صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74
Like Tree26تشکر

موضوع: بالاخره HP یا Canon یا Epson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

درود بر عزیزان ... اولین پست بنده هست در این فروم امیدوارم بتونم در کنار شما عزیزان لحظات خوبی رو سپری کنیم

من سوالی داشتم خدمت عزیزان بنده پرینتر canon ip3600 خریدم با ciss میخواستم بدونم اشتباه کردم یا کار درستی انجام دادم

من از چند نفر در مورد هد و سخت افزار ضعییف این پرینتر شنیدم ولی خوب میدونید حرف های بازار ما تا اطلاعات تخصصی خیلی فاصله داره متاسفانه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

درود بر عزیزان ... اولین پست بنده هست در این فروم امیدوارم بتونم در کنار شما عزیزان لحظات خوبی رو سپری کنیم

من سوالی داشتم خدمت عزیزان بنده پرینتر canon ip3600 خریدم با ciss میخواستم بدونم اشتباه کردم یا کار درستی انجام دادم

من از چند نفر در مورد هد و سخت افزار ضعییف این پرینتر شنیدم ولی خوب میدونید حرف های بازار ما تا اطلاعات تخصصی خیلی فاصله داره متاسفانه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام ! خوب هستید ؟
    اول اینکه : "برای مصارف خانگی ، اندازه تا a5" معیاره درستی برای انتخاب نمیتونه باشه، چرا که معمولا" حداقل سایزی که پرینترهای جوهرافشان ساپورت میکنن a4 هست. یعنی بیشتر از اون چیزی که شما میخوایید.
    دوم اینکه این پرینتری که شما مد نظرتون هست (که فکر نمیکنم بیشتر از 50 - 60 هزارتومان هم قیمتش باشه) واقعا" از لحاظ کیفیت ساخت و بازدهی اونقدر ضعیف هست که ارزش خریدن رو نداره. نمیدونم دیدید این دستگاه رو از نزدیک یا نه . به عکسهایی که تو اینترنت میبینید اطمینان نکنید. از نزدیک شبیه اسباب بازیه.ضمنا" هیچ کسی نمیتونه تضمین کنه که این دستگاه بتونه یک سال بدون عیب و ایراد برای شما کار کنه. مگر اینکه مثله بنده یا خیلی های دیگه حداقل یه چندتایی پرینتر جوهرافشان خریده و خراب کرده باشید ، تا بتونید از یه دستگاهه به این ضعیفی استفاده درست بکنید تا مدته محدود.
    و در آخر، بهترین انتخاب برای شما میتونه یه دستگاه فوتوپرینتر با برند hp یا canon (فقط این دو تا برند با گارانتی توسط شرکته اصلیش پخش میشه_تا اونجایی که من اطلاع دارم) باشه. سایز چاپ این دستگاه ها سایز استاندارد عکس ه . یعنی 10 در 15 سانتیمتر. در عوض به خاطره تکنولوژی حرارتی که برای چاپ عکس استفاده میکنند، عمر عکسهایی که باهاش چاپ میشه ، خیلی خیلی بیشتر از عمر عکسهای خواهد بود که شما با جوهر افشان های خونگی چاپ میکنید . قیمتشون شاید نزدیک به 3 برابر اون آیتمی هستش که میخواهید بخرید ، ولی در عوض میتونید تا مدته زیادی باهاش عکس چاپ کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام بچه ها
    من يه توضيح كلي بدم.
    من خودم پرينتر epson p50 دارم. البته با تحقيق خيلي زياد
    كيفيت اپسون فوق العاده هست و واقعا بالاتر از بقيه هست بطوريكه يك 4 رنگ اپسون برابري ميكنه با 6 رنگ اچ پي .و دليلشم بر ميگرده به تكنولوژي ساخت كه اپسون از هد هاي پيزو الكتريك استفاده ميكنه.

ولي بدليل اينكه اين پرينترها داري هد كلين اتوماتيك هستند اينجا يكم به ضرر كاربر هاي خانگي محسوب ميشه .مخصوصا اگه پرينتر زياد خاموش و روشن كنيد.ولي ايده ل براي عكاسي ها و...
    نكته اي زيادي هست در مورد اين پرينتر ها كه اگه كسي لازم داشت ذكر ميكنم.

photo etemad
    Guest

دوستان عزيز سلام خيلي مدته كه تو اين سايت دارم از مطالبش استفاده ميكنم و اين اولين مطلبيه كه دارم مينويسم و اون هم احسا س وظيفه اي بود كه بايد اداي دين ميكردم حدود 6 ساله كه با چاپگرهاي كنون كار ميكنم و تا حالا بيش از ده مدلش رو تركوندم از شش ماه پيش به دنبال چاپگري بودم كه كيفيت بهتري بهم بده مطالبي رو كه دوستان در اينجا و جاهاي ديگه گفته بودند رو جمعبندي كردم و بعد از كلي كش و قوس يك چاپگر اپسون p50 خريدم حدود 300000 تومان با كارتريج اورجينال ......
    سرتون رو درد نيارم نا اميدم كرد اصلا قابل قياس نبودند و مجبور شدم رو بيارم به همون رفيق قديمي يعني كانن تنها مزيت اپسون قيمت مناسب كارتريجشه الان تو عكاسيم از هر دوتا استفاده ميكنم براي كارهاي معمولي از اپسون و كارهاي سفارشيم از كانن مدلip4700 قيمتش هم حدود 160000 تومانه در ضمن سرعتش هم سه برابر اپسونه دوستان اگه سوالي داشتند به ايميلم بفرستند info@manoojan.com

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

خريدم حدود 300000 تومان با كارتريج اورجينال ......
    فکرکنم یه خورده گرون گرفتید .

قیمت خرید 255000 ت
    البته من سه هفته می شه خریدم .

درمورد کیفیتش هم باید بگم رضایت بخش هست .

نمی دونم شما چرا ناراضی هستید .

از چه نوع کاغذی استفاده می کنید !
    Nikon D600

photo etemad
    Guest

دوست عزیز یادم رفت خدمتتون عرض کنم دستگاه ر و با یه ست کارتریج ااضافه خریدم در ضمن مشخصات فنی چاپگرها رو ان نظر رزولوشن چاپ هم که بخواید مقایسه بکنید برتری با کانن خواهد بود ( حداکثر dpi در اپسون 5760 ولی در کانن 9600 میباشد سر عت چاپ که جای خود دارد ) در هر حال تفاوت واقعی در سرعت و کیفیت رو زمانی درک خواهید کرد که تجربه چاپ دو دستگاه رو هم زمان با هم داشته باشید .

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    حق با شما است .سرعت و کیفیت کنون بالاست و اپسون پایین تر .به طور کلی من برای چاپ با تیراژ بالا اپسون و کنون را برای چاپ عکس دیجیتال پیشنهاد می کنم .دستگاهای اپسون دارای ساختار قویتر ، سازگارتر با جوهر های متفرقه و به طور کلی شاید گفت صنعتی ترند..
    ولی کنن برای یک تجربه کوچک چاپ دیجیتال عکس؛ عالی است .
    نقل قول نوشته اصلی توسط photo etemad نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام خيلي مدته كه تو اين سايت دارم از مطالبش استفاده ميكنم و اين اولين مطلبيه كه دارم مينويسم و اون هم احسا س وظيفه اي بود كه بايد اداي دين ميكردم حدود 6 ساله كه با چاپگرهاي كنون كار ميكنم و تا حالا بيش از ده مدلش رو تركوندم از شش ماه پيش به دنبال چاپگري بودم كه كيفيت بهتري بهم بده مطالبي رو كه دوستان در اينجا و جاهاي ديگه گفته بودند رو جمعبندي كردم و بعد از كلي كش و قوس يك چاپگر اپسون p50 خريدم حدود 300000 تومان با كارتريج اورجينال ......
    سرتون رو درد نيارم نا اميدم كرد اصلا قابل قياس نبودند و مجبور شدم رو بيارم به همون رفيق قديمي يعني كانن تنها مزيت اپسون قيمت مناسب كارتريجشه الان تو عكاسيم از هر دوتا استفاده ميكنم براي كارهاي معمولي از اپسون و كارهاي سفارشيم از كانن مدلip4700 قيمتش هم حدود 160000 تومانه در ضمن سرعتش هم سه برابر اپسونه دوستان اگه سوالي داشتند به ايميلم بفرستند info@manoojan.com
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به همگی

میخوام یک پرینتر کنون بگیرم همه بهم مدل 4840 رو معرفی کردن

فقط نمیدونم که تانک میخوره یا خیر در ضمن باری هر بار شارژ کردنش چقدر باید هزینه کرد , میزان مصرف جوهر رو هم نمیدونم
    اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

در ضمن اگر مدل دیگری پیشنهاد میدین سپاسگذار خواهم شد

( سایز A4 مد نظرم هستش برای چاپ عکسهای خانوادگی حداکثر قیمت مد نظرم هم تا 250 هستش )

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    بله تانک روش نصب می شه .برای خرید 100 cc جوهر حدود 2 یا 4 هزار تومان باید هزینه بشه .
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    behrang 2

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین