاز به عکاسی پیاپی در سطح حرفه ای ندارید به نظر من همون مموری های معمولی با کلاس 10 خوبه .....
    برای من در مود عکاسی پیاپی همون بافر دوربین و مموری سلیکون پاور کارم رو راه انداخته ....

ببخشید توی عکاسی پیاپی تا چند شات جوابگو هست ؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    ببخشید توی عکاسی پیاپی تا چند شات جوابگو هست ؟
    با سری Ultra شرکت Sandisk مشکلی برای عکاسی پی در پی ندارید ولی اگر فیلم برداری مورد نظرتون هست و عکاسی پی در پی بالای 5 فریم بر ثانیه هست بهتره سری Extreme تهیه کنید.
    در خصوص برندهای دیگر هم نکته اینجاست که اکثر برندهای دیگر معمولا از چیپ های SanDisk استفاده می کنند
    ارادتمند
    aghahvechy و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    با سری Ultra شرکت Sandisk مشکلی برای عکاسی پی در پی ندارید ولی اگر فیلم برداری مورد نظرتون هست و عکاسی پی در پی بالای 5 فریم بر ثانیه هست بهتره سری Extreme تهیه کنید.
    در خصوص برندهای دیگر هم نکته اینجاست که اکثر برندهای دیگر معمولا از چیپ های SanDisk استفاده می کنند
    ارادتمند
    ممنون.

چون دوربین کاربرد خانگی خواهد داشت و به جای یه بریج اینو میخرم، هزینه زیاد نمیخوام بکنم. قبلش فکر میکردم با 50 تومن میشه جمعش کرد ولی الان میبینم که شاید با 100 تومن هم موفق به خرید نشم. مدل 16 گیگی Exterme هم توی سایتها ناموجود زده و منم چون تهران نیستم راهی جز خرید اینترنتی ندارم.

سری Ultra در عکاسی پیاپی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ مثلا با 700D که 5 فریم بر ثانیه هست، میشه 20 شات رو پشت سر هم زد؟ در مورد فیلم برداری، سری الترا قطعاً به مشکل میخوره؟