صفحه 54 از 141 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

با سلام خدمت اساتید
    یه راهنمایی می خواستم
    من یه پرینتر می خوام که باهاش کاور دی وی دی چاپ کنم حدودا روزی 100-200 . کیفیت چاپش خوب و معقول باشه برام کم هزینه در بیاد ،برگی زیر 100 تومان ترجیحا حدود 50 تومان . بودجه ام هم برای خرید حدود 200 هزار توان هست .
    فکر کنم پرینتر های اپسون مناسب باشد. لطفا راجع به این تانکر های جوهر هم توضیح بدهید و قیمت پکیج کلی رنگها در تانکر چقدر هست ؟ چند تا عکس کاور میتونم باهاش پرینت کنم ؟ در چه حالتی پرینت گرفت به صرفه است؟ از چه کاغذی باید استفاده کرد ؟ در جایی خوندم که نوشته بود کاغذ 100 گرمی ! یعنی چی برم بگم کاغد 100 گرمی خوام؟ آیا این نوع کاغذ برای این کار مناسب است؟
    آیا این تانکر ها به پرینتر آسیب میزنه ؟ اگه آسیب بزنه هزینه تعمیر پرینتر به صرفه است یا خرید یه دستگاه دیگه ؟

ممنون

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

سلام و درود

دوستان به نظر شما بهترین پرینتر برای کار دفتری و چاپ رنگی تا سایز A3 ( که بیشتر مورد استفاده‌اش برای چاپ طراحی و نمونه های پیش از چاپ افست است) چیست؟

قیمت: حدود (یا کمتر) از چهارصد ـ پانصد هزار

* کمترین دردسر را برای شارژ و ... داشته باشه

سپاس بیکران
    .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

جناب قبادی عزیز. همیشه از راهنمایی های شما استفاده میکنیم. یک سوال دارم. من r270 با تانک اکسترنال دارم. دستگاه من هم چاپ خوبی ندارد. جوهر من از نوع اینک تک که به قول فروشنده ساخت کره است و خود همین مارک فکر کنم کارتریجهایی برای اپسون میسازد که مانند اورجینال می باشد. در صفحه های چاپ شده در بتدا خطوط پهن دیده میشه و همین طور خطوط ریز . من تمام ای صفحات را دیدم .البته رنگهارا تا به حال تکان نداده بودم.
    هد را گاهی تمیز میکردم اما نه با نظم . ممکنه هد خراب شده باشه؟ در باره جوهر اینک تک چیزی میدونی ؟
    ممنون از راهنماییت .

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

با سلام
    پرینتر اچ پی کیفیت نسبتا خوبی داره با کارترچ شارژ شده
    اما بهترین کیفیت هر پرینتری با کاغذ مخصوص خودش میده
    r270 اگه کیفیت خوبی نداره احتمال زیاد جوهرت اصل نیست
    دوست عزیزی که می خواست لیبل dvd بزنه من پیشنهاد می کنم ip330 ip450 استفاده کنید می شه به راحتی شارژ کرد و با یک لیتر جوهر 12000 هزار تومانی برا هر رنگ حد اقل من بین 5 تا 6 هزار پرینت می زنم
    ir_legend تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

در اصل نبدون این جوهر ها که شکی نیست. من پرسیدم که این مارک اینک تک را تاحالا امتحان کردین یا نه و اینکه در گذشته چاپ بهتری داشتم .حداقل وقتی تنظیم بست فوتو بود خیلی بهتر میشد .
    سوال دوم اینکه حالا اگر برویم ای جوهرهای VOX المانی را با اینک تک قاطی کنیم نتیجه چی میشه ؟ چون هنوز تانک من به نصف هم نرسیده بعد از 7 ماه . اقای قبادی فرموده بودند که باید جوهر ها را تکان داد که رسوب نکنند . اتحان میکنم شاید جواب بدهد. لطفا نظرتون را راجب به جوهر بدین . فکر کنم این مارک هم کارتریج به ظاهر بهتر از مادایران میسادزه و هم کاغذ های خوب . البته من خودم از کاغذ های سنگین کنون و ایلفورد و ابریشمی کونیکا مینولتا استفاده می کنم . کاغذ ها فکر نکنم هیچ ایراد داشته باشند.

كاربر جديد panasonic64 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

سلام
    من پرينتر ار 290 دارم ميخاستم بدونم بايد از چه نوع كاغذي يعني از چه ماركي استفاده كنم كه بهترين كيفيت رو داشته باشه؟براي نصب تانك مارك اينك تك بهتره يا vox ؟آيا اين ماركها تغلبي هم دارند؟كيفيت اين جوهرها از ماديران بهتره؟آيا به دستگاه آسيب وارد مي كنند؟
    ببخشيد كه سوالام زياده ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

من از اینک تک استفاده می کنم . کیفیت چاپ با جوهر اپسون زمین تا اسمان فرق دارد. فکر میکنم که اینک تک جوهر بدی نباشد . اما دستگاههای تانک خودشان مشکل داشته باشند . من یک مدل روسی از اینها را هم دارم . که خیلی ارزانتر است . اون که دیگه افتضاح میکنه. اما در مورد کاغذ هر چی سنگین تر باشه بهتره . البته باز هم مارکش مهمه. کنون نوعی کاغذ 205 گرمی داره که خیلی شفافه مثل اینه و به نوعی جنسش مثل پلاستیکه اما چاپ روش خیلی دلچسب نیست . من چند بسته از اینها دارم . یک نوع ایلفورد بالای 260 گرم دارم که ابریشمی هست . بهترین نتیجه را با اینها گرفتم . البته خیلی گرونه و کم یاب. کونیکا مینولتا هم نوعی کاغذ ابریشمی داره که البته اسمش ابریشمی ساتنه اون هم خوبه و جواب میده مخصوصا در مد بست فوتو . من چند بسته از نوع کنون دارم که به دردم نمیخوره . زیر قیمت بازار میدم. اگر کسی طلبشه . چند بسته هم کاغذ 175 گرمی کونیکا مینولتا دارم که اونها را هم لازم ندارم و زیر قیمت میدم.

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

من چند بار عمل تمیز کردن هد را انجان دادم. اما هنوز خطوط ریز روی عکسها معلومه . مود چاپ را روی بست فوتو است. اما زیاد تغییری نکرده. رنگها را هم کمی تکان دادم . البته اقای قبادی مگر نه اینکه رنگهایی که در خود کارتریجها وارد میشوند مدام در حال تکان خوردن هستند . خوب پس رسوب دیگر چیست ؟ مگر اینکه رسوب در خود مخزن انجام شده باشد و از همانجا رنچ رقیق شده باشد؟ :confused:

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    من چند بار عمل تمیز کردن هد را انجان دادم. اما هنوز خطوط ریز روی عکسها معلومه . مود چاپ را روی بست فوتو است. اما زیاد تغییری نکرده. رنگها را هم کمی تکان دادم . البته اقای قبادی مگر نه اینکه رنگهایی که در خود کارتریجها وارد میشوند مدام در حال تکان خوردن هستند . خوب پس رسوب دیگر چیست ؟ مگر اینکه رسوب در خود مخزن انجام شده باشد و از همانجا رنچ رقیق شده باشد؟ :confused:
    اول اینکه جوهر های موجود در بازار اکثر کیفیت مطلوبی ندارند.به همین دلیل اگر مخازن همیشه بدون حرکت بمانند کم کم جوهر در نقطه انتهایی شیلنگ خروجی رسوب می کند و متاسفانه دیگر بر طرف نمی شود.

نوع کاغذ هم می تواند در خروجی شما موثر باشد.

گزینه High Speed را هم غیر فعال کنید.

اگر باز هم خط خط شد مشکل از هد است و متاسفانه چاره ای نیست.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط aap نمایش پست ها
    سلام و درود

دوستان به نظر شما بهترین پرینتر برای کار دفتری و چاپ رنگی تا سایز A3 ( که بیشتر مورد استفاده‌اش برای چاپ طراحی و نمونه های پیش از چاپ افست است) چیست؟
    سپاس بیکران
    ممنون خواهم شد اگر از تجربیات ارزشمند خودتون ما رو بی بهره نگزارید:)

آقای قبادی امیدوارم نظر شما رو بدونم، بسیار راهگشا خواهد بود.
    .

صفحه 54 از 141 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 104 ... آخرینآخرین