صفحه 61 از 141 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

با سلام و خسته نباشید

من یه پرینتر HP-6313 دارم , از دو سه ماهه پیش که جوهر مشکیش تموم شد خودم شارژش میکردم , حدود 300 - 400 برگ هم سیاه سفید باهاش گرفتم هیچ مشکلی نداشتم (نه افت کیفیت نه ریختن جوهر نه هیچی ) اما ......
    اما دیروز که ویندوزم رو عوض کردم 6-7 برگ سیاه و سفید باهاش پرینت گرفتم دیدم یه مقداری سایه انداخته , تنظیمات پیش فرض پرینتر رو که روی High quality بود گذاشتم روی Black ink only و دوباره پرینت گرفتم دیدم عالی شد , رو همین تنظیمات save کردم و دستگاه رو خاموش کردم ......
    امروز که خواستم باهاش پرینت بگیرم , دیدم بعد کلی مکث روی مونیتور دستگاه این پیغام اومده " cartridge Error : cartridge on right must be replaced "
    روی کامپیوتر هم پیغامی مشابه با این مضمون که کاتریج مشکی مشکل داره ظاهر شد ...
    درشو که باز کردم دیدم یه خورده جوهر ریخته روی اون صفحه متحرکی که زیر کارتریج میاد و میره ...
    چند بار کارتریج مشکی رو درآوردم دوباره جا زدم فایده نداشت , توش جوهر هم ریختم دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت ...........
    از اساتید فن میخواهم که منو راهنمایی کنن
    با سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض بین این پرینتر ها کدوم بهتره؟

سلام دوستان
    من می خوام یه پرینتر تا هشتاد هزار تومان بخرم،سرچ که کردم اینا رو پیدا کردم:
    epson Stylus C91
    epson Stylus C79
    CANON Printer iP3500
    CANON Printer MP140
    HP photosmart 5063
    HP - Deskjet D4263
    HP Deskjet F380
    HP Deskjet F2180

لطفا منو در مورد خرید راهنمایی کنید که مثلا کیفیت چاپ کدوم یک از سه تولید کننده ی بالا بهتره،یا قیمت جوهر کدوم ارزونتره یا هدر های کدوم دوام بیشتری داره و دوامش بیشتره.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض بین این پرینتر ها کدوم بهتره؟

سلام دوستان
    من می خوام یه پرینتر تا هشتاد هزار تومان بخرم،سرچ که کردم اینا رو پیدا کردم:
    epson Stylus C91
    epson Stylus C79
    CANON Printer iP3500
    CANON Printer MP140
    HP photosmart 5063
    HP - Deskjet D4263
    HP Deskjet F380
    HP Deskjet F2180

لطفا منو در مورد خرید راهنمایی کنید که مثلا کیفیت چاپ کدوم یک از سه تولید کننده ی بالا بهتره،یا قیمت جوهر کدوم ارزونتره یا هدر های کدوم دوام بیشتری داره و دوامش بیشتره.
    با تشکر

كاربر همراه mazdak آواتار ها
    تشکر کرده
    409

سلام دوستان
    یه سوال دارم و اینه که ایا چاپگرهای جوهر افشان برای پرینتهای سیاه و سفید به هر چهار کارتریج احتیاج دارن
    یعنی ایا میشه فقط کارتریج مشکی رو گذاشت و پرینت گرفت
    ممنون
    مزدک مطهری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط k3ntz نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

من یه پرینتر HP-6313 دارم , از دو سه ماهه پیش که جوهر مشکیش تموم شد خودم شارژش میکردم , حدود 300 - 400 برگ هم سیاه سفید باهاش گرفتم هیچ مشکلی نداشتم (نه افت کیفیت نه ریختن جوهر نه هیچی ) اما ......
    اما دیروز که ویندوزم رو عوض کردم 6-7 برگ سیاه و سفید باهاش پرینت گرفتم دیدم یه مقداری سایه انداخته , تنظیمات پیش فرض پرینتر رو که روی High quality بود گذاشتم روی Black ink only و دوباره پرینت گرفتم دیدم عالی شد , رو همین تنظیمات save کردم و دستگاه رو خاموش کردم ......
    امروز که خواستم باهاش پرینت بگیرم , دیدم بعد کلی مکث روی مونیتور دستگاه این پیغام اومده " cartridge Error : cartridge on right must be replaced "
    روی کامپیوتر هم پیغامی مشابه با این مضمون که کاتریج مشکی مشکل داره ظاهر شد ...
    درشو که باز کردم دیدم یه خورده جوهر ریخته روی اون صفحه متحرکی که زیر کارتریج میاد و میره ...
    چند بار کارتریج مشکی رو درآوردم دوباره جا زدم فایده نداشت , توش جوهر هم ریختم دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت ...........
    از اساتید فن میخواهم که منو راهنمایی کنن
    با سپاس
    دوستان راه حلی برای این مشکل به نظرتون نمیرسه . .. . ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط 1358963 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم و اینه که ایا چاپگرهای جوهر افشان برای پرینتهای سیاه و سفید به هر چهار کارتریج احتیاج دارن
    یعنی ایا میشه فقط کارتریج مشکی رو گذاشت و پرینت گرفت
    ممنون
    بستگی دارد...

به چند عامل...

اول اینکه پرینتر چه مدلی باشد؟

دوم اینکه خروجی عکس باشد و یا تکست؟

اول اینکه برخی از پرینتر ها قابلیت چاپ به صورت فقط سیاه و سفید ( یعنی استفاده از کارتریج مشکی ) را دارند و در تنظیمات می توانید این گزینه را فعال کنید.

اما برخی که این گزینه را دارند اگر سایر جوهر ها خالی باشند این اجازه را به شما نمی دهند که از جوهز مشکلی استفاده کنید ( بیبشتر جنبه بیزنسی دارد البته )

برخی ها هم نه مشکلی ندارند و اگر جوهر های دیگر خالی باشند می توانند چاپ کنند.

اما

اینکه بخواهیم یک عکس سیاه و سفید را به صورت Fine Art ( که خواستگاه پریینتر های جوهر افشان حرفه ای با 8 تا 12 کاریتریج هستند ) چاپ کنیم ( یعنی یک عکس مونو کروم را چاپ کنیم ) نیاز به همه کارتریچ ها ( بخصوص رنگ خاکستری ) است.

برای کارهای حرفه ای ( که اکثر این پرینتر ها برای این منظور ساخته می شوند ) نیاز به همه کارتریج ها خواهد بود.

پرینتر های سری 9000 و 9500 کانن و 1800 و 1900 اپسون از این دست پرینتر ها هستند
    mazdak تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

پیش فرض خريد پرينتر جوهر افشان و مخزن در شيراز نياز به راهنمايي

سلام
    براي چاپ کاور مثل کاور بازي و غيره اون هم به صرفه نياز به خريد يک پرينتر دارم که دوستان قبلا بهم epson R290 رو پيشنهاد مي کردند منظورم يک سال قبل
    شما بفرمائيد الان چي بگيرم چه برندي ؟
    اگه همين پرينتر براي کار من بهترين هست مخزن اش شيراز گيرم مي ياد يا بايد از تهران تهيه کنم >؟ شيراز پرينتر اش هست الان 150 تومن ولي مخزن اش رو نمي دونم کجا مي فروشند
    جوهرش چي اون هم هست يا بايد اون هم از تهران تهيه کنم
    البته قيمت هم توي اين وضعيت کساد بازار زياد نباشه و بفرمائيد چقدر برام با مخزن و حالا يه 100 سي سي جوهر
    با تشکر و سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: آر290 نخرید!!! بیچاره این پرینتر

با سلام
    از آقاي Anoosh_pro بسيار متشكرم. مدت زيادي بود با اين مشكل دست به گريبان بودم و شايد تا بحال 2 كارتريج كامل تلف كرده باشم(بابت كلين) اي كاش زودتر ميدانستم. با راهنمايي شما مشكل من حل شد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: خريد پرينتر جوهر افشان و مخزن در شيراز نياز به راهنمايي

نقل قول نوشته اصلی توسط internet نمایش پست ها
    سلام
    براي چاپ کاور مثل کاور بازي و غيره اون هم به صرفه نياز به خريد يک پرينتر دارم که دوستان قبلا بهم epson R290 رو پيشنهاد مي کردند منظورم يک سال قبل
    شما بفرمائيد الان چي بگيرم چه برندي ؟
    اگه همين پرينتر براي کار من بهترين هست مخزن اش شيراز گيرم مي ياد يا بايد از تهران تهيه کنم >؟ شيراز پرينتر اش هست الان 150 تومن ولي مخزن اش رو نمي دونم کجا مي فروشند
    جوهرش چي اون هم هست يا بايد اون هم از تهران تهيه کنم
    البته قيمت هم توي اين وضعيت کساد بازار زياد نباشه و بفرمائيد چقدر برام با مخزن و حالا يه 100 سي سي جوهر
    با تشکر و سپاس
    سلام
    r290 عالیه هم از نظر کیفیت و هم از نظر صرفه(البته با مخزن). اما برا استفادش خیلی مشقت باید بکشی که اگه اهل کنکاش و تحقیق و در یه کلام گیر این کار باشی میتونی ازش استفاده به هینه بکنی.توی شیراز هم هست .اگه دوست داشتی تلفن فروشنده رو بهت میدم.هر سوالی هم داشتی میتونی بپرسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: انوش جان از شما سپاسگزارم !!! فقط ...

پرینتر میخوام که مشخصات زیر رو داشته باشه

1 - کیفیت بالا و سرعت بالا برای چاپ کاور DVD , CD و..
    2 - قیمت تا 200 / 300 تومان
    3 - به صرفه بودن برای چاپ رنگی ( مثلا تانک حتما بهش وصل بشه )
    4 - دارای راندمان بالا باشه . یعنی هد و ... زود خراب نشه
    5 - ترجیحا چاپ روی dvd.cd هم داشته باشه (زیاد مهم نیست)
    6 - چاپ با تیراژ بالا میخوام ( حداقل 10 / 20 تا در روز )

خلاصه بهترین رو با ذکر دلیل بهم معرفی کنین !

قبلا خودم روی Epson R290 تاکید داشتم چون همه همینو میخرن . اما بعضی ها میگن با تانک مشکل داره و کیفیتش پایین میادو و...
    ولی الان یه چیز دیگه که کیفیتش خیلی بالاتر هست پیدا کردم به نامip4500 Canon ولی نمیدونم آیا تانک بهش وصل مشه یا نه و اگه وصل بشه مشکلی برای هد و ... بوجود میاد یا نه - لیزری رنگس رو هم که بعضی ها میگن کیفیتش برای چاپ عکس خوب نیست . خلاصه خواهش دارم منو از این ابهام خارج کنید و بهترین و به صرفه ترین انتخاب رو بهم بگین . با تشکر

صفحه 61 از 141 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 ... آخرینآخرین