صفحه 11 از 141 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

سلام
    براي خريد پرينتر توي خونه كه هم كاراي اداري رو بشه باهاش انجام داد و هم عكس چاپ كرد چه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد ؟* من بيشتر عكسها رو ميدم بيرون چاپ ميكنند ولي دوست دارم بعضي ها رو توي خونه هم چاپ كنم .
    به جز عكس نامه و كاتالوگ هم چاپ ميكنم . در مجموع شايد ماهي 100 الي 150 برگ چاپ كنم .
    با توجه به اين موضوع
    1- چهPrinter بخرم كه هم نيازم رو بر آورده كنه .
    2- مقرون به صرفه باشه
    3- كاتريچ آن گرون در نياد

با سرچ كردن توي انجمن هم مدل 5150 پيشنهاد داده شده بود ولي زياد نتونستم به نتيجه برسم .

بودچه خريد پرينتر زير 100 تومان هستش .

يكي از دوستانم مدل HP 5150 رو پيشنهاد داد كه چون الان توي بازار نيست گفت مدل HP 5063 رو بگيرم .
    در ضمن اينه اين مدل كارتريچ Photo هم بهش ميخوره .
    قيمت كارتريچ هم 18 الي 20 تومان هست .
    نظر شما چيه ؟*
    ویرایش توسط omid1979 : Wednesday 13 June 2007 در ساعت 13:04 دلیل: مدل پرينتر اصلاح شد

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

در این رده تنها پرینتر های اپسون پیشنهاد میشود ....

هم قیمت مواد مصرفی پایین است... و هم کیفیت چاپ بهتری ( نسبت به قیمت با سایر برند ها ) دارد......

مدل 270 اپسون به نظرم برای شما مناسب باشد....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

ممنون از جوابتون
    ميشه اسم كامل و قيمت اين پرينتر رو بنويسيد ؟*
    هرچي تو اينترنت سرچ ميكنم چيزي نيست

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1979 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    ميشه اسم كامل و قيمت اين پرينتر رو بنويسيد ؟*
    هرچي تو اينترنت سرچ ميكنم چيزي نيست
    EPSON Stylus Photo R270 اسم كامل آن است...قيمت هم با گارانتي ماديران 145 هزار تومان است...
    مشخصات:
    چاپ با وضوح 5760x1440 dpi
    6 كارتريج جوهر مجزا براي چاپ با كيفيت عكس
    چاپ تا سايز A4 بر روي كاغذ تك برگ تا لبه كاغذ (بدون حاشيه)
    سرعت 30 صفحه در دقيقه چاپ متن رنگي و مشكي
    چاپ مستقيم از دوربين ديجيتال
    چاپ بر روي CD و DVD (زياد جدي نگيريد)
    علی محمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

ممنون از اطلاعاتتون .
    تا اونجا كه من ميدونم Head پرينترهاي Epson جداست . اين هد ها چقدر كار ميكنه ‌؟‌ قيمت هدش چقدره ‌؟
    جوهرش رو پرسيدم ميگفتند 5 هزار تومان هر رنگ .
    با اين حساب و با توجه به اينكه HP 5150 قيمتش 90 تومان هست و هر كارتريچ اون 20 تومانه من Epson بگيرم بهتره يا HP . البته ماهي 10 الي 15 صفحه بيشتر پرينت ندارم . حساب خشك شدن جوهر رو هم بكنيد . هر چند كه سعي ميكنم اين اتفاق پيش نياد .

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام...
    تا اونجا كه من ميدونم Head پرينترهاي Epson جداست . اين هد ها چقدر كار ميكنه ‌؟‌ قيمت هدش چقدره ‌؟
    والا من تا به حال با پرينتر خودم مشكلي نداشتم...منظورم اينه كه هد خشك نشده...اما اينكه چقدر كار ميكنه نميدونم...قيمت هد هم آقاي قبادي عزيز فرمودند كه هم قيمت خود پرينتر است...

ببخشيد ميتونم بپرسم كارتريج 5 هزار توماني اپسون بود يا ماديران؟!...از كجا قيمت گرفتيد؟....البته فكر كنم ماديران بود...من چند وقته كه 3400 تومان از ماديران ميگيرم...
    اگر 5 هزار تومان باشه اپسون ميشه 30 هزار تومان در مقابل 40 هزارتومان HP...من تا حالا با 5150 كار نكردم ولي با توجه به قيمت 90 هزار توماني آن فكر نكنم جالب باشد!...كيفيت R270 خيلي بهتر است...اين پرينتر داراي 6 كارتريج مجزا و از سري پرينتر*هاي PHOTO‌ اپسون است...
    با توجه به اين كه گفتيد ماهي 10-15 صفحه هم مي*خواهيد چاپ كنيد فكر نكنم مشكلي با خشك شدن هد داشته باشيد...

راستي پست قبلي گفته بوديد:
    در ضمن اينه اين مدل كارتريچ Photo هم بهش ميخوره
    ميشه كمي توضيح دهيد؟!

در هر صورت نظر من را درباره*ي HP اينجا ميتوانيد بخوانيد:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=5128
    omid1979 تشکر می‌کند.
    علی محمدی

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط AliMohammadi نمایش پست ها
    سلام...

والا من تا به حال با پرينتر خودم مشكلي نداشتم...منظورم اينه كه هد خشك نشده...اما اينكه چقدر كار ميكنه نميدونم...قيمت هد هم آقاي قبادي عزيز فرمودند كه هم قيمت خود پرينتر است...

ببخشيد ميتونم بپرسم كارتريج 5 هزار توماني اپسون بود يا ماديران؟!...از كجا قيمت گرفتيد؟....البته فكر كنم ماديران بود...من چند وقته كه 3400 تومان از ماديران ميگيرم...
    اگر 5 هزار تومان باشه اپسون ميشه 30 هزار تومان در مقابل 40 هزارتومان HP...من تا حالا با 5150 كار نكردم ولي با توجه به قيمت 90 هزار توماني آن فكر نكنم جالب باشد!...كيفيت R270 خيلي بهتر است...اين پرينتر داراي 6 كارتريج مجزا و از سري پرينتر*هاي PHOTO‌ اپسون است...
    با توجه به اين كه گفتيد ماهي 10-15 صفحه هم مي*خواهيد چاپ كنيد فكر نكنم مشكلي با خشك شدن هد داشته باشيد...

راستي پست قبلي گفته بوديد:

ميشه كمي توضيح دهيد؟!

در هر صورت نظر من را درباره*ي HP اينجا ميتوانيد بخوانيد:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=5128

پرینتر های HP دارای جوهر هایی هستند به نام جوهر فتو ، این جوهر ها به جای جوهر رنگی استفاده میشه و دارای کیفیت بیشتر شفافیت بیشتر و طول عمر بیشتر است...

متاسفانه قیمت ها تقریبا 1.5 برابر جوهر های معمولی است ، این جوهر ها از هد های بهتری استفاده میکنند و به همین دیلی دارای کیفیت بیشتری هستند.....

اگر نیاز شما روزانه و عادی است و قصد چاپ عکس های آنچنانی ندارید به نظرم با مدل های زیر 100 تومانی اپسون هم مشکل شما حل شود..

در پرینتر های اپسون شما باید هر 15 روز یک پرینت رنگی با ابعاد حداقل 3*3 بگیرید تا هم جوهر ها خشک نشوند و هم هد سالم بماند ، هرگز جوهر های ایسون را تا اتمام کامل آن از پرینتر خارج نکنید ، متاسفانه بسیاری این کار را میکننند و باعث خشک شدن هد میشود....

جوهر های مادایران در حدود 3400 تومان است و کیفیت بسیار خوبی دارند....

جوهر های اصلی قدری گران است ( 20 تومان حداقل از نوع تایوانی و مکزیکی که 35 تومان قیمت دارد )
    AliMohammadi و omid1979 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    ممنون از شما دوستان خوب ،‌ آقاي قبادي و آقاي محمدي .
    در مورد پرينتر تا الان تصميم به Epson مدل 270 هست . با توجه به اينكه اين مدل يه مقداري گران هست . مدلهاي زير 100 تومان كه كيفيت خوبي در حد كيفيت 270 ارائه بده ‌(‌ با حداقل 4 مخزن جوهر )‌ چه مدلي پيشنهاد ميكنيد .
    سوال دوم اينكه آيا اين پرينتر ها روي كاغذ هاي فتو 100 گرمي و فتو معمولي هم كيفيت خوبي دارند يا خير .
    توي سايت ماديران نگاه ميگردم اين سه مدل رو ديدم C48 , C67 , C79 كه در بين اين مدلها C79 جديدتر بود .
    نظرتون در مورد اين مدل چيه ‌؟‌
    اين ها هم مخزن جوهر دارند ؟‌‌
    جوهر اين ها هم همون 3500 توماني ماديرانه ؟‌
    كيفيت و كارايي آنها چطوره (‌ در مقابل 720 ) اين سري هم از نوع Photo هست يا نه ؟‌ و كيفيت چاپ عكس خوبي دارند يا خير

با تشكر
    اميد حسيني
    ویرایش توسط omid1979 : Monday 2 July 2007 در ساعت 23:06

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1979 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از شما دوستان خوب ،‌ آقاي قبادي و آقاي محمدي .
    در مورد پرينتر تا الان تصميم به Epson مدل 270 هست . با توجه به اينكه اين مدل يه مقداري گران هست . مدلهاي زير 100 تومان كه كيفيت خوبي در حد كيفيت 270 ارائه بده ‌(‌ با حداقل 4 مخزن جوهر )‌ چه مدلي پيشنهاد ميكنيد .
    سوال دوم اينكه آيا اين پرينتر ها روي كاغذ هاي فتو 100 گرمي و فتو معمولي هم كيفيت خوبي دارند يا خير .
    ممنون ميشم چند رده از اين پرينتر ها را به من معرفي كنيد .

با تشكر
    اميد حسيني
    بنده خودم Stylus C64 دارم ، و بسیار از اون راضی هستم ، قیمت هم در حدود 80 تومان.متاسفانه ان مدل دیگر در بازار وجود ندارد جایگزین آن مدل های Stylus C67 و Stylus C79 است و بسیار عالی ، بنده که از آن بسیار راضی هستم ، این پرینتر 4 کارتریج دارد و دارای وضوح چاپ با وضوح 5760x1440 dpi است ، اتفاقا این پرینتر ها بهترین بازده و کیفیت رو بر روی کاغذ های فتو کلاسه دارند و بر روی کاغذ های عادی حرفی برای گفتن ندارند ، اما بر روی کاغذ های فتو این پرینتر ها بسیار عالی هستند...

قیمت Stylus C79 در حدود 88 تومان است...

مشخصات....

Stylus C67

داراي 4 كارتريج جوهر مجزا
    چاپ تا حداكثر سايز A4
    سرعت چاپ متن 17 صفحه در دقيقه مشكي

Stylus C79

داراي 4 كارتريج جوهر مجزا
    چاپ تا حداكثر سايز A4
    سرعت چاپ متن 22 صفحه در دقيقه مشكي
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

با عرض سلام خدمت دوستان
    من کارتریج مادیران برای r270 (چینی)5000 تومان قیمت دارم یکی از دوستان گفته بود من مدتی است که 3500 می خرم اگه ممکنه بفرمیند از کجا؟؟
    در ضمن میخواستم نظر اساتیدو در مورد مخزنهای جدید که در خارج از پرینتر R270 نصب میشه با جوهرهای 100 ml vox آلمان را جویا شوم
    با تشکر از شما:cool:

صفحه 11 از 141 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ... آخرینآخرین