صفحه 19 از 141 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

سلام

می خواستم یک پرینتر جدید بخرم ، پرینتر قبلیم که HP Photosmart 7260 بود و با توجه به تجربه ی خوبی که باهاش داشتم ( 4 سال مداوم عکس های با کیفیت تحویلم میداد ولی این اواخر رنگ ها رو پخش می کنه ) تصمیم گرفتم که باز هم از این مدل (Photosmart) انتخاب کنم . انتخاب خودم HP Photosmart D7363 هست (با توجه به review هایی که ازش خوندم) ولی به LCD ش نیازی ندارم.
    خواستم ببینم:
    اول اینکه این پرینتر رو تایید می کنید؟ ( برای کار خونگی ) (از لحاظ کیفیت چاپ و ... )
    و اینکه اگه تاییدش می کنید مدلی مشابهش با این کیفیت و ... سراغ دارید که LCD نداشته باشه؟

با تشکر

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Desert.2004 نمایش پست ها
    سلام

می خواستم یک پرینتر جدید بخرم ، پرینتر قبلیم که HP Photosmart 7260 بود و با توجه به تجربه ی خوبی که باهاش داشتم ( 4 سال مداوم عکس های با کیفیت تحویلم میداد ولی این اواخر رنگ ها رو پخش می کنه ) تصمیم گرفتم که باز هم از این مدل (Photosmart) انتخاب کنم . انتخاب خودم HP Photosmart D7363 هست (با توجه به review هایی که ازش خوندم) ولی به LCD ش نیازی ندارم.
    خواستم ببینم:
    اول اینکه این پرینتر رو تایید می کنید؟ ( برای کار خونگی ) (از لحاظ کیفیت چاپ و ... )
    و اینکه اگه تاییدش می کنید مدلی مشابهش با این کیفیت و ... سراغ دارید که LCD نداشته باشه؟

با تشکر
    اگر با پرینتر های HP راحت هستید و از كیفیت آنها راضی هستید پیشنهاد بنده در این رده Photosmart 8230 است.كه جز بهترین های این رده است و قیمت آن هم از HP Photosmart D7363 كمتر بوده و كیفیت بسیار بسیار مشابه ای دارد.
    Desert.2004 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

همچنین ممنون به خاطر معرفی چاپگر لیزری.اگر قیمت هم دارید ممنون میشوم
    خواهش میكنم... حدود 100/110 تومان
    canon LBP 2900 رو قیمت دقیق تر میتونم بدم 105 هزار تومان
    در ایران خدمات canon بهتر از HP است
    گارانتی شرکت های کانولا و کامپپوتر ریز که هر 2 یکی هستند در واقع.
    سام مقدم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

Arrow كاغذ مخصوص

باسلام خوب ميخواستم اول نظرتون در باره پرينتر HP Officejet 5610 بدون
    من اول قصدم خريد پرينتر R390 بود ولي من چون اين پرينتر از يكي از دوستان خريداري كردم گفتن كه اصلا مارك غير از HP مناسب نيست و هرچه مخالفت ككردن ودليل اوردم قبول نكردن و بلاخره اين مدل HP Officejet 5610 اوردم
    كه نميدونم اصلا طور كه گفتن پرينتر ماندگاري حال ميخواهم نظر شما بدون كه اين چطور پرينتر

حال من ميخواهم با اين پرينتر ليبل سي دي بزنم روي يك كاغذ كه كاغد شفاف بود امتحان كردم رنگ بخش ميشه خوب نميگره ميخواستم كاغذي كه مخصوص اين كار هست اسمش چي :::big grin:::

تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: كاغذ مخصوص

نقل قول نوشته اصلی توسط eztech نمایش پست ها
    باسلام خوب ميخواستم اول نظرتون در باره پرينتر HP Officejet 5610 بدون
    من اول قصدم خريد پرينتر R390 بود ولي من چون اين پرينتر از يكي از دوستان خريداري كردم گفتن كه اصلا مارك غير از HP مناسب نيست و هرچه مخالفت ككردن ودليل اوردم قبول نكردن و بلاخره اين مدل HP Officejet 5610 اوردم
    كه نميدونم اصلا طور كه گفتن پرينتر ماندگاري حال ميخواهم نظر شما بدون كه اين چطور پرينتر

حال من ميخواهم با اين پرينتر ليبل سي دي بزنم روي يك كاغذ كه كاغد شفاف بود امتحان كردم رنگ بخش ميشه خوب نميگره ميخواستم كاغذي كه مخصوص اين كار هست اسمش چي :::big grin:::
    دوست عزیز.....

بنده حتی یك كلمه از جملات شما را متوجه نشدم ! متاسفانه....

اگر در خارج از كشور زندگی می كنید و به زبان فارسی مسلط نیستید سوال خودتان را با زبان انگلیسی بپرسید احتمالا دوستانی كه زبانشان خوب است پاسخ خواهند داد......

و اگر هم در ایران زندگی می كنید و زبان مادری شما فارسی است لطفا بهتر و زیبا تر جمله بندی كنید....

اگر فرهاد جان این جملات شما را ببینند واویلا........!!!
    A_Maddah، mahyar، ajjadesa و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام دوستان ببخشيد واقعا من چون سري نوشتم كمي نا مرتب شد
    2 سوال دارم
    خوب اول ميخواستم نظر شما دوستان درباره پرينتر HP Officejet 5610 بدون
    اول تصميم بر خريد پرينتر R390 داشتم ولي يكي از دوستان من منصرف كرد و گفت مارك هاي غير HP اصلا خوب نيستن
    و كلا مارك هاي ديگر رد ميكنه (Canon-Epson)
    حال هر چي بوده من ديگه خريدم اين پرينتر فقط ميخوام بدونم واقعا اين پرينتري( HP Officejet 5610 ) خوب هست يا خير

خوب سوال دوم من ميخواستم كاغذي كه باهاش براي چاپ ليبل سي دي استفاده ميشه اسمش چي هست ؟

با تشكر

تشکر کرده
    14101

من باز هم متوجه نشدم شما پرینتر Hp را خریده اید و یا نه؟

و بعد اینكه آن دوستتان اطلاع درستی از برند های موجود در بازار ندارند....

بنده به جای R390 پرینتر R270 را پیشنهاد می كنم....

و بعد اینكه كاغذ مخصوصی ندارد و فقط كاغذ های گرم بالا ( بین 110 تا 150 گرمی ) كوتد برای لیبل سی دی و دی وی دی پیشنهاد می شود....

پرینتر های Epson هم قابلیت شارژ جوهر و استفاده از منبع اكسترنال را دارند و همین طور هد با كیفیت تری دارند.

در پرینتر های Hp هد بر روی كارتریج قرار دارد كه این موضوع باعث می شود كارتریج ها گران تر باشند و همین طور مجبور هستید در صورت شارژ هم باید گاهی كارتریج ها را تعویض فرمایید....
    Queen، eztech و ics_parsian تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

من باز هم متوجه نشدم شما پرینتر Hp را خریده اید و یا نه؟
    من پرينتر خريداري كردم ولي ميخواستم بدونم كه ايا اين دوستمون واقعا درست ميگفتم يا نه
    اين پرينتر ديگر مشكلات ديگري نداره كه دراينده ايجاد بشه كه اگر هست من سريعا اين بفرشم مدل ديگري بگيرم
    خيلي ممنون و با تشكر

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط eztech نمایش پست ها
    من پرينتر خريداري كردم ولي ميخواستم بدونم كه ايا اين دوستمون واقعا درست ميگفتم يا نه
    اين پرينتر ديگر مشكلات ديگري نداره كه دراينده ايجاد بشه كه اگر هست من سريعا اين بفرشم مدل ديگري بگيرم
    خيلي ممنون و با تشكر
    نه مشكلی كه ندارد...

اما برای كارهای سنگین زیاد پیشنهاد نمی شود و ممكن است هزینه ی تمام شده بالا برود...
    eztech تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

در پرینتر های Hp هد بر روی كارتریج قرار دارد كه این موضوع باعث می شود كارتریج ها گران تر باشند و همین طور مجبور هستید در صورت شارژ هم باید گاهی كارتریج ها را تعویض فرمایید....
    كاوه جان

در تمام مدلهای Hp هد روی كارتریج هست؟ تا الان كه هر چی داشتم اینگونه بوده. اما آیا این یك نقطه مثبت هست یا منفی؟ اگه منفی هست و پر هزینه چرا كمپانی به آن عظمت نمیخواد یا نمیتونه این تكنولوژی را برای بدست آوردن بازار بدست بیاره؟(مثلا كیفیت چاپ آن فرق داره؟)
    یادمه پرینتر برادر داشتم كه جوهر هر رنگ آن مجزا بود. اما یكیش كه تموم میشد 3 تا رنگ زرد و قرمز و ابی باید تعویض میشد. در آخر هم فروختمش.
    Kaveh Ghobadi، ajjadesa و eztech تشکر می‌کنند.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

صفحه 19 از 141 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 119 ... آخرینآخرین