صفحه 58 از 141 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

سلام دوستان
    جواب سوال منو کسی نداد اخر پرینتر من هدش خراب شد و هفتاد هزار تومنی برام خرج تراشید یا این که یه پرینتر دیگه باید بخرم
    اینم از شانس منه دیگه ادم اینهمه دوست داشته باشه اما به گرفتاری بخوره:(:(:(:(

him
    him آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Shadmehr نمایش پست ها
    شرمنده که اطلاعات کاملی ندادم
    قصدم بیشتر زیراکس و پرینت متن و هر چند گاهی عکس با کیفیت بالا
    هر روز هم نه شاید هفته ای 2 بار
    کیفیت هم برام قطعا مهمه
    از دردسرها هم نه زیاد
    ممنون میشم راهنمایینم کنید
    به نظر من اگه کارتون بیشتر پرینت متن بهتره لیزری بگیرید.و اون چندتا عکس هم بدید بیرون چاپ کنند.ولی اگه وسوسه خرید جوهر افشان دارید و علاقه به چاپ عکس در خونه. اگه کیفیت براتون خیلی مهمه .بنظر من کانن کیفیتش از همه بهتر سرعتش دو یا سه برابر تو چاپ عکس بیشتر دردسر اصلا نداره حتی اگه هر 20 روز یه بار یه عکس چاپ کنید.دوم اپسون کارتریجاش ارزونه ولی دردسرش زیاده. معمولا تو پرینتش خط میندازه یا یکی از رنگاش نمیزه و احتیاج به هد کلینیگ پیدا میکنه و هد کلین کردن هم مساوی است با از دست رفتن مقداری جوهر که در این صورت مقداری ارزون بودن جوهرش منتفی میشه و باید به نظر من هر 3 روز یه بار ازش پرینت گرفت و هروز یه بار روشن خاموشش کرد.کلا بنظرم عصاب خورد کنیش از اچ پی هم بیشتره.ولی اچ پی یه خوبی داره که اونم قابلیت شارژ کردنش.ولی خوب کیفیتش پایین میاد البته نه اونقدر که میگن و به جوهر ی که استفاده میشه هم ربط داره.البته بقیه هم شارژ میشن ولی معمولا خرابی هد و پایین اومدن کیفیت به دنبال داره که البته من با شارژ کانن اصلا افت کیفیتی مشاهده نکردم ولی در عوض بعد از مدتی مجبور به تعویض هد شدم.هر چند که بعضیها ادعا می کنن که میتونن شارژ کنن و هدش هم طوریش نشه که من اطلاعی ندارم.قیمت کارتریجای کانن 12 تا 14
    قیمت کارتریجای اپسون حدود 6 تومن اچ پی هم بستگی به مدلش داره.من با هر سه برند کار کردم خودم کانن رو ترجیح میدم(در حال حاضر canon mp520 دارم) حتی با وجود گرونی کارتریجاش.اگه ادعا بعضیها که میگن شارژ میکنن و مشکلی بوجود نمیاد درست باشه که به نظر من عالی میشه
    parasto2 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل از سایت تابناک:

در ادامه تحریم های آمریکا علیه ایران شرکت Hewlett-Packard در آخرین ساعات روز پنجشنبه هفته گذشته در بیانیه ای که در اختیار خبرگزاری آسوشیتدپرس قرار داده بود، تصریح کرده از تمام قراردادهای خود با توزیع کنندگان محصولاتش رفع ابهام کرده و به صراحت، «فروش محصولات HP به ایران را ممنوع خواهد کرد».

طبق اطلاعات منتشره در مطبوعات آمریکا، HP در سال 1997 توافقنامه ای با کمپانی Redington Gulf دوبی امضا کرده بود که کالاهای این شرکت را بفروشد و گویا شرکت اماراتی به فروش چاپگرهای HP در خاک ایران می پردازد.

گفته می شود مدیران HP اطلاع داشتند که محصولات آنها در ایران فروخته می شود. با این همه شرکت HP اظهار می دارد که هیچ کار غیرقانونی انجام نداده و از این پس «ورای عبارت قانون» عمل کرده و جلوی فروش محصولات خود را خواهد گرفت.
    tonino_baliardo و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

اقای قبادی عزیز . یک نکته در مورد r 270 خودم بگم . متوجه شده ام که فقط رنگ ابی در پرینت ها خط خط میشه و نه بقیه رنگها . به نظرتون هد اگر مشکلی داشت اینطوری میشد ؟ چرا فقط همین یک رنگ مشکل داره ؟ به نظرتون اگر رنگ را تخلیه کنم و از vox ابی استفاده کنم مشکل حل میشه ؟
    یک جایی چیزی خونده بدوم راجب به محلولی که هد را باز میکنه . به نظرتون کاری میشه با اینها کرد ؟

كاربر جديد >>yuta<< آواتار ها
    تشکر کرده
    38

سلام دوستان
    من اپسون سی 79 دارم
    خیلی سریع کارتریج ها خشک میشن!!
    وقتی میگه کاملا رنگ تموم شده ، کارتریج رو در میارم و ار سوراخ انتهایی فوت میکنم و مقدار زیادی جوهر ازش خارج میشه! چطور میتونم حداکثر استفاده از کارتریج رو ببرم؟
    مرسی و موفق باشید.

كاربر همراه pouya1 آواتار ها
    تشکر کرده
    371

از اخبار voa شنيدم به دليل مشكلي كه شركت HP با ايران پيدا كرده و به دنباله تحريم ايران اين شركت گفته ديگر به ايران هيچ سرويسي نخواهد داد و شركتشان را از ايران جمع خواهند كرد . آيا كسي اطلاع دقيق تر دارد؟
    پويا رحيم زاده

كاربر جديد zakerin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام
    پرینتر من R290 هست و از جوهر اکسترنال استفاده می کنم و دو مشکل به وجود اومده برام ...
    اول از اینکه بعضی از اوقات روی کاغذ از هد جوهر می چکه
    مشکل دوم اینکه رنگ ها در هم زده میشه ... بعضی اوقات رنگ زرد زده نمیشه بعضی اوقات فقط رنگ زرد زده میشه ... ولی دقت در پرینت هنوز وجود داره ... مشکل چیه ؟ من جوهری که استفاده می کنم برای کشور کره هست و معمولا اچ پی کار ها ازش استفاده می کنند ... ممکنه مشکل از جوهر باشه ؟ چون من با این جوهر 300 الی 400 تا پرینت کردم و مشکلی نداشت ...
    یا علی

كاربر جديد zakerin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پرینتر R290 بنده رسما به ملکوت اعلی پیوست ... تمامی جوهر های داخل تانک خالی شده توی پرینتر ... کسی جایی رو سراغ داره که من ببرم برای تعمیر ؟ شماره تماسی اگه بتونید به بنده بدید ممنون میشم ... بنده تهران هم نیستم ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zakerin نمایش پست ها
    پرینتر R290 بنده رسما به ملکوت اعلی پیوست ... تمامی جوهر های داخل تانک خالی شده توی پرینتر ... کسی جایی رو سراغ داره که من ببرم برای تعمیر ؟ شماره تماسی اگه بتونید به بنده بدید ممنون میشم ... بنده تهران هم نیستم ...
    با سلام دوست عزیز
    پرینتر رو ببر خیابان مطهری نمایندگی اپسون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zakerin نمایش پست ها
    با سلام
    پرینتر من R290 هست و از جوهر اکسترنال استفاده می کنم و دو مشکل به وجود اومده برام ...
    اول از اینکه بعضی از اوقات روی کاغذ از هد جوهر می چکه
    مشکل دوم اینکه رنگ ها در هم زده میشه ... بعضی اوقات رنگ زرد زده نمیشه بعضی اوقات فقط رنگ زرد زده میشه ... ولی دقت در پرینت هنوز وجود داره ... مشکل چیه ؟ من جوهری که استفاده می کنم برای کشور کره هست و معمولا اچ پی کار ها ازش استفاده می کنند ... ممکنه مشکل از جوهر باشه ؟ چون من با این جوهر 300 الی 400 تا پرینت کردم و مشکلی نداشت ...
    یا علی
    سلام دوست من
    حتما از رنگ های مخصوص پرینتر های اپسون استفاده کن چون یواش یواش هد دستگاهت رو خراب میکنه رنگ های متفرقه
    جوهر های لیتری رو از رسالت بین 16 متری اول و دوم پلاک 1/15 تهیه کن
    من هم مشکل شما رو داشتم و با این کارها مشکلم برطرف شد

صفحه 58 از 141 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 108 ... آخرینآخرین