صفحه 8 از 141 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

پیش فرض پاسخ: راهنمایی جهت خرید پرینتر جوهرافشان

سلام...

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    آيا با كاغذ تحرير معمولي هم ميشه از يه photoprinter پرينت گرفت؟(text) يا حتما بايد از كاغذ مخصوص استفاده كرد؟
    بله در PhotoPrinter هم امكان استفاده از كاغذ معمولي وجود دارد و نيازي به كاغذ مخصوص نمي باشد.(در كاغذ معمولي به غير از متن شما ميتوانيد عكس هم چاپ كنيد.)

براي پرينترهاي كنون حداقل ماهي يا هفته اي چند پرينت بايد گرفت تا جوهرش خشك نشه؟
    من تجربه كار با پرينتر هاي كنون را نداشتم ولي در اپسون چنين مشكلي نيست(بعضي وقتها برايم پيش آمده كه حتي 2 ماه هم از پرينتر استفاده نكرده ام) ولي در مدل هاي اوليه فكر كنم مشكل داشت ديگر دوستان اگر تجربه خود را بنويسند ممنون ميشوم.

من خيلي كار دفتري ندارم مجموعا يكي دو تا طرح رنگي، با چند برگ text در ماه. اگر بشه اون چند برگ text رو هم روي كاغذ معمولي با photoprinter* بگيرم يه پرينتر خوب از اين رده مي گيرم.
    والا ميرم سراغ ساير گزينه ها. مثلا من Hp 1220 داشتم خيلي پرينتر خوب و مقاوميه فقط كاتريجاش گرونه.
    من با اينكه بيشتر متن پرينت ميگيرم باز هم PhotoPrinter خريدم در هر صورت تصميم با خود شماست...

اگر اشتباه نكنم و اين 1220 همون پرينتر 10 كيلويي با دقت 2400 در 1200 باشد و هنوز از آن استفاده ميكنيد و تنها مشكل شما قيمت زياد كارتريج باشد پس دقت لازم را در خريد جديد انجام دهيد چون HP به خاطر اين كه هد آن روي كارتريج است كارتريج آن گران است پس يك مارك ديگر بگيريد(كنون ، اپسون و ...)
    علی محمدی

amirsooki
    Guest

سلام.

چند تا سوال در زمینه استفاده از پرینتر برام به وجود اومده ، ممنون میشم از راهنماییتون.

1- تو پرینتر من 5 حالت مختلف برای کیفیت عکس وجود داره ، دوتای آخر عبارتند از photo و best photo .
    برای چاپ عکس بین این دو حالت چقدر اختلاف کیفیت وجود داره و چقدر تفاوت در مصرف جوهر ؟

2- بهترین کاغذی که با قیمت منصفانه میشه برای این پرینتر Epson R245 خرید ، در ابعاد A4 و 13x18 ؟

3- در زمینه چسبوندن عکسها روی بوم ، یا کلا روشهای شبیه به این ، اطلاعاتی به من میدید ؟

ممنون.

amirsooki
    Guest

سلام.
    کسی به سوالات ما جواب نمیده ؟
    ممنون.

amirsooki
    Guest

حداقل به سوال دوم من جواب بدید !!!!!!

كاربر جديد maryami آواتار ها
    تشکر کرده
    0

منم همین سوال سوم شما رو دارم.

ممنون میشم یکی این سوال رو جواب بده
    مریم
    Canon EOS 400D
    Canon EF-S 18-55 f:3.5-5.6
    Canon EF 50mm f/1.8 II
    Sony Cyber-shot P5
    Sony HDR- SR1

هر آنچه نپاید، دلبستگی را نشاید

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

امیر جان من نیستم ، اگر بودم زودتر جواب میدادم....

درباره ی سوال دوم ....

در حدود 15 تا 30 درصد مصرف جوهر بیشتر است و حتما باید از کاغذ های فتو استفاده کنید . چون تفاوت و کیفیت را تنها در این کاغذ ها میتوان مشاهده کرد و اگر بر روی یک کاغذ معمولی باشد جز افت کییت و خیس شدن و مچاله شدن کاغذ نتیجه ای ندارد.بر روی کاغد های فتو ی ا÷سون که نشان دورابرایت هم دارند نتایج بسیار خوییدارد
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

من اپسون R270 خريدم. (140 تومان)
    ولي تو اينترنت هر چي گشتم پروفايلهاشو پيدا نكردم. كسي مي تونه كمكم كنه؟
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    سلام.

چند تا سوال در زمینه استفاده از پرینتر برام به وجود اومده ، ممنون میشم از راهنماییتون.

1- تو پرینتر من 5 حالت مختلف برای کیفیت عکس وجود داره ، دوتای آخر عبارتند از photo و best photo .
    برای چاپ عکس بین این دو حالت چقدر اختلاف کیفیت وجود داره و چقدر تفاوت در مصرف جوهر ؟

2- بهترین کاغذی که با قیمت منصفانه میشه برای این پرینتر Epson R245 خرید ، در ابعاد A4 و 13x18 ؟

3- در زمینه چسبوندن عکسها روی بوم ، یا کلا روشهای شبیه به این ، اطلاعاتی به من میدید ؟

ممنون.
    امير خان سلام
    سال نو رو به شما تبريك مي گم .
    1- جز در موارد خاص استفاده از best توصيه نميشه ( به علت بالا رفتن مصرف ) مواردي مثل چاپ در سايز كوچك و اصرار بر ماندگاري طولاني همچنين در تاييد گفته هاي كاوه ( كاوه جان سال نو مبارك ) مواقعي كه كاغد با كيفيت عالي در اختيار داريم . و لازم به ذكر است كه حتي بسياري از كاغذ هاي عكس توانائي كافي براي چاب با اين كيفيت را ندارند . در حقيقت توانئي و سر عت جذب بالا ندارند .
    2- در مورد سوال دوم جوابي ندارم قطعا فروشگاه ها ميتوانند راهنمائي كنند.
    3- اصولا چسباندن كاغذ روي بوم درست نيست بلكه مبايست از كاغذ مخصوص اين كار استفاده كرد . ( يه چيزي شبيه پارچه ) اما اگر باز هم اصرار بر چسباندن بروي بوم داريد . بايد به جاي پارچه بوم از يك تكه فيبر استفاده كنيد و بعد كاغذ را با چسب روي فيبر بچسبانيد. ( دقت كنيد نوع چسب و نحوه چسباندن خيلي در نتيجه كار موثر است .
    و آخرين راهنمائي ( امير جان يه فوت كوزه گري براي بوم ساختن سراغ دارم ، اگه خواستي خصوصي بهت ميگم .)
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

amirsooki
    Guest

سلام.
    ممنون امیر جان . عید شما هم مبارک.
    از راهنماییت هم ممنونم .
    در زمینه فوت کوزه گری هم که لطف میکنید ، البته فکر کنم قضیه با فوت حل نمیشه ، کلا کوزه گری رو بگید ممنون میشم !

كاربر آشنا mor-bar-ahm1 آواتار ها
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

سلام
    اگه ممکنه کمکم کنید در انتخاب مرددم.
    یه پرینتر می خوام با مشخصات زیر:
    1-برای کار آتلیه عکاسی
    2-حاشیه نزنه
    3-جوهر آن جدا جدا عوض شه و کیفیت جوهر آن خوب باشه
    4-قیمت جوهر و هد آن بصرفه باشه و پیدا کردن جوهر آن (بخصوص اصل)دردسر نداشته باشه
    5-اگه روی ورودی کاغذ a4 و هم a3 مانور بدید ممنون می شم.

صفحه 8 از 141 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین