صفحه 17 از 141 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Talking پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط ajjadesa نمایش پست ها
    اسم اصلیش به قول هادی جان مخزن اکسترنال جوهر پرینتر هست حالا هرکی یه چیز بهش میگه پمپ تانک مخزن تانکر نفر بر :::big grin:::
    سلام . باز شرمنده یه سوال دیگه برام پیش اومد :::big grin:::
    این مخزن رو وقتی می خریم با جوهرش ، خودش یه کارتریج مجزا داره و در جای کارتریج قرار می گیره و اون لوله موله ها میره تو اون کارتریج ؟ یا روی همون کارتریجی که تو خود پرینتر داریم سوار میشه ؟
    قول میدم آخرین سوالم باشه :::big grin::::::big grin::::::big grin:::

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

این مخزن رو وقتی می خریم با جوهرش ، خودش یه کارتریج مجزا داره و در جای کارتریج قرار می گیره و اون لوله موله ها میره تو اون کارتریج ؟ یا روی همون کارتریجی که تو خود پرینتر داریم سوار میشه ؟
    َخودش کارتریج داره
    یه چیز دیگه که دیدم کارتریج های بود که توش را میشود جوهر پر کرد فکر کنم اون را هم میشه استفاده کرد
    بعد عزیز شما میتونی دو کار بکنی
    1-پرینتر را بخری با کارتریج هاش فعلا کار کنی تا تموم شه کارتریج (چون وقتی بخوای پمپ بزاری باید برش داری کاربردی برات نداره!)
    2-این راه نمی دونم شدنی هست یا نه اما شما میتونی بری از همون میر کامپیوتر بخری بعد باهاش صحبت کنی که کارتریج هاش را ازت ور داره یعنی بخره ازت یا یه جوری دست بهش نزنی بفروشیشون !!!
    afshinpoor تشکر می‌کند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر جديد majid123 آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان من یک پرینتر اپسون ار270 خریدم واز ان راضی هستم البته به لطف راهنمایی شما عزیزان ولی یك مشكل دارم وان این هست كه زمانی كه دوربین دیجیتال را به ان متصل میكنم ان را نمی شناسد لطفا اگر كسی در این مورد اطتاعی دارد مرا راهنمایی كند :cool::cool:

تشکر کرده
    1

:cool:سلام دوستان ایا كسی نیست كه جواب من را بدهد ودر ضمن یك سوال ایا استفاده از مخزن اكسترنال باعث لغو گارانتی نمی شود
    ویرایش توسط majid123 : Monday 26 November 2007 در ساعت 11:07 دلیل: اشتباه تایپی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط majid123 نمایش پست ها
    :cool:سلام دوستان ایا كسی نیست كه جواب من را بدهد ودر ضمن یك سوال ایا استفاده از مخزن اكسترنال باعث لغو گارانتی نمی شود
    استفاده از مخزن اكسترنال گارانتی را لغو می كند...

منظور از نصب دوربین دیجیتال چیست؟به صورت مستقیم؟نوع دوربین چیست؟
    AliMohammadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1

سلام كاوه جان دوربین من AOSTA 8.1 مگا بیكسل میباشد وهمانطور كه میدانیددر جلوی پرنتر ار270 یك عدد پورت usb جهت وصل كردن دوربین دیجیتال قرار دارد ولی من وقتی دوربین را به پرینتر متصل میكنم ان را نمیشناسد می خواستم دلیل ان را بدانم لطفا مرا راهنمایی كنید با تشكر:biggrin:
    ویرایش توسط majid123 : Tuesday 27 November 2007 در ساعت 07:14

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    استفاده از مخزن اكسترنال گارانتی را لغو می كند...
    سلام
    كاوه جان نمايندگي از كجا متوجه ميشود كه ما از مخزن اكسترنال استفاده كرده ايم؟

سجاد پس اين عكس چي شد؟
    علی محمدی

تشکر کرده
    2486

سلام كاوه جان دوربین من AOSTA 8.1 مگا بیكسل میباشد وهمانطور كه میدانیددر جلوی پرنتر ار270 یك عدد پورت usb جهت وصل كردن دوربین دیجیتال قرار دارد ولی من وقتی دوربین را به پرینتر متصل میكنم ان را نمیشناسد می خواستم دلیل ان را بدانم لطفا مرا راهنمایی كنید با تشكر
    با اجازه کاوه خان بزرگ
    فکر کنم منظورم شما بریج باشه این قابلیت را پرینتر داره ولی دوربین شما هم باید داشته تو اوپشن دوربین اگه همچین امکانی داشته باشه تنظیماتش هست اما فکر نمی کنم داشته باشه !! بعد دستور پرینت را از خود دوربین میدی و کلا تنظیمات را اونجا انجام میدی
    Print images straight off digital cameras via PictBridge or USB Direct Print.
    Kaveh Ghobadi و majid123 تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

تشکر کرده
    2486

بفرما علی جان
    Kaveh Ghobadi و AliMohammadi تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی

تشکر کرده
    1

باسلام سجاد جانازپاسخ شما متشكرم ولی منظور من این است كه وقتی كه كابل usb دوربین را به پورت usb پرینتر مستقیم وصل میكنیم چراغهای روی كلید های پرینتر شروع به چشمك زدن میكنند ولی بعد از مدتی پیغام نشناختن دوربین بر روی مونیتور كامپیوتر ظاهر میشود ومیخواستم اصلا ظرز ارتبات دوربین با پرینتر R270 با كابل usb بطور مستقیم چگونه است

صفحه 17 از 141 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 117 ... آخرینآخرین