صفحه 20 از 141 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

پیش فرض پاسخ: كاغذ مخصوص

در پرینتر های Hp هد بر روی كارتریج قرار دارد كه این موضوع باعث می شود كارتریج ها گران تر باشند و همین طور مجبور هستید در صورت شارژ هم باید گاهی كارتریج ها را تعویض فرمایید....
    کاوه جان بنده با یک بنده خدایی اشنا شدم (بچه محل هست ) که واقعا خیلی تو ضمینه پرینتر HP کار کرده بود یک حرفی به من میزد حالا درست غلطش پای خودش میگفت پرینتر های HP چون وارد کننده درست حسابی نداره پرینتر ها به شکل عجیبی میان داخل ایران میگفت پنل و همچیش را میشکونن که گمرکی کمتری بدن و ........ بعد تو ایران دوباره سر هم میکنن و مورد دیگه ای که بهش اشاره کرد نبودن جوهر مناسب برای پرینتر های HP بود که میگفت این کارتریج ها که تو بازار هست اصلا جوهر مرغوبی نداره و سریعا خشک و پودر میشه مقلا تو یک هفته که با پرینتر کار نکنی !! میگفت اونجا که کار میکنه به کارگاهشون میگفتن چین چون همه چی همونجا درست میشوده :::big grin::: یه چیز قشنگ هم گفت که پرینتر های HPچوب لایی چرخ روشون خیلی خوبه و خیلی ها از کنار همین خرابی مکرر پرینتر های HP نون میخورن و مثلا تا یه مشتری میاد میگن HP ببر !!!! (البته فقط در مورد پرینتر های جوهر اقشان HP همچین چیزهای میگفت)
    در تمام مدلهای Hp هد روی كارتریج هست؟
    من هم هرچی دیدم هدش روی کارتریج بوده !!
    یادمه پرینتر برادر داشتم كه جوهر هر رنگ آن مجزا بود. اما یكیش كه تموم میشد 3 تا رنگ زرد و قرمز و ابی باید تعویض میشد. در آخر هم فروختمش.
    کارتریج های HP تا اونجا که من دیدم قابلیت شارژ را دارن اگه یکی از سه رنگ یه کارتریج تموم شه همون رنگ را باید پر کنه مخزنشون جدا هست اما اگه بخواد کارتریج را عوض کنه خب سه رنگ عوض میشه دیگه !!
    اما نمی دونم چرا وقتی یک دوباره کارتریج HP را شارژ میکنی کیفیت رنگ به شدت افت میکنه !!!
    من کلا انقدر چیز بد دیده بودم از HP که اصلا موقع خرید به این برند فکر نمی کردم
    یه اف تاپیک هم بزنم
    کاوه جان این پرینتر R270 یه قسمتی داره که توش یه چیز مثل پنبه پر شده مستطیل مانند هست با هر بار پر شدن کارتریج ها شروع میکنه به تمیز کردن هد و اون به مرور زمان کاملا رنگی میشه الان مال من نصفش رنگی شده قابلیت تعویض داره اون یه تیکه؟؟؟؟؟؟؟؟
    Kaveh Ghobadi، Queen و eztech تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

نقل قول نوشته اصلی توسط ajjadesa نمایش پست ها

کارتریج های HP تا اونجا که من دیدم قابلیت شارژ را دارن اگه یکی از سه رنگ یه کارتریج تموم شه همون رنگ را باید پر کنه مخزنشون جدا هست اما اگه بخواد کارتریج را عوض کنه خب سه رنگ عوض میشه دیگه !!
    سلام سجاد جان.
    پرینتر های جوهر افشان برادر Brother (اینی كه داشتم) برای هر رنگش یك كارتریج جدا داشت...

میگفت پرینتر های HP چون وارد کننده درست حسابی نداره پرینتر ها به شکل عجیبی میان داخل ایران
    من فكر كنم 3 تا نمایندگی رسمی داره:
    1- كانولا
    2- كامپیوتر ریز
    3-فرزانگان

اما میشكونن و از این حرفهاشو اولین بار هست كه میشنوم.(بعید میدونم).حتی CKD هم وارد نمیشه كه بخوان اینجا مونتاژ كنن و از تعرفه گمركی كمتری بهره ببرن.
    ajjadesa و eztech تشکر می‌کنند.
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اول اینكه شهرام جان...

اكثر پرینتر های جوهر افشان HP هد رو بر روی كارتریج قرار داده اند...

والله بنده هنوز دلیل و استدلال محكمی در این مورد ندیده ام و هنوز هم متوجه نمی شوم علت چیست.

اما معایت آنها بیشتر از مزایا است.

یكی اینكه هزینه بالا می رود.شما با هر بار خرید كارتریج دارید پول هد را هم می دهید.

امكان شارژ وجود دارد اما بعد از مدتی هد خود به خود كیفیت را از دست می دهد و باعث می شود شما مجبور شوید كه كارتریج را هم تعویض كنید.

كیفیت هد ها در هد رقبا نیست و پرینتر های HP اكثرا دارای رزلوشن كمتری هستند كه علت هم كاهش هزینه تولید است.

برای داشتن كیفیت خوب در این پرینتر ها باید به سراغ كارتریج های فتوی HP بروید كه گران تر هستند اما از هد بهتری استفاده می كنند ( رزلوشن بالاتر ) و همین طور طیف رنگی بیشتر و بهتری دارند.

اما در مقابل یكی از مزایای این پرینتر ها این است كه اگر یك سال هم بیكار بمانند بعد از مدتی میتوان آن كارتریج را دور انداخت و یكی دیگر تهیه كرد و از پرینتر استفاده كرد.

اما در اپسون ها اگر مدتی از پرینتر كار نكشید جوهر در هد خشك می شود ( و اگر از منبع اكسترنال استفاده میكنید این موضوع تشدید پیدا می كند ) و هد را باید تعویض كنید كه تعویض هد در اپسون برابری می كند با قیمت خود دستگاه....

بنده در كل پرینتر ها اپسون را در بازار ایران بیشتر می پسندم...و بیشتر توصیه میكنم....

اما HP بزرگترین سازنده پرینتر در دنیا است و یكی از با سابقه ترین و جز 5 شركت بزرگ IT می باشد...

و اما سجاد عزیزم....

اون دوستمان هم زیاده روی كرده است.اینطور ها هم نیست.هم برند HP برند معتبری است و هم اینكه دستگاه های آن به صورت پكیج پلمپ شده وارد می شوند.

مثلا هنوز كسی نمی تواند روی پلاتر های HP عیب و ایراد بگذارد ( مگر اینكه جوهر ها مجزا نیستند و با تمام شدن یكی باید كل تانك تعویض شود!)

در مورد اون پنبه كار تمیز كردن هد را بر عهده دارد و وسیله ی بسیار مهمی است.بنده چند باری قصد تعویض آن را داشته ام اما مثل اینكه در بازار وجود ندارد و فقط باید توسط نمایندگی ( مادایران ) این كار صورت بگیرد.اما بعد از تعویض هد عین روز اول خوب كار می كند.باری شما كه از پرینتر زیاد كار می كشید خیلی ضروری است.

یك چیزی است مثل گردگیر سنسور خودمان:::big grin::: اگر از پرینتر زیاد استفاده می كنید.در طول روز یكی دو باز روشن و خاموشش كنید تا هد را تمیز كند.چون یا باید از هد كلینیگ نرم افزاری استفاده كنید كه تجربه ام می گوید جوهر زیادی مصرف میكند و یا اینكه پرینتر را خاموش و روشن كنید كه این روش به صرفه تر است...
    ajjadesa، Queen، smn و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

سلام
    منم ميخواستم يه پرينتر براي كارهاي خونگي تهيه كنم كه انتظارات زير رو برام برآورده كنه :
    1-قابليت PicBridge براي چاپ مستقيم عكس از دوربين رو داشته باشه (اگه lcd دار هم بود كه بشه عكسا رو توش ديد چه بهتر) ولي نميخوام بعنوان اديتور عكس ازش استفاده كنم
    2- چاپ عكس حد اكثر در قطع آلبوم هاي خونگي برام كافيه
    3- بتونم از اوون بعنوان پرينتر براي چاپ مقالات (سياه و سفيد يا رنگي زياد مهم نيست) و در قطع a4 استفاده كنم .
    4- ترجيحا" بعنوان دستگاه كپي و يا اسكنر (رزوليشن اسكن هم زياد مهم نيست ) استفاده كنم
    5- سرعت پرينت زياد اهميتي برام نداره
    6- قيمت حدود 150 تومن

تاكيد ميكنم براي كار خونگي ميخوام

ممنون ميشم دوستان بخصوص آقا كاوه عزيز راهنمايي كنن

تشکر کرده
    2486

به نظرم شما تو تاپیک
    راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان
    سوالتون را بپرسین یا یکی از مدیر ها پست شما را منتقل کنن خیلی بهتره چون کاوه جان اگه جواب پست شما را بده کلا موضو تاپیک یه چیز دیگه میشه و بعدا اگه کسی دقیقا پرینتری با شرایطی که شما گفتین بخواد راحت تر پیدا میکنه !! ممنون
    shabab و Queen تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

تشکر کرده
    14101

با سجاد جان موافقم...به نظرم كل این تاپیك با تاپیك راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان ادغام شود بسیار بهتر است..

بحث تقریبا یكسان است و پراكندگی موضوعی ایجاد می كند...

شباب جان..

اگر یك دستگاه چند منظوره می خواهید بنده Stylus Photo Printer Epson CX5900 را پیشنهاد می دهم...

اما یك توصیه ....

سعی كنید هر وسیله را جداگانه تهیه كنید...

اسكنر جدا پرنتر جدا فاكس جدا و ....

یكی از دلایلی اینكه كیفیت و دقت و تمركز بهتری خواهید داشت...

و بعد اینكه با خراب شدن یكی كل كارهای شما مختل نمی شود..

بنده كلا با دستگاه های چند منظوره مشكل دارم و زیاد با آنها موافق نیستم ( هرچند كه یكی از آنها را دارم )

کد:
    http://www.rayaneh.com/product-2639.aspx
    کد:
    http://www.rayaneh.com/product-1050.aspx
    کد:
    http://www.rayaneh.com/product-2637.aspx
    shabab، eztech و Benygh تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام دوستان
    اول ممنون از راهنمايي دوستان
    خوب من به بازار رفتن كه اون كاغذي شما گفتيد بخرم همون براي ساخت ليبل سي دي ولي جايي نداشت
    بعد به فروشنده پرسيد براي چه كاري ميخواي من گفتم براي ليبل بهم يك بسته داد كه مال همين كمپاني HP هم هست اسمش روش نوشته HP CD/DVD Tattoos ولي من الان نميدونم طرز استفاده اين ها به شكل اگر كسي اطلاعاتي داره قرار بده ممنون ميشم

تشکر کرده
    2486

قیمت این چیزی که گرفتین چند هست چندتا تو بسته هست ؟؟؟
    سجاد عبدالهی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام قيمتش 4500 تومان و در هر بسته 15 تا هست

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط eztech نمایش پست ها
    سلام قيمتش 4500 تومان و در هر بسته 15 تا هست
    http://www.amazon.co.uk/HP-CD-DVD-Ta.../dp/B000GPCP2U

فقط اینكه دوست عزیز از عدم آگاهی شما استفاده كرده اند...

نمونه های بسیار بسیار ارزان تری هم وجود دارد....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 20 از 141 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 120 ... آخرینآخرین