صفحه 108 از 141 نخستنخست ... 8 58 98 104 105 106 107 108 109 110 111 112 118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط manibest نمایش پست ها
    دوستان واسه آتلیه چه پرینتری مناسب هست
    زیر 2 میلیون باشه
    و عکسها رو با کیفیت بالا چاپ کنه
    ﺗﺎ ﭼﻪ ﺳﺎﯾﺰﯼ ﯿﺨﻮﻫﯿﺪ ﭘﺮﯾﻨﺖ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ؟
    manibest تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

با اینقدر بودجه تا چه سایزی میشه تهیه کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    ﺗﺎ ﭼﻪ ﺳﺎﯾﺰﯼ ﯿﺨﻮﻫﯿﺪ ﭘﺮﯾﻨﺖ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ؟

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط manibest نمایش پست ها
    با اینقدر بودجه تا چه سایزی میشه تهیه کرد؟
    والا اتلیه های امروزی تا کجایی که بنده اطلاع دارم کار چاپ خود را به مراکز چاپ حرفه ای می سپارند.
    هم کیفیت بالایی تحویل میگیرند و هم ماندگاری چاپ ها بالاست و هزینه کمتری پرداخت میکنند.
    برای اتلیه پیشنهاد میکنم نهایتا به a3 فکر کنید با قیمت زیر 1 میلیون تومان.(مدل ها را دقیق نمیدانم )
    بقیه بودجه را هم خرج موارد ضروری تری کنید .
    ممنون.
    manibest و sherwin تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام
    امروز يه تجربه جديد كسب كردم و گفتم شايد به درد دوستان هم بخوره.
    يه R290 با كارتريج حجيم دارم كه خيلي برام كار كرده و مدتي قبل كه مشكل دار شد فرستادمش تعمير كه بعد از حدود 100 برگ دوباره بعضي رنگ ها رو نمي زد.
    تصميم گرفتم هد پرينتر رو با محلول شستشوي هد دستگاه چاپ بنر (سالونت) تميز كنم (سالونت حلال قوي رنگه) و با خودم گفتم يا كلاً خراب ميشه و بايد هدش رو عوض كنم يا درست ميشه ديگه!
    حدود 1 سي سي محلول رو به داخل هد (از بالا) تزريق و بعد از حدود 2-3 دقيقه با مكش معكوس سرنگ اونو تخليه كردم. جالبه كه مقادير زيادي اجرام جامد! به خصوص در رنگ هاي مشكل و آبي خارج شد.
    حدود 2-3 ساعت دستگاه رو به حال خودش گذاشتم و بعد تستش كردم. حدود 20 برگ رو قاطي مي زد اما بعدش، نه كه مثل روز اول اما روي كاغذ تحرير بدون خط و لك، چاپ مي كنه.
    نتيجه اينكه از سالونت هم ميشه براي تميز كردن هد استفاده كرد. (البته نمي دونم روي عمر هد تاثير داره يا نه؟!)
    raico، M. Beyrami و pnde تشکر می‌کنند.

كاربر جديد sherwin آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام من می خوام یه پرینتر جوهر افشان رنگی بخرم ممنون میشم راهنماییم کنین
    قیمت اپسون cx9300f و tx700w می خوام الان قیمتشون چنده ؟
    TX 410 و CX7300 از مارک اپسون چه تفاوت هایی و مزیت هایی نسبت به هم دارن ؟
    نظرتون راجب پرینتر اچ پی سری فتو اسمارت چیه ؟ مثلا Photosmart C5383

و چه فرقی یبن جوهر های tri و مجزا ها هست ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام
    دوست عزیز جناب بیرامی در مورد شارژ کارتریج پرینتر کانن در این لینک دوستانی که با پرینتر های کانن مدل های ip4600و ... مشکل جوهر و ال ای دی دارند شما فرمودید که میشه کارتریج رو از طریق سوراخ کردن شارژ کرد
    بنده چند روز پیش کارتریج پرینتر خودم(canon ip4840) رو با استفاده از نمد کارتریج شارژ کردم به این ترتیب که ابتدا شکاف روی کارتریج (مخصوص جریان هوا)رو با نوا چسب بستم بعدبا استفاده از سرنگ جوهر رو تا جایی که نمد قدرت جذب داشت روش ریختم تا کارتریج پر شد بعدش چسب رو برداشتم و کارتریج رو برگردوندم چند قطره از جوهر اضافی خارج شد
    بعد از پنج دقیقه کارتریج رو جا زدم و پرینت گرفتم خیلی خوب و عالی جواب داد و جسارتا نسبت به روش شما راحت تر بود میخواستم این تجربه رو در اختیار دوستان قرار بدم
    و نظر جنابعالی رو هم در این مورد بپرسم
    با تشکر
    raico و pnde تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Exclamation مشكل با پرينتر p50

سلام من يه پرينتر p50 با مخزن گرفتم از طريق اينترنت .

بعد وقتي به دستم رسيد ميخواستم پرينت كنم هر چي پرينت ميزنم صفحه سفيد چاپ ميكنه . چند بار هم هك كلين كردم ولي فايده نداشت بازم صفحه سفيد ميزنه چه كار كنم به نظر شما ؟

بعد از چند بار هد كلين كردم هم ارور خالي بودن رنگ ها رو داد در صورتي كه مخرن هنوز پر رنگه . ؟

بعد با دكمه روش يه بار ريست كردم درست شد از دوباره هد كلين كردم و چاپ و باز هم فايده نداشت .

هيچي چاپ نميكرد و بعدش بعد از هك كيلن هاي فراوان ارور خلي بودن كارترج داد و ديگه با دكمه ريست هم درست نشد .

البته به اين اشاره كنم كه لوله هاي كه رنگ ميبرن به كارترج حالت حباب توشون هست فكر كنم بايد رنگ به صورت يك دستش توش باشه ؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

امروز يه چند جا تعمير كار بردم گفتن كه هد سوخته

حالا اگه هدم سوخته از كجا بفهمم كه هد سوخته ممنون ميشم راهنماييي كنيد . با تشكر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

نقل قول نوشته اصلی توسط enter360 نمایش پست ها
    سلام من يه پرينتر p50 با مخزن گرفتم از طريق اينترنت .

بعد وقتي به دستم رسيد ميخواستم پرينت كنم هر چي پرينت ميزنم صفحه سفيد چاپ ميكنه . چند بار هم هك كلين كردم ولي فايده نداشت بازم صفحه سفيد ميزنه چه كار كنم به نظر شما ؟

بعد از چند بار هد كلين كردم هم ارور خالي بودن رنگ ها رو داد در صورتي كه مخرن هنوز پر رنگه . ؟

بعد با دكمه روش يه بار ريست كردم درست شد از دوباره هد كلين كردم و چاپ و باز هم فايده نداشت .

هيچي چاپ نميكرد و بعدش بعد از هك كيلن هاي فراوان ارور خلي بودن كارترج داد و ديگه با دكمه ريست هم درست نشد .

البته به اين اشاره كنم كه لوله هاي كه رنگ ميبرن به كارترج حالت حباب توشون هست فكر كنم بايد رنگ به صورت يك دستش توش باشه ؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

امروز يه چند جا تعمير كار بردم گفتن كه هد سوخته

حالا اگه هدم سوخته از كجا بفهمم كه هد سوخته ممنون ميشم راهنماييي كنيد . با تشكر
    سلام
    من خودم p50 ندارم اما تجربه کار با پرینتر های اپسون را دارم به نظر من هد به این راحتی ها نمی سوزه وبعید می دانم مال شما هم سوخته باشد معمولا نازل هد ها خراب می شود.
    پرینتر شما احتیاج به ریست نرم افزاری دارد می توانید آن را در اینترنت پیدا کنید.
    بعد تانک شما بر اثر جابجایی و تکانهای موقع حمل هواکشیده ، باید آن را هواگیری کنید.

پیروز باشید
    enter360 تشکر می‌کند.
    بجای .............. ........ ، عکسی کافیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Red face مشکل لکه جوهر سیاه هنگام پرینت با کانن 4840

با عرض سلام خدمت دوستان
    موقع پرینت گرفتن با کانن 4840 یه لکه های جوهر سیاه تو یه نقاط مشخصی ایجاد میشه. نمیدونم دلیلش چیه. دوستان لطفا راهنمایی کنند ممنون میشم. در ضمن هد این پرینتر چقدر عمر میکنه و از کجا باید فهمید که هد و باید عوض کرد و خراب شده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان من یک پرینتر کنن 6140 دارم که یک مدت 4-5 روزه ازش استفاده نکردم حالا وقتی پرینت میگیرم خط های سفید افقی رو نصویر می افته 2بار دپ کیلین کردم چند بار هم کلین خالی ولی باز اتفاقی نیوفتاد حتی با حلال و الکل هم هد رو شستشو دادم باز هم اثر نکرد وقتی نازل چک میگیرم دو تا از رنگ های ابی لایت یک خط سفید افقی میندازه به نمایندگی بردم اونها هم گفتن تا بحال با این مشکل روبرو نشدیم چون من شهرستانم از دوستان کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه