صفحه 25 از 141 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط vision نمایش پست ها
    در مورد Canon Pixma Pro9000 كسی چیزی شنیده؟ در بازار آمده یا نه؟ و عملكردش؟ ... لطفا.
    سلام من تازه وارد شدم . اما در مورد 9000 اره هست اگه میخوای بخری بهت آدرس میدم برو ارزونتر بگیر .
    قیمتش تو مایه های 670000 میچرخه . من خودم 6700 دارم 4 تانک اصلی و 2 تا فتو داره . ولی 9000 8 تانک داره
    ورودی کاغذشم a3 اما مصرفش بالاتره 2 پیکو لیتره .
    lcd هم نداره . ولی 6700 واقعاع پرنتر خوبیه تکمیل تکمیلم هست .
    موفق باشی
    ehsan emj

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

دو تا بحث مطرح است....

یك اینكه بنده نظر خاصی به اپسون ندارم....

به این موضوع نظر خاصی دارم كه شما در هر كجای ایران باشید به یك نمایندگی اپسون درسترسی خواهید داشت.جوهر های اورجینال مادایران ( كه گارانتی با آنها هم معتبر است ) از تمامی جوهر های مصرفی دیگر در سطح كشور ارزان تر است.

كیفیت جوهر های مادایران مطلوب است.هد های مادایران گارانتی دارد و هد جدای از كارتریج است.دارای جوهر مجزا است.كیفیت چاپ از نظر DPI چه در سطوح افقی و چه عمودی بسیار عالی است.

اما كانن...

پرینتر های آن بسیار عالی است.لوكس و خوش استیل.سرعا های خوب و لوازم جانبی خوب تر.قدری جوهر های اورجینال گران هستند ( هزینه چاپ بالاتر می رود ) بیشتر بر روی كاغد های مخصوص نتیجه خوبی دارد ( در صورتی كه اپسون ها بر ریو كاغذ های كوتد معمولی سنگین ارزان قیمت نتیجه خوبی دارند )

و اما انتخاب...

اگر می خواهید تیراژ بالا بزنید به سراغ اپسون ها بروید و یك كیت اكسترنال برایش تهیه كنید و مدت ها لذت ببرید.شاید بیش از 20 توصیه به دوستان داشته ام و هنوز كسی ناراضی نبوده است( سجاد جان راضی هستی؟ )

اگر در طول ماه یكی دو تا پرینت دارید می شود به كانن هم فكر كرد.

Epson R290 , R270 تنوع رنگی بالاتری دارند.

.................................................. .............................

در مورد پرینتر های حرفه ای كانن و اپسون در یك پست جداگانه به صورت كامل توضیح خواهم داد.معقوله ای متفاوت است.
    AliMohammadi، shabab، ajjadesa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

( سجاد جان راضی هستی؟ )
    عجیب راضی هستم کاوه جان :::big grin:::
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر آشنا omid_ آواتار ها
    تشکر کرده
    98

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دو تا بحث مطرح است....

یك اینكه بنده نظر خاصی به اپسون ندارم....

به این موضوع نظر خاصی دارم كه شما در هر كجای ایران باشید به یك نمایندگی اپسون درسترسی خواهید داشت.جوهر های اورجینال مادایران ( كه گارانتی با آنها هم معتبر است ) از تمامی جوهر های مصرفی دیگر در سطح كشور ارزان تر است.

كیفیت جوهر های مادایران مطلوب است.هد های مادایران گارانتی دارد و هد جدای از كارتریج است.دارای جوهر مجزا است.كیفیت چاپ از نظر DPI چه در سطوح افقی و چه عمودی بسیار عالی است.

اما كانن...

پرینتر های آن بسیار عالی است.لوكس و خوش استیل.سرعا های خوب و لوازم جانبی خوب تر.قدری جوهر های اورجینال گران هستند ( هزینه چاپ بالاتر می رود ) بیشتر بر روی كاغد های مخصوص نتیجه خوبی دارد ( در صورتی كه اپسون ها بر ریو كاغذ های كوتد معمولی سنگین ارزان قیمت نتیجه خوبی دارند )

و اما انتخاب...

اگر می خواهید تیراژ بالا بزنید به سراغ اپسون ها بروید و یك كیت اكسترنال برایش تهیه كنید و مدت ها لذت ببرید.شاید بیش از 20 توصیه به دوستان داشته ام و هنوز كسی ناراضی نبوده است( سجاد جان راضی هستی؟ )

اگر در طول ماه یكی دو تا پرینت دارید می شود به كانن هم فكر كرد.

Epson R290 , R270 تنوع رنگی بالاتری دارند.

.................................................. .............................

در مورد پرینتر های حرفه ای كانن و اپسون در یك پست جداگانه به صورت كامل توضیح خواهم داد.معقوله ای متفاوت است.

حق با شماست كاوه جان شاید بهتر بود میگفتم علاقه نه نظر (اما كلا به شوخی بود عزیز) نظر شما برای من كاملا اصولی و منطقی است با اینكه نمی شناسمتون اما كمی با شخصیت شما اشنام (پستهاتون)
    امید وارم دلگیر نشده باشی دوست من
    اره من شاید در ماه 5 تا 10 تا پرینت داشته باشم كه تنها كیفیت اونها برام مهمه تا سقف 250000 تومان و گمانم
    همونم كنون مناسبتر باشه برام
    در مورد كاغذ و كاتریج كنن هم و انواعشون اگه ممكنه یه توضیحی بدین
    شدیدا منتظر مقاله ات هستم شاید نظرم و تغییر بده موفق باشید.
    ویرایش توسط omid_ : Wednesday 23 January 2008 در ساعت 02:04
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد abd1_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    4

Lightbulb سوالی در مورد مخزن اكسترنال

سلام خدمت همه ی دوستان و سروران
    من كاربر جدید هستم و توی انجمنتون بخشی در مورد مخزن یا پمپ اكسترنال جوهر خوندم.
    از افرادی كه اطلاع دارند یك سوال داشتم.
    آیا این مخزن ها فقط مخصوص پرینتر اپسون هست یا روی پرینترهای دیگر هم نصب می شه؟
    پرینتر من اچ پی 1280 هست. البته كارتریجاش قابل شارژ هستند ولی دردسر زیاد داره. چون معمولاَ كار تیراژی می زنم شارژ كردنش واقعاَ اذیتم می كنه.
    ممنون می شم جوابم را بدهید.
    در ضمن اگر هست قیمت و آدرس هم بدهید ممنون می شم.
    با تشكر
    ویرایش توسط abd1_ir : Wednesday 23 January 2008 در ساعت 23:17

تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: سوالی در مورد مخزن اكسترنال

نقل قول نوشته اصلی توسط abd1_ir نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان و سروران
    من كاربر جدید هستم و توی انجمنتون بخشی در مورد مخزن یا پمپ اكسترنال جوهر خوندم.
    از افرادی كه اطلاع دارند یك سوال داشتم.
    آیا این مخزن ها فقط مخصوص پرینتر اپسون هست یا روی پرینترهای دیگر هم نصب می شه؟
    پرینتر من اچ پی 1280 هست. البته كارتریجاش قابل شارژ هستند ولی دردسر زیاد داره. چون معمولاَ كار تیراژی می زنم شارژ كردنش واقعاَ اذیتم می كنه.
    ممنون می شم جوابم را بدهید.
    در ضمن اگر هست قیمت و آدرس هم بدهید ممنون می شم.
    با تشكر
    اول اینكه علاوه بر اپسون برای Canon & HP یت های اكسترنال وجود دارد...

این كیت ها بنا به نوع پرینتر از 60 هزار تومان تا 240 هزار تومان قیمت دارند.

قیمت مدلی كه با پرینتر شما سازگار باشد را در حال حاضر ندارم...

آدرس هم سجاد جان در پیام خصوصی لطف خواهند كرد.

.................................................. ............

راستی یك مبحثی راجع به این كیت ها....

امروز سر وقت یكی از هیمن كیت ها رفته بودم كه به توصیه بنده خریداری شده بود...

در چاپ دیدم كه پرینتر به صورت نوار نوار چاپ می كند و گاهی بسیار كیفیت پایین می آید...

علت را پرسیدم و صاحب دستگاه گفت چند وقتی است اینطور شده!

بنده را خبر كرده بودند برای رفع عیب ، بعد از بررسی متوجه شدم دوست عزیزم كیت را به صورت ثابت كنار دستگاه گذاشته است و هیج تكانی به كیت نمی دهد...

باید عرض شود كه این كیت ها را هر از گاهی ( بنده هر روز این كار را انجام می دهم ) تكان بدهید.تا احیانا جوهر در كیت رسوب نكند . جوهر های اصلی دستگاه دایما در حال حركت هستند.و این حركت از رسوب جلوگیری می كند.اما اگر كیت را ثابت و در یك جا قرار دهید رسوب كرده و در كار دستگاه مشكل ایجاد می شود...

مشكل بعدی اشتفاده از سرنگ مشترك و بیماری ایذر در این كیت ها است...

بار ها و بار ها این بیماری را دیده ایم:::big grin:::توجه داشته باشید...

در نهایت اینكه از جوهر نوع مرغوب مثل VOX استفاده كنید.برای چند صد تومان نوع نا مرغوب را تهیه نكنید كه به شدت به هد دستگاه آسیب میزند..

جدید یك مدل جوهر با پایه الكلی شدید در بازار باب شده كه تنایج پرینت عالی دارد ولی متاسفانه هد را در مدت زمانی بسیار كوتاهی مستعمل می كند. از این نوع جوهر استفاد نكنید...

یك مورد دیگر هم اینكه هد های اچ پی بر روی كارتریج مستقر هستند.ممكن است پس از مدتی استفاده كیفیت كار پایین بیاید كه این نشان دهنده تمام شدن عمر هد است و شما ناچار هستید یك كیت اصلی دیگر تهیه كنید و سپس كیت را به كارتیج اصلی جدید متصل كنید...
    AliMohammadi، Kavan، omid_ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

در مورد كاغذ و كاتریج كنن هم و انواعشون اگه ممكنه یه توضیحی بدین
    با اجازه کاوه خان عزیز!
    میتونم به جرات ادعا کنم که از بهترین کاغذ های عکسی که تا به حال دیده ام 3 مدل کانن SG-101 - PR-101 - pp-101 هستند
    که متاسفانه مدتی هست که هر 3 نایاب شده اند
    SG - 101 260 گرمی مات / PR-101 245 'گرمی براق / PP-101 270 گرمی براق
    pro9000 هم مدت زیادیست که وارد بازار شده و مدل جدید این دستگاه pro9500 که 10 رنگ دارد و چاپ سیاه و سفید خیره کننده ای تحویلتان میدهد هم تعداد محدودی وارد شده که البته به سختی قابل تهیه است و یکی از مشکل های این مدل کارتریج های آن است که فعلاً در بازار موجود نیست
    در مورد کارتریج های کانن هم توضیح خاصی به ذهنم نمیرسد .
    Kaveh Ghobadi، ajjadesa، omid_ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سام مقدم

تشکر کرده
    14101

انشالله به زودی ( در همین ماه انشالله ) یك مقایسه رو در رو ( به قول فرنگی ها Face 2 Face ) از دو مدل جدید اپسون و كانن در بخش دوربین دیجیتال سایت منتشر خواهد شد...

منتظر یكی دو تا تست معتبر تر هستم...

بعد اینكه ممنون سام عزیز در مورد كاغذ ها.
    nmroshan، AliMohammadi و sam_moghadam تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

آدرس هم سجاد جان در پیام خصوصی لطف خواهند كرد.
    ارسال شد
    در چاپ دیدم كه پرینتر به صورت نوار نوار چاپ می كند و گاهی بسیار كیفیت پایین می آید...
    من هم همچین مشکلی داشتم یا بهتره بگم دارم حالا مشکل من با تعویض نوع کاغذ برطرف شد فکر میکنم کلا پرینتر با کارتریج خودش هم روی حالتی اینگونه پرینت میکنه (تست کردم )
    وقتی یک عکس یا چیزی که میخوایم پرینت کنیم خیلی از یک رنگ (مخصوصا مشکی) در کنار هم استفاده کرده باشه رو کاغذ پیپر یعنی کاغذ معمولی پرینتر خط خط های چه به صورت سفید و به صورت نواری میندازه !!! اما وقتی نوع کاغذ را به اینجکت پیپیر تغییر میدیم مشکل حل میشه !! به همین وضع روی کاغذ های مختلف مثلا با کاغذ فتوگلاسه اگه انتخاب کنیم اینجکت پیپیر همین مشکل هست !!
    مشكل بعدی اشتفاده از سرنگ مشترك و بیماری ایذر در این كیت ها است...
    خب امکانات پائینه :::big grin:::
    کاوه جان همه رنگ ها که با هم تموم نمی شن نمی شه سرنگ را خوب شست بعد برای رنگ دیگه استفاده کرد!!
    اخه 8 تا سرنگ هم به فرض هم بگیری (مامورین محترم اماکن نمی گم معتاده :::big grin:::) شوخی کردم باید تمیزش نکنی که بفهمی کدوم برای کدوم هست !!!
    بعد یه سوال پرینتر را تا چند روز میشه بدون اینکه پرینت بگیری روشن بزاری (برای اینکه هی هد را تمیز نکنه )
    چون اول ها که گرفته بودم هر شب خاموش میکردم و هر صبح روشن !!!
    abd1_ir و Benygh تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر جديد abd1_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    4

Lightbulb پاسخ: سوالی در مورد مخزن اكسترنال

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

در نهایت اینكه از جوهر نوع مرغوب مثل VOX استفاده كنید.برای چند صد تومان نوع نا مرغوب را تهیه نكنید كه به شدت به هد دستگاه آسیب میزند..

جدید یك مدل جوهر با پایه الكلی شدید در بازار باب شده كه تنایج پرینت عالی دارد ولی متاسفانه هد را در مدت زمانی بسیار كوتاهی مستعمل می كند. از این نوع جوهر استفاد نكنید...

یك مورد دیگر هم اینكه هد های اچ پی بر روی كارتریج مستقر هستند.ممكن است پس از مدتی استفاده كیفیت كار پایین بیاید كه این نشان دهنده تمام شدن عمر هد است و شما ناچار هستید یك كیت اصلی دیگر تهیه كنید و سپس كیت را به كارتیج اصلی جدید متصل كنید...
    پیرو موضوعی كه در مورد جوهر گفتید چند وقت پیش در سایتی (http://www.pha1.com/Default.aspx?Req=PageOpen&PageNo=3) مطلبی دیدم در مورد جوهرهای ضد آب كه قیمتی حدود 2 برابر جوهرهای معمولی داشت. البته امروز كه مراجعه كردم لینك را غیر فعال كرده بود ولی هنوز در صفحه ای كه در بالا آدرس آن را گذاشتم عنوان لینك هست(آخر صفحه) و البته قیمت هایی كه الان برای جوهر نوشته سری قبل برای جوهر ضد آب نوشته بود.
    اگه كسی از آقایون با این جوهرها كار كرده لطفاَ توضیح بدهند كه آیا واقعاَ ضد آب هستند و برای پرینتر ضرر دارند یا نه؟

با تشكر

صفحه 25 از 141 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین